Автор Тема: Ведичне знання для нас - жінок! - 2 /За пости про релігію - БАН!/  (Прочитано 15222 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
у тих лекціях про період в житті. тобто наприклад у людини нейде те і те (робота наприклад), це означає що в нього період стресу по певній планеті. там пару варіантів. то не про стресові ситуації одного дні
але мені все рівно цікаво!
А ще ти про виховання Торсунова слухала (бо я щось більше таргакову і Нарушевича) кинь ссилку по дітям на те, що тебе зачипило. що вважаєшь варто точно послухати!

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Іванка, так вона, можливо, себе просто фізично погано почувала я як згадаю  як в дитинстві мене закачувало, то після того всім теж не було життя біля мене

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
А ще ти про виховання Торсунова слухала (бо я щось більше таргакову і Нарушевича) кинь ссилку по дітям на те, що тебе зачипило. що вважаєшь варто точно послухати!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   слухала тільки оце, і мені було дуже важко після неї. більше нічого незустрічала в нього по темі дітей і виховання, непроти б
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   слухала тільки оце, і мені було дуже важко після неї. більше нічого незустрічала в нього по темі дітей і виховання, непроти б
я читала це, ніби з зачаттям зрозуміло, проте з вихованням, щось не дуже, принаймні я тепер в розгубленості d111 дівчат, як побачите, ще щось про дітей діліться

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
я читала це, ніби з зачаттям зрозуміло, проте з вихованням, щось не дуже, принаймні я тепер в розгубленості

ну ще варто послухати про призначення людини - 4 рівня: вчителі, керівники, торговці, робітники (я статтю в темі кидала валяєвої доречі), після цього ви визначете хто ваша дитина і ви і зрозумієте у чому проблема

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я також про стреси слухала, але обігово, при нагоді і бажанні буду слухати ще.
Бабочка, якщо в двох словах, то твоя подруга не так мала вирішити нестачу грошей, а покластись на чоловіка, надихнути його і довіти це питання йому. І ще: ситуацію має знати і розбирати спеціаліст, а ми тут хто більше хто менше розбирається, але любителі d112 Тому радити і питати тут за когось навряд варто. Якщо вона просить в тебе допомогу дай їй почитати цю тему для початку, а там нехай сама вирішує що їй з цим всім робити

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
я вже це все читала і ніби все зрозуміло, ну можна сказати інформація гарно лягає в мою голову та знаходить там своє місце. Проблема трішки в іншому, Торсунов каже, що хлопчика повинен виховувати батько, а дівчинку мати. В звязку з відсутністю батька та наявністю сина, це трішки проблематично, бо я не є авторитетом, тому я б ще щось почитала, щоб зрозуміти як за такої ситуації себе поводити.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
Проблема трішки в іншому, Торсунов каже, що хлопчика повинен виховувати батько, а дівчинку мати. В звязку з відсутністю батька та наявністю сина, це трішки проблематично, бо я не є авторитетом, тому я б ще щось почитала, щоб зрозуміти як за такої ситуації себе поводити.

цю ситуацію він пояснює - треба знайти когось, священника, брата, дядю, дідуся, тобто якогось мужщину який буде мати з ним свої стосунки і дасть те що ти неможеш

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
цю ситуацію він пояснює - треба знайти когось, священника, брата, дядю, дідуся, тобто якогось мужщину який буде мати з ним свої стосунки і дасть те що ти неможеш
теоретично воно так, але я навіть близько не бачу ніякого ЧОЛОВІКА який був би нам корисний. І сама хочу залишатись жінкою та не брати на себе чоловічі обовязки. На все свій час.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
а я за вихыдны стыльки наслухалась ы начиталась що голова пухне d16 читаю Нарушевича про виховання дітей. трохи слухала Торгакову, але мені щось не сподобалось

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
теоретично воно так, але я навіть близько не бачу ніякого ЧОЛОВІКА який був би нам корисний. І сама хочу залишатись жінкою та не брати на себе чоловічі обовязки. На все свій час.
Леся, пошукайте відгуки про спортивних тренерів гарні, бо часто скаладаються дуже гарні і міцні стосунки з трененром і учнем.
Дівчата а в мене щось останнім часом взагалі немає час слухати, і як то я до вівторка підготуюсь, певно буду старими знаннями користуватись.  z2

Offline march

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цитувати
киньте ссилку,якшо можна послухати. 

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Ой в мене теж саме ну ніяк не можу виділити час для лекцій, одну лекцію разів три слухала і нічого не зрозуміла, доня дуже заважає. в нас період кризовий точно.
 я вже знайшла свій старий мп3, щоб слухати бо на телефоні місця не стає d30 а так позакидаю і буду слухати при нагоді d30
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут про виховання дітей

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Торсунов каже, що хлопчика повинен виховувати батько, а дівчинку мати.
Ага,а я то думаю,чого це мій чоловік ніколи особливої уваги дітям не приділяє,а це він інтуітивно по ведам себе веде,ну в цьому пункті напевне. d105

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
я ж тобі пишу що у вас все як має бути  d27 d27 d27 нема тобі що читати в цій темі  d27

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Юль, Свєті треба читати як мінімум для того, щоб зрозуміти, що
Цитувати
у вас все як має бути  хі-хі-хі хі-хі-хі хі-хі-хі нема тобі що читати в цій темі  хі-хі-хі
  d30