Автор Тема: Реклама штучного вигодовування - правомірно?  (Прочитано 4639 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цілком з mikrobo4ka згідна,суміші не полегшують життя,а значно ускладнюють.Ціцю витягнув-дав і все готове,тепле і стерильне,а з сумішами купа клопоту.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А звідки ми такі свідомі??? з народження?? ні, ми свідомі бо начитані про гв та свідоме батьківство. Але як часто я чую фразу " якби я знала.", нажаль. Або від вагітних "якщо буде молоко", а коли я кажу що є вагітність є молоко, то дивляться квадратними очима і невірять. Ох, якже сучасні мами не міють фільтрувати інормацію. Саме цим і користаються рекламодавці. От недавно натрапила на сайт кенгуру бейбі актив, і так подали та поописували і зрівняли зі слінгом, жуть. І люди вірять і ще доказують консультантам що це мега річ і краже за будь-який слінг. Ось вам і реклама.
Я вважаю що ШВ має бути винятком.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Ціцю витягнув-дав і все готове,тепле і стерильне,а з сумішами купа клопоту.
А я от тут трошки не погоджуся. Я щоб ціцю витягнути і дати вже більше року дуже сильно себе обмежую в їжі і завжди думаю, що їм, бо дитинка моя - алергик. А це повірте не просто - дивитися як інші наминають все підряд і ковтати слину. Але це і є жертва, про яку Іра іринадо говорила. Я готова ще рік так жити тільки б синулю подовше годувати. + наладити грудне теж мені було дуже важко. Пройшла і через лактостаз і через букет всяких неприємностей, але прорвалася.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я вважаю, якщо мама настроїна на всі 100 годувати дитину грудьми, то ні реклама, ні відмови лікарів, ні близьких тут не пройдуть. Чому? Бо сама через це пройшла. Признаюсь чесно, будучи вагітною я не думала, що ГВ так важко, тому і не читала ніякої літератури про це, але була переконана, що буду годувати грудьми доти, доки маля саме не відмовиться! Народивши, я ходила за акушерками зі слізьми, щоб показали як правильно прикладати дитя-вони не мали часу, сунули суміші, казали, щоб не морила дитину голодом, бо не маю молока, а суміш це добре!!! От так через неправильне прикладання заробила великі тріщини, через що лежала після виписки в лікарні під крапильницями, та попри все бігала додому годувати Данюшку, бо знала, що ніякі суміші не замінять всю користь материнського молочка. Були думки припинити ГВ коли годувала через нестерпний біль, коли плакала перед кожним прикладанням, бо було страшно і не було сил всього того терпіти, та коли дивилась в ті оченята-то здавалось гори переверну, але зроблю все, щоб маля було щасливим і здоровим! Потім (все ж через тріщини) мені різали одну грудь-всі казали, що на цьому твоє ГВ закінчилося! Та не тут то було! Я і далі годую дитя, хоч і одною груддю, та ми працюєм над цим! z4
А те, що говорять "Так сталось, молочка не стало"-не вірю!!! Що ви робили для того, щоб воно з'явилось? Лікарі говорять, що після кесарівського мама не зможе годувати дитину грудьми-не правда-знаю таких, які годують, бо вони не бояться, бо хочуть! Знаю й таких матусь, які після повної втрати молока відновили лактацію, бо вони вміють чекати і терпіти!
Тому хочете, закидайте мене помідорами, та ніщо не замінить грудне молочко, ніякі суміші!!!
А щодо
Цитувати
Хай дитину годує сумішшю щаслива мама,аніж груддю -нещасна,залякана,з постійними думками про роботу,яку залишила,а не хотіла(адже,погодьтеся,таке задоволення,як декрет не кожному під силу
, то мені здається питання про роботу і дитину треба задавати перед зачаттям!
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Звичайно,перед зачаттям має вирішувтись все,але в наш час так виходить,що це ВСЕ вирішується після зачаття,і основним з ВСЬОГО,на жаль,є сам факт народження дитини,чи бути йому.

Шановна,слободянка, ви молодець, я рада,що у вас все получилось після стількох випробувань. Ваша розповідь є сильним стимулом для тих годуючих мам,які опускають руки.
Цитувати
ітак всім зрозуміло що гв най-най краще для дитини.

Так ніхто з цим не сперечається. Я ще раз повторяю: Я ЗА ГВ!!! Але проти того,щоб хтось розказував,що дитина на штучному годуванні буде така вже хвора,неповноцінна чи, як часто чую,порушиться психологічний і емоц. зв"язок матері і дитини. Вважаю,що хороша і небайдужа мама завжди зможе наладити і надовго зберегти зв"язок зі своєю дитинкою.Те саме стосується і здоров"я. Мене шокують жінки,які після 1-2 років гв взагалі перестають паритись харчувнням маляти,годуючи їх сосисками,"растішками" і т.д.Про яке здоров"я тут може йтись.Мама повинна дбати про здоров"я дит. не тільки в перші 3 роки життя.Це важка праця,що не зводиться до самого харчування.

Повірте,жінка,яка свідомо ГВ не хоче із-за фігури,пружності грудей чи якихось ін. переконань, вищевикладену статтю ніколи не прочитає,а швидше всього буде чит.статті відповідні її основним інтересам,а якщо й натрапить-то абсолютно не сприйме(повірте,я перевіряла).
І хай вже краще побачить рекламу якоїсь суміші і погодує нею,ніж, послухавши поради численних бабусь буде вливати в ту дитинку коров"яче молоко і з 2 місяців давати яблучні соки. Якщо жінка хоче годувати,то не думаю,що реклама суміші їй вже так нашкодить.

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я коли лежала в роддомі то в один з прекрасних днів до нас прийшов лікар, а за ним медсестричка з вагою. Каже давайте важити вашу дитинку, але повністю голенького (7 жовтня опалення в роддомі не включене d110), поважили, він як зйойкає, боже ваша дитина втрачає в вазі, що ви собі думаєте? Я впріла, мама з свекрухою побіліли  d111, вам дитину треба підгудовувати!!!ідіть купіть суміш. Я сказала, що через мій труп моя дитина буде їсти суміш, я здорова жінка в грудях купа молозива. Він пішов. Доктор ""дуже" переживав за наше здоров"я то приходив ще 3 рази з тою вагою і все важив голого малого!!! І нависав підіть купіть приком, купіть, купіть. Він таке городив про ГВ, що я там припухала. Казав щоб я зцідила молозиво  d111 d111 і подивилася скільки його є і ще багато чого нелогічного і абсурдного. Коли він прийшов під вечір і сказав давайте роздягайте дитину будем важити то я сказала, що не дам важити і прикорм не куплю і якщо він прийде ще раз то я його аба вижену або взагалі в палату не пущу.  Так я цілий день воювала з професійним лікарем який точно не перший день працює в роддомі з породілями і немовлятками. Я не купила прикорм, а дівчата на поверсі з якими я спілкувалася всі купили і всі почали підгудовувати d110. От тобі і "найкраща реклама+психологічний вплив=ой, в мене щось не склалося ГВ. Завдяк таким лікарям і необізнаності жінок страждають дітки та й самі мамусі. Совісті в них нема замість того щоб допомогти жінці і дитині вони тільки все ускладнюють.

Offline Kusya

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
мене теж дуже здивував медперсонал нашого роддому, який просто таки пропагував давати суміш (в мене молоко з"явилось аж на третю добу), але нічого я не здалась і собі часто прикладала малу. Зате як гарно намальована заборона на дверях в палату суміші і пустишки 

Online iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Kusya, молоко у всіх з"являється на третю добу, перші два дні дитинці вистачає і молозива  :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Реклама напевно зводиться до того, щоб "про всяк випадок" мати вдома суміш і "при потребі" (лактокриз) дати - ось вона, під рукою ж ! Це ж не є засіб першоі необхідності, як жарознижуюче в аптечці чи запасний рулон туалетного паперу ))
Якби реклами не було, то менше б знати про існування суміші і більше були настроєні на гв і можливі з ним проблеми. Але паралельно - погано, шо з наступаючими проблемами з гв часто пррслухаються до неправильних порад і дають коровяче молоко, кашки чуть не з народження.
Так що про все треба знати і читати - й використовувати інформацію з розумом

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
Дівчата, як каже Комаровський, нічого поганого у сумішах нема. Мені життя полегшило. З першою дитиною молока не було, а молозиво було настільке густе, що виштовхали його тільки силою з грудей дуже болючим масажем. Весь цей час малий був голодний і так репетував на весь роддом, що я ледь не здуріла. Я не спала 5 діб в роддомі через ці його крики. Якби дала одразу суміш, був би спокій. Я б більше відпочила і швидше б приступила до виконання своїх материнських обовязків.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
Я однозначно за ГВ, але і діткам, мами яких хворіють хоробами, несумісними з ГВ, що треба помирати від голоду?
Мене більше турбує неправомірна реклама алкоголю навколо, яка манить підлітків до цього. А реклама ШВ -  то лиш реклама і підліткам вона нецікава))) А дорослі люди свідомі і можуть вибрати собі те, що хочуть) Зрештою, є такі мами, яким рекламу-не рекламуй, вони своє знають)))

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
Згідна, є мами, які просто не хочуть заморочуватися з ГВ, але таких мало, а є такі, що годують до свідомого віку дитини, реклама у їхньому виборі не грає ніякої ролі.

Offline Happy Love

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Мені в роддомі казали і медсестра і педіатр, що мало молока і треба конче давати суміш, бо "угроблю" дитину.
Звичайно я їх не послухала, бо вони майже всім так кажуть. І ось нам вже пішов 5-й місяць і ми виключно на гв, але після 5-го хочу давати воду, літо все таки.
Хочеться побачити того педіатра і дати їй межи очі))) smile336
Здоровье — это когда у вас каждый день болит в другом месте (Ф. Раневская)

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
мені в роддомі нічого не пропонували,мала спала тихенько. а от сусідці по палаті впіхнули на 2 день суміш,бо малий кричав. але саме інтересне то що після суміші він менше кричати не став...мамашка була в шоці...а ще накладки їй нарадили,які також їй погоди не зробили.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Знаючи, що під рукою завжди є суміш, не сильно й переймаєшся налагодженням ГВ, пошуком інфи. Дійсно - з голоду не вмре, бо є пляшка. Але коли почитаєш про користь грудного молока особливо для розвитку інтелекту та імунітету, то про яку суміш може йти мова ?? Вона тільки для того, щоб не вмерти з голоду )) а грудне молоко - щоб вирости розумним та здоровим, і в маминих обіймах  d9

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
Я годую дитину груддю, але молока невистачає, тому мушу догудовувати сумішшю. І першу дитину годувала до 2.5 років ГВ, і догодовувала сумішшю. Не усі мають достатньо молока, тому  мусимо догудовувати. І у розвитку дитина від суміші не відстає.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Ніхто й не каже, що відстає  d27 більше виглядає на захист суміші

Подумала і додала ще: [time]10 Листопад 2016, 19:21:49[/time]
Цитувати
Не усі мають достатньо молока, тому  мусимо догудовувати
не заперечую, таке буває. Зовсім нечасто. Це коли кілька місяців підряд від народження дитина , яка годується на вимогу, погано набирає вагу, тобто менше 500 г в міс. Тоді після 3х міс переводять на змішане вигодовування з перевагою в ГВ