Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 87516 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра
« Reply #153 : 18 Березень 2013, 22:02:01 »
Цитувати
Доброго дня у нас теж уже тиждень сопельки спочатку текли, а тепер малий ходить і носом шморкає а видути не може, а в ночі дуже сильно хропить, може в нього цей набряк алергічний? маю зодак можка його подавати, бо зараз даю синупрет?
Максіта набряк може бути різного походження (внаслідок вірусної інфекції чи алергії), зодак його частково зменшить (по 5 кр. 2р/д). Але подібні симптоми можуть спостерігатись і при аденоїдах. Буде краще, якщо дитину огляне ЛОР.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #154 : 18 Березень 2013, 22:11:15 »
Цитувати
Добрий День! Хочу консультацію, в моєї дитини (дівчинка 2 роки) збільшена одна грудь?
Lesja Причиною даного явища можуть бути різні фактори. Опишіть детальніше: коли вона збільшилась і на скільки? Чи вона гаряча на дотик, чи шкіра над нею червона, чи болюча?
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #155 : 18 Березень 2013, 22:28:03 »
Цитувати
доброго дня. моя донечка(1рік і 8міс.) постійно хоче пити, вночі встає 2-3рази просить попити. в сутки випиває 1.5л.  це повинно мене насторожити, чи у малих діток так буває. дякую
Бенджаміна Взагалі, діти потребують багато рідини, особливо, якщо в кімнаті жарко, або дитина дуже рухлива. Важливо ще враховувати, яке харчування у дитини, яка кількість сечі протягом доби виділяється і чи є інші скарги (в'ялість, похудання і т. д.) Але у такому віці, якщо випиває 1,5л. в добу (не враховуючи їжу), це забагато. Доцільно було б підійти спочатку до педіатра, здати аналізи крові (в т.ч. на цукор) та сечі. І при потребі до ендокринолога.

Offline молода мамка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
  • я не ангел,но и мир не рай!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослава 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #156 : 19 Березень 2013, 12:58:33 »
скажіть будь-ласка моя дитина неможе сама нормально покакати,педіатр назначила ентерожерміну,допомогло зразу і все було добре десь місяць,тепер знову проблеми z2вона в нас на ШВ ,і ще я поміняла суміш з простого молока на рисову.Можливо краще давати просту молчну суміш?дякую.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля 6р., Сніжана 4р.
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #157 : 19 Березень 2013, 13:47:00 »
Шкіра не червона і не болюча, візуально( "на око") збільшилась десь мах до 5 мм, помітила я це в пятницю 15.03

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #158 : 19 Березень 2013, 16:29:35 »
Цитувати
скажіть будь-ласка моя дитина неможе сама нормально покакати,педіатр назначила ентерожерміну,допомогло зразу і все було добре десь місяць,тепер знову проблеми вона в нас на ШВ ,і ще я поміняла суміш з простого молока на рисову.Можливо краще давати просту молчну суміш?дякую.
Звичайно, в такому віці потрібно давати тільки суміш, а рисову кашу використовувати у якості прикорму, поступово довести до 100мл. Але, якщо є схильність до закрепів - краще надавати перевагу гречаній, кукурудзяній. Стілець нормалізує введення овочевого прикорму (кабачок, цвітна капуста, пізніше - буряк) і фруктового пюре (зелене яблуко, пізніше - чорнослив). Але не все одразу! Всі продукти вводити поступово. Якщо харчування не налагодить проблеми з кишківником - необхідне обстеження і лікування.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #159 : 19 Березень 2013, 16:36:05 »
Цитувати
Шкіра не червона і не болюча, візуально( "на око") збільшилась десь мах до 5 мм, помітила я це в пятницю 15.03
Скоріш за все, це мастопатія, вона може бути зумовлена порушенням гормонального балансу, можуть на це впливати і прийом деяких ліків. Я б радила звернутись до ендокринолога.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #160 : 19 Березень 2013, 16:44:13 »
В нашого малюка піднялась температура 37,1. Деколи покашлює. Педіатр слухала і сказала що легені чисті. а покашлює через соплі. Призначила вібруколові свічки а в носик закапувати назоферон і віброцил. Не можу зрозуміти яка в цих каплів дія і чим вони відрізняються.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #161 : 19 Березень 2013, 17:00:34 »
Цитувати
В нашого малюка піднялась температура 37,1. Деколи покашлює. Педіатр слухала і сказала що легені чисті. а покашлює через соплі. Призначила вібруколові свічки а в носик закапувати назоферон і віброцил. Не можу зрозуміти яка в цих каплів дія і чим вони відрізняються.
Назоферон - противірусний препарат, а віброцил - судиннозвужуючий і частково має протиалергічну дію. Я б ще радила промивати носик сольовим розчином.

Offline люсі2012

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дорослі
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #162 : 19 Березень 2013, 18:28:01 »
Привіт Емелі. У мене одному із внуків виповнилось2.7 рочки. Хлопчики хороший. тільки дуже любить все САМ робити. Ви знаете про що я. Вважаете що це дитина так самовиражаеться?

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #163 : 19 Березень 2013, 19:56:52 »
Врятуйте Богданчикову попу! :)
Від постійного підкакування (по трошечки, по чайній ложці, але дуже часто) на фоні аугментину бідна попа побагровіла, навіть трошки припухла шкіра в тих місцях. Боюсь тепер мастити якимось кремом (маю джонсонівський під підгузник і веледівський з календулою), щоб під шаром крему не зробилося ще гірше. Малий дає лише помити тепленькою водою і легенько промокнути. Намагаємось гуляти з голою попою, але через ті підкакування самі розумієте d111. Чим би підсушити шкіру і зняти запалення, бо малюк після кожної гігієнічної процедури плаче?

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #164 : 19 Березень 2013, 21:06:43 »
Оксанка-Мотря мого сина попу врятував Судокрем. І лампа Біоптрон. Син був після реанімації, то попка була багряна з кров"ю. Мила, потім Біоптрон після того Судокрем.  МАю 400 грамову банку всім сусідським діткам даю для порятунку.

Перепробувала дуже багато варіантів, але поміг тільки цей крем. Присипка звичайна також добра, але коли зараз часто є стул, то ефекту не буде.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #165 : 19 Березень 2013, 21:09:55 »
Мотря, я хоч не лікар, але таке в малого було, то я б радила мити ромашкою і використовувати не крем, а присипку  d130 emeli, вибачте за втручання, може, мій досвід пригодиться  d104 d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
« Reply #166 : 19 Березень 2013, 21:16:50 »
Я теж не лікар,...але двоє донечок маю,і два племінника(в одній квартирі живемо)...Кору дуба запарити,і обов"язково добре процідити!!розвести,консистенції не пам"ятаю.,і підмивати-дуже ефективне.А креми чи  мазі (те що жирне)можна тільки у випадку ,якщо немає маленьких прищиків,..а якщо є ,то тільки сушити-присипкою,чи синькою,тільки не на спірту,бо дуже пече...

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #167 : 19 Березень 2013, 21:27:46 »
І я 5 копійок вставлю. Коли в малого червона попа деколи було що аж кровило то користувалась присипкою і за пару раз все проходило. Креми нам не помагали. Але дуже часто присипкою не користуюсь бо дуже сушить.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #168 : 19 Березень 2013, 23:26:33 »
Цитувати
Від постійного підкакування (по трошечки, по чайній ложці, але дуже часто) на фоні аугментину бідна попа побагровіла, навіть трошки припухла шкіра в тих місцях. Боюсь тепер мастити якимось кремом (маю джонсонівський під підгузник і веледівський з календулою), щоб під шаром крему не зробилося ще гірше. Малий дає лише помити тепленькою водою і легенько промокнути. Намагаємось гуляти з голою попою, але через ті підкакування самі розумієте . Чим би підсушити шкіру і зняти запалення, бо малюк після кожної гігієнічної процедури плаче?
Усі попередні поради дівчат ефективні, але у кожному випадку є свої нюанси (комусь помагає одне, іншому друге). Спробуйте підмивати або зробити сидячі ванночки з ромашки, календули (якщо получиться) після чого змащувати 3р/д водний розчин метиленової синьки. Якщо ран на шкірі нема - можна крем (моїм малим найкраще допомагає деситин). Гарно підсушує деласкін (порошок 1 пакетик розводиться водою - 5л) можна робити примочки або теж сидячі ванночки.
Ще можна використовувати Cu-Zn cпрей від фірми Юріаж (гарно підсушує і, основне, якщо є ранки не потрібно торкатись шкіри)
Якщо не буде допомагати - треба, щоб оглянув лікар, бо може бути і грибкова інфекція (кандидоз) і потрібна протигрибкова терапія.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #169 : 19 Березень 2013, 23:29:50 »
Цитувати
Привіт Емелі. У мене одному із внуків виповнилось2.7 рочки. Хлопчики хороший. тільки дуже любить все САМ робити. Ви знаете про що я. Вважаете що це дитина так самовиражаеться?
люсі2012 думаю, що це так, але дане питання не зовсім до мене  ;)