Автор Тема: Власне житло  (Прочитано 35131 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: Власне житло
« Reply #85 : 03 Січень 2011, 19:14:32 »
цікаво чи ціни на квартири ще будуть падати))
особисто мені подобається район вовчинецька - біля центру метрології та стандартизації коло моста вокзалу або новий район новобудов бельведерської.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #86 : 03 Січень 2011, 23:17:47 »
А я от виросла в центрі і для мене оті райони Каскад і тд - просто захмарна даль. Зараз ми живемо на Бамі і то мені тут здається центр досить далеким, хоч можу пішки туди дістатись за 20-25 хв. Мріємо про більшу квартиру в центрі і більше ніде d130 d130 d130

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #87 : 04 Січень 2011, 09:34:31 »
а я з Каскаду пішки з коляскою до центру добираюсь за 40 хв. Звичайно, центр - це центр, якщо б мені квартира падала, як манна небесна, то вибрала б її десь в районі Пилипа Орлика. А так, як для мене, каскад найкращий з мікрорайонів, чого варта тільки транспортна розв"язка і Арсен з Епіцентром. От жила колись 8 років в Пасічній і тихо її ненавиділа.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #88 : 04 Січень 2011, 09:37:05 »
Цитувати
ми свою квартиру брали в 2003 за 13
зараз в таке й слабо віриться, але дааа, були часи, коли квартири коштували і 4 тис, а дачний участок можна було придбати за 300 дол.,  d104

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 04 Січень 2011, 10:18:13 »
snakewife а де саме ти на каскаді живеш? в мене вікна виходять на капличку біля 25школи. я сама каскад люблю. річка близько. магазини всі поряд. нема проблем скупитися на тиждень) аптеки є.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #90 : 04 Січень 2011, 10:26:08 »
Цитувати
Звичайно, центр - це центр, якщо б мені квартира падала, як манна небесна, то вибрала б її десь в районі Пилипа Орлика
А я от не погоджусь. ІМХО, але наш центр виключно для роботи, а жити там неможливо. Ніяка шумоізоляція не врятує від гуркоту і чадіння машин. Та й пилюки там стільки, що жах. А з дитиною на Пилипа Орлика де гуляти? Всім в парк Шевченка бігати теж не добре. А в таких районах як Каскад на мою думку зручніше жити. Ще й, як тут вже говорилося, з такою транспортною розвязкою та інфраструктурою. Де ще в місті є таке скупчення таких гігантів як Арсен, Епіцентр, Метро, 555. До того ж в проекті міста вже закладено будівництво нового моста, який сполучатиме каскад з Підпечарами (чи як там то село називається). Тому цілком ймовірно, що Каскад і буде новим центром, а от старе місто вже забудували по самоє здрастє. А машини де там ставити, собак вигулювати? Це все банальні речі, але їх треба враховувати при купівлі житла в першу чергу. ІМХО. В жодному разі не хочу образити тих, хто живе в центрі.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 04 Січень 2011, 11:17:12 »
Алла, цілком з тобою погоджуюсь, я просто скільки в декреті (більше 4 років), ще й намагаюсь працювати, мені часто потрібно то в банк, то в податкову, то ще кудись, приходиться просити, щоб хтось мене вивіз чи топати пішки. А ще інколи хочеться вечерком прогулятись по центру. Ось це і все, чим він мене приваблює. Але туди я зовсім не рвусь, мій район мене задовільняє від а до я, дуже його люблю, тут мені спокійно  z4
Наталя, я на 24 Серпня 3, це 9-ти поверхівка, навпроти кафе Меридіан, повз мій будинок влітку якраз багато народу йде на річку (на "камнєдробілку"). А біля каплички я постійно гуляю з дітками, це наше улюблене місце.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #92 : 04 Січень 2011, 11:29:51 »
а я за колоцентральну частину міста, для мене добиратися на роботу чорт зна з відки нвіть на машині не добре , але я сам собі господар тому можу корегувти місце роботи, а для клієнтів центр саме те. Гуляти є де з малюком, тай скілки там того гуляння рік-два, далі коли великим буде то всеодно в центральній частині міста гулятиме синок  z5
Супер -мркети гігнти не приаблюють, за мясцем та овочами на ринок краще а тієї хімії іншої і в магазині є коло дому  d111
Всюди є свої плюси і мінуси та вони залежать ід стилю життя людини.

Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #93 : 04 Січень 2011, 11:44:16 »
Руся, я тоже поздравляю вас с, наверно, главное покупкой вашей жизни!
Знаю как это приятно сделать такую покупку без помощи родителей, кредитов и долгов, вы большие молодцы!!! d41
Когда мы выбирали квартиру, нам тоже предлогали в вашем доме, но на 5-м этаже, тоже у бартерщиков за хорошую цену
Но была 2-х комнатная, а нам такой вариант не подходил
Я тоже хочу на кофе, когда будут сделаны ремонты
Кстати, когда планируете заехать?

Я сейчас живу на Мязлях, новую квартиру купили здесь же, на Незалежности напротив 15-й школы
Реально мне хотелось бы поближе в Арсену. Или чтоб у нас на районе построили супер маркет, мне его очень не хватает
У нас тут стоит гигант - 63 завод, он уже давно не работает. Радует одно, на его территории большая стоянка
Говорят, что рано или поздно его продадут, а на его месте построят новый большой микрорайон

Цитувати
А машини де там ставити
Алла, это самая масштабная проблеммя для города в целом. Просто она пока еще не добралась до спальных районов

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 04 Січень 2011, 12:00:08 »
snakewife як приїду обовязково треба буде нам познайомитися погуляти на каскаді)))  :)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #95 : 04 Січень 2011, 12:10:35 »
Просто спальні райони (старі) будували з радянським розмахом. А от нові спальники будують дуже компактно і тому там проблема паркомісць теж існує. А гаражів мало кому стає, та й 10 тис.у.о. за гараж не всі можуть дати. Про центр взагалі мовчу, бо там крім місцевих мешканців паркують машини ще й ті, хто там працює. А на рахунок добирання нв нашому місті це не така вже й проблема. Івано-Франківськ - це не Київ слава Богу, тому за 40 хв. пішки в центр можна дойти. А мій чоловік взагалі купив собі велосипед і проблема відстаней і заторів на дорогах тепер не актуальна + хоч якась зарядка для людини, в якої сидяча робота. Але то дійсно справа кожної окремої людини. Як кажуть: "Кому шо" :)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #96 : 04 Січень 2011, 12:17:20 »
Алла, то был не советский размах, а элементарные нормы!!!
Сейчас на эти же нормы просто закрывают глаза! И на Каскаде тоже уже начали лепить дома на каждом пятачке, потому что район спросовый!

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #97 : 04 Січень 2011, 12:25:08 »
Цитувати
У нас тут стоит гигант - 63 завод, он уже давно не работает. Радует одно, на его территории большая стоянка
Так, стоянка радує! Наші знайомі працюють над тим, щоб тамбув велииикий мікрорайон з розважальним центром і торговою мережею. Але коли це ще будееее!? d130

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #98 : 04 Січень 2011, 12:38:28 »
погоджуюсь про Каскад, Для мене це вже давно центр міста. Коли заїжджаю у , власне, центр, дивуюсь, ну ДЕ тим дітям гуляти? Там де нема ні дворів елементраних, до будинків ледве під"їдеш, рух та шум неймовірний! А тут в мене тишина, і Арсен і 555 і Метро і банки різні і гуманітарок купа, і школи аж три і садочків купа. Річка поряд, гори вовчинецькі теж. Доїхати можна легко в любий кінець міста. А стоянка - ну так у нас гараж в ГК. Супер!

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 04 Січень 2011, 12:50:42 »
Цитувати
snakewife як приїду обовязково треба буде нам познайомитися погуляти на каскаді)))  посмішка
аякжеж, обов"язково повідом, коли приїдеш, ще jet покличем, може ще хтось приєднається з каскадовських і підемо всі знайомитись  ;)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 04 Січень 2011, 12:55:41 »
о, а мені ще два дні тому снився сон, що я виходжу на балкон зі сторони річки і вовч. гір, а там будують висотку і весь краєвид закрило тією висоткою. Я плакала уві сні. А зранку прокинулась, вийшла, і побачила, що там точно нічого не забудують, там стільки особнячків маленьких, і ГК, так що мій сон був фантастикою. І з другого боку малоймовірно, що щось побудують - там якась стратегічна споруда на випадок війни (ттт).
А машину ми ставимо під будинком, а щоб не перживати за неї, є страхівка - повне каско з нульовими франшизами - і спиш спокійно!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 04 Січень 2011, 13:45:29 »
а ми машину боїмося класти під будинком на каскаді. ми кладемо на стоянку бош сервісу. спокійно. і не переживаємо. а ще там класно машини миють. найкраще в місті. а гараз в нас на набережній. далеко топати. я якось пару раз ходила з чоловіком з набережної по короля данила до центру і сідали в маршрутку і їхали на каскад. це було катастрофою. змучувалася капец.