Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 84127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
Re: Консультації педіатра
« Reply #34 : 28 Лютий 2013, 14:26:52 »
Віра,дякую за пораду,спочатку аналізи,потім алерголог, правда кал здавали давніше-було все добре(і не було такого почервоніння), замітила,що як приходимо з вулиці-то почервоніння майже немає,але в нас дома пічне опалення і собака-можливо це також впливає?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #35 : 28 Лютий 2013, 15:10:14 »
Цитувати
Віра,дякую за пораду,спочатку аналізи,потім алерголог, правда кал здавали давніше-було все добре(і не було такого почервоніння), замітила,що як приходимо з вулиці-то почервоніння майже немає,але в нас дома пічне опалення і собака-можливо це також впливає?
Можливо і від собаки, але, зазвичай, усі почервоніння посилюються коли дитині жарко (у ванній, в приміщенні), а коли холодно (на вулиці) - зменшуються.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #36 : 01 Березень 2013, 13:48:41 »
Сьогодні знову були в окуліста... І лікарка дала нам час до 11 числа, і якщо нічого не зміниться то треба буде удаляти той халязіон :( Я дуже боюся, бо синочок ще маленький а цю процедуру роблять під наркозом d58 Чоловік каже радитися ще з якимось лікарем, Віра може ви порадите хорошого окуліста?

Offline Вишенька

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталочка 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #37 : 02 Березень 2013, 15:33:44 »
добрей день.Донечці 10 місяців,кормлю ще грудьми,але вже 3 день какає 2-3 рази на день.(кал трохи зеленуватий).і  вроді нічого не давала нового їсти.завжд какала тільки раз на день зранку,не можу сказати що її щось турбує,але мене чогось це мучить.
Счастлива..потому что пою колыбельную...потому что маленькие ручки путают мои волосы..потому что на руках засыпает смысл жизни..потому что целую каждый вечер пухленькую щечку...счастлива...потому что мама..

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 02 Березень 2013, 20:52:28 »
Цитувати
добрей день.Донечці 10 місяців,кормлю ще грудьми,але вже 3 день какає 2-3 рази на день.(кал трохи зеленуватий).і  вроді нічого не давала нового їсти.завжд какала тільки раз на день зранку,не можу сказати що її щось турбує,але мене чогось це мучить.
В такому віці розладти стільця без розвитку захворювання можуть бути зумовлені різними причинами (не такої консистенції їда, як звикла дитина; більше овочів чи фруктів, які мають послаблюючу дію; кисломолочних продуктів). Для нормалізації стільця дотримуйтесь дієти, яка не буде стимулювати перестальтику кишківника (виключити: свіжі овочі і фрукти, соки, коров'яче молоко, свіжу випічку, обмежити макаронні вироби). Якщо дієта не допоможе - можете дати сорбенти (смекту 1/2 пакетика 3 рази в день за 2 год. до їди - 3 дні) і бактерії (ентерожерміна 1фл. 1 раз в день - 10 днів) Якщо стілець буде частіший, з'явиться температура чи блювота -  необхідно звернутись до лікаря.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #39 : 04 Березень 2013, 11:33:36 »
Віра, в мене донечка від ранку жаліється на біль у животику, підходить піднімає футболку і каже що болить :( наскільки я зрозуміла то вище пупчика. наю що робити, чи бігти в поліклініку, чи може вона просто так грається зі мною d104 бо я погладжу і вона собі йде d104

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 04 Березень 2013, 12:09:52 »
Цитувати
Віра, в мене донечка від ранку жаліється на біль у животику, підходить піднімає футболку і каже що болить  наскільки я зрозуміла то вище пупчика. наю що робити, чи бігти в поліклініку, чи може вона просто так грається зі мною  бо я погладжу і вона собі йде
Вікторія, можливо щось з'їла і є незначний дискомфорт. Ця біль після їди чи незалежно? Який кал? Температури нема?
Зробіть чайок з ромашки і фенхелю, якщо не перейде можете дати ріабал 5мл з рази в день після їди (він зніме спазм) і креон 10 тис. 1/2 капс. 3 рази в день під час їди (для кращого травлення).

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #41 : 04 Березень 2013, 12:32:01 »
Дякую за відповідь!
Та вчора вечором як проснулась то наїлась печеня, а ми не змогли забрати, бо не доспала і дуже капризувала.От думаю, що через те печенько їй зле.
Температури немає, зранку їла, але небагато але то ще зранку вона пожалілась на біль.
Чайок вже зробила, але випити не хоче :( не якось будемо лікуватись d111

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 04 Березень 2013, 12:50:18 »
Вікторія, якщо біль буде сильніша і не допоможе лікування, то зробіть УЗД, ну і до гастроентеролога треба звернутись.

Offline Ілона89

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +251/-3
    • СП Стильний жіночий одяг GEPURhttp://mamka.info/index.php?topic=104566.0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 09.11.2012 Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #43 : 06 Березень 2013, 10:42:49 »
добрий день!хотіла б взнати мій малий в 3 місяці важив 6 950 ріст 64 ст це норм для його віку?нам скоро 4 став дуже неспокійний постійно плаче хоче тільки на руки!

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #44 : 06 Березень 2013, 11:31:33 »
Добрий день, можна питаннячко???

Перших 6 зубчиків вилізло в порядку черги (я про порядок прорізування) чекали від року до 1.4 Нижние боковые резцы, але вилізли в рік і чотири місяці Нижние первые моляры, виходить внизу у нас було 2 зуба, а прорізалися аж через 2. Це нормально????

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 06 Березень 2013, 17:02:59 »
Цитувати
добрий день!хотіла б взнати мій малий в 3 місяці важив 6 950 ріст 64 ст це норм для його віку?нам скоро 4 став дуже неспокійний постійно плаче хоче тільки на руки!
Все залежить від ваги при народженні. Рослий хлопчик, відповідно і вага більша, але дані показники для вашого віку більш ніж добрі  ;) Стосовно плачу: можливо він привик до рук, або щось його турбує. В такому віці часто є коліки немовлят і коли ви його пригортаєте до себе тепло зменшує дискомфорт). Якщо ви помітили, що він раптово став неспокійний - зверніться до лікаря і пройдіть обстеження.

ЛюдаВ
Цитувати
Viktorija В такій ситуації нам порадила гастроентеролог безглютенову дієту додатково до лікування.
можна поцікавитись з якою метою? Бо я не бачу зв'язку?  d143 Безглютенова дієта призначається при целіакії (непериносимості глютену). А одноразова скарга на дискомфорт у животі... хіба це привід для таких радикальних обмежень?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 06 Березень 2013, 17:21:18 »
Цитувати
Перших 6 зубчиків вилізло в порядку черги (я про порядок прорізування) чекали від року до 1.4 Нижние боковые резцы, але вилізли в рік і чотири місяці Нижние первые моляры, виходить внизу у нас було 2 зуба, а прорізалися аж через 2. Це нормально????
Ой, довго я розбирала, що ви мали на увазі  ;) Не зовсім зрозуміла...Перші вилізли в рік і за 4 міс вилізли ще 6 і все?, але замість різців - перші моляри? Якщо так, то  для вашого віку кількість зубів недостатня і є порушення порядку прорізування зубів, що може свідчити про озаки рахіту, хоча на дані процеси впливає генетична схильність. Якщо дитина здорова, достатньо вживає кальцію, віт.D і нормально розвивається це може бути варіант норми.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #47 : 06 Березень 2013, 17:45:41 »
В рік було 6 зубів, в рік і чотири місяці вилізли ще 2, але порядок порушений, я про порядок питала, чи це нічого що вони не по порядку лізуть???

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 06 Березень 2013, 18:00:35 »
Stacey Я відповіла: може бути і нормою, а може свідчити про недостатність кальцію
Цитувати
порушення порядку прорізування зубів, що може свідчити про озаки рахіту, хоча на дані процеси впливає генетична схильність. Якщо дитина здорова, достатньо вживає кальцію, віт.D і нормально розвивається це може бути варіант норми.
А закладку зубів видно?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 07 Березень 2013, 12:17:26 »
 Даю відповідь на дискусію щодо прикорму і ваги дитини з темки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 Стосовно прикорму: є загальновизнані норми для здорових діток, які рекомендуються, а не заставляються  ;).
  Вигодовування та харчування дитини віком 6-12 місяців Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. ст.2  пункт 3.3. Таблички щодо кількості прикорму - ст.6,7
У різних діток порції будуть різні, бо одна дитина більше їсть прикорм, ніж ГВ, інша - навпаки. В більшості випадків дитина сама регулює, хоче вона меншу порцію чи ні (і силою давати не рекомендують). Я повторюю - це для здорових діток! Якщо є проблема з надлишком чи недостатньою вагою - це індивідуально вирішується. Просто мама повинна спостерігати за дитиною і при суттєвому відхиленні від нормальних показників - приймати відповідні міри щодо нормалізації раціону харчування  :)
Стосовно зменшення добового обєму їжі згідно віку 1/6- 1/8 маси тіла - це дані теж для дітей з нормальною вагою (мамам це не рекомендують міряти  d112, це дані для нас, педіатрів, але вони орієнтовні! Означають, що на першому році життя дитина швидко набирає масу і логічно, що об'єм їжі зменшується: якщо в 3 міс важить 5кг, то  1/6 це - 833мл на добу, а в 10 міс. важить 9кг, то 1/9 це - 1000 мл на добу, а якщо дати в 10 міс 1/6 - це буде 1500мл (а до року не рекомендують давати більше 1000мл. І не забувайте, що це кількість в мл (а 100мл молока, каші, овочів мають різний калораж - цим і регулюється вага дитини, якщо є відхилення) Є ще дані для розрахунку калорій по місяцях, але ніхто з мам їх рахувати не буде і не потрібно!!! d111 Це інколи підраховують лікарі, коли є проблема з вагою у дитини (інколи!!!)
І, взагалі, вага дитини залежить не тільки від того з якою вагою народилась, а від сукупності різних факторів. І на даний час орієнтуються не зовсім на норму ваги тіла, а на відношення ваги тіла до зросту (індекс маси тіла). Оскільки, якщо дитина має в 10 міс ріст 80 см, то вона і важить більше - це нормально!
Якщо є ще питання - звертайтесь, можливо не все зрозуміло про те, що я тут написала d38

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #50 : 08 Березень 2013, 13:33:34 »
     Привіт. В мене є питанння чи може при грипі температура сама падати(без жарознижуючого) і підніматись?Чи можливо такий варіант може бути коли зуби лізуть?(в нас вже місяць клики прорізаються). Опишу як це в нас зараз є.
      В  малого були сопельки,а вчора піднялась температура. Зпочатку була 37.5, потім він поспав і вона сама впала(не міряла,але малий був холодний), потім знов піднялась до 37.7. В цей час давала малому багато пити, температура знов впала сама(тобто я нічого не давала жарознижуючого) до 37.3. На ніч вже дала нурофен(температура була 37.7),щоб малий хоч трошки спав. Зараз температура 37.5 і знову скаче, то більша, то меніше. Цікавлюсь цим питанням,тому що не знаю чи малому давти щось протигрипозне(думала чи ставити віферонову свічку)