Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 88805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Консультації педіатра
« : 19 Лютий 2013, 23:13:56 »
Дорогі наші мамусі в цій темці ви маєте можливість отримати консультацію лікаря педіатра і мамусі форуму Віри (emeli)

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра
« Reply #1 : 20 Лютий 2013, 09:32:07 »
Усім привіт! Буду рада допомогти у вирішенні питань, які стосуються здоров'я ваших дітей. Звертайтеся, постараюся вчасно надати корисну консультацію.   :)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline zoryanchyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: zoryanchyk
« Reply #2 : 20 Лютий 2013, 22:23:50 »
Віра, вітаю Вас з відкриттям теми  z4 - вона нам всім необхідна, всі ми тут матусі і постійно стикаємось з питаннями щодо здоров'я наших діток.
Підкажіть, будь ласка, як правильно  застосовувати лаферобіон в ніс з противірусною метою дітям при ГРЗ ? Чи краще назоферон застосовувати?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 21 Лютий 2013, 16:41:04 »

Цитувати
Підкажіть, будь ласка, як правильно  застосовувати лаферобіон в ніс з противірусною метою дітям при ГРЗ ? Чи краще назоферон застосовувати?
zoryanchyk Обидва препарати відрізняються тільки формою випуску і ціною. Назоферон готовий розчин, який закапується 4-5 разів у день в ніс (по 1-3 краплі залежно від віку). Лаферобіон 100 тис. - сухий порошок, який розчиняється у 1мл (маленьким діткам у 2 мл) перекип'яченої, охолодженої до кімнатної температури води і закапується по 0,25мл (5 крапель) в кожну ніздрю 5-6 разів на день. Обидва препарати потрібно зберігати у холодильнику. Використовуються протягом перших 3-5 днів хвороби.

П.С. Стосовно противірусних препаратів - дія більшості з них не доведена. Однак, останнім часом з'явились дані про те, що вони можуть суттєво знижувати імунну відповідь при повторенні вірусної інфекції (тобто без цих препаратів організм вже не дуже взмозі сам побороти інфекцію). Тому вирішувати мамі чи варто зловживати даними препаратами без потреби.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 21 Лютий 2013, 21:38:05 »
У моєї дівчинки (5 міс.) висипка на личку і на ніжках, наша педіатр сказала, що то діатез, виписала тільки зволожуючий крем. Скажіть, будь ласка, чи потрібно їй приймати антигістамінні? І з чого можна починати прикорм?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 21 Лютий 2013, 23:16:19 »
Цитувати
У моєї дівчинки (5 міс.) висипка на личку і на ніжках, наша педіатр сказала, що то діатез, виписала тільки зволожуючий крем. Скажіть, будь ласка, чи потрібно їй приймати антигістамінні? І з чого можна починати прикорм?
Усе залежить  від кількості висипань..  Якщо вони помірні і виникли вперше, достатньо усунути причину і змащувати пом׳якшуючим,  потизапальним кремом:  бепантен мазь (при сухій шкірі)  або дермалібур крем.  Якщо утримуються довше -призначають антигістамінні:  еріус ـ 2мл 1 раз в день або феністил 5кр 3 рази в день;  сорбенти: смекта-1/3 пакетика 3 рази в день за 1,5 години до їди. Якщо протягом 3 днів покращення не наступило ـ зверніться до алерголога.  Прикорм починати з кабачка або цвітної капусти не раніше 6місяців.

П.С. Важливо щоденно користуватись засобами, які створюють захисну плівку на шкірі (екзомега молочко, ойлатум, топіаліс і т.п.), які продаються у аптеці.

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #6 : 21 Лютий 2013, 23:24:41 »
Дякую за відповідь! Висипання в нас вже пару тижнів тримається, червоніє після ванни, а так, то просто суха шкірка. Я мажу бепантеном і дермалібуром (!!!  :) як співпало), і все-таки, куплю їй антигістамінні крапельки.
То може бути в неї по спадковості? Я - страшний алергік  :( але під час вагітності алергії не мала

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #7 : 21 Лютий 2013, 23:46:27 »
Вiрочка я теж приэднуюсь до привiтань z4
Пiдскажiть менi в такому питанi :чи можна без уколiв в вену,  для визначення кiлькостi кальцiю, давати дитинi,якщо  можно то який саме :) чи просто обмежитися вiтамiном Д2 ,чи, можливо, дитинi вистачаэ цiэi групи вiтамiнiв при прийомi комплексних вiтамiнiв, i цим можна обмежитися. I ще питання що до прийому Омеги : з якою перiодичнiстю можна давати iх дитинi?я купляла аптечну в iнструкцii, пише раз в пiвроку,а собi купляла то рекомендували постiйно.Дякую  :)

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +92/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #8 : 22 Лютий 2013, 00:02:14 »
Привіт. В мого синочка халязіон, окіліст призначила тетрациклінову і гідрокортизонову мазі, наніч прикладати листок алої, і ще давати пивні дріжжі. Поки що результатів немає ніяких, може ви щось порадите. Бо в інтернеті начиталася що лікують сухим теплом, каплями, ще помогає якась жовтортутна мазь. d104 І ще читала що та бяка так швидко не проходить і потім може знову вилізти d111

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 22 Лютий 2013, 14:51:00 »
Цитувати
То може бути в неї по спадковості?
Так, звичайно, тому мусите дотримуватись дієти (якщо ви на ГВ), щоб не перейшло у атопічний дерматит. Обов'язково вести харчовий щоденник, бо висипання можуть провокуватися самими повсякденними продуктами (картопля, пшениця і вироби з неї і т. д.) і переглянути засоби догляду за шкірою, одягом (миючі засоби, порошки), постіль на якій спить дитина (гіпоалергенна).
Якщо це утримується довго антигістамінні припарати приєднуйте і до даних кремів можна ще додати більш лікувальні елідел або дермалекс атопік (не гормональні). Можливо потрібно обстежити дитині шлунково-кишковий тракт (порушення останнього провокують загострення).

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
« Reply #10 : 22 Лютий 2013, 14:59:45 »
Привіт! Підкажіть мені будь-ласка таке:
В моєї малечі права щічка суттєво більша від лівої, наша дільнича оглядала і сказала, що абсолютно симетричними щічки бути не можуть і ніяких проблем там немає! Але інколи мені здається, що вона твердіша від лівої! Що це може бути? І до якого лікаря потрібно звернутися, щоб оглянути її чи зробити якесь УЗД? дякую!

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 22 Лютий 2013, 15:15:12 »
Цитувати
Пiдскажiть менi в такому питанi :чи можна без уколiв в вену,  для визначення кiлькостi кальцiю, давати дитинi,якщо  можно то який саме  чи просто обмежитися вiтамiном Д2 ,чи, можливо, дитинi вистачаэ цiэi групи вiтамiнiв при прийомi комплексних вiтамiнiв, i цим можна обмежитися.
Профілактично віт. D3 можна давати дітям до 3-ох років окрім  літніх (сонячних) місяців. Для контролю підвищеного рівня кальцію у крові (і, відповідно, виділення його з сечею) можна здати сечу (проба Сулковича) але це не зовісім точний результат. Якщо дитина не має порушеного обміну і здорова можна давати віт. D3 без здачі аналізу (аквадетрим по 1 кр. в день). При умові, що ви не приймаєте інших вітамінів, де входить профілактична доза віт D3 (500 OD).
Цитувати
I ще питання що до прийому Омеги
Дітям рекомендується пити протягом місяця з перервою півроку (при повноцінному харчуванні з включенням рибних продуктів буде достатньо  :)). Але це залежить від фірми, яка його виготовляє (тому інструкція відрізняється)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 22 Лютий 2013, 15:38:52 »
Цитувати
В мого синочка халязіон, окіліст призначила тетрациклінову і гідрокортизонову мазі, наніч прикладати листок алої, і ще давати пивні дріжжі.
В загальному лікування полягає у використанні протизапальних і антибактеріальних середниках, вітамінів групи В, які можна змінювати через 10-14 днів (Що вам і назначили). Сухе тепло тільки у випадку відсутності запального процесу (який визначає окуліст). Рекомендації, щодо використання жовтої ртутної мазі, неоднозначні (є дані, що вона токсична). Якщо дане консервативне лікування не дає ефекту протягом тривалого часу, холязіон збільшується і заважає дитині - його видаляють. Рецидиви дійсно можливі, але, надіюсь, не у вас ;)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 22 Лютий 2013, 15:49:20 »
Цитувати
В моєї малечі права щічка суттєво більша від лівої,
Це може бути анатомічна особливість, але якщо ви відчуваєте затвердіння необхідно звернутись до хірурга і зробити УЗД щоки. У малих діток інколи на морозі обмерзають щічки (сильне почервоніння, яке довго не проходить) і може зробитись ущільнення.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
« Reply #14 : 22 Лютий 2013, 16:14:08 »
Цитувати
Це може бути анатомічна особливість
а це нічого страшного?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 22 Лютий 2013, 16:53:50 »
happy mom
Цитувати
а це нічого страшного?
Анатомічна особливість це варіант норми (це як одне вухо більше, або у когось ноги довші, а у іншого коротші  :)) не хвилюйтесь і підійдіть до хірурга.

Offline щаслива від материнства

• Всім привіт
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #16 : 25 Лютий 2013, 15:12:14 »
Доброго дня. Питання можливо  і не  по  вашій спеціалізації, але  я  все ж рішила написати може, щось підкажете. Моєму синові минуло сім місяців, приблизно в шість місяців в нього почервонів пісюн (прикорм ми почали вводити в 6 місяців, підозрюю може це алергія), поступово почервонні перейшло і на мошонку (місцями), я робила йому 2 рази в день сидячі вани з ромашки, промивала фурациліном і марганцовкою і змащувала 5 днів левоміколлю, сильне почервонніня пройшло, проте таке незначне розове залишилося, я перестала мастити маззю а ванни продовжую робити, але почервонні повернулося. Малого це напевне не турбує, руками туди не лізе, як я мию не плаче, як пісяє не плаче. В 7 місяців були на огляді в педіатра, так вона подивилася і нічого толкового не сказала, тільки сказала здати аналіз мочі, може вона його там розїдає. Хороших лікарів в нас нема, в обласний центр ми зможем поїхати коли буде тепліше, скажіть будь ласка що це може бути і як його лікувати. Якщо треба можу скинути фото. Наперед дякю!
Для  світу - ти хтось, а для  когось ти -  цілий  світ!