Автор Тема: Відмова від грудей  (Прочитано 19798 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Анастасія Осінь

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Платон, народився 19.04.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Відмова від грудей
« Reply #119 : 25 Лютий 2015, 22:21:44 »
Дівчата, хелп! Малюку 10 місяців. Вчора зранку ще поїв груди, а потім як переклинило. Повна відмова. Не дає навіть цицю до рота покласти, одразу відпихається, кричить і нервується. Лізе 6 зуб, видно, шо він його муляє. Тому списую, що це через нього. Трошки почитала вас, бачу, що не одні ми такі. Вчора від ранку груди так і не їв. Наніч вдалося в сплячому стані його десь в 22:00 погодувати. Смоктав жадібно. Вночі просинався і кричав, але груди так і не взяв, хоча зазвичай 2 рази на ніч їсть. Сьогодні епопея продовжується. За день вдалося тричі сплячого нагодувати цицею. При цьому прикорм їсть без проблем і з задоволенням. А наніч знову істерики, навіть у сонному стані. Так цицю і не взяв, ліг голодний. mish
Чи може таке бути через зуб, що лізе? Як довго таке може тривати і як з цим "боротися"? Хочу і надалі годувати грудьми. Поможіть!

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
« Reply #120 : 30 Квітень 2015, 15:57:00 »
Таке бувало і в моєї малої, але ці відмови проходять. Принаймні в нас так було. Якщо дитина один раз відмовилася, це ще не причина панікувати.

Offline Іра123

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #121 : 30 Квітень 2015, 16:02:06 »
І в нас таке було, але вже як відмовилась , то вже груди більше не взяла. :( Нам вже було 1р.5 міс.я дуже переживала як маю відлучити, а то якось само раптово вийшло. d112

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #122 : 10 Травень 2016, 16:08:05 »
Цитувати
Як довго таке може тривати і як з цим "боротися"? Хочу і надалі годувати грудьми. Поможіть!
я б як мінімум, нагодувала б нурофеном, щоб зняло біль, тоді видно було б, чи дійсно зуби
Цитувати
дитині місяць. погано смокче груди пару разів причмокне і засинає і так цілий день. з рук не злазить.
Або лактокриз. Або коліки,
Або проблема може бути в короткій вуздечці язика, і тому дитина не наідається, а від догодовування сумішшю заспокоюється. Потрібно перевіритися і якщо підтвердиться - відразу підрізати. Ще в мами на фоні цього можуть бути часті лактостази, бо молоко застоюється, ну і зменшення к-ті молока, як наслідок
Цитувати
от у мене сталась проблема відмови від грудей. Мій малюк раптово відмовивмя брати груди. Ми ввели прикорм. Але я ввела тільки два прикорма. В обід я даю овочеве пюре після обіду кашку а ближче до вечлра яблучне  пюре. даю не великими порціями а весь інший час і в ночі малюк їв груди. а тут раптово відмовився. і годовне що навіть коли він є голодний то груди не бере. і головне що коли він бачить ложку і свою тарілку то тягнеться і їсть з апетитом. я навіть зціджувала своє молоко і давала йому ложечкою їсти його. і він його їсть з апетитом. спочатку я ще могла його вночі нагодувати грудьми а сьогодні він прокидавмя вночі голодний а груди всерівно не брав. вінне дає навіть поверніти себе до мене. він плаче і сильно вигинаєтбся. смокче свій пальчик а груди не хоче ніяк. я дуже хвилююсь бо незнаю що робити. і головне що якість молока тут не може бути причиною бо синочок відмовивмя від грудей навіть не пробуючи молока. я розумію що неможу перевести дитину у 7,5 місяців повністю на дорослу їжу. Йти і купляти суміш?
можливо у когось була схожа ситуація і ви знаєте як з неї вийти? допоможіть будь ласка...
молоковідсмоктувач і годувати з пляшки  d104 ще так можна дотягнути на ГВ, і бажано до 9 міс. Суміш - крайній випадок
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #123 : 08 Вересень 2016, 11:49:38 »
в моєї дівчинки була ложна відмова від грудей також десь коло 3 місяців. я давала груди,вона 2 мін ссала,пускала,відверталася і плакала. тоді я брала на ручки носила,заспокоювала і стоячи пробувала дати груди,потихенько сідала і погойдуючи годувала. з часом переросла.

Offline Zhuvunka

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #124 : 20 Липень 2017, 13:25:31 »
 Синочку 1р.2міс., лізе другий нижній зубчик і ось сутку відмовляється від грудей,не хоче навіть пробувати,відвертається.З їди їсть трошки хлібчика з маселком,кабачок,п'юрешки,фрукти.Багато п'є водички.Часто плаче.Бачу.що до грудей притуляється,ніби й їв би,але передумує.Перед сном трохи плаче,крутиться-даю груди в ротика бере і відпускає.Потім через деякий час,може потрошки смоктати і засинає.Вночі будиться,поплаче,може брати гуди.
 Навіть не знаю,як на це реагувати,чи можуть зубки так мордувати,що від грудей відмовляється дитина  так різко?
 Хотілось б ще годувати козачка :flv

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #125 : 20 Жовтень 2017, 10:38:51 »
Нам півтори місяці,  і вже два тижні як дитина не хоче брати груди.  Тільки смокче в сонному стані.  Молоко почало дуже зменшуватися,  в одній груді вже не прибуває.  Руками цідити не можу,  думаю про молоковідсмоктувач.  От читаю в темці який краще взяти.  Були певні обставини,  що дитині давали суміш,  і це стало напевне причиною відмови від груді.  А ще була ситуація,  коли болить животик,  коліки,  він плаче,  викручується коло циці,  заковтує повітря,  від цього ще більше вздуває живіт.  А бутилку поїв і спить...

Offline Ольга780

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #126 : 06 Квітень 2018, 22:18:17 »
годувати дитину груддю це прекрасно. на жаль у наш час не кожна жінка може вигодовувати дитину грудьми. на це бувають різні причини. дитина яка смокче грудь наче і виростає спокійнішою, хоча не факт. так чи інакше це зближує маму и дитинку