Автор Тема: Відмова від грудей  (Прочитано 19858 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Відмова від грудей
« Reply #85 : 16 Січень 2013, 08:14:02 »
Та Мар"яна наче пише, що молока достатньо.
Мій Стас теж періодами пручався і плакав біля грудей, але я якось і уваги на це не звертала - з часом це проходило. Вагу набирав добре, то я і не хвилювалася, що він недоїдає.

Сказали спасибо: Danochka

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #86 : 16 Січень 2013, 15:59:02 »
Дякую за підтримку. Я вже так розхвилювалась. Мама вже й на вроки зливала. Сьогодні вже другий день як взагалі не їсть. Зробить 4-5 ковтків раз на пару годин і все. Думала щось може з молоком не те, але і чай з фенхеля також відмовляється пити. А грудь хіба що лише дилькає щоб не ковтати і дурку також смокче.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #87 : 16 Січень 2013, 16:00:39 »
Цитувати
А грудь хіба що лише дилькає щоб не ковтати

Дилькає - тобто ссе, але молоко не ковтає, ти маєш наувазі?

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #88 : 16 Січень 2013, 16:02:01 »
моя красуня їсть нормально, але коли захоче уваги, плаче таким голосом, ніби голодна, пхає руки в рота, а як даю ціцю - то навіть не бере - просто нюхає і засинає)))) ховаю ціцьку - зразу просинається)))))

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 16 Січень 2013, 22:18:30 »
Я ще прочитала про таке явище як помилкова відмова від грудей. Може це як раз і є моя проблема. Бо малий плаче і нервується в основному біля грудей, а на руках поводиться досить спокійно навіть коли голодний. Я йому все давала чайок з пляшечки і пару раз мама годувала його коли мене не було дома. Може це все і спровокувало. Сьогодні давала чайок вже зі шприца,набагато швидше і легше ніж з пляшечки. Якщо до вечора не візьме груди дам молочко  d41так само зі шприца. А пляшечки і дурку сковаю кудись дуже далеко. Тепер тільки шприц і ложечка поки знову не захоче цицю або поки не урветься мій терпець і я не спробую суміш. Сьогодні вже відправляла чоловіказа нею, але встигла зупигнити у самих дверях. Обідно все це, бо настроїлась по трохи відлучати від циці аж у 6-7 міс. А тут таке  d111

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #90 : 16 Січень 2013, 22:21:33 »
грудне вигодовування це те за що треба боротись. Так що геть думки про суміш та всякі там бутилочки.

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #91 : 16 Січень 2013, 22:24:02 »
Цитувати
настроїлась по трохи відлучати від циці аж у 6-7 міс
Що це ви таке пишете???  d107
То у вас молока забагато, то ви за сумішшю біжите, а тепер ще й у 6 міс відлучати зібралися? Чи не зарано?
Все у вас буде добре з годуванням, поменше заморочуйтеся на дрібницях, тут деякі і не через таке проходили, але успішно годували, а ви, вибачте, на рівному місці робите проблему..

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #92 : 17 Січень 2013, 09:38:35 »
NourElShams віддайся природі d27 Розслабся. А якщо тебе й далі тривожить стан дитини, звернись до толкового лікаря-педіатра. Може він порадить ще якось лікаря вузького профілю. Хоча я знаю, читала, що ти зверталась до педіатра, але чи ти повністю цьому лікарю довіряєш?
А можливо просто твоя поведінка, твої переживання і тривоги за дитину так на нього впливають. d104

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #93 : 17 Січень 2013, 10:04:40 »
NourElShams, вибач, можливо мої слова будуть трохи некоректними, але скажу. Я пригадала щойно, що коли ти прийшла на форум і почала спілкуватись, ти якраз десь в тому часі була вагітною... d130 І пригадую твої переписки-суперечки з дівчатами на рахунок обезболення і грудного годування. Пам"ятаю про розмову про те, що ти будеш ростити "справжнього мужика". І що соромно годувати грудьми довго, треба щоб до року дитина і не знала що то таке...  Може зараз твій малюк так страждає через твої переконання. Адже все що ми собі думаємо, як себе налаштовуємо (особливо це стосується грудного годування) так нам і дається???

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 17 Січень 2013, 12:26:24 »
Я тільки за ГВ, а з6 міс вводиться прикорм і кількість годувань поступово зменшується і до року їх вже може майже не лишитись. Я ніколи не підтримувала суміші чи раптове і різке відлучення. Просто вважаю що якщо у рік циця вже не є життєво необхідною то треба по трохи привчатись бути без неї. Тим більше я планувала у 7-8 міс повернутись до роботи і бути суто на ГВ уже ніяк не вийде.А поки що без циці нам нікуди. Стараємося як можемо щоб не перейти на суміш. Хоча ми ніколи не об"їдались. У моєї сестри дитина мацже після кожного  годування зригує фонтаном, а у нас лише повітрячко відходить. Необжори ми що зробиш.Сьогодні уже ніби непогано поїли, в крайньому разі хоча би не капризували біля грудей, а то деколи мене голова болить ще з самого ранку. У нас процес годування деколи аж по годині розтягується.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #95 : 17 Січень 2013, 18:26:19 »
ну і що, моя доця теж любить довго їсти, до годинки потрошки то ссокче, то повітрячко випускає, то знову смокче, то засне d112 ти краще не заморочуйся, а насолоджуйся часом проведеним з дитинкою, бо він дуже швидко минає, ну і радій що є молочко z4
моя взагалі нічого з бутилочки не п"є, то і краще, от вчора мусяла йти на похорон, лишила свекрусі в бутилочці чай на всякий випадок, то доця 10 грам випила і все, ні в яку, чекала мене d79

Цитувати
стоячи і ще легенько похититуючись і нікого більше, тільки я і малюк.
ми теж таке проходили, а казала, що в мене фітнес-годування d112

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #96 : 18 Січень 2013, 00:27:52 »
Цитувати
  Може зараз твій малюк так страждає через твої переконання. Адже все що ми собі думаємо, як себе налаштовуємо (особливо це стосується грудного годування) так нам і дається???
Наскільки я знаю,так і є.Під час ГВ і настрій мами предається дитині

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #97 : 31 Січень 2013, 12:02:21 »
Цитувати
дитина взагалі почала відмовлятися від молока десь 4-5м. через що я почала вводити швидше прикорм, з 6м вона вдень взагалі не пє молока, спочатку я старалась її напоїти,мучила-мучила вона кричала відпихала пляшку, з ложки теж його не пила
У мене подібна ситуація, вже змучилась d104 від двох місяців(зараз 6). Двічі після того, як "заливала молоко" вона вертала, більше так не роблю d128. Ми і у вазі погано набераємо і прикорм їмо "не дуже"... А годую грудьми теж або сонну або "танцюючи". Скільки ще  терпіти?  d16 d16 d16
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #98 : 31 Січень 2013, 12:03:54 »
NourElShams, що там у вас? Ми ще почали пити тріметабол для підняття апетиту, подивимося... d143
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 01 Лютий 2013, 18:45:17 »
Я так помітила що у напівсонному і спокійному стані малий їсть ніби непогано. А коли розіграється, то майже завжди все закінчується істериками біля циці. Вже були у лікарів, здавали різніаналізи. дитина абсолютно здорова. Ніхто не знає що то таке.

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 01 Лютий 2013, 18:54:39 »
emeli А скільки вашій дитинці?Я прочитала в інтрукції що цей препарат можна давати аж з 2х років, десь пише що і 1. Нам ще дуже зарано.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #101 : 01 Лютий 2013, 21:59:16 »
А мій синочок не любить одну ціцю плаче під нею не хоче брати. Чи то йому незручно на тому боці лежати чи що.