Автор Тема: Медкомісія для майбутнього першокласника  (Прочитано 11234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
І лікарів теж? d27 Бо вони люблять собі зрубати з комісії швидше (особливо в вівторок і в четвер). Хто йде на комісію, займайте заздалегідь до ортопеда: його огляд найдовший, тому під його кабінетом здоровенна черга.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Ми у суботу приїхали у 9.00зранку а талончиків немає  d111 Питаю дівчат у якії годинібрали талончик кажуть у 8.10 брали талончик то 76 номер .

Offline yrkevich

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +291/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан Толік
в суботу проходили комісію. Були на восьму, за дві години всіх пройшли. Почали з третього поверху, бо чомусь всі кинулись проходити з початку, тобто з першого кабінету. До речі, до окуліста з дітьми до трьох років лікар пускає без черги.
Залишки парасоль
Залишки Арктік

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
Талончики раніше бронювала реєстратура, медсестри, а потім перепродували.

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
коли необхідно проходити комісію - перед навчальним роком, чи коли документи подаються?

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ми вчора прохоли комісію. Прийшли десь о 8.05, то вже чкрга була до аптеки, від аптеки до масажного. До віконечка дійшли за 20 і отримали 106 талон. Всього видали 130 талонів. Було багато неадекватів, які одночасно займали черги до кількох кабінетів одночасно, потім забували за ким займали, пропускали свою чергу і лізли напролом. сварилися з людьми і псували всім настрій. Крім них ще чергу затримували медсестри і лікарі. які ганяли зі стопкою амбулаторних карток з кабінету в кабінет. А ми спокійно, зайнявши чергу проходили огляд і переходили до іншого кабінету. До 11.40 справилися. Головне мати з собою водичку і щось перекусити. І книжечку чи улюблену іграшку. Аналізи ми не здавали, бо не сприймаю категорично їх лабораторії з медсестрами, що не міняють руакавиць і тіткою, що при виході бере благодійні. Найдовше тривав огляд у окуліста. У всіх решта - 1 хвилина, не довше.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
у нас найдовше був ортопед - роздягтися, він там в різних позах дивився на спину і ніжки, а потім одягтися. а окулістка якась нервова баба. так на малого кричала  :xmm
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Дівчата, а коли цей зошит треба нести до школи? Бо ми ніяк його не доб'ємо: то манту робили, то до фтизіатра їхали, тепер КПК треба зробити. Тому медсестра його ніяк не віддає, бо там ще всіх щеплень нема.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
добре що ти нагадала, трба піти на манту  d111
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Та то стільки всього згадується d30. І про все згадує наша медсестра d30. Саме тоді, коли я думаю, що вже заберу нарешті той зошит і подам документи до школи d111

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
на рахунок неадекватів-це точно! коли проходили 2 роки  назад цю комісію,то все було точно так само:коли займала чергу друга ,то виявлялося,що не 2,а 12; в нервах пішла під кабінет де нікого під дверима не було -як тільки двері відкрилися і ми зробили крок вперед - з криком "пані тут черга" пролетіло бурею бабів 5 чи 6 ,а паралельно за кожною ще 10. з криками -"маріко я тут","пані я перед вами ","галинко займи мені",баби(бо інакше не назвеш)штурмували поверхи і кабінети. щоб не здуріти і нікого не вбити я пішла геть,по дорозі зайшла на піццу, втамувала голод і нерви і (щоб ви думали)повернулась назад. година була десь 5-6,якщо не дальше.черги були вже тільки під деякими дверима і ми поки пройшли вільні кабінети доти позвільнялися інші.зі швидкістю ракети ми пролетіли 2 поверхи і пройшли всіх спеціалістів! читаючи ваші враження напрошується"мисля"-а може займати чергу з ночі,як колись за маслом???????? z5

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Це гарний варіант, але деколи лікарі люблять розходитися швидше, коли черги під кабінетом нема. Але це переважно взимку-ранньою весною.

Offline Tashabort

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +24/-0
  • Бажаю всім миру та спокою.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся 7,5 років, Юля 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Комісію ми пройшли в травні і нарешті здали аналізи, але у нас дільнича лікарка відправила чоловіка і мене на флюорографію і мене ще до гінеколога. Сказала, що без цього заключення не напише. В кого не спитаю ніде більше такого нема. Я досі в шоці, навіщо?  :oox Цікаво, що з нашої дільниці інші лікарінікуда не відправляють батьків. До школи дитина йде от її здоров'я і має цікавити лікаря в першу чергу.  

Offline MARIA

• Активна Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
дівчата, то скільки дійсна комісія до школи 1 рік чи пів року?
і спочатку потрібно йти до дільничого брати карточку і завести тоненький зошит , тоді йти на комісію? а потім? і цей зошит здавати директору школи чи медестрі в школі?

Offline olya_b

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олюся, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
комісія дійсна рік. Нам медсестра рекомендувала пройти комісію в січні поки нема черг. Для комісії потрібно карточку та тоненький зошит. Також треба здати аналізи, але комісію можна проходити без аналізів. Зошит потім в школу разом з іншими документами.
Тел. поліклініки на Тичини: 4-81-86 можна запитати коли комісія точно буде

Offline Наталія Новаковська

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ростик і Оксанка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
у 8 годині треба талончик взяти, априйти з дитиною можна і в 11 год.
І я так роблю. Відправляю чоловіка в суботу на 8.00, щоб взяв талончик, а сама на 11.30 з дитиною. Останній раз був рекорд: здається 8(?) кабінетів на трьох поверхах за 13 хвилин. Правда деякі лікарі вже хотіли кабінети закривати. Але комісія до 12.00, так що - вибачайте.

Offline Evangelina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Там, по-моєму, комісію можна проходити тільки в четвер з 14:00 і в суботу з 8:00. Але талончик треба брати зранку в реєстратурі.