Автор Тема: інтерв'ю з Nelly  (Прочитано 3646 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
інтерв'ю з Nelly
« : 16 Лютий 2013, 21:07:56 »
Привіт дівчаточка!!! Ось і мені випала така честь давати інтерв"ю :) Для мене була це цілковита несподіванка, коли з питанням чи згідна я бути опитаною до мене звернулась Модератор. Аж у відповідну темку мусіла побігти і прочитати, не вірилось, що Вам цікаво почитати щось про мене ;) Величезне СПАСИБІ тим, хто хотів порозмовляти зі мною трошки ближче!

За стандартним сценарієм почну -
Як я потрапила на мамку - моя сусідка, будучи модератором на форумі, завжди багато розповідала, що тут дуже цікаво, знала відповіді на силу силенну питаль по догляду за дитиною, хоча сама дуже молода, а також робила хороші покупки, за малі гроші (щиро кажучи, власне це мене і купило), зареєструвалась, але була, та мабуть і є швидше читачем ніж активно пишучою мамкою, це видно з кількості повідомлень.

Чому обрала такий нік Це не нік, а моє справжнє ім"я написане латиною, як в закордонному паспорті колись писали, тепер чуть змінили написання імені, але мені так до вподоби, нік для мене як кличка для цуцика (не ображайтесь, це суто моє тлумачення слова "нік") або прізвисько, чомусь не можу дати собі прізвиська d112

Розкажи про свій характер, як би ти себе охарактеризувала ООООООООООО  z4
Вредна, вперта, лінива, заводжусь з пів оберта, але і процес гамування також максимально швидкий, словом традиційний Тілець. Не зупиняюсь на пів дорозі, навіть якщо знаю на 100% що програла, для коліжанок справжнє "вухо" котре не тільки вислухає, але і в міру власної інтелігентності щось дорадить. Не терплю повчань, і спроб підкорити мене , тобто зробити такою маріонеткою, буду "битись" до останнього

Звідки ти родом З діда прадіда усі мешкали в Станіславові, тепер Івано-Франківську, ніколи не було родичів на селі, тому я традиційна дитина асфальту і мурів.

А тепер мушу пошукати якусь людську знимку,щоб не осоромитись, а це не просто, з дитинства ненавиджу позувати до фото, саме слово ФАТОГРАФУЄМОСЬ і я в ступорі.

1 і 2 вже старенькі, їм по 2 роки, а остання знимка свіжа, зроблена 1 січня цього року.

Усім бажаючим поспілкуватись величезне дякую і ласкаво прошу до розмови :)

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: інтерв'ю з Nelly
« Reply #1 : 16 Лютий 2013, 21:54:20 »
ура!!!  d41 Неллі, вітаю з інтерв"ю!!! 

спочатку мої традиційні питання, а далі буде:

1. море чи гори?
2. чай чи кава?
3. літо чи зима?
4. солодке чи солене?
5. минуле чи майбутнє?

дякую   :) :) :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 16 Лютий 2013, 22:42:10 »

juliaroberts

привіт, дуже рада Тебе бачити тут у себе :)мені дуже приємно

1. Однозначно море, люблю тепло і шум моря , і пісочок під ногами, і мінімум одягу - купальник + шорти + капелюх, і нові люди, нові враження ... А також знаю, що діти оздоровлюються, чоловік трудоголік, то змушений відпочивати, ех хочу літа.
Та в молоді роки походила трохи по наших горах, так поважно, з рокзаком, спальником, провізією і власними речима за плечима. Як згадаю який тягар несла, а ще і в гору треба було "драпатись", то не віриться, що то я тижнями могла бути так далеко від цивілізації, молодість золота пора :)

2. Кава, ціле царство можу віддати d27 Десь з років 18 п"ю дуже міцну і без цукру, останні 2 роки доливаю молока, бо якось за кальцій почала думати і дурю себу думкою, що кава з молоком не вимиває кальцій з організму d108 Чай перед сном, з традиційною кількаповерховою канапкою, інакше не вмію спати :)

3. Літо, літечко кохане! Обожнюю тепло, але не спеку, сонячні промені, щебет пташок і канікули в школі. Я страшенний змерзлюх, тому в холодний період мушу одягатись як капуста, що обмежує, а влітку можна цим не перейматись.

4. Без солодкого ані дня не проживу  :8 якщо настає криза в запасах, то можу ложкою мед їсти, або булочку з сметанкою і цукром. Я не вибаглива, люблю все солодке - торти, тістечка, шоколад, цукорки (тільки не карамельки, шкода зубів), халва, варення, джеми...

5. Без минулого не буде майбутнього, я вчилась на власних помилках, не раз вирішувала перегорнути сторінку і почати з чистого аркуша, АЛЕ якщо це буде чистий аркуш, то не факт, що помилки не повторяться. Тому живу сьогоднішнім, пам"ятаючи про вчорашнє і просячи в Бога щасливого завтра.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #3 : 16 Лютий 2013, 22:49:31 »
дякую за відповідь, так розгорнуто мені ще невідповідали  :) :) :)

твоя улюблена країна?

чи мала-маєш домашню тваринку?

звідки знаєш польську мову?

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 16 Лютий 2013, 23:01:00 »
Юль, я люблю поговорити, тому як починаю, то вже не зупиниш z5

Улюблена країна? А знаєш я навіть не можу відповісти, бо ось дивись, люблю навіть дуже(!) Санкт-Петербург, але в цілому Росія мене не приваблює, особливо як поїхати чуть дальше, км так 200 від великого міста, це ЖАХ хатинки мазанки і пияк на пиякові. Мрію про Рим, але не люблю шумних італійців, вони мені на циганів схожі, також хочу в Єрусалимі побувати, але жити там Боже борони, війна на сусідній вулиці якось не дуже подобається.

Вже 13й рік живу в квартирі, то за цей час у нас був кіт, перс Маркіз, наглий до крайності, якісь добрі люди почули мої молитви і вкрали ту наглоту d30 Потім моя старша дитина захотіла щось живе мати, вибрала рибок, акваріум прожив у нас аж цілий рік, набрид дитині і віддали. Молодша хоче в хаті мати все живе, від павука, коника стрибунця, сонечка до собаки. Комах в банці я якось витримала, але собаку замінив хом"ячок, котрий є членом сім"ї вже півтора роки, та мріяти про собаку дитина не перестала.

Польську знаю від завжди, тобто від народження. Моя мама полька, жили ми з бабцьою, вони з мамою завжди розмовляли польською, так я мала відразу 3 мови, бо тато росіянин, а до школи української віддали.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 16 Лютий 2013, 23:03:24 »
Привіт Неллі! Вітаю з інтерв"ю! :)
Чим Ти понад усе в житті гордишся?
Якою Ти бачиш себе через 5 років?
Що Ти любиш робити у вільний час?
Як справляєшся з поганим настроєм?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #6 : 16 Лютий 2013, 23:08:18 »
Привіт :)  Я відносно тут новенька, але чим раз тим цікаве стає сидіти на мамці d30 перечитувала тут різні інтерв'ю, але так ще й не задавала нікому ніяких питань, тож ти будеш першою d112

1. Який твій найнезабутніший спогад з дитинства? d67
2. Твій улюблений колір
3. Улюблений фільм
4. Як ти бачиш себе у старості? d71
5. Що б ти ніколи не змогла зробити у своєму житті? d130
6. Що для тебе означає "щастя" і чи вважаєш ти себе щасливою людиною? :)

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #7 : 16 Лютий 2013, 23:17:48 »
Неллі, якщо повернути час назад на ...дцять років, що б ти змінила? Що б зробила, а що б не зробила, зважаючи на набутий за цей час досвід?

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 16 Лютий 2013, 23:18:16 »
IR@ привіт, рада тебе бачити і дякую за питання :)

Цитувати
Чим Ти понад усе в житті гордишся?
Моя гордість і досягнення це мої діти. Я найщасливіша у світі, коли вони обидві поряд і я можу пригорнути їх до себе. А коли іду з дівчатими містом, то маю враження, що крила дістаю і що все довкола в веселкових кольорах :)

Цитувати
Якою Ти бачиш себе через 5 років?
Можливо вже буду бабусею, такою шаленою d41 а може і надалі буду втікати від старості. А може знайду хорошу роботу і скінчиться цей шалений час домогосподарки.
Я ніколи не планую і майже не мрію. Планів далекоглядних боюсь, а мріяти також собі майже забороняю

Цитувати
Що Ти любиш робити у вільний час?
Вище я вже писала, що лінь то моє друге ім"я, тому дуже люблю нічого не робити. Тобто не сиджу просто дивлячись в стіну, але і заняттям це назвати не осмілюсь. Та в молоді роки дуже любила в"язати, навіть могла цілу ніч перебирати петельки. Та з роками минулось. Також був час що читала все що бачила, як алкаші п"ють все без винятку, так я читала, але тепер від коли маю окуляри на носі, читання не приносить такого задоволення d130

Цитувати
Як справляєшся з поганим настроєм?
поганий настрі то треба як бурю пережити, перечекати і перейде. І помітила, що мушу тоді з кимось чужим поговорити, навіть на теми, котрі мене не цікавлять. Якось само собою забувається про поганий настрій, виняток хвороба дитини, тоді настрій нульовий і особливо спілкуватись я не маю бажання.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #9 : 16 Лютий 2013, 23:33:45 »
Привіт!Вітаю з інтерв"ю :)
І від мене кілька питань :)
1.В тебе є справжні друзі,яким можна довіритись?
2.Чи любиш ти вірші.Які улюбленні поети?
3.Що для тебе бути МАМОЮ?
4.Ким би ти хотіла бачити своїх донечок у майбутньому?

Дякую :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #10 : 17 Лютий 2013, 00:16:15 »
Неллі, привіт )
також цікаво почитати ваше інтерв'ю, і поки в самої з'явилося декілька питань.
1. прочитала, що ви не працюєте, скільки часу і з якої причини ? виникло це питання тому, що я часто бачу вас біля школи, і завжди така ефектна жінка, ви дуже гарно одягаєтеся, і я завжди думала, що то ви з роботи ідете забирати дитину зі школи, у вас такий класний офісний вигляд !  d100 (о, питання плавно переросло в комплімент ))
2. скільки часу на день ви приділяєте зовнішньому вигляду, чи ретельно за цим слідкуєте протягом дня ? чи любите відвідувати різні салони/перукарні ?
3. опишіть ваш ранок, як і коли ви прокидаєтеся, чи плануєте свій день, чи все виходить само-собою ?
4. чи любите готувати їсти ? які улюблені страви, завжди готуєте щось стандартне, чи любите поекспериментувати ? скільки часу приділяєте цій справі ?
5. яка ви мама, строга чи навпаки ?
дякую ))
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 17 Лютий 2013, 00:26:58 »
justmary вітаю і дуже дякую за питання, спогад про дитинство змусив задуматись :)

Моє дитинство було щасливе і безтурботне. Бабуся завжди готувала смачнезні і улюблені страви. Жила я в приватному секторі, то і друзів однолітків було багато, до котрих без запрошення ходили цілими бандами. Банда, тому що переважно то були хлопці, з котрими лазила по деревах, (часом і в чужих садах d108), грали в войнушки і козаки розбійники. Найнезабутніше мабуть саме дитинство, бо що не пригадаю, те викликає милу посмішку.
Якось хлопці вирішили піти на болота, щоб камищів нарвати, порадувати батьків d110 Я звичайно з ними. Усі батьки шукали нас декілька годин, а коли ми горді, брудні і мокрі повернулись з оберемками камишів, то кожен відчув "здивування"батьків на власній шкірі, хто чим дістав - ремінь, прут чи кропива, все ішло в хід  z5 а я тріпачкою дістала, це було вперше і востаннє, коли мене наказали фізично, запам"яталось добре. Та тепер добре розумію батьків, вони взнали, що нам камишів захотілось, а то далеченько від дому, не говорю вже, що болото то небезпека ше та для дітей!

Цитувати
Твій улюблений колір
завжди любила червоний колір, колір непокори і виклику ;) А останні 2 роки білий полюбила, може то життєва мудрість промовляє, а може вдаю білу і пухнасту d27

Цитувати
Улюблений фільм
без вагань скажу, що це "Віднесені вітром", щоразу дивлюсь як вперше, хоч можу з героями дуетом говорити, відпочиваю душею дивлячись цей фільм. Та під настрій також повертаюсь до "Собака на сіні" або "Некст" гру Абдулова завжди любила, чудовий був актор.

Цитувати
Як ти бачиш себе у старості?
та це вже не за горами, ось вона паршивка іде по сходах на мій 9 поверх, добре що ліфтом не їде d27 Хочу бути такою як була моя бабуся, мудра і весела, енергійна і чуйна, любляча і справедлива.

Цитувати
Що б ти ніколи не змогла зробити у своєму житті?
живу по принципу - ніколи не кажи ніколи! Та маю певні табу в даний період життя, котрі маю надію не зміняться, та не зарікаюсь. О, згадала, це незмінне, ніколи не буду займатись сексом привселюдно, а також говорити про власне інтимне життя.

Цитувати
Що для тебе означає "щастя" і чи вважаєш ти себе щасливою людиною?
Щастя це коли здорова сім"я, діти і гармонія. Щастя, це коли дитина босими ніжками вранці тупотить по підлозі і проситься до мене під ковдру, щоб притулитись і зігрітись, щастя, це коли доросла дочка сидить на кухні ввечері попиваючи чайок і майже до ранку має про що говорити з мамою, а сонний чоловік приходить і з посмішкою каже, що ви вар"ятки, зранку о 8 вас розбуджу, цілує нас і виходить, щоб дати нам можливість насолодитись дівочим спілкуванням :)

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #12 : 17 Лютий 2013, 00:32:35 »
Доброго вечора  :) А в мене питання, яке задаю всім сімейним довгожителям :) Що вважаєте запорукою щасливою сім'ї ?
Як проводите вихідні дні?
Ну і дууже нескромне запитання - судячи з фото не можу зрозуміти як збираєтесь за 5 років стати бабусею d107? Скільки ж дітям років - бо виглядаєте дуже молодо z4.

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 17 Лютий 2013, 00:37:49 »
anne привіт, як мило, що ти запитала про таке. Змусила задуматись і то добре!
Цитувати
якщо повернути час назад на ...дцять років, що б ти змінила? Що б зробила, а що б не зробила, зважаючи на набутий за цей час досвід?
Мабуть не була б така категорична, такий собі борець за справедливість була, а ще мабуть треба було навчитись обманювати, бо як досвід показав, правда матка не всім до вподоби. Не вміла завертати в папірці, завжди казала що думала. тепер навчилась мовчати і не доказувати, що біле це біле.
А змінити, то треба було з теперішнім чоловіком швидше дитинку народити, а не чекати 5 років, тепер розумію, що егоїсткою була, бо він на свою дитину дуже чекав довгі роки, хоч і мою з першого дня прийняв за власну, виховував її в любові і різниці між дітьми не робить, за що люблю його ще більше!

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 17 Лютий 2013, 00:56:15 »
kokocuk привіт, яка ти молодчинка, що завітала сюди, рада відповісти на запитання :)

Цитувати
В тебе є справжні друзі,яким можна довіритись?
Моя найближча коліжанка виїхала до Америки вже дуууууууже давно, ми дружили ще в школі, пізніше я була дружкою на її весіллі і стала хресною мамою для її дочки. Коли вона тут, то не можемо наговоритись d27
Останні 13 років маю таку коліжанку, котра може мені, а я їй розповісти дуже багато. Поплакатись, або навпаки потішитись. Хоч бачимось не часто, та добре що телефони в Франківську є  :)

Цитувати
Чи любиш ти вірші.Які улюбленні поети?
О.С.Пушкін, завжди і назавжди. Колись могла 2 години напам"ять читати вірші, якщо на душі цілком кака, то знову Онєгіна читаю, як в юні літа.

Цитувати
Що для тебе бути МАМОЮ?
це повна самовідданість. Я знаю, що власним дітям мушу бути прикладом, але також тільки МАМА завжди вибачить усе, навіть якщо діти не мають рації, то я перша до них підходжу, не хочу вчитись ображатись на них. Я мама, а це значить, що я зобов"язана виховати порядних і добрих людей, котрі також ніколи не соромитимуться власної мами. Також мама показує дітям як має виглядати сім"я, традиції і відносини.

Цитувати
Ким би ти хотіла бачити своїх донечок у майбутньому?
Перш за все щасливими людьми, котрі знайдуть своє місце в житті. Самодостатні і порядні, інтелігентні і звичайно жінками з власними сім"ями і діточками.

Offline NellyАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 17 Лютий 2013, 01:13:29 »
kivi як мило бачити такі запитання, котрі покращують жінці настрій, дуже дякую! :)

Цитувати
Що вважаєте запорукою щасливою сім'ї ?
я до цього довго йшла, набила не одну гулю на чолі, та зрозуміла, що довіра і відвертість це велике діло! Також навчилась не реагувати на деякі недоліки чоловіка, бо ангели тільки на небесах, звикла що чоловік в кухні тільки їсть і раз на рік квасить капусту, це колись дратувало, а тепер дякую що не пхається :) Ревність була на початках у мене, бо після зрад колишнього чоловіка не вміла цілковито довіряти чоловікові, він мене навчив цьому. тай зрозуміла, що дурна ревність мене принижує як жінку.
а чи ми довго разом то не дуже, бо позавчора відсвяткували тільки 13 річницю шлюбу, як проживемо 50 років, то напишу більше ;)

Цитувати
Як проводите вихідні дні?
Влітку це природа, втікаємо кудись далі від пилюки і шуму міста, а взимку поки прийду з малою з костелу, пообідаємо всі разом, то часу зовсім мало, це або малу в Велес на роліки, або в піцерію ідемо. Словом в зимовий період лінь процвітає і косить наші ряди :8

Цитувати
Скільки ж дітям років - бо виглядаєте дуже молодо .
Дякую, це дуже і дуже приємно, моїй дочці 19 березня виповниться 20 років, молодшій в листопаді було 8. Так що я зовсім просто за 5 років можу бути бабусею, надіюсь що це не станеться швидше, та якщо Бог дасть і дитина вирішить подарувати онука чи онуку, то буду щасливою бабусею. ( дякуючи добрим генам не виглядаю на свій вік, чому дуже рада, бо в школі мене часто питали Який вуз закінчила і де працюю d111 часом зі сльозами мамі скаржилась, що не хочу виглядати як тьотя, мама сміялась і казала, що все минеться і ще посміхатимусь згадуючи це)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #16 : 17 Лютий 2013, 01:21:53 »
Цитувати
моїй дочці 19 березня виповниться 20 років

d107 d107 d107
я думала по фотографіям, що тобі 23-25 років  z4 z4 z4 z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]