Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 87561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: Консультації педіатра
« Reply #136 : 13 Березень 2013, 23:52:26 »
Та я розумію, що не варто, просто схалявити хотілося d30. Йой, чую, весела нічка буде: одна нога біля старшого, друга біля молодшого, і термометр в руках d30.

Ой, ще одне згадала. А можна найменшому зодак у краплях на ніч. В інеті пише, що можна, а в інструкції - що лише з 4 років.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #137 : 14 Березень 2013, 00:14:01 »
zay на здоров'я
Maria_PN написала в приват
Мотря можна, назначаєм навіть до 6 міс, якщо є потреба
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #138 : 14 Березень 2013, 00:15:48 »
інтернет зависає  z2

zay на здоров'я
Maria_PN написала в приват
Мотря можна, назначаєм навіть до 6 міс, якщо є потреба (по 3 кр 2 рази в день)
Цитувати
Йой, чую, весела нічка буде: одна нога біля старшого, друга біля молодшого, і термометр в руках
все буде добре!  ;)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #139 : 14 Березень 2013, 00:21:24 »
Старший спотів, чоло явно холодніше. Спить. Молодшому даю зодак і - добраніч! Дякую ще раз!

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #140 : 15 Березень 2013, 18:23:40 »
Привіт, це знову ми! В молодшого температура третій день 37 - 37,7 вночі - 38,4, далі я ставила парацетамолову свічку. Збивається добре, вистачає на добу. Якби не ніч, я б узагалі не збивала, тим більше, що знаю зі свого досвіду, що коли дитина встане, і через півгодини переміряти, температура стає нижчою. З носа тече, кашель не дуже гарний (ларингітно-трахеїтний), кашляє першу-другу годину нічного сну, а вночі ніби й не кашляв. Повзає, товчеться, чимось собі грається, не сонний, ознак інтоксикації (коли дитина куняє на ходу, як курчатко, яке зібралося здихати) немає, нормально смокче груди, іншої їжі я зараз не даю, хлепче компот із сушки, в міру вредний. Слухалися сьогодні в обід, у легенях усе чисто, але лікар каже, що треба дати антибіотик, якщо завтра знову буде 38. Мотивує тим, що в нього ніс зовсім не дихає, вся та мокрота інфікована, температура, тому в таких дітей за кілька днів при такій ситуації розвивається пневмонія.
Капаємо носоль, віброцил, ще даю зодак, але віе плюється ним, як верблюд.
Хотіла б почути вашу думку стосовно антибіотика. Дякую.
Вчора скосило й Христину: зранку 38,5 ввечері 39, збили парацетамолом і нурофеном. Сьогодні температури нема. Аналізи залишилися незданими :(

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #141 : 15 Березень 2013, 18:55:04 »
Цитувати
Привіт, це знову ми! В молодшого температура третій день 37 - 37,7 вночі - 38,4, далі я ставила парацетамолову свічку. Збивається добре, вистачає на добу. Якби не ніч, я б узагалі не збивала, тим більше, що знаю зі свого досвіду, що коли дитина встане, і через півгодини переміряти, температура стає нижчою. З носа тече, кашель не дуже гарний (ларингітно-трахеїтний), кашляє першу-другу годину нічного сну, а вночі ніби й не кашляв. Повзає, товчеться, чимось собі грається, не сонний, ознак інтоксикації (коли дитина куняє на ходу, як курчатко, яке зібралося здихати) немає, нормально смокче груди, іншої їжі я зараз не даю, хлепче компот із сушки, в міру вредний. Слухалися сьогодні в обід, у легенях усе чисто, але лікар каже, що треба дати антибіотик, якщо завтра знову буде 38. Мотивує тим, що в нього ніс зовсім не дихає, вся та мокрота інфікована, температура, тому в таких дітей за кілька днів при такій ситуації розвивається пневмонія.
Капаємо носоль, віброцил, ще даю зодак, але віе плюється ним, як верблюд.
Хотіла б почути вашу думку стосовно антибіотика. Дякую.
Вчора скосило й Христину: зранку 38,5 ввечері 39, збили парацетамолом і нурофеном. Сьогодні температури нема. Аналізи залишилися незданими
Нажаль, в такому віці, дійсно, швидко може ситуація ускладнитись. z2 Якщо температура утримується більше 3 днів - це показ до антибіотикотерапії (тим більше, у дитини до року). Ще й кашель є... А ніс попробуйте промивати 3-4 разів в день "хьюмер 050 гіпертонічний" (він розрідить виділення з носа і їх легше витягнути аспіратором), а з віброцилом після 3-4 днів використання треба робити перерву.

P.S. Христині дайте щось противірусне (арбідол або назоферон). зодак можете розвести в узварі  ;)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #142 : 15 Березень 2013, 19:16:28 »
А якщо завтра температура буде нижча, ніж сьогодні  (наприклад 37,2 - 37,3)?  До речі, я колись йому міряла температуру після вакцинації чи коли 3 зубчики разом лізли, то вона часто теж була в районі 37 чи 37 з копійками. Може, вона в нього така нормальна?
А той х'юмер дуже важко запшикати? Він такий самий, як для старших дітей, тільки тиск інший? Бо малий і на капельки дуже ображається, плаче, причому капаю я миттєво, а малі його в цей час з усіх сил відволікають. Боюся, що з х'юмером буде гірше. З зодаком попробую, але якщо запасе, то й узвар пити не захоче, він сьогодні після ложки з ліками на ложку з компотом рота не хотів відкривати :)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #143 : 15 Березень 2013, 19:31:02 »
Цитувати
А якщо завтра температура буде нижча, ніж сьогодні  (наприклад 37,2 - 37,3)?  До речі, я колись йому міряла температуру після вакцинації чи коли 3 зубчики разом лізли, то вона часто теж була в районі 37 чи 37 з копійками. Може, вона в нього така нормальна?
А той х'юмер дуже важко запшикати? Він такий самий, як для старших дітей, тільки тиск інший? Бо малий і на капельки дуже ображається, плаче, причому капаю я миттєво, а малі його в цей час з усіх сил відволікають. Боюся, що з х'юмером буде гірше. З зодаком попробую, але якщо запасе, то й узвар пити не захоче, він сьогодні після ложки з ліками на ложку з компотом рота не хотів відкривати
температура може в такої дитини бути в районі 37, як варіант норми (особливо після сну чи їжі)  Без антибіотика можна залишити при умові, що температура піде на спад і педіатр щодня буде оглядати дитину. Хюмер розпилюється при повернутій голові на бік протягом 2-3 сек, а через 10хв обов'язково витягнути аспіратором (краще нехай покричить трішки, ніж ускладнення  d143 )

Offline Вишенька

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталочка 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #144 : 16 Березень 2013, 15:28:34 »
доброго дня.уже сім днів в дочки нежить,їй 11 місяців,як почались сопельки то я подивилась і побачила що то на зубки бо ясна так почервоніли, і щей до того сопельки були прозорі,і так 2 дні по трошки текли а в ночі дитина почала кашляти,але на другий день уже кашлю не було.але сопельки знову течуть деколи прозорі,але вже і зубчик прорізається бачу.а соплі не зникають.і інколи внчі просинається бо носик забитий.і вже не знаю що робити ще чекати чи починати лікувати??????7
Счастлива..потому что пою колыбельную...потому что маленькие ручки путают мои волосы..потому что на руках засыпает смысл жизни..потому что целую каждый вечер пухленькую щечку...счастлива...потому что мама..

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #145 : 16 Березень 2013, 15:58:24 »
Віра просвітіть. Хіба у дитини через прорізування зубів може бути нежить, температура, кашель. Знаю, що на фоні прорізування зубів організм ослаблюється і може схопити вірус при контакті з хворою людиною, але щоб так просто зуб зразу нежить......Ось розмовляла щойно з родичкою, каже що в 5 міс. дитини нежить, температура 37,5, почався кашель, але то все на зуби. Прошу її показати лікарю дитину та не хоче.

Ой вже сама знайшла відповідь на першу половину питання Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #146 : 16 Березень 2013, 22:16:17 »
Цитувати
доброго дня.уже сім днів в дочки нежить,їй 11 місяців,як почались сопельки то я подивилась і побачила що то на зубки бо ясна так почервоніли, і щей до того сопельки були прозорі,і так 2 дні по трошки текли а в ночі дитина почала кашляти,але на другий день уже кашлю не було.але сопельки знову течуть деколи прозорі,але вже і зубчик прорізається бачу.а соплі не зникають.і інколи внчі просинається бо носик забитий.і вже не знаю що робити ще чекати чи починати лікувати??????7
Вишенька Я б рекомендувала промивати ніс  саліном чи аквамарісом і витягувати сопельки аспіратором, щоб вони не стікали в гортань і не провокували кашель. Якщо дитині важко дихати не від сопельок, а від набряку - можна взяти хюмер 050 гіпертонічний розчин і ним промивати 3-4 рази в день, якщо закладеність носа заважає їй їсти і спати - додати протиалергічний препарат, який зніме набряк (еріус по 2,5 мл на ніч чи феністил 8-10кр). Варто, щоб оглянув лікар, бо дитина маленька і можуть виникнути ускладнення. 

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #147 : 16 Березень 2013, 22:40:19 »
Цитувати
Віра просвітіть. Хіба у дитини через прорізування зубів  може бути нежить, температура, кашель. Знаю, що на фоні прорізування зубів організм ослаблюється і може схопити вірус при контакті з хворою людиною, але щоб так просто зуб зразу нежить......Ось розмовляла щойно з родичкою, каже що в 5 міс. дитини нежить, температура 37,5, почався кашель, але то все на зуби. Прошу її показати лікарю дитину та не хоче.
ЛюдаВ у Комаровського є відповідь не на половину, а на все ваше питання  ;) дякую за інформацію, сама люблю його подивитись, але можу "фільтрувати" його поради (у дечому з ним  не згідна, бо кожна людина має свою думку і кожен лікар має свої методи і бачення), а пересічним батькам звичайно важко зорієнтуватись на 100% у його рекомендаціях (хіба довіряти тільки йому). Переконує він досить впевнено, але над цим працюють його продюсери (в іншому випадку не було б такого рейтенгу передачі). Але вважаю, що у кожному конкретному випадку є свої нюанси і перебіг хвороби, тому давати категоричні рекомендації "тільки так і не інакше" не варто.

Стосовно вашої родички: звичайно при прорізуванні зубів може спостерігатись набряк слизової носа з помірними виділеннями. Температура може утримуватись 1-3 дні (але при цьому, частіш за все, ясна мають бути сильно набряклі і коли зуб прорізався вона нормалізується). Кашель від зубів... сумніваюсь (хіба це покашлювання від стікання сопельок) Але усі симптоми потрібно оцінювати комплексно і стан повинен оцінити лікар, бо можна "прогавити" ускладнення! Бо частіше це, дійсно, нашарування вірусної інфекції на фоні зниження показників імунної системи. 

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #148 : 18 Березень 2013, 11:44:45 »
добрий день  :) в моэi доцi на ногах,а саме на великих пальчиках злазить шкiрка,що це може бути,може чогось не вистачаэ органiзму  d104  дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #149 : 18 Березень 2013, 12:36:44 »
Цитувати
добрий день   в моэi доцi на ногах,а саме на великих пальчиках злазить шкiрка,що це може бути,може чогось не вистачаэ органiзму    дякую.
бабочка це може бути нестача вітамінів (зокрема, віт.А), але може бути і грибкова інфекція, тому краще, щоб подивився дерматолог.

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #150 : 18 Березень 2013, 12:45:28 »
Доброго дня у нас теж уже тиждень сопельки спочатку текли, а тепер малий ходить і носом шморкає а видути не може, а в ночі дуже сильно хропить, може в нього цей набряк алергічний? маю зодак можка його подавати, бо зараз даю синупрет?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля 6р., Сніжана 4р.
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #151 : 18 Березень 2013, 13:57:47 »
Добрий День! Хочу консультацію, в моєї дитини (дівчинка 2 роки) збільшена одна грудь?

Offline Бенджаміна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 7років, Яна 1рік 4місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #152 : 18 Березень 2013, 14:26:23 »
доброго дня. моя донечка(1рік і 8міс.) постійно хоче пити, вночі встає 2-3рази просить попити. в сутки випиває 1.5л.  це повинно мене насторожити, чи у малих діток так буває. дякую