Автор Тема: Відмова від грудей  (Прочитано 19854 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гюля

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Re: Відмова від грудей
« Reply #68 : 08 Січень 2013, 23:11:57 »
Цитувати
Мій малюк також почав плакати під час годування.
В мене теж дитина десь з місяця і до трьох плакала при годуванні, мучати її почали гази і вона при годуванні відверталась від грудей, вигиналась і плакала, потім пройшло і до сих пір крім ціці нічого не хоче!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #69 : 10 Січень 2013, 15:54:05 »
Ага, я от недавно дзвоню до сусідки (у неї малому місяць) питаю :Ну як, годуєш грудьми?, а вона мені, Та Ні, мій вже Великий  d27відмовився від грудей, плаче коли їсть!!!  і це вона медсестра d110 Ну, що їй скажеш, нехай думає що синок зробив крок в доросле життя d27, а це просто треба було пережити і далі годувати ціцями.
В кого почався такий період, то ще зочу сказати, пробуйте годувати дитину в різних Позах: лежачи, сидячи, настоячи....щось тай допоможе, або (мені допомагало) коли бачите,що Ляля вже хоче спати, тоді всунути їй Цицю, вона сонна і вже неопираючись смокче. Терпіння всім.

Offline Годана

• Активна Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Богдана
« Reply #70 : 13 Січень 2013, 20:50:15 »
Цитувати
(у неї малому місяць) питаю :Ну як, годуєш грудьми?, а вона мені, Та Ні, мій вже Великий  відмовився від грудей, плаче коли їсть!!!  і це вона медсестра Ну, що їй скажеш, нехай думає що синок зробив крок в доросле життя
коли дитина ще така маленька, то відмова від грудей погано для самого малюка. Але от коли дитині вже 1.5 року (мій малий лишив за тиждень до 1.5 року) то можна вже пробувати відлучати,це на  мою думку

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 14 Січень 2013, 12:45:14 »
Цитувати
коли дитина ще така маленька, то відмова від грудей погано для самого малюка. Але от коли дитині вже 1.5 року (мій малий лишив за тиждень до 1.5 року) то можна вже пробувати відлучати,це на  мою думку
Звичайно, це я мала на увазі маленьких діток, в яких починаються коліки в животику.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #72 : 15 Січень 2013, 18:24:47 »
Я вже замахалась зсвоїм малим. Останній тиждень взагалі майже не їсть. Посмокче парухвилин і виривається, корчиться, кричить. Деколи плаче навіть коли лише ставлю до грудей. Або інколи заспокоюється біля грудей і засинає. З пляшечки також не хоче їсти. Постійно однією рукою тримаю зх усіх сил його за голову щоб їв, другою підтискаю цицю і ще мама біля мене сидить і заговорює малого. Сьогодні дала пляшечаку щоб перевірити скільким він випиває добровільно і вийшло 40-50мл. На два місяці це взагалі майже нічого. І так цілими днями або оремо або спимо. Вже не знаю як його розгодувати і пробудити апетит. Раніше він їв набагато більше, був грайливіший і рухливіший. d111

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #73 : 15 Січень 2013, 18:42:12 »
Хто тебе так напоумив так дитину тримати d112 d16

NourElShams, а як 2-х місячного малого можна заговорити? d104 

На мою думку, не треба дитину, ще й таку малюсіньку заставляти їсти d128 Він знає сам скільки йому потрібно молока, а тримаючи його силоміць і заставляючи їсти , він аж ніяк не з"їсть більше! Він просто в той час кричить і нервується! Думаю, від того що ти його силою тримаєш, він ще й кричить під час дня, ще до того грудей буде боятись.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 15 Січень 2013, 18:53:59 »
Поки він так не почав поводитись я його силою не годувала, бо сам їв добре і без заставлянь. Сьогодні я взагалі помітила що у нього аж животик запався, а раніше був такий надутий і кругленький. Не думаю що це нормально коли дитина у 2 місяці їсть менше ніж в 1. Він уже навіть немає бажання гратись, лише спати і кричати. Хтось радить посадити його на голодну дієту і день взагалі не годувати щоб пробудити апетит, хтось каже розгодовувати, постійно давати йому їсти. А хтось взагалі каже перейти на суміш. Але що одне що інше вже якісь крайнощі. А що робити не знаю. За тиждень дитина похудала і посумніла на очах.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #75 : 15 Січень 2013, 19:06:57 »
а ви не питали у лікарів,можливо його щось турбує,стоматит чи ще щось,животик d143
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #76 : 15 Січень 2013, 19:10:11 »
Мені здається що ти мучиш  дитину і сама собі створює проблеми, то у тебе проблема чи дитина заднє молоко п"є, то сціджуєш перед годування, то ще щось  d111 Мені здається що можливо бідне дитятко просто в шоці від того що з ним роблять, особливо коли мама голову дитині притискає, а бабуся скаче коло нього  d107  Порадься з консультантом з ГВ, годуй дитину по потребі, нехай випиває по капельочці багато разів. ніж отак  d111 Може у нього щось болить чи криза  d104 від того що заставляєш дитину їсти добра не буде, може бути зворотній ефект  d112

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #77 : 15 Січень 2013, 19:17:14 »
Праві дівчата, Мар"яна - може збільш трошки час між годуваннями, гуляйте багато - після прогулянок всі діти їдять, не давай пляшечку, щоб він не мав альтернативи. І я б радила з малюком побільше бути наодинці - без мами. Твоя мама, звісно, добра бажає, але від надміру порад і спроб ти сама найбільше змучуєшся.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #78 : 15 Січень 2013, 19:30:08 »
Цитувати
А що робити не знаю. За тиждень дитина похудала і посумніла на очах

А ти нічого не роби. Не годуй силою, а годуй на вимогу, навіть якщо це буде проміжок 4-6 годин. Гуляй побільше, "гугай" до нього, грайся з ним, розмовляй з ним. Люби його - і більше нічого.

Цитувати
І я б радила з малюком побільше бути наодинці - без мами. Твоя мама, звісно, добра бажає, але від надміру порад і спроб ти сама найбільше змучуєшся.

100%

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 15 Січень 2013, 19:52:20 »
Спочатку так і робили, не звертали уваги і велизвичний для нас режим і гуляли і купали і зарядку робили. Ну але вже скільки можна чекати, а результату нема, стає лиш гірше. б і годувала частіше, але не просить. У нас стандартна перерва 2,5-3,5 год вдень і 5-6 вночі. Навіть якщо з"їли мало.А лікарі поназначали стільки медикаментів, що я боюсь так багато давати маленькій дитині.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 15 Січень 2013, 20:40:22 »
Цитувати
А лікарі поназначали стільки медикаментів, що я боюсь так багато давати маленькій дитині.
А який діагноз,що йому призначили ліки???
Я думаю,що вся проблема в животику, тож більшість дітей так реагує,коли їх турбує животик. А почитавши як ти харчуєшся(гострі соуси в кафе,шоколадки...), то майже впевнена в цьому. Не робіть винну дитину,почніть із себе.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #81 : 15 Січень 2013, 21:00:04 »
NourElShams, якщо будеш давати бутилочку, то про ГВ можеш забути d104, у всіх бувають кризи, їх просто треба пережити, і якщо в дитини проблеми з животиком, то експерименти з власним харчуванням варто припинити. І ще одного не розумію для чого тобі мама при годуванні дитини, посторонні люди і "концерти" навколо будуть лише напружувати і дратувати дитину. Проводь час з дитиною наодинці і будеш краще розуміти її потреби ;)

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 15 Січень 2013, 21:28:22 »
У малого газики і дисбактеріоз знайшли. Уже пару тижнів даємо Симетикон,фенхелевий чай і бактерії. А харчуюсь я нормально. Шоколадку тільки пробувала і то дуже давно. А гострий соус у кафе то звідки я наперед могла знати з чого та страва, судячи зназви виглядало досить безневинно, ще перепитала офіціанта чи страва не дуже жирна і гостра і чи можна молодій мамі. У малого на мою їжу ніколи не було ніяких висипок. Хоча я вважаю що і так нема на що йому реагувати, бо їм все свіже домашнє, не хімічне, приготоване з турботою і любов"ю і не обжираюсь, а все по трохи. А як раз у кафе не пощастило, то всього лиш раз, а не кожен день.Було якось я думала від мого харчування, пару днів їла лише крупи, печені яблука і кефір, але нічого не змінилось, тому повернулась до різноманітного і здорового раціону.

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #83 : 15 Січень 2013, 23:36:29 »
Мар"яна, тобі всі добре кажуть, прислухайся, тому що ж ми через це вже пройшли...поганого тобі не нарадимо!
а в якій позі ти годуєш? в мене була схожа ситуація деякий час, але я знайшла положення в якому малюку було найкомфортніше - стоячи і ще легенько похититуючись і нікого більше, тільки я і малюк.
і ще хочу сказати - ти кажеш давала з пляшечки щоб подивитись скільки синок з"їдає, то я тобі скажу що за такий самий період часу з груді він випиває набагато більше молочка z4 і не дивись що останній тиждень дитина частіше почала спати і менше їсти, малюки дуже реагують на зміну погоди...не перживай, прийде і такий тиждень, що буде менше спати і більше їсти :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #84 : 15 Січень 2013, 23:50:24 »
 Може у тебе зараз зменшилась кількість молока, так званий молочкий кризис і тому малюк так реагує?...