Автор Тема: Органічне (природне) землеробство  (Прочитано 10276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Органічне (природне) землеробство
« Reply #34 : 10 Квітень 2013, 17:50:55 »
Цитувати
Маємо питання, чи можна замість трави використовувати тирсу, бо зараз нема де взяти навіть листя, город пустий  І чи треба вже зараз грядки готувати перед висадкою розсади і що саме треба робити
orlina ,правильно,написала тирса окисляє і виносить азот.Якщо,хочете затримати вологу,і не дати вирости бурянам,а немає чим накрити,поки виросте трава,можна використати;старі журнали,непотрібну мішковину,тільки не політелен...як є де купити гною,було б,на початку добре,потім травяна мульча замінить вам перегній..

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #35 : 10 Квітень 2013, 22:41:43 »
Дівчата дякую за поради  :flv d124
Ми сьогодні з чоловіком були на семінарі, дуже цікаво, хоч я таки розумію що город не моє захоплення, але може як перейду до практики то з"явиться більши інтерес d30
ой мене так вразив хлопчик Юра, що розказував за квіти, він дійсно тим живе, я б навіть сказала -дихає d9 от комусь повезе мати такого чоловіка d108 d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #36 : 10 Квітень 2013, 22:47:05 »
Передам Юрі, що його фанклуб розростається  d27.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #37 : 10 Квітень 2013, 22:50:40 »
Ого-го то в нього цілий фан-клуб  d27
Ну Юра досить приємний і фанат свого діла, то одразу помітно d124

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 10 Квітень 2013, 22:59:33 »
Ага, не дивлячись на те, що в майбутньому він військовий льотчик   d112

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #39 : 17 Червень 2013, 19:02:09 »
ой,дівчата,а в мене до вас такі питання,.....можна сказати дурнувато-смішні
маю біля будинку клаптик землі..ну і хочу наступного року посадити там клубнічку,сунички,зелень...може і на кабачки-огірки мене ще й потягне... :xmm
так от,просвітіть мене в тому не освідчену,що я і як,і коли маю робити...але так,як для першоокласника мені тре розжувати,щоб дойшло до тополі d27
там все порсше такими травами,бурянами,що мені аж страшно на ту земельку дивитись...але бабратись в ній я люблю...так красивий квітникарій розбила d9

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline VivaNatalyaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • дуже розумна тому, що скромна і тому така красива
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Любомир
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #40 : 17 Червень 2013, 21:59:49 »
треба засіяти сидератами (трави такі, однорічні переважно: всякі ярі жита, пшениці, редька, фацелія). Зараз не знаю чи шось виросте хіба шо скосити ті трави які ростуть і дати трохи вирости шоб тінь робили і по тому посіяти. Дівчата Вишня orlina, що скажете?

в мене сад трохи запущений то підкошуємо і потрохи сію пшеницю. Не знаю що з того буде.

Доречі, мені треба номер Юри. Хочу в нього попитати чи він має квіти на продаж. Треба на середину серпня багато білих і червоних квітів. Може ше хтось квіти має, я з радістю і до Вас завітаю
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 18 Червень 2013, 10:19:20 »
Vazelinka а де саме ця ділянка? Ну дуже на виду чи ні? Я освоюю важкі і запущені місця так - десь в травні підкошуємо бур"яни (переважно чоловік, але часом і сама - маю маленьку косу, типу серпа) і ними накриваю (густо) потрібне місце, потім треба ще чимось зверху підсилити і тут є різні варіанти і по "красі" теж. Найшвидший варіант - чорна плівка, яка швидко розігріє і перепалить траву і коріння. Тоді вже десь через місяць-півтора можна буде зняти плівку, трохи "подряпати" землю і засіяти жито (в даному випадку це найкраще), яке скошується осінню і залишається на грядці, а весною - вперед, земля буде мякенька. Я провіряла  d27! Можна замість плівки використати картон, не принципово. Якщо є можливість і нема бажання, то все оте укриття можна ще зверху накрити сіном і залишити так до осені. Взагалі нема якихось точних дій, це творчий процес. Я десь раніше викладала свою статтю, там теж описаний деякий досвід  d100. І ще, з клубнічкою краще потерпіти до наступного літа (найкращий час для її садіння кінець липня-серпень), бо важко буде її доглядати, ще багато залишиться насіння бур"янів і багато буде заморочок.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 18 Червень 2013, 10:27:53 »
Наталя, Юриного телефону не маю, але його не важко знайти. Та квітів він не продає, у нього ще не ті маштаби. Я буду в клубі в четвер і можу уточнити, а ще знайду данні одної жіночки, що квітами займається  ;). Там квіткове море   d107

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #43 : 18 Червень 2013, 10:47:36 »
дякую , дівчата,за інструкції!!! :*

ділянкасв нас ззаду будинку.там зараз ставимо бєсєдку,качельку,пісочницю для доні,ну і хочу,в той час,коли малеча буде гратись,на грядочці порпатись....тому грядочку там хочу розбивати..там в свекрухи за часів гороха були колись грядки,але то минуло років так з шість точно...

то я можу зхараз скосити траву,накрити те все діло чрною плівкою,і десь під кінець липня засіяти там фацелію???потім її скосити? і в серпні можна садити там полуницю?чи аж в серпні 2014?і як садиться?просто робляться там ямки, а сидерат навколо залишається????

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 18 Червень 2013, 13:42:57 »
Особисто у мене фацелія зійшла лишень у червні після дощів, хоча сіяла її ще в середині/кінці квітня. А у липні якщо спека? Треба питати Іру, бо мені здається що то фацелія в спеку не зійде і бур"яни не заглушить. ТРеба восени краще якусь ярицю посіяти, навесні скосити і  ше шось(типу жита чи люпину) і вже в 2014 садити.  Принаймні я так робитиму

orlina та на одне весілля вистачить квітів і у Юри і навіть у мене. Лишень проблема що треба кольори червоні і білі і зелені. З цим складніше.

Я Вам пізніше (як матиму фото) покажу букет який я робила на ДН подруги. І Асортимент був такий що як вийшла на город то було сумно. А в результаті дуже навіть весело получилось
Исполнить, пусть плохо, свой долг самолично гораздо важней чем чужой сверхотлично.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 19 Червень 2013, 23:22:51 »
Я тут думала-думала і от що. Пишу, як зробила б сама, а там вже можливі імпровізації. Як варіант - полуниця. Отже, прямо від тепер поділіть ділянки на вузькі грядки (по два рядочки) проходи між ними можна просто підкошувати, але краще чимось "задекорувати", можна, наприклад, чимось вистелити (найпростіше - чорна плівка) а зверху як получиться: галька, керамзіт, фарбована кора, або просто так залишити. А де буде грядка накриваєте скошеною травою і протягом літа додаєте ще. На початку серпня грядку накриваєте чорним агроволокном (є в магазинах), а десь через два тижні розрізаєте отвори і в них садите полуничку. Все, тепер зверху на агроволокно солома або сіно (щоб корені не пергрівались і можете декілька років просто обрізати "вуса" і збирати урожай. А проходи тут важливі, щоб не ходити по агроволокну, бо може порватись. Якось так  d100.
А стосовно фацелії, то Наталя права, лиш трохи підсушить і вона не зійде, точніше зійде коли зможе (до року  d27). Тай не в тому справа. То нова ділянка і важливо її розпушити і пригнітити бур"ян, а фацелія ні того ні того не робить, її цінність в іншому. Тут жито або олійна редька підійдуть. (хоча я переважно сію суміші, щоб не гадати)

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 21 Червень 2013, 08:08:32 »
Э питання: зараз вибиратимемо картоплю 40-ка денку, хочу засіяти якимось скороспілим сидератом.  Думаю над гречихою
Цитувати
Гречиха – отличается быстрым ростом. Хорошо переносит засуху, но чувствительна к морозам, поэтому сеют с середины мая, когда минует угроза весенних заморозков. Глубокая разветвленная система (до 2-х метров) значительно улучшает почвенную структуру, обогащает ее органикой, фосфором и калием.

Цитувати
Гречиха относится к семейству гречишных Это широко известная зерновая культура, она относится к теплолюбивым сидератам. Сеют ее только после наступления теплой погоды. Она очень быстро растет и обладает мощной корневой системой. Проникая в почву на глубину до полутора метров корни гречихи разрыхляют и структурируют почву. Во время цветения она очень декоративна, ее цветы привлекают полезных насекомых и пчел. Сеют гречиху для обогащения органическим веществом, фосфором и калием бедных, кислых, тяжелых, глинистых почв. Очень эффективны посевы гречихи под плодовыми деревьями и кустарниками. Гречиха хороший предшественник всех овощных культур, кроме щавеля, шпината и других растений семейства гречишных.
 думаю що то ще не пізно, можна сіяти. Що порадите?

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 21 Червень 2013, 11:25:20 »
Наталя, гречка справді найпопулярніший сидерат, але зараз ще є багато часу для росту таких літніх культур, як люпин, вика, вони відносяться до бобових культур і добре підживлять грунт. Просто гречка дуже швидко виросте і почне цвісти, доведеться сіяти ще одну культуру (цінність сидерату до моменту квітіння, "стадія бутонізіції"), крім того врахуй, що де була гірчиця чи олійна редька не варто наступного року садити редиску, дайкони, капусту. Взагалі, на тому місці можна ще щось посадити: горошок, пекінську капусту і тіж дайкони, чорну редьку (правда трошки пізніше - ближче до середини липня), вони так і висіваються, тож можна й далі збирати врожай  ;). Тобто, варіантів багато.
Ну і Юрин телефон на кінець 096 63 70 937

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 21 Червень 2013, 16:36:50 »
Дякую за пораду. Я теж думала про горошок. Минулого року садила його в кынцы липня то урожай був до морозів і грошок був без черваків. Чого думала про гречку - може мені вдасться цю ділянку залишити на рік у спокій і якщо буде добро на таке то я хотіла б за 1,5 роки прогнати по ній різні сидерати. А за люпин чомусь думала що краще сіяти весною. зрештою піду у клуб і двивтимусь на ціни сидератів і тоді визначусь шо мені більше підійде і по ціні і взагалі.
І ще питання: де взяти отой дайкон? Я за нього лиш у газеті читала а вживу не їла/не бачила d104

А за капусту і гроршок, ше раз дякую

Іра, Ви ще писали про якусь жіночку у якої море квітів. Маєте може ще її контакти?

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 21 Червень 2013, 19:19:29 »
Цитувати
де взяти отой дайкон?
ну що за питання - в клубі, звичайно  d27 Це такий родич редиски, але соковитіший, солодший і більший, а деякі види довго зберігаються.
Квітникарку звати Віра Миколаївна тел. 067 34 34 011

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #50 : 27 Липень 2013, 23:39:02 »
Цитувати
І ще питання: де взяти отой дайкон? Я за нього лиш у газеті читала а вживу не їла/не бачила[/q
тільки тепер заглянула в цю темку,[VivaNatalya/b],напевне, вже посадила,але напишу про дайкон..я давно вирощую цей овоч,дуже хороша,соковита і велика редька,якщо візьмете,сорти для зимового зберігання,триматимете,в підвалі ,засиплете сухим піском,(щоб не зівяла,не всохлася),то матимете,до квітня,або й далі..а висівати,його потрібно,в кінці липня-початок серпня(я сію після цибулі..)до жовтня,встигне вирости,не боїться невеликих приморозків..бо посіяний навесні стрілкується,і хорошого врожаю,марно чекати...