Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 88651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
Re: Консультації педіатра
« Reply #119 : 13 Березень 2013, 16:34:49 »
та я нормально давала.по 1-2ст.л.але даю 1стол.ложку і блювота.
темп.нормальна.дитині 1.10
я так і зробила-не придумала нічого крім ромашки.і зробила.
а немає якихось препаратів ректально?
та блювота вже була неодноразово.більше 5-6раз.тому й пишу бо не знаю що таке придумати.а то дитина вже ослаблена.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #120 : 13 Березень 2013, 16:44:05 »
Доброго дня! Звертаюся  за порадою - у 3 міс зробили планову прививку АКДС і після того появилися шерхуваті плями на лиці  і на грудях. Вона на штучному вигодовуванні,педіатр сказала,що це дерматит і щоб поміняли суміш на  нутрілон,а ті плямки змащувати локобейзом. У 4 міс призначили вітамін D,після нього на тулубі появилися прищики,які сильно чухалися(до того вона не чухала),перестали давати. З 4.5 міс даємо гарбуз з кукурудзяною олією і повністю перейшли на нутрілон. Зараз їй минуло 5 міс,ті плями проходять.але дуже повільно. Може Ви ще щось порадите? І чи могла ця висипка стати реакцією на прививку? Дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #121 : 13 Березень 2013, 16:46:21 »
вічка ректально нема  z2 хіба візьміть сироп домрід на ваш вік 1ч.л (може не виблює). Бо у інших випадках потрібно колоти церукал або інфузійна терапія (капання), щоб не було зневоднення

Якщо блювота припиниться, можна тоді смекту, ентерожерміну і т.д. Якщо ні - в лікарню.
А запаху ацетону не чуєте? Раніше таке було, бо це може бути ацетонемічне блювання.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 13 Березень 2013, 16:48:25 »
та це я знаю.дякую.просто думала може в педіатрії щось таке є мудре ректально. d143
а ск.можна рідини в клізмі на цей вік макс.на добу?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 13 Березень 2013, 16:54:57 »
Цитувати
та це я знаю.дякую.просто думала може в педіатрії щось таке є мудре ректально.
а ск.можна рідини в клізмі на цей вік макс.на добу?
  одноразово близько 200мл. Але постійно теж не будете клізму робити для поповнення об'єму рідини. d104
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #124 : 13 Березень 2013, 17:01:04 »
Доброго дня! :)  У мене таке питання - ми здавали аналіз калу та заг. аналіз крові дитині після підрозру на алергій(був набряк на губі невідомого походження d104) кал в нормі за винятком лейкоцітів(сказали що невелика к-сть,точно не пригадую бо зара його не маю на руках), у крові також виявили збільшену к-сть лейкоцитів(13,6),скажіть будь ласка що це означає і чи могла збільшитись їх к-сть після препаратів які їй вкололи день перед тим(протиалергічні та протинабрякові)? І ще питання, гемоглобін - 112,але середній обєм еретроциту - 69,6 та гематокріт - 0,309...хоч і гемоглобін в принципі в межах норми,але я хвилююсь що це замало,нам потрібно його піднімати і як саме? :)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 13 Березень 2013, 17:34:17 »
Цитувати
Доброго дня! Звертаюся  за порадою - у 3 міс зробили планову прививку АКДС і після того появилися шерхуваті плями на лиці  і на грудях. Вона на штучному вигодовуванні,педіатр сказала,що це дерматит і щоб поміняли суміш на  нутрілон,а ті плямки змащувати локобейзом. У 4 міс призначили вітамін D,після нього на тулубі появилися прищики,які сильно чухалися(до того вона не чухала),перестали давати. З 4.5 міс даємо гарбуз з кукурудзяною олією і повністю перейшли на нутрілон. Зараз їй минуло 5 міс,ті плями проходять.але дуже повільно. Може Ви ще щось порадите? І чи могла ця висипка стати реакцією на прививку? Дякую.
Якщо б це була реакція на прививку, то висип вже б зійшов, але вакцинація могла спровокувати початок алергічного дерматиту. Чому так швидко ввели прикорм і чому саме такі продукти (вони не є гіпоалергенні). Нутрілон звичайний чи "гіпоалергенний" чи "лікування алергії" Факторів, які провокують висип може бути безліч: їда, порошок, засоби догляду, порушення роботи шлунково-кишкового тракту і т.д. Це все треба проаналізувати і максимально усунути можливі причини, бо в іншому випадку ліки не поможуть, а будуть тільки знімати симптоми

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 13 Березень 2013, 17:42:47 »
Цитувати
Доброго дня!   У мене таке питання - ми здавали аналіз калу та заг. аналіз крові дитині після підрозру на алергій(був набряк на губі невідомого походження ) кал в нормі за винятком лейкоцітів(сказали що невелика к-сть,точно не пригадую бо зара його не маю на руках), у крові також виявили збільшену к-сть лейкоцитів(13,6),скажіть будь ласка що це означає і чи могла збільшитись їх к-сть після препаратів які їй вкололи день перед тим(протиалергічні та протинабрякові)? І ще питання, гемоглобін - 112,але середній обєм еретроциту - 69,6 та гематокріт - 0,309...хоч і гемоглобін в принципі в межах норми,але я хвилююсь що це замало,нам потрібно його піднімати і як саме?
аналіз калу - це копрограма? Збільшення лейкоцитів свідчить про наявність запального процесу, але потрібно і інші показники крові подивитись (формулу). гемоглобін не є дуже низький, але знижений гематокрит (може свідчити про анемію). Щоб щось відповісти потрібна детальніша інформація по ан. крові

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #127 : 13 Березень 2013, 17:52:12 »
Цитувати
Бо у інших випадках потрібно колоти церукал або інфузійна терапія (капання), щоб не було зневоднення
  Нам призначала гастроентеролог в такому випадку Регідрон.  Дуже хороший препарат.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #128 : 13 Березень 2013, 17:56:44 »
добрий день скажіть будь ласка що можна давати дитині від сухого глибокого кашлю  легені чисті  медсестра слухала казала що тльки жосткувате дихання

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #129 : 13 Березень 2013, 18:15:14 »
Цитувати
Нам призначала гастроентеролог в такому випадку Регідрон.  Дуже хороший препарат.
Для дітей є менш противний - хумана електроліт, але якщо дитина блює, то ні одно, ні інше особливо не залиєш, бо ще більше виблює

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 13 Березень 2013, 18:19:34 »
дякую дівчата за поради.але буду дивитись.бо вже і температура 37.4 і дивлюсь в малої палець цілий час в роті.а то зуб намічається 17.
так що треба чекати чи то реакція на зуб.чи інф.походження d143 d143 d143 d143

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 13 Березень 2013, 18:41:31 »
Цитувати
Для дітей є менш противний - хумана електроліт, але якщо дитина блює, то ні одно, ні інше особливо не залиєш, бо ще більше виблює
це однозначно, тому спочатку треба зупинити блювоту, а потім все решта  d104

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 13 Березень 2013, 18:47:03 »
Цитувати
добрий день скажіть будь ласка що можна давати дитині від сухого глибокого кашлю  легені чисті  медсестра слухала казала що тльки жосткувате дихання
Гербіон сироп подорожника по 1 ч.л. 3 рази вдень після їди, а якщо кашель приступоподібний - бронхолітин по 1 ч.л. 3 рази вдень після їди

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #133 : 13 Березень 2013, 22:03:36 »
Дякуюза відповідь. Беремо нутрілон пепті і гіпоалергенний. Прикорм почали  за порадою педіатра.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #134 : 13 Березень 2013, 23:37:02 »
Через скільки часу має діяти нурофен? Яка максимальна доза для 6-річної дитини? Капець якийсь: у 6 випили аугментин, потім о 9 нурофен, а температура після нього ще піднялася до 38,9. Я до 7,5 додала ще 2,5 мл, аж тепер 37,7. Ще такого не мала d112. Що робити в таких ситуаціях? Питання друге. В найменшого 37,7, в цілому бадьоренький. Чи варто ставити на ніч свічку? Дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 13 Березень 2013, 23:47:19 »
Цитувати
Через скільки часу має діяти нурофен? Яка максимальна доза для 6-річної дитини? Капець якийсь: у 6 випили аугментин, потім о 9 нурофен, а температура після нього ще піднялася до 38,9. Я до 7,5 додала ще 2,5 мл, аж тепер 37,7. Ще такого не мала . Що робити в таких ситуаціях? Питання друге. В найменшого 37,7, в цілому бадьоренький. Чи варто ставити на ніч свічку? Дякую.
Оксана, він починає діяти протягом 30-60хв, але коли сильно росте температура, то може і не допомогти (в такому випадку допомагають тільки уколи) Інколи поєднують нурофен і парацетамол. Доза залежить від ваги дитини 10-15мг/кг, але на добу не більше 30мг/кг (в 1 ч.л. -100мг). меньшому свічку не потрібно ставити, нехай організм бореться (вночі всерівно будете контролювати)