Автор Тема: Консультації педіатра  (Прочитано 89799 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Консультації педіатра
« Reply #68 : 09 Березень 2013, 20:13:09 »
Цитувати
Привіт! Хотіла порадитися, бо в нас якась загадка на вихідні. Старша донечка (14 років) на третій день ГРВІ, яка протікала без температури і дуже легко (лише нежить), вийшла вчора в парк погуляти з молодшим. Під кінець прогулянки стала мерзнути, хоча вдягнута була тепло. Вдома переміряла температуру - 37,8. Я побачила, що на ногах (вище щиколоток і там, де виїмка на стопі) - червоні-червоні і гарячі на дотик плями. Вони не чухаються, не болять, просто шкіра ніби горить. Ще здалося, що підошви ніби набряклі. Суглоби не болять, є відчуття, що ноги терпнуть під час ходьби. Я дала на ніч таблетку лоратадину, але сьогодні вранці картина така сама. Температури сьогодні нема, самопочуття нормальне. Я подумала, що це алергія від тапочок, які схожі формою на угі, але там, де плями найчервоніші, тапочки зі шкірою не контактують, та й носить їх мала вже місяць час від часу. Що це може бути і до якого лікаря в понеділок звертатися? Мені чомусь на думку спадає рожа, хоча я ніколи її не бачила. Дякую.
Мотря . Висипання симетричні на обох ногах? Дрібні (можуть бути і зливні)? При натисканні не зникають? Якщо так, то по опису подібне на геморагічний васкуліт (може виникати при ГРЗ). В такому випадку постільний режим обов'язково і до гематолога!!! При такому діагнозі необхідне стаціонарне лікування. Якщо висипання інші, то опишіть детальніше (краще скиньте фото)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #69 : 09 Березень 2013, 20:22:15 »
ЛюдаВ дякую за хороші відгуки  :8. Мені трохи незвично надавати такі консультації (звикла самостійно оглядати дитину, або хоча б по телефону, коли можна розпитати більш детально про симптоми),  але стараюсь допомогти чим можу  :)
за рентген на Коновальця знаю, але роблять його, скоріш за все, після огляду чергового лікаря на приймальному покої.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #70 : 09 Березень 2013, 20:34:29 »
Цитувати
за рентген на Коновальця знаю, але роблять його, скоріш за все, після огляду чергового лікаря на приймальному покої
Ми якось зверталися на вихідних, дитина температурила і сильно кашляла. Медсестри внизу відмовилися кликати чергового лікаря, сказали, що  раз ми з міста, то треба звертатися у міську лікарню, а рентген зроблять тоді, коли черговий з міської дасть направлення. І як ми не просили, не наполягали і не сварилися з чоловіком - пішли ні з чим.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #71 : 09 Березень 2013, 21:11:32 »
Цитувати
Медсестри внизу відмовилися кликати чергового лікаря, сказали, що  раз ми з міста, то треба звертатися у міську лікарню, а рентген зроблять тоді, коли черговий з міської дасть направлення.
Вони по-своєму праві. Вся справа у фінансуванні і розпорядженнях нашої влади. На кожну міську дитинку виділяється фінансування з міського бюджету на міську дитячу лікарню. На обласну - відповідно з обласного бюджету, тому є вказівка не приймати без направлення в обласну діток з міста. Ми завжди хитрили і адресу проживання називали нашої прабабусі з району, тому нам не відмовляли ніколи. Так і лежали на стаціонарному лікуванні там.

Якщо вже вам категорично відмовляють, тоді запишіть прізвища того медперсоналу, котрий вам відмовив у наданні медичної допомоги того чи іншого рівня. Оформляйте скаргу на ім"я спочатку головного лікаря, а потім начальника управління охорони здоров"я про неналежне виконання посадових обов"язків медичного персоналу. Повірте реакція буде миттєва.

Ніхто не має права відмовляти нам, коли звертаємось за медичною допомогою!!!!

Вірочка
вибачайте знову втикнулась. Просто маю дуже багато гіркого досвіду і хочу поділитись, може комусь стане у пригоді. Працювала в медицині тому багато нюансів знаю.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #72 : 09 Березень 2013, 21:18:48 »
Але в міській тоді рентгену ургентного не було! Дитині 3 роки, висока температура, надворі спека, а нам треба плуганитись на Чорновола, а потім знову на Коновальця на рентген d111. А як тоді з правом обирати лікаря і медичний заклад? Чоловік потім казав, що треба було не признаватися, що ми з міста. Але це вже в нас ліричний відступ вийшов :) Просто це інформація для мамок, які летять на Коновальця з хворою дитиною в надії отримати медичну допомогу.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #73 : 10 Березень 2013, 12:47:32 »
Привіт. Моєму малюку діагностували викривлення хребта ранньої стадії. Порадили плавання. Він плаває досить добре, але неправильно... d104 Тобто гребе він майже як собачка... Чи вважається таке плавання лікувальним чи корисним?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 10 Березень 2013, 13:52:22 »
Цитувати
Привіт. Моєму малюку діагностували викривлення хребта ранньої стадії. Порадили плавання. Він плаває досить добре, але неправильно...  Тобто гребе він майже як собачка... Чи вважається таке плавання лікувальним чи корисним?
nafanya  Суть плавання, при лікуванні захворювань хребта, полягає у розвантаженні м'язового каркасу хребта, тому само по собі є корисним. Але, звичайно, краще, щоб вам показали спеціальні вправи у воді. В комплексі лікувальних заходів також потрібна лікувальна фізкультура, масаж, корекція постави дитини і т.д.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #75 : 10 Березень 2013, 14:03:56 »
Емілі,а де ви практикуєте??? буду дуже рада, якщо щось звертатись до вас, z1 ви реально профі, я в шоці все що ви сказали , вчора чоловік купив , ми видужуємо нема темпер. дитина легше дихає.
 :* :* :* :* :* :*
тримаю на руках два щастя.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #76 : 10 Березень 2013, 14:14:13 »
Цитувати
Емілі,а де ви практикуєте???
     І мене це зацікавило.  :) У вас дуже хороші, корисні і ефективні поради

Offline uljana

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #77 : 10 Березень 2013, 17:54:15 »
Емелі добрий вечір! я також хочу звернутися до вас за порадою. В четвер донечка почала сильно кашляти вологим, і піднялася температура лікарка послухала сказала що в легенях з лівого боку є трошка хрипи, ми почали пити ереспал і гедерин, думали відкашляє. в суботу знову слухалися хрипи стоять на місці. Почала давати сумамед. весь цей час є температура 38, трошки є сопельки. кашляє найбільше під час сну, і то так кашляє що аж блює. вчора на ніч дала сінекод то дитина спала спокійно, а ті дві ночі кашляла кожні 5 хвилин. я вже незнаю що робити  і вже з того божеволію. порадьте щось??

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 10 Березень 2013, 21:13:53 »
iruna дуже рада, що вам стало легше!  d41

iruna, p.marina я на даний час в дектретній відпустці  d79 Дякую за хороші відгуки! Якщо будуть виникати питання, звертайтесь, щось придумаєм  ;)

Цитувати
Вірочка вибачайте знову втикнулась. Просто маю дуже багато гіркого досвіду і хочу поділитись, може комусь стане у пригоді. Працювала в медицині тому багато нюансів знаю.
ЛюдаВ звичайно, ви можете писати коментарі, адже це не моя власна сторінка  ;) Я вважаю, що кожен може написати корисну інформацію для інших форумчан і, навіть, критику в мій адрес. Це нормально, бо у кожного є своя думка, яку я постараюсь вислухати і приняти до уваги або обгрунтовано заперечити  d143

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 10 Березень 2013, 21:51:16 »
Цитувати
Емелі добрий вечір! я також хочу звернутися до вас за порадою. В четвер донечка почала сильно кашляти вологим, і піднялася температура лікарка послухала сказала що в легенях з лівого боку є трошка хрипи, ми почали пити ереспал і гедерин, думали відкашляє. в суботу знову слухалися хрипи стоять на місці. Почала давати сумамед. весь цей час є температура 38, трошки є сопельки. кашляє найбільше під час сну, і то так кашляє що аж блює. вчора на ніч дала сінекод то дитина спала спокійно, а ті дві ночі кашляла кожні 5 хвилин. я вже незнаю що робити  і вже з того божеволію. порадьте щось??
uljana Звичайно, що оптимально було б знати, які хрипи чула лікар (від цього змінюється тактика лікування). Насторожує кашель під час сну і блювання (можливо це кашлюк: кашляє більше вночі і приступоподібно?). Ви писали, що кашляє вологим, а сінекод пригнічує кашель і якщо є мокрота в бронхах чи легенях, вона буде погано відходити і стан не буде покращуватись. Виходить ви п'єте антибіотик другий день, можливо ще нема достатнього ефекту (потрібно почекати до завтра, якщо температура буде утримуватись - необхідно змінити антибіотик). Температура зовсім не опускається?
Препарати, які знімають спазм і набряк (азмарил, бронхорил) у вашому віці давати не рекомендують, хіба під контролем лікаря. Можете дати на ніч еріус 2,5 мл (частково зніме набряк).  Якщо це ГРЗ, то стан мав би покращитись завтра, але якщо сильний кашель буде утримуватись, можливо потрібно використовувати небулайзер (пристрій, який допомагає лікам проникнути в дрібні бронхи) або проводити інфузійну терапію (капання). Тобто стаціонарне лікування. Я б радила завтра підїхати в інфекційну лікарню, щоб виключили кашлюк і при потребі зробити рентген та заг. аналіз крові.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #80 : 10 Березень 2013, 23:15:56 »
Нарешті добралася до компа, побачила ваше ранкове повідомлення аж тепер.  Вранці в малої стопи не були вже такими набряклими, плями теж не були вже такими червоними, на одній нозі червонота майже пройшла, лише була трохи припухлість у тому місці. Мала почувалася нормально. Пані Юліанна сказала, що чергового гематолога нема, нас огляне черговий педіатр, він може вирішити питання з госпіталізацією, якщо дуже треба, гематолога доставлять санавіацією :). На Коновальця нас оглядав якийсь дуже молодий лікар, він виявився онкогематологом. Подивився на ноги, на фотоапарат (кадри не надто якісні, бо було темно, але добре, що вони були), сказав, що схоже на васкуліт, але васкуліт не дає температури (хоча я читала, що під час появи висипань температура піднімається). Потреби госпіталізувати нас він не побачив, сказав звертатися завтра до них у поліклініку. Місць у відділі нема, якщо завтра когось випишуть, то будуть, тому, якщо буде потреба, нас покладуть завтра або розпишуть лікування дома. Я спитала, чи не треба здати аналіз крові, він сказав, що аналіз нічого особливого не покаже.
Ввечері від плям майже нічого не лишилося, тільки дуже чухаються стопи. Тому знову доведеться тягнути фотоапарат. Лише думаю, куди йти: на Тичини чи на Коновальця. Схиляюся до Коновальця. А ви що порадите? Знайома моєї знайомої - дорослий гематолог поважного віку, зараз викладає у Прикарпатському, працювала в мед (коліжанка називає її Ася) оглянути нас відмовилася, сказала, що вона вже не практикує, порадила взагалі звернутися до Магуряк. З огляду на нездоровий ажіотаж в КДЦ, черги і грудну дитину я цей варіант одразу відкинула. Ось такі у нас справи.

Offline uljana

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #81 : 10 Березень 2013, 23:25:03 »
температуру збивала ще сьогодні зранку дотепер ще непіднімалася, кашляє вже трішки менше. сінекод даю на ніч щоб заспокоїм, щоб дитина краще спала. В мене була бронхіальна астма, переживаю щоб донечка немала??? найбільше починає кашляти під час сну. ми вже робили раз ренген по дурості в вересні( лікарка попалася сказала що у нас вірусна пневмонія а то було горло). я також вже думала що може коклюш, але сьогодні знову була дільнича то казала що ні d104
для відкалювання даю флюдітек, і ще віферонові свічки, горло змащую люголем. ну і сумамед. носик промиваю аква марісом

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #82 : 11 Березень 2013, 12:18:06 »
Цитувати
В комплексі лікувальних заходів також потрібна лікувальна фізкультура, масаж, корекція постави дитини і т.д.
Дякую за поради. Обовязково скористаюсь  z4 ;) ;) ;)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 11 Березень 2013, 12:40:16 »
Мотря Я би радила на Коновальця. Там приймає Людмила Василівна, якщо вона не зорієнтується, покличе лікарів з відділу або кафедральних працівників. У тому ж кабінеті приймає і онкогематолог, який, скоріш за все,  вас оглядав на приймальному. Там може вас ще оглянути, при потребі, алерголог та ревматолог (все на 6 поверсі) Виздоровлюйте!

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 11 Березень 2013, 12:51:10 »
uljana Ваша доня отримує адекватну терапію і, якщо їй стало краще, думаю це ГРЗ і все налагодиться. Особисто я, замінила б люголь на лісобакт або фарінгосепт і додала бактерії (біфі-форм або ентерожерміну) для захисту кишківника. І сінекод старайтесь не давати, якщо кашель зменшився.
Стосовно бронхіальної астми: звичайно, ризик є, але це тільки ризик! (а у неї були прояви алергічного дерматиту?) проконсультуйтесь у алерголога, щоб запобігти розвитку даного захворювання (думаю, якщо ви хворіли, то знаєте засоби профілактики). Виздоровлюйте!