Автор Тема: Барселона  (Прочитано 6329 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lesya22

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Re: Барселона
« Reply #68 : 27 Листопад 2013, 10:38:59 »
Ржешув це на польській мові, а от Жешув вже українською звучить.
Те ж саме із Жироною

Offline lesya22

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #69 : 27 Листопад 2013, 10:45:42 »
Я Європою подорожувала з національною польською візою (робоча віза на території польщі), проблем ніяких не було. Головне це перетнути польський кордон, бо прикордонники різні бувають і можуть навіть на територію Польщі не пустити.
Барселона місто мрій, я пробула в ній тиждень і нажаль не все встигла оглянути, робота не позволила.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #70 : 24 Травень 2014, 15:33:18 »
Привіт, дуже класні розповіді, мене також цікавить як недорого поїхати в Барселону
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #71 : 24 Травень 2014, 16:08:02 »
як цікаво було почитати!!! супер!!! :bo

Online kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 06 Червень 2014, 16:06:12 »
Барселона - моє улюблене місто Європи, принаймні з тих де вдалося побувати! Відпочивали там два роки підряд. Так от, щодо дешевого варіанту. Якщо компанією їхати, то найкраще напевно дикарями. Ми летіли  недорогим Візейром, квартири здаються також не дуже дорогі, при няавності кухні - харчування вийде навіть дешевше ніж в нас. Якщо їхати вдвох, то заморачуватися з кухнею точно не хочеться, тому ми минулого року ризикнула поїхати від турагенції наосліп. Послуга називається Фортуна. Вам кажуть регіон, куди вас відправлять (вибрали Коста-Браву) і клас готелю. І в день відльоту повідомляють всі нюанси. Отже, ми потрапили в містечко Пінеда, що в 40хв їзди від Барселони. День лежали на місцевому пляжі, день проводили в Барсі) Ціна на двох на 11 днів склала десь 1600 Є + візи. Дуже вигідно. Головне наважитися на авантюру)))
В будь-якому випадку подорож до Барселони варта витрачених грошей!  :bo

Offline Ірина*

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій 17
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #73 : 11 Липень 2014, 16:18:48 »
Дівчатка, а які орієнтовно ціни на квитки з Польші в Іспанію? Як їх знайти подешевше?

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
« Reply #74 : 11 Липень 2014, 17:41:00 »
сестра чоловіка летить з Варшави 18.07 разом з дитиною до Барселони (щось не впевнена чи не до Аліканте, треба спитати) то в одну сторону 158 євро заплатила.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
« Reply #75 : 11 Липень 2014, 23:00:14 »
Цитувати
івчатка, а які орієнтовно ціни на квитки з Польші в Іспанію? Як їх знайти подешевше?
шукати потрібно на Візейр чи райнейр
ми поза тої зими летіли з Кракова, то на двох туда і назад 1000грн

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #76 : 27 Вересень 2014, 12:04:49 »
повернулась вчора з Барселони, вражень море, дуже гарне місто. З радістю поїхала б ще

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #77 : 27 Вересень 2014, 21:40:22 »
Галя, розповідайте більше  :)

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #78 : 27 Вересень 2014, 23:39:26 »
В Іспанії ми були 13 днів. Іхали з чоловіком і донечкою їй 5,5років. До Кракова автобусом а тоді Іспанськими авіалініями  Вуалінг в Барселону, переліт по 45Є.Родичі мого чоловіка живуть у Вінаросі 200км. від Барселони, то ми 8 днів гостювали у них. З ними їздили в Ласенію на канйон, Пеніскулу на бої биків і замок на скалі, музеї.Ну і як без Середземного моря. А останні 4 дні - Барселона. За цих чотири дні ми вже без проблем орієнтувались в метро, знали назви основних площ. Дочка вміла рахувати до 5 по іспанськи і ми вивчили пару слів. Всі ці 4 дні ми рано виходили і цілий день гуляли Барселоною різними маршрутами, але все так і не побачили. Дуже приємно було зайти в українську церкву де збераються наші люди, розмовляють по українськи, одягнені в вишиванки. Та і на вулиці до нас підходили люди з України (вони чули як моя Наталя голосно до мене говорить), питали звідки.
В цей час на вулицях багато туристів і російську мову теж чули часто. Були біля всіх відомих споруд Гауді, в парку лабіринті і Гуеля, на площах Каталонія і Іспанія. І просто гуляти по вулицях одне задоволення, бо скрізь можна щось цікаве побачити.
   Додому приходили пізно ввечері і зразу до подушки. Наталочка моя обїдалась морозивом різних смаків, круасанами, булочками з різною начинкою.Ще вона з татком ходила в зоопарк, поки мама ходила по магазинах.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
« Reply #79 : 28 Вересень 2014, 22:56:44 »
о, як класно, я б знов поїхала в барселену, мені там сподобалося теж

Offline Iriska30

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрчик 1.5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #80 : 31 Березень 2016, 23:21:45 »
В Іспанії ми були 13 днів. Іхали з чоловіком і донечкою їй 5,5років. До Кракова автобусом а тоді Іспанськими авіалініями  Вуалінг в Барселону, переліт по 45Є.Родичі мого чоловіка живуть у Вінаросі 200км. від Барселони, то ми 8 днів гостювали у них. З ними їздили в Ласенію на канйон, Пеніскулу на бої биків і замок на скалі, музеї.Ну і як без Середземного моря. А останні 4 дні - Барселона. За цих чотири дні ми вже без проблем орієнтувались в метро, знали назви основних площ. Дочка вміла рахувати до 5 по іспанськи і ми вивчили пару слів. Всі ці 4 дні ми рано виходили і цілий день гуляли Барселоною різними маршрутами, але все так і не побачили. Дуже приємно було зайти в українську церкву де збераються наші люди, розмовляють по українськи, одягнені в вишиванки. Та і на вулиці до нас підходили люди з України (вони чули як моя Наталя голосно до мене говорить), питали звідки.
В цей час на вулицях багато туристів і російську мову теж чули часто. Були біля всіх відомих споруд Гауді, в парку лабіринті і Гуеля, на площах Каталонія і Іспанія. І просто гуляти по вулицях одне задоволення, бо скрізь можна щось цікаве побачити.
   Додому приходили пізно ввечері і зразу до подушки. Наталочка моя обїдалась морозивом різних смаків, круасанами, булочками з різною начинкою.Ще вона з татком ходила в зоопарк, поки мама ходила по магазинах.

Галя таке питання ви в цій авіакомпанії купляла квитки самостійно чи вам хтось допомагав і ше мене таке цікавить в там якщо вибирати дати і там вибиває три ціни в яку із цих цін входить багаж???

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #81 : 01 Червень 2016, 17:34:29 »
Привітик!
Поділіться, будь ласка, можливо хтось їхав своїм авто?!
Вирішили з чоловіком по дорозі в Іспанію і назад зробити тур!
Хочу правильно спланувати переїзди з країни в країну! Скласти попередній маршрут.
З мене плюсик, за пораду :flv

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
« Reply #82 : 12 Липень 2016, 11:10:12 »
  Привіт, от і збулася моя мрія, я побувала в Барселоні. Це незабутні спогади та враження які я отримала. Барселона- дуже красиве місто, в якому є куди піти і що подивитися.
  Ми летіли з Варшави, з аеропорта Модлін авіалініями Ryanair, бо звідти було найдешевше, мали закупівельну візу, все пройшло добре. В Барселоні ми провели 8 незабутніх днів, майже кожного дня до обіду були на морі, до речі море чистеньке і пляжі нормальні, пісочок, чисті і безкоштовні, перевдягалки є та туалет. Після обіду ми відвідували визначні місця, парки, собори, просто гуляли, ходили у Акваріум-океанарій, там дуже багато різних риб та інших морських жителів, досить цікаво подивитися. В Барселоні дуже багато парків, і вони такі гарні, доглянуті, дуже цікава архітектура, зокрема Готичний квартал вартий уваги.
 Щодо громадського транспорту, то дуже зручно пересуватися метро, можна і автобусом все розписано, легко зорієнтуватися по карті, дуже багато ходили пішки, вечером приходили замучені і вражені побаченим.
  Ми спробували купа різних морепродуктів, їх там дуже багато, а також різних екзотичних фруктів, і взагалі там їжа дуже різноманітна, і доступна по ціні, особливо, для іспанців, які заробляють в Євро, бо якщо множити на гривні то трохи.. d24. задумуєшся, але цього краще не робити і насолоджуватися відпочинком.
  Можу сказати, що я б хотіла туди ще повернутися, бо Барселона це місто яке манить до себе..

Сказали спасибо: Ключик, bbc

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #83 : 03 Січень 2018, 00:46:03 »
Привіт мамки!! Поділіться досвідом відпочинку в Барселоні. Шукаємо де б відпочити і розглядаємо такий варіант. Ціни в booking.com захмарні. Можливо хтось знімав приватні квартири. Яка процедура??? Поділіться контактами.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.