Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 89796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Консультації педіатра
« Reply #51 : 08 Березень 2013, 13:56:41 »
Скажіть,будь ласка,скільки часу потрібно давати енгістол?В дитини в неділю почався нежить,дуже сильний,вобід почала давати енгістол,вокару,ніс промивали аквамарісом(спей)та капали віброцил.Температура тіла була 37,3-37,7,то падала,то піднімалась,температуру нічим не збивали.У вівторок почався кашель мокрий,були у нашого педіатра,хрипів не було.Сказала приймати дальше нам енгістол,вокару,евкабал ,і ставити свічки віферон 3 дні.В середу температура уже була нормальна і більше не піднімається.Зараз виділення з носа уже зменшились,стали густіші,я промиваю аквамарісом і відсмоктую аспіратором,даю вокару і евкабал,кашель теж зменшився.Не знаю чи давати ще малому енгістол чи уже не потрібно d104,дзвоню до нашого педіатра,а вона трубку не піднімає d112

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +927/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #52 : 08 Березень 2013, 16:19:18 »
підкажіть будь-ласка, в нашої дівчинки(6міс) на грудях(у ройоні соска) зробилось якесь затвердіння. лікарка-педіатр порадила зробити кружечки зеленкою, але затвердіння не проходить. Що б ви порадили?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #53 : 08 Березень 2013, 20:48:10 »
Цитувати
Привіт. В мене є питанння чи може при грипі температура сама падати(без жарознижуючого) і підніматись?Чи можливо такий варіант може бути коли зуби лізуть?(в нас вже місяць клики прорізаються). Опишу як це в нас зараз є.
      В  малого були сопельки,а вчора піднялась температура. Зпочатку була 37.5, потім він поспав і вона сама впала(не міряла,але малий був холодний), потім знов піднялась до 37.7. В цей час давала малому багато пити, температура знов впала сама(тобто я нічого не давала жарознижуючого) до 37.3. На ніч вже дала нурофен(температура була 37.7),щоб малий хоч трошки спав. Зараз температура 37.5 і знову скаче, то більша, то меніше. Цікавлюсь цим питанням,тому що не знаю чи малому давти щось протигрипозне(думала чи ставити віферонову свічку)
Я не думаю, що це грип (він перебігає значно важче), але вірусне захворювання може бути. Це не є значні скачки температури (в нормі протягом дня температура може коливатися, головне, що вона не дуже висока) При прорізуванні зубів знижується опірність організму і дитина часто "підхоплює " інфекцію. Віферонові свічки можете поставити, добре промивайте носик, але температуру не збивайте до 38,5 (якщо ручки і ножки холодні і дитина в'яла - можна збивати і нижчу). Якщо температура буде утримуватись протягом 3 днів - зверніться до лікаря (можливо потрібний антибіотик).
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 08 Березень 2013, 21:01:05 »
Цитувати
Скажіть,будь ласка,скільки часу потрібно давати енгістол?В дитини в неділю почався нежить,дуже сильний,вобід почала давати енгістол,вокару,ніс промивали аквамарісом(спей)та капали віброцил.Температура тіла була 37,3-37,7,то падала,то піднімалась,температуру нічим не збивали.У вівторок почався кашель мокрий,були у нашого педіатра,хрипів не було.Сказала приймати дальше нам енгістол,вокару,евкабал ,і ставити свічки віферон 3 дні.В середу температура уже була нормальна і більше не піднімається.Зараз виділення з носа уже зменшились,стали густіші,я промиваю аквамарісом і відсмоктую аспіратором,даю вокару і евкабал,кашель теж зменшився.Не знаю чи давати ще малому енгістол чи уже не потрібно
Енгістол противірусний препарат і він найбільш ефективний у перші 5-7 днів гострої інфекції (думаю більше не потрібно давати). Вокару і евкабал - продовжуйте до повного одужання.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 08 Березень 2013, 21:13:23 »
Цитувати
підкажіть будь-ласка, в нашої дівчинки(6міс) на грудях(у ройоні соска) зробилось якесь затвердіння. лікарка-педіатр порадила зробити кружечки зеленкою, але затвердіння не проходить. Що б ви порадили?
Це може бути мастопатія, яка виникає у новонароджених і до місяця мала б пройти (пов'язана з надлишком гормонів). Якщо ви годуєте грудьми (можливо це вплив ваших гормонів або ви приймаєте якісь ліки). Я б рекомендувала показатися лікарю ендокринологу. Якщо це затвердіння червоне і гаряче на дотик (можливо запальний процес) - тоді зверніться до хірурга.

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +927/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #56 : 08 Березень 2013, 21:20:58 »
дякую за відповідь! воно не червоне але на дотик тверде, вже десь 1тиждень

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 08 Березень 2013, 21:29:26 »
Тетяна371 краще підійдіть до лікаря  ;)

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #58 : 09 Березень 2013, 18:26:56 »
Доброго дня, підкажіть чи можна для дитині 2,7 роки використовувати капля для носа "неонокс форте цикломен" і по скільки каплів, дякую
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #59 : 09 Березень 2013, 18:43:58 »
Віра, в мене питання ми відгрипвали, а через 5 днів чоловік знову щось нам приніс, бо ми ніде не  були, так от що робити коли вже 4 й день тримається температура,38.5,37, була сьогодні і дільнича і швидка, я хотіла щоб послухали то ніхто не почув запалення , але я тепер переживаю чи може воно бути але не прослуховуватись, чи варто робити рентген?дякую і чим можна збити антибіотик давати не хочу.. z2 пєм вокару .. і нурофен для збивання темп. що нам ще пити бо лікар сказала що унас набряк чогось бо є такий звук типу свист, а кашель просто невиносимий для малої,мучиться...
тримаю на руках два щастя.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 09 Березень 2013, 18:44:26 »
Максіта Протипоказів в такому віці нема, але чи варто ризикувати? Цей препарат містить різні рослинні компоненти і прополіс, які можуть посилювати набряк (при алергічній реакції). Крім того прополіс і цикламен сильно подразнюють слизову носа і дитина може плакати. Хіба що попробуйте закапати 1 кр і подивіться на реакцію дитини (але не капайте перед сном, щоб ви могли прослідкувати за дитиною).

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 09 Березень 2013, 18:49:02 »
Цитувати
Віра, в мене питання ми відгрипвали, а через 5 днів чоловік знову щось нам приніс, бо ми ніде не  були, так от що робити коли вже 4 й день тримається температура,38.5,37, була сьогодні і дільнича і швидка, я хотіла щоб послухали то ніхто не почув запалення , але я тепер переживаю чи може воно бути але не прослуховуватись, чи варто робити рентген?дякую і чим можна збити антибіотик давати не хочу..  пєм вокару ..
iruna уточніть: 4 день гарячка 38,5 без жарознижуючих? це нова інфекція після перенесеного грипу чи продовження попередньої?

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 09 Березень 2013, 18:53:17 »
ні от 38 даю нурофен десь 4-5 год нема , далі знову температура горло червоне, кашель мокрий ,подекуди такий глухий..я умаю що нова бо і чоловік по новому хворіє ?? хібаб  d111

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 09 Березень 2013, 19:29:33 »
Цитувати
Цитувати
Віра, в мене питання ми відгрипвали, а через 5 днів чоловік знову щось нам приніс, бо ми ніде не  були, так от що робити коли вже 4 й день тримається температура,38.5,37, була сьогодні і дільнича і швидка, я хотіла щоб послухали то ніхто не почув запалення , але я тепер переживаю чи може воно бути але не прослуховуватись, чи варто робити рентген?дякую і чим можна збити антибіотик давати не хочу..  пєм вокару ..
iruna уточніть: 4 день гарячка 38,5 без жарознижуючих? це нова інфекція після перенесеного грипу чи продовження попередньої?
Цитувати
ні от 38 даю нурофен десь 4-5 год нема , далі знову температура горло червоне, кашель мокрий ,подекуди такий глухий..я умаю що нова бо і чоловік по новому хворіє ?? хібаб
iruna Якщо нова вірусна інфекція, то можна свічки противірусні віферон 500тис 2 рази в день 3-5днів (але ефективність їх не доведена). Якщо є набряк бронхів і чути свист -  бронхорил по 2мл 3 рази в день(він повинен зменшити кашель і набряк бронхів) або беродуал через небулайзер. Від горла можна ще лісобакт 1/2 табл. 3 рази в день за 30 хв до їди.
Хоча висока гарячка протягом більше 3-5 днів можливо є показом до призначення антибіотика. Стосовно запалення легень: є незначний відсоток пневмоній, які не прослуховуються, а на рентгені видно. z2. Можливо буде краще, якщо стан до завтра не покращиться, - зробити рентген і здати заг. аналіз крові, а тоді зорієнтуватися стосовно антибіотика.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 09 Березень 2013, 19:34:07 »
дуже дякую,Віра, віферон кладем. кров з пальця це як заг. аналіз??? і може знаєте де можна зробити рентген ,на тичини є?

бехмежно ВАМ вдячна.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #65 : 09 Березень 2013, 19:43:23 »
Привіт! Хотіла порадитися, бо в нас якась загадка на вихідні. Старша донечка (14 років) на третій день ГРВІ, яка протікала без температури і дуже легко (лише нежить), вийшла вчора в парк погуляти з молодшим. Під кінець прогулянки стала мерзнути, хоча вдягнута була тепло. Вдома переміряла температуру - 37,8. Я побачила, що на ногах (вище щиколоток і там, де виїмка на стопі) - червоні-червоні і гарячі на дотик плями. Вони не чухаються, не болять, просто шкіра ніби горить. Ще здалося, що підошви ніби набряклі. Суглоби не болять, є відчуття, що ноги терпнуть під час ходьби. Я дала на ніч таблетку лоратадину, але сьогодні вранці картина така сама. Температури сьогодні нема, самопочуття нормальне. Я подумала, що це алергія від тапочок, які схожі формою на угі, але там, де плями найчервоніші, тапочки зі шкірою не контактують, та й носить їх мала вже місяць час від часу. Що це може бути і до якого лікаря в понеділок звертатися? Мені чомусь на думку спадає рожа, хоча я ніколи її не бачила. Дякую.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 09 Березень 2013, 20:04:44 »
iruna
Цитувати
кров з пальця це як заг. аналіз???
так, це у мене вийшло на "народному жаргоні" йду виправляти :8 рентген можна зробити і на Тичини, але якщо завтра - хіба в лікарні на Коновальця чи на Чорновола попросіть і заг. аналіз крові можете зразу здати.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #67 : 09 Березень 2013, 20:11:53 »
emeli Ви дуже компетентний лікар-педіатр. Слідкую за вашими он-лайн призначеннями і аплодую Вам. Я не медик, але маю частохворіючу дитину, тому перепровіряю себе Вашими призначеннями іншим діткам. Все співпадає.  z4 z4 z4

Трохи вклинююсь з порадами вибачайте.
До речі в обл.дитячій на Коновальця на першому поверсі новий рентген апарат і працює в суботу та неділю.