Автор Тема: У кого ви народжували? 2  (Прочитано 128011 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: У кого ви народжували? 2
« Reply #102 : 03 Травень 2013, 22:13:21 »
Я не народжувала, мене відправили до неї перед кесарським на консультацію, бо в мене був високий ступінь акушерського ризику. То зібрали таких "рискових", як я, щоб нас проконсультував доцент (а Лісовська насправді, як мені потім казали, навіть не доцент) у консультації. Напевне, треба було, щоб був запис в карточках, що з нами зробили все, що могли. То ми чекали десь з годину, поки вона прийшла, Богданчик скакав у животику, що аж сидіти на тому тапчані було незручно, а коли я зайшла в кабінет - затих і не подавав ознак життя чужій тьотці :) Консультація перетворилася на залякування, настійливі рекомендації перев'язати труби (вона так кривилась і питала: Що, будете народжувати, скільки Бог дасть?) і нав'язливу рекламу своїх послуг. Я з тих нервів пролежала увесь вечір на дивані з відчуттям, що зараз візьму і вроджу :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +266/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #103 : 03 Травень 2013, 22:32:25 »
Ні,вона таки доцент,,,так,працює в МПБ,але довго у якомусь відділі не затримується,бо іі не тільки пацієнти,які стикались з нею не полюбляють,але й сам персонал,,,вона каже жінці давати всі гроші ій,а вона типу "поділить",,але ділення вона в школі,мабуть,прогуляла,все кладе в карман і каже що з нею не розрахувалися іншим,,,звати іі Надія Василівна

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #104 : 03 Травень 2013, 22:52:06 »
Мені казали, що вона асистент. Але хай собі й доцент - яке це має значення?

Offline мышка

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #105 : 06 Травень 2013, 19:03:36 »
дівчата, кому робив кесарів розтин Вакалюк?  мене не спитавши призначають оперувати саме його, хоча я домовлялась з іншим лікарем.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #106 : 06 Травень 2013, 20:56:27 »
А який саме Вакалюк? Вони обидвоє хороші професіонали , мене не кесерили, але  чула гарні відгуки про обидвох ;)

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #107 : 06 Травень 2013, 21:22:54 »
Зі мною лежала жінка, яку кесарив Вакалюк (гол лікар). Операція пройшла вдало, в неї ще там якісь проблеми з маткою були. Але шов зробив повздовжній і достатньо великий. А ще з живота виходила трубка до якої була прив'язана рукавиця, щоб все витікало. Незнаю, що це за необхідність, але в мене теж був КР і такого не було. За тиждень прийшов тільки раз, як людина дуже неприємний. Непривітний і строгий, якщо щось питаєш то відповіді не отримуєш. Не хотіла б у нього народжувати.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #108 : 06 Травень 2013, 21:31:37 »
Цитувати
дівчата, кому робив кесарів розтин Вакалюк?  мене не спитавши призначають оперувати саме його, хоча я домовлялась з іншим лікарем.
Мою подругу кесерив він разом з ще однією лікакою, подруга сама хотіла щоб саме він кесерив бо чула гарні відгуки d104 Це було планове КР, наскільки мені відомо операція пройшла вдало, проблем після та під час не було...після опереції її вів Дрінь і він далі нею опікувався,Вакалюк до неї не навідувався але я так зрозуміла що після то вже не його проблеми, свою функцію прооперувати він виконав вдало :)
А на рахунок того що вам призначили не того лікаря з яким ви домовлялись то в мене було подібне...прийшли до мене з угодою на 32 тижні вагітності(тоді лежала на збереженні) і продектували кого написати...а я щось так від розгубленості спочатку написала, а потім ходила переписувати бо так і сказала що не хочу щоб ці лікарі в мене приймали пологи,буду домовлятись з іншими d112  Такщо ви маєте повне право вибрати тих лікарів,яких ви бажаєте, якщо вони звичайно не проти у вас приймати пологи :)

Offline мышка

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #109 : 06 Травень 2013, 21:58:58 »
дякую за відповіді.  на рахунок того який саме Вакалюк, а іх е багато? :xmm я знаю лише двох, головного лікаря і  академіка-кардіолога, але той тут ні до чого.

на рахунок того щоб сама вибирала, там дурна ситуація вийшла і  я фактично не можу відмовитись d111

якщо знайдеться хтось кого особисто він кесарив-напишіть, хочу щось спитати в особистому

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #110 : 06 Травень 2013, 23:08:01 »
Цитувати
в неї ще там якісь проблеми з маткою були
Не лякайте жінку. В неї могла бути фіброміома або ще щось, тому й кесарили, тому й Вакалюк, зразу забирали пухлину, тому робили великий поздовжній розріз, ставили трубку (хоча мені її ставили після першої операції, нічого страшного в цьому нема, рана через неї очищається, потім її легенько виймають).
Таню, ви справді можете відмовитися, робіть так, як вигідно й зручно вам і дитині. Хоча думаю, що у вашій ситуації є плюси: він, напевне, професіонал, те, що не приходив, не означає, що жінка кинута напризволяще, він все одно може проконтролювати і забезпечити належний догляд. Він, напевне, не працює з будь-якою бригадою, а бере собі кращого анестезіолога, операційну і т.д. Крім того, якщо ви з ним не домовлялися і ситуація вас харить, ви можете дати йому стільки, скільки будете вважати за потрібне і сказати, що шлюс, більше нема d112.
А чому не йдете в міський? Там буде точно дешевше і умови щодо спільного перебування мами з дитиною кращі, бо чоловік може бути біля вас круглодобово. Ви зараз про це не думаєте, але подумайте, особливо, якщо хочете годувати.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 07 Травень 2013, 00:23:18 »
Цитувати
дякую за відповіді.  на рахунок того який саме Вакалюк, а іх е багато?
їх є два, Вакалюк І.В. (головний) і є ще один не можу згадати ім*я та по батькові :xmm

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #112 : 07 Травень 2013, 00:31:01 »
Вакалюк Любомир Мирославович
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 07 Травень 2013, 00:32:47 »
о, точно

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #114 : 07 Травень 2013, 02:19:13 »
Мотря я зовсім не лякаю, а просто пишу свої враження. Ви уважно прочитайте допис, я мала на увазі що хоч і були проблеми з маткою (діагноз був поставлений до КР), але все пройшло успішно.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #115 : 07 Травень 2013, 21:07:33 »
Мар'яно, я просто знаю, як важко, коли ти вже вибрала, а тобі починають розказувати про лікаря щось погане (на власній шкурі відчула, а так чомусь завжди буває). Просто в тої жінки, мабуть, були якісь проблеми, через які їй робили кесарський, а разом з ним гінекологічну операцію одним заходом (таке часто практикують). Тому все, що було не так, як у вас, пояснюється саме цими проблемами, а не тим, що її кесарив Вакалюк, я думаю ;).

Offline sofy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
« Reply #116 : 08 Травень 2013, 11:01:47 »
Привіт, я лежала в одній палаті з дівчатами, яких кесарив Вакалюк, хоч людина не найприємніша, та професіонал, та і заходив він до дівчат щодня, за хід операції немає чому переживати, ну а решта команди в ОПЦ - суперові, анестезіологи обидва безподобні, не залежно від того, який попаде, мене теж кесерили в ОПЦ (5-го березня цього року), правда кесерив не Вакалюк, а лікар, з яким ми домовлялися, то чесно скажу, операція пройшла, як свято, весело і навіть кумедно, зуби там уміють заговорити, та ця ж команда була і з Вакалюком, тому не хвилюйся, краще подбай після операції про палату, якщо не окрему, то хоча б на двох, бо я буда в чотирьохмісній палаті, то це - жах.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #117 : 08 Травень 2013, 23:07:41 »
Ой, щось я собі думаю, чи наша Мишка ще не того... Бо щось вона не відзивається, а ми все пишемо і пишемо d27 Може, Вакалюк вже заробив d27.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #118 : 09 Травень 2013, 13:51:27 »
Дівчатка, підкажіть, будь-ласка, Адам Роман Антонович в якому роддомі працює? В міському чи обласному? Задумуюсь про те, щоб родити у нього, але хочу в міський роддом.