Автор Тема: У кого ви народжували? 2  (Прочитано 123175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Jana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Re: У кого ви народжували? 2
« Reply #85 : 17 Квітень 2013, 19:29:00 »
Цитувати
Я народжувала в Чумак Тетяни Борисівни.
і як вона вам?ви домовлялись?

Ну як сказати...?! Враження двояке... Ні з ким не домовлялась - попала на її зміну. Здалася мені різкою трохи,то кричала на мене, то хвалила, навіть не знаю, добре це чи погано...  Кудись виходила, а тоді прибігала і різко хотіла глянути "як там справи". Мене, чесно кажучи, такий поспіх трохи лякав і я з переляку закривалась руками.. не знаю, може, то я надто ніжна, народжувала сама, перші роди, але мені хотілося,щоб мене заспокоїли і сказали, що і як робити, що все буде добре, а не кричали, що веду себе як першокласниця і закривали мені рот! Але вона казала, що переді мною мала операцію, я подумала, що тому вона трохи "не в настрої". Я, в принципі, морально себе підготувала до того, що може бути щось таке.  Правда, вкінці прийшла Моцюк, зробила епізіо і надавила на живіт - і я народила)) Не можу сказати, що все було погано, але і рекомендувати також не можу!

Offline Ілона89

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +252/-3
    • СП Стильний жіночий одяг GEPURhttp://mamka.info/index.php?topic=104566.0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 09.11.2012 Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #86 : 17 Квітень 2013, 19:59:42 »
Цитувати
Я народжувала в Чумак Тетяни Борисівни.
і як вона вам?ви домовлялись?

Ну як сказати...?! Враження двояке... Ні з ким не домовлялась - попала на її зміну. Здалася мені різкою трохи,то кричала на мене, то хвалила, навіть не знаю, добре це чи погано...  Кудись виходила, а тоді прибігала і різко хотіла глянути "як там справи". Мене, чесно кажучи, такий поспіх трохи лякав і я з переляку закривалась руками.. не знаю, може, то я надто ніжна, народжувала сама, перші роди, але мені хотілося,щоб мене заспокоїли і сказали, що і як робити, що все буде добре, а не кричали, що веду себе як першокласниця і закривали мені рот! Але вона казала, що переді мною мала операцію, я подумала, що тому вона трохи "не в настрої". Я, в принципі, морально себе підготувала до того, що може бути щось таке.  Правда, вкінці прийшла Моцюк, зробила епізіо і надавила на живіт - і я народила)) Не можу сказати, що все було погано, але і рекомендувати також не можу!
і я попала на її зміну,вона і на мене кричала,недуже нею задоволена мені вона здалась неприємною людиною)я так поняла що вона постійно невнастрої!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #87 : 18 Квітень 2013, 00:42:01 »
Домовлялась з Адамом Р.А.  Дуже приємна людина!!! Заходив кожний день, переживав, все казав, що робити. Все пройшло чудово

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-1
    • Награды
« Reply #88 : 18 Квітень 2013, 12:16:55 »
Привіт. Я стояла на обліку і народжувала у Вінтонюк Світлани Іллівни. Дуже нею задоволена і всім раджу, мою вагітність вела вона прекрасно, на зайві аналізи не відправляла, все гарно пояснювала, на 38 тижні вагітності поклала мене на підготовку до пологів. Пологи пройшли дуже добре. А коли я лежала в післяпологовій палаті - Світлана Іллівна часто заходила, цікавилась нашим з ляльою станом, давала різні поради, допомагала вирішувати питання, яки були пов`язані з прививками, випискою та ін. Щиро їй за це дякую!
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

Offline NatashkaK

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #89 : 19 Квітень 2013, 15:01:45 »
І я перший раз стояла на обліку в Вінтонюк С.І,також нею була задоволена.А коли другий раз завагітніла і хотіла знов до неї,то взнала що вона також в декретній відпустці d101.Можливо тепер вже і вийшла d104

Offline Маряна1991

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #90 : 22 Квітень 2013, 12:31:12 »
як було сідничне передлежання то кесерили чи самі народжували...????

Offline Маряна1991

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #91 : 22 Квітень 2013, 12:34:12 »
Irysya   Я народжувала у Вакалюка, і здається в першій темці про нього вже писала 
враження не найкращі  хоч домовлялись з ним задовго наперед, толку не було ніякого. що був, що не був. на черговій зміні було б те саме   практично, біля мене весь час була акушерка тільки. причому, що в мене було сідничне передлежання і високий мінус діоптрій 

як було сідничне передлежання то кесерили чи самі народжували...????

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #92 : 22 Квітень 2013, 12:54:59 »
так, сама народжувала.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Offline yulechka

• Активна Мамка
  • Репутація: +91/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володимир, 19.02.2011; Лілія 07.05.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Ткачівська Юлія
« Reply #93 : 23 Квітень 2013, 23:16:29 »
Привіт усім. Хто що знає про Геник Наталію Іванівну?

Offline Розалі

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евеліна 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #94 : 30 Квітень 2013, 08:14:51 »
Підскажіть хто народжував у Гурбель Л І ???Скільки вона бере за роди????

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #95 : 30 Квітень 2013, 12:27:21 »
Дівчата,перечитайте темку-вже дуже багато відгуків писали ;)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Малеча2013

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
  • Все буде добре - інакше і бути не може!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анітка
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #96 : 01 Травень 2013, 21:09:31 »
Привітик, ми народились 25 квітня, вчора нас вже виписали додому, народжувала я у чергової бригади без домовлень..пологи приймала Лісовська і Веляник..роди були дуже важкі - в мене впав тиск майже до нуля, відкривали шийку вручну, витискали дитинку, епізіо - але лікарі дуже добре зробили свою справу - врятували дитинку мені, після ологів обидві ці лікарки приходили до мене в палату і питали про самопочуття, ставленням була задоволена.

Offline пупс

• Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #97 : 02 Травень 2013, 02:08:20 »
радує, що ще можливо без домлвленостей і без знайомствродити)))

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #98 : 02 Травень 2013, 23:18:54 »
Чула від знайомої акушерки, що в Лісовської постійно якесь ЧП, що вона боїться залишатися з нею на чергуванні, бо в неї постійно як не з жінкою проблеми, то з дитиною. Вона (Лісовська) консультувала мене в консультації як доцент, гнала на інших лікарів і пропонувала свої послуги, давала телефон. Думаю, що професіонали телефон не роздають направо й наліво, а за ними самі шукають.
Цитувати
хтось може сказати наскільки хороший спеціаліст з кесарського Лапа в міському роддомі?
Я кесарилася в нього і Максиміва третій раз. Задоволена, хоча перед тим кілька років у нього було ЧП з кесарським,  то трохи побоювання були, але в кожного лікаря свій цвинтар. Він спокійний, інтелігентний, маломовний, любить говорити собі під ніс :). Складністю 3 операції, на відміну від інших, не лякав, ціну собі не набивав. Приходив і в післяродове відділення, знімав разом з Шуткою шви. Загалом враження позитивні. З ним можна і не домовлятися, якщо операція планова, як заввідділення буде й так оперувати він. Тоді розрахуєтесь, як будете вважати за потрібне. Хоча я домовлялася наперед.
Зі мною лежала жінка, в якої пологи почалися на Зелені свята, до того, як була призначена операція. То Лапа приїхав, бо був у місті. Правда, це було вдень.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #99 : 03 Травень 2013, 09:47:12 »
Цитувати
Чула від знайомої акушерки, що в Лісовської постійно якесь ЧП, що вона боїться залишатися з нею на чергуванні, бо в неї постійно як не з жінкою проблеми, то з дитиною. Вона (Лісовська) консультувала мене в консультації як доцент, гнала на інших лікарів і пропонувала свої послуги, давала телефон. Думаю, що професіонали телефон не роздають направо й наліво, а за ними самі шукають.
Я теж такоі думки,нізащо б у неі не родила,,,і нікому б не рекомендувала

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #100 : 03 Травень 2013, 20:36:58 »
Вона дуже депресивна, обливає брудом своїх колег по цеху, в лікарів таке рідко буває, щоб вони пацієнтам гнали одне на одного. Кого вона тільки не згадала, навіть мою колегу, яка померла після кесарського кілька років тому... Це при тому, що мені от-от втретє кесаритися... А себе дуже хвалила, який вона спеціаліст. Богданчик від неї взагалі так затихарився, що вона ніяк не могла прослухати серцебиття. В коридорі дитиня так скакало, що я не могла сидіти, а мусила встати, а тут вона ту трубку з усіх боків приставляє, а серцебиття не чує, тільки повторює: "Не лякайтеся, але я серцебиття не чую, ви не лякайтеся, але я таки серцебиття не чую d112". Він, до речі, дуже реагував на лікарів. Моїй Іллівні (Вінтонюк) давався зразу, а чужим не всім, а Лісовській - таки категорично відмовився у вухо потукати :). Потім я цікавилася, що то за одна, то мої перші враження підтвердились. Тому не радила б нікому таку дохторку.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #101 : 03 Травень 2013, 22:00:33 »
Цитувати
Не лякайтеся, але я серцебиття не чую, ви не лякайтеся, але я таки серцебиття не чую
d110 d110 d110 Це ж треба мати розум говорити таке жінці яка народжує  d105 d105 d105
А як звати ту Лісовську? Вона з МПБ?