Автор Тема: Відмова від грудей  (Прочитано 19856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Відмова від грудей
« Reply #102 : 01 Лютий 2013, 22:02:38 »
Цитувати
emeli А скільки вашій дитинці?Я прочитала в інтрукції що цей препарат можна давати аж з 2х років, десь пише що і 1. Нам ще дуже зарано.
Нам 6 міс. Я знаю, але більшість ліків мають обмеження, але часто тому, що їх не випробовували на маленьких дітях. Ми даєм по 2мл 2 р/д, спробуйте.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #103 : 03 Лютий 2013, 15:32:42 »
Цитувати
Я так помітила що у напівсонному і спокійному стані малий їсть ніби непогано. А коли розіграється, то майже завжди все закінчується істериками біля циці. Вже були у лікарів, здавали різніаналізи. дитина абсолютно здорова. Ніхто не знає що то таке.
у мене було один в один,як ви описали,десь з 4 міс вона грудь брала на 3 сек,відпускала і плакала,це "ложний"відказ від груді,я іі приколісувала і напівсонну годувала,тоді іла....так було десь до 7-8 міс,потім в день вона груди майже і не іла,але то вже був прикорм і я цідила і до каш і картоплі додавала,,,а після року то іі б за вуха не відірвав від тоі циці ні в день ні в ночі,,,то просто чомусь у багатьох діток є ось такі речі,тому треба пристосовуватись :8

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #104 : 12 Березень 2013, 19:16:00 »
Я читала на сайті молочні ріки щоз цею проблемою можна звернутись до психолога.Але так і не зрозуміла до якого, дитячого, чи для мами  d104

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 16 Березень 2013, 23:15:54 »
Цитувати
Я читала на сайті молочні ріки щоз цею проблемою можна звернутись до психолога.Але так і не зрозуміла до якого, дитячого, чи для мами
Звичайно для мами, бо інколи причина відмови від грудей полягає в психологічній непідготовленості мами до ГВ (думаю це вас не стосується). Можливо, психолог допоможе по-іншому подивитись на проблему і це налагодить ГВ (це, як варіант  d130)
NourElShams почистіть скриньку
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #106 : 17 Березень 2013, 19:47:42 »
Цитувати
Звичайно для мами, бо інколи причина відмови від грудей полягає в психологічній непідготовленості мами до ГВ (думаю це вас не стосується). Можливо, психолог допоможе по-іншому подивитись на проблему
може в мене так ы було бо я фанатично хотыла годувати.але така проблема э у багатьох.тому все ж таки думаю що то выд дитячого темпераменту все ж таки быльше залежить ;)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #107 : 20 Квітень 2013, 15:19:07 »
мій малюк вже тиждень від грудей відмовляється. а раніше під грудьми жив. Невпевнена що зможу зберегти ГВ бо молока вже стало набагато менше. він нічого не їсть. щось в мене не складається з ГВ якби я того не хотіла

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #108 : 22 Квітень 2013, 11:20:03 »
Цитувати
мій малюк вже тиждень від грудей відмовляється. а раніше під грудьми жив. Невпевнена що зможу зберегти ГВ бо молока вже стало набагато менше. він нічого не їсть. щось в мене не складається з ГВ якби я того не хотіла
А може ти б попробувала не ходити на роботу і тоді можливо щось зміниться :xmm

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 05 Травень 2013, 15:19:00 »
Звісно те що я деколи відлучаюсь на 2-3 години не найкращим чином впливає на ГВ, але немає гарантії що причина відмови від грудей у цьому. В декількох моїх знайомих діти поводяться аналогічно і мами не працюють.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 05 Травень 2013, 16:33:11 »
Я так бачу багато мамусь стикаються з проблемою відмови від грудей у віці 3-4 місяців. Як на мене те, що мама не знаходиться з дитиною всього лиш 2-3 години це не проблема. Моя сестра може деколи цілими днями не бути з дитиною і лишати її на маму чи на няню, але дитина все одно смокче груди з великим задоволенням. Це залежить від характеру дитини, мій малий просто гіперактивний і спокійно лежати і смоктати цицю чи пляшечку для нього не реально. У нас як почалась така ситувація з відмовою в 3 місяці вона до сих пір триває. Але коли він присинає я ніколи не впускаю можливість дати цицю. Наприклад малий спав би непробудно всю ніч годин 10-11, а я наводжу будильник 2-3 рази за ніч і годую його. І вдень так само годую по 2-3 рази коли він спить, але смокчке він небагато 10 хв максимум. А лишнім молоком розвожу безмолочну кашу і він получає по130-150мл молочка двічі на день з прикормом. Єдине що мене трохи надихає це те що ми вже три місяці майже не смокчемо груди,а молочка зовсім не меншає.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 06 Травень 2013, 22:50:54 »
Може вночі молочка багато тай малюк хоч трохи наїдається. В нас сташенні проблеми з животиком (їжа не перетравлюється нормально, живіт здутий, какає зеленим) я думала що через це малий не хоче їсти.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 06 Травень 2013, 23:17:05 »
Цитувати
Може вночі молочка багато тай малюк хоч трохи наїдається. В нас сташенні проблеми з животиком (їжа не перетравлюється нормально, живіт здутий, какає зеленим) я думала що через це малий не хоче їсти.
Звичайно, коли є проблеми з кишківником, то під час їжі посилюється перестальтика і дитина відчуває дискомфорт і тому припиняє їсти...

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #113 : 07 Травень 2013, 11:52:17 »
Цитувати
В нас сташенні проблеми з животиком (їжа не перетравлюється нормально, живіт здутий, какає зеленим) я думала що через це малий не хоче їсти.
А, ну то це не може, це ТОчно через це малий не їсть. Ну а ви якось лікуєте це, може якісь аналізи здати. Бо в мене в подружки так малий мучився десь місяців 2 вони йому еспумізани, але нічого не допомагало, а потім здали аналіз - дисбактеріоз. Трошки пролікувалися і тепер все ОК, малий гамає нормально, звичайно не ідеально, але краще ніж колись. І спить ночами а не корчиться від болів.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 22 Червень 2013, 14:37:12 »
Ура сталося диво! Мій малий уже третій день бере груди у тверезому стані, а не лише коли спить  d41. Намучилась я з відмовою ще з 3 місяців. Може тепер все стане на свої місця. Правда не смокче він так як раніше по 15-20 хв без перерви, а по пару хв всього, але все одно прогрес трохи є. Бо раніше при виді циці зразу плакав і відвертався. А тепер деколи роззявляє рота і сам шукає цицю.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 22 Червень 2013, 15:22:25 »
Маряна я читала що помилкова відмова від грудей з трьох до семи міс. і якщо цей час пережити то все буде добре. А Вам уже є 7 міс.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 22 Червень 2013, 15:42:52 »
Ми майже 5 місяців живемо з відмовою. Я вже з цим була змирилась, навіть уже дуже давно не пропонувала малому груди коли він не спить. Все би було не так сумно якби малий смоктав пляшечку, а він ніяк. Тому промучились ми стільки часу з цицькою, я його по 4-5 раз в день присипляла і тоді він трохи смоктав, а вночі наводила будильник і сама вже до нього вставала і годувала два рази за ніч. А якось пару днів тому ми собі тлумились і я чомусь дала йому цицьку. І тут на моє здивування він взяв її і посмоктав пару хвили. Через пару годин я знову дала груди і він зрнову трохи посмоктав. Звичайно він не наїдається ще тим, що смокче в бадьорому стані і я ще годую його сплячого, але все одно хоч якийсь прогрес є...

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #117 : 06 Вересень 2013, 21:49:45 »
В мого малюка в 7 місяців і тиждень було 4 зубчики і він відмовився від грудей. Як я не пробувала йому впхнути цицю, він вивертався, кричав, кусав і ніяк не хотів, а молоко било фонтаном і я дуже преживала щоб собі мастит не заробити. Але слава Богу все минулося
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #118 : 20 Жовтень 2013, 22:54:14 »
У мене після пологів не було тиждень молока і дитина була на штучному вигодовуванні, тому коли прибуло молоко малий груди брати не хотів, доводилось годувати через насадку силіконову. Хоч як я намагалась вкласти йому груди він не брав, а потім раз вхопив і більше проблем не було. Зараз часто їсть з перервами - потягне раз і роззирається, то я вже його голову повертаю до груді.