Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 88520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Консультації педіатра
« Reply #17 : 25 Лютий 2013, 15:18:47 »
Підкажіть, будь-ласка, чи  варто хвилюватись...мій синочок кашляв, здали аналіз крові в Діамебі...більшість показників в нормі, от тромбоцитів щось дуже багато...нам 1,3 роки..
Показник Од. вим. Результат Норма
Еритроцити /л 4.2 3,6-4,9x10*12
Лейкоцити /л 8.0 5,5-12,5x10*9
Гемоглобін г/л 114 110-140
Гематокріт % 0.316 0.35-0.47  
Середній об\"єм еритроциту мкм 65.1 80-96
Середній вміст гемоглобіну в еритроциті пг 23.5 28-33
Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті г/дл 361 320-360
Тромбоцити /л 495 180,0-400,0
Кольоровий показник шт. 0.81 0.85-1.15
Паличкоядерні % 1 1-5
Сегментоядерні % 28 15-45
Еозинофіли % 7 1-7
Лімфоцити % 59 38-72
Моноцити % 4 2-12
 Швидкість осідання еритроцитів(ШОЕ) <мм/год за Панченковим 6 <12
Середній об\"єм тромбоцитів фл 7.6 7.0-11.0
Тромбокрит л/л 0.376 0.2-0.5
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #18 : 25 Лютий 2013, 15:31:04 »
Доброго дня,здавали кал малому в інфекційній лікарні, і написали що я карликовий ціпяк, наш педіатр каже пропити Ворміл, а Ви що порекомкндуєте?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #19 : 25 Лютий 2013, 15:40:40 »
Цитувати
Доброго дня. Питання можливо  і не  по  вашій спеціалізації, але  я  все ж рішила написати може, щось підкажете. Моєму синові минуло сім місяців, приблизно в шість місяців в нього почервонів пісюн (прикорм ми почали вводити в 6 місяців, підозрюю може це алергія), поступово почервонні перейшло і на мошонку (місцями), я робила йому 2 рази в день сидячі вани з ромашки, промивала фурациліном і марганцовкою і змащувала 5 днів левоміколлю, сильне почервонніня пройшло, проте таке незначне розове залишилося, я перестала мастити маззю а ванни продовжую робити, але почервонні повернулося. Малого це напевне не турбує, руками туди не лізе, як я мию не плаче, як пісяє не плаче. В 7 місяців були на огляді в педіатра, так вона подивилася і нічого толкового не сказала, тільки сказала здати аналіз мочі, може вона його там розїдає. Хороших лікарів в нас нема, в обласний центр ми зможем поїхати коли буде тепліше, скажіть будь ласка що це може бути і як його лікувати. Якщо треба можу скинути фото. Наперед дякю!
Від прикорму алергія частіше на обличчі або по тілу проявляється. Це, скоріш за все, запальний процес крайньої плоті. Оптимально, щоб подивився уролог (можливо там зібралась смегма і почався запальний процес). Сечу здайте обов'язково. На рахунок висипань на мошонці: скиньте фото, можливо це попрілості? Або подразнення від нового підгузника чи миючого засобу.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #20 : 25 Лютий 2013, 15:51:24 »
Добрий день. Поміила що деколи при вставанні в малого похрускує в колінках, може якогось вітаміну не вистачає? І нігтики на пальчиках ламкі якісь...Що можете порадити?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 25 Лютий 2013, 15:57:28 »
setya В загальному аналіз крові непоганий. Дещо знижені показники середній об'єм еритроциту і
середній вміст гемоглобіну, що може свідчити про можливість розвитку анемії (хоча загальний рівень гемоглобіну для даного віку добрий). Тромбоцити можуть бути підвищені після ГРЗ, фізичного навантаження чи стресу (для дитини здача крові), з часом це пройде. Ще трохи підвищенний рівень еозинофілів (можливо схильність до алергії чи зараження гельмінтами). Рекомендую перездати аналіз через 2 тижні після захворювання.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 25 Лютий 2013, 16:03:10 »
Цитувати
Доброго дня,здавали кал малому в інфекційній лікарні, і написали що є карликовий ціпяк, наш педіатр каже пропити Ворміл, а Ви що порекомендуєте?
На даний час мені більше імпонує його аналог Зентел (менше підробок і краще переноситься) по 1 табл 400мг 1 раз в день 3 дні. Курс лікуваня повторюють через тиждень.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 25 Лютий 2013, 16:29:14 »
Цитувати
Добрий день. Поміила що деколи при вставанні в малого похрускує в колінках, може якогось вітаміну не вистачає? І нігтики на пальчиках ламкі якісь...Що можете порадити?
Ламкість нігтів може бути зумовлена багатьма причинами: нестачею кальцію, цинку, віт А, заліза і ін. Я не є прихильник синтетичних вітамінів (окрім віт. Д), бо засвоювання їх незначне. Якщо дитина здорова і повноцінно харчується, їсть достатньо овочів, фруктів, сиру - не бачу у цьому потреби. Чи у дитини є ще ознаки авітамінозу? На рахунок колін, зверніться до ортопеда або ревматолога (щоб виключити запальні захворювання суглобів або травматичні ушкодження). Хоча у дітей це може бути варіантом норми.

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #24 : 25 Лютий 2013, 16:41:47 »
Та ознаків я не бачу, він гарно грається, завжди веселий, енергійний, але зараз сиру йому даю малувато, магазинний не дуже хочу купляти. Коли появиться молоко домашнє, то буде часто їсти. Зараз раціон не такий багатий як літом-осінню, організм трохи можливо ослаблений. Дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 25 Лютий 2013, 16:53:22 »
zabenja можете дати препарати кальцію і віт. Д

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +92/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #26 : 25 Лютий 2013, 18:11:49 »
emeli Дякую вам за відповідь :) Мені здається що та гулька в малого на оці стала трохи мякша, продовжуємо лікування і надіюся що вона взагалі зникне...

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #27 : 25 Лютий 2013, 20:19:50 »
Віруся, може це стандартне запитання. В мене дитина з 2 жовтня хотить в дитячий садок, тиждень в садочку - два на лікарняному. Лікар в нас хороший Шавлак Марія Іванівна в поліклініці СБУ, півтора місяці за зиму пили імунофлазід - хватило не на тиждень а на два  :) може якісь вітаміни,  чи що  - уже сил немає - дитина не хворіла - тут садочок і ....... До речі в мене старша дитина в 11 класі - не хворів років з 10 - Юрка приносить з садочка якісь віруси - і Андрійка уже хворий, йому вчитися треба  :( а тут хвороби .....
[/url]

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #28 : 25 Лютий 2013, 21:32:01 »
Доброго вечора. Мому малому поставили гайморит лівобічний без гною. Лікарка сказала, що сильний набряк гайморових пазух. Призначила антибіотик. Здавали аналізи Шоє 16 ну і на ренгені видно що є запальний процес. Вже від минулого четверга п"єм антибіотик, але температура є і далі запальна 37,3. Скажіть скільки може триматись температура при гаймориті. Наперед дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 25 Лютий 2013, 21:53:50 »
Цитувати
Віруся, може це стандартне запитання. В мене дитина з 2 жовтня хотить в дитячий садок, тиждень в садочку - два на лікарняному. Лікар в нас хороший Шавлак Марія Іванівна в поліклініці СБУ, півтора місяці за зиму пили імунофлазід - хватило не на тиждень а на два   може якісь вітаміни,  чи що  - уже сил немає - дитина не хворіла - тут садочок і ....... До речі в мене старша дитина в 11 класі - не хворів років з 10 - Юрка приносить з садочка якісь віруси - і Андрійка уже хворий, йому вчитися треба   а тут хвороби .....
На жаль, перші місяці у садочку у всіх провокують часті ГРЗ. Можливо дитину потрібно дообстежити (проаналізувати показники імунного захисту). Можна попробувати  рибомуніл, він зменшує частоту захворювань. Приймається по схемі з першого по третій тижні (перші 4 дні щотижня), а далі з 2 по 5 місяць перші 4 дні місяця (по 3 табл. натще).

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 25 Лютий 2013, 22:00:33 »
Цитувати
Доброго вечора. Мому малому поставили гайморит лівобічний без гною. Лікарка сказала, що сильний набряк гайморових пазух. Призначила антибіотик. Здавали аналізи Шоє 16 ну і на ренгені видно що є запальний процес. Вже від минулого четверга п"єм антибіотик, але температура є і далі запальна 37,3. Скажіть скільки може триматись температура при гаймориті. Наперед дякую.
Якщо температура утримується вже 5 днів на фоні прийому антибіотика - необхідно показатись лікарю, можливо до даного антибіотика збудник не чутливий, або необхідно ін'єкційний антибіотик.

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #31 : 27 Лютий 2013, 15:56:19 »
Віра.добрий день. в моєї малечі десь з грудня місяця під очком на щічці появилася така шероховатість,потім через раз почервоніння,потім з'явилися ніби корочки,мазала олійкою щоб зволожувати,воно якось пропаде,потім знов. На новий рік я дозволила собі ананас,мандарини і тут така червона пляма як з'явиться(ми ще на ГВ)-всі в паніку,що треба повести на узд жовчного,бо може це жовчний дає,а я ще не дуже хочу вести на то узд,щоб лишній раз не облучати,тому спочатку пішли до дерматолога,вона прописала едем і крем ойлатум,і сказала що це діатез,тільки я раз дала едем як в дитини через годину температура 39,потім понос,почала давати все від поносу,після цього вже я не давала едем,купила звичайний діазолін і давала по 1т. 3 дня, а недавно чоловік захворів і ми двоє почали пити афлубін-і тут на слідующий день з'являється плямка маленька на іншій щоці,а ця щока стає вся червона-я вже в такому шоці,обтираю щочки чередою і мажу бепантеном(він кращий за ойлатум)-проходить,потім знов і знов,почервоніння сходить,а вчора дитина з'їла трохи моркви і десь через 2 год знов червонота на одній щічці,незнаю що вже робити,підскажіть будь-ласка,бо жалко дитини що вона мучиться,вже не даю перець бол,малину,солодке печиво,дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 28 Лютий 2013, 01:37:20 »
Цитувати
Віра.добрий день. в моєї малечі десь з грудня місяця під очком на щічці появилася така шероховатість,потім через раз почервоніння,потім з'явилися ніби корочки,мазала олійкою щоб зволожувати,воно якось пропаде,потім знов. На новий рік я дозволила собі ананас,мандарини і тут така червона пляма як з'явиться(ми ще на ГВ)-всі в паніку,що треба повести на узд жовчного,бо може це жовчний дає,а я ще не дуже хочу вести на то узд,щоб лишній раз не облучати,тому спочатку пішли до дерматолога,вона прописала едем і крем ойлатум,і сказала що це діатез,тільки я раз дала едем як в дитини через годину температура 39,потім понос,почала давати все від поносу,після цього вже я не давала едем,купила звичайний діазолін і давала по 1т. 3 дня, а недавно чоловік захворів і ми двоє почали пити афлубін-і тут на слідующий день з'являється плямка маленька на іншій щоці,а ця щока стає вся червона-я вже в такому шоці,обтираю щочки чередою і мажу бепантеном(він кращий за ойлатум)-проходить,потім знов і знов,почервоніння сходить,а вчора дитина з'їла трохи моркви і десь через 2 год знов червонота на одній щічці,незнаю що вже робити,підскажіть будь-ласка,бо жалко дитини що вона мучиться,вже не даю перець бол,малину,солодке печиво,дякую.
Я вважаю, що на УЗД варто сходити (воно не шкідливе), якщо у вас раніше не було проявів алергії, це скоріш за все порушення зі сторони шлунково-кишкового тракту, можливо гельмінти (здайте кал). На момент загострення необхідно дотримуватись дієти і вам і дитині. Можете пропити едем (не думаю, щоб від нього була температура), краще еріус (це аналог едему, але якісніший) по 2,5 мл 1 раз в день, смекту 1/2 пакетика тричі в день за 2 год до їди, 3-5 днів . Висипання можна змащувати еліделом (знімає запальний процес) Якщо висипання будуть утримуватись зробіть обстеження і підійдіть до алерголога.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #33 : 28 Лютий 2013, 13:34:19 »
Цитувати
питання на рахунок почервонні під памперсом у сина

щаслива від материнства  почитайте тут є відповіді на ваше питання