Автор Тема: Чоловіки - їх комплекси і таємниці  (Прочитано 5339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natali_zАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Чоловіки - їх комплекси і таємниці
« : 03 Березень 2013, 12:41:20 »
Чоловік завжди наповнений гордістю і навіть пишається своїми недоліками. Він і в думках не збирається розлучатися зі своїми помилками. Швидше, навпаки, він плекає їх. Замість якості він хизується кількістю, замість розуму - всезнайством. Існують шість комплексів у чоловіків, які особливо чвсто зустріявються.

Кічиться своєю потенцією. Як відомо, дурість не заподіює болю, тому названий тип чоловіків охочіше присвячує себе виснажливим фізичним вправам, ніж роздумам. Головне для представників цього типу - тіло, але вони вдосконалюють його насамперед для того, щоб привернути до себе якомога більше жінок. Такі чоловіки не завжди усвідомлюють, що сила їх м'язів непропорційна силі привабливості. Вони - диво потенції, вони можуть, якщо хочуть, а хочуть вони завжди. Почуття гордості представників цього типу базується на власній потенції. Таким чоловікам хотілося б порадити звернутися в клуб анонімних сексоголік, тому що таке «хобі» робить їх нецікавими в спілкуванні.
   Мисливець за лялечками. Він постійно закоханий, але кожен раз - в іншу. Він не обтяжує себе запам'ятовуванням імен, для нього всі жінки - «золотко» або «дорога». Справжній Мисливець за ляльками не особливо різноманітний у методах зваблювання. Він вважає своїм обов'язком заявити кожної симпатичної дівчини, що вона - «єдиний скарб».
   Але Казанови страждають від комплексу матері. Мати для них - справжня цінність. Якщо такий тип спробує підчепити вас на дискотеці після стаканчика спиртного, переконаєте його в думці, що до нього ви відчуваєте тільки материнські почуття. Це дасть зрозуміти такому чоловікові, що хлопчикові можна все, крім як спати у матусі на грудях. Отже, вхід заборонено!
   Схиблений на коефіцієнті розумового розвитку. Йому потрібно зробити над собою зусилля, щоб приховати здивування від відкриття, що жінка може відрізнити комп'ютер від фена для волосся, що вона вміє не тільки говорити, а й писати, і читати. У поданні цього типу чоловіків всі жінки дурні і створені, щоб бігати по магазинах, в той час, як вони зайняті серйозною розумовою роботою. І нелегко зруйнувати впевненість таких чоловіків у власному всезнайства. Пограйте з ними в «Як виграти мільйон» і поміняйте їм картки з відповідями - ваші напарники виявляться не на висоті положення.
   Осел з грошима. Гроші для таких чоловіків не проблема. Їх гаманці завжди підкреслено повні квитанціями, борговими паперами, кредитними картками різних компаній.
   Такі чоловіки користуються успіхом у жінок, але їх зв'язку короткочасні. Осел з грошима вважає, що жінку можна привабити купою грошей і годинником від Картьє. Шкода, що представниці прекрасної статі не носять на собі цінників, тоді він міг би витрати на контакти з ними занести у відповідну книгу в статтю «зекономлено». Осел з грошима часто зустрічається в невеликих компаніях, але не прив'язаний до них і незабаром їх кидає. Він здатний швидко домогтися зацікавлення жінок, але так само швидко і набриднути ім. Найбільша таємниця цього типу чоловіків - номери їх кредитних карток. Після того недовгого знайомства ці люди взагалі втрачають для жінок інтерес. Але, милі дами, у Ослаів з грошима можуть виявитися рахунку у швейцарському банку.
   Кар'єрист або «велике цабе». У самий останній момент він може відмовитися піти на вернісаж тільки тому, що у нього має відбутися зустріч з партнером по роботі. На плечах у кар'єристів тримаються магазини та угоди. «Чи не далеко  від офісу я припаркував машину?», «Куди поїхати у відпустку, де ще не були мої колеги?» - Ось ті питання, які його турбують. На тенісному корті або на яхті цей хлопець думає і базікає про банківські рахунки і перекази, методи менеджменту і цілі підприємництва. Він відрізняється любов'ю до сексу, і йому необхідно наснагу, що ви можете йому дати.
   Капітан майбутнього. Цей дасть фору будь-якому. Будинок Капітана майбутнього сповнений речей, що відповідають останньому слову техніки. Серед них - комп'ютер останнього покоління і відеотелефон, прилади з дистанційним управлінням і двері з замками на фотоелементах. Обов'язковий атрибут кімнати Капітана майбутнього - міні-музична студія. Так як, на жаль, багатьом жінкам не вистачає логіки і проникливості, він може вплинути на них негативно, заволодіти ними, контролювати їх або просто програмувати. Вище всього Капітан майбутнього цінує технічні новинки. Він присвячує себе спорудженню пересувних сходыв для балкону, віконних рам, що пыднымаються за допомогою дистанційного управління і т. п. Але все ж чоловіки залишаються дітьми. Хоча прагнення до гри з роками у них пропадає, воно стійкіше, ніж у жінок.
   З комплексами чоловіків розібралися, але у чоловіків є дві найстрашніші таємниці, про які вони намагаються нікому не розповідати. Таємниця перша пов'язана з жіночими сльозами, друга - з їх найбільшим страхом.
   Отже, таємниця перша: чому чоловіки ненавидять, коли жінки мовчать і плачуть?
   Перша причина в тому, що чоловіків з раннього дитинства вчать відчувати почуття відповідальності за стан справ: «Подивися за сестричкою, щоб вона не забилася», «Коли виростеш, синку, будеш головою сім'ї», «Треба допомогти татові вантажити речі в машину, синку ». І маленькі хлопчики виростають в чоловіків, абсолютно переконаних у тому, що якщо він справжній чоловік, то повинен все вміти і піклуватися про свою дружину.
   Коли ви ділитеся з чоловіком своїми проблемами, які турбують вас, він чує: «Допоможи мені!», «Врятуй мене!», «Зроби це для мене!» А ви, як будь-яка жінка, хочете, щоб вас заспокоїли, пошкодували, обняли , вислухали, втішили і сказали, що все буде добре.
   Однак замість цього ви отримуєте поради, запитання, нотації, докори за поганий настрій. Ви хочете любові, а він відповідає вам логікою ... Необхідно пам'ятати, що чоловіки завжди орієнтовані на прийняття рішення. Коли ваш чоловік бачить вас засмученою, у нього в голові включається «автомат», і він думає: «Рішення ... Рішення ...» Він може і не виробити цього рішення, але це те, що його буде в даній ситуації цікавити. Він або буде задавати вам питання по суті проблеми, або буде виглядати сумним і замисленим. Вам здасться, що він бездушна колода, в той час як він буде прагнути стати лицарем у блискучих обладунках, які прийшли врятувати вас.
   Ще одне почуття, яке зароджується в чоловікові, коли він бачить, що його жінка засмучена або нервує: припущення про те, що якимось чином він міг стати причиною цього болю. Навіть якщо причина тривоги не має ніякого відношення до нього, він тим не менше буде відчувати свою відповідальність за цей біль або провину за те, що не може позбавити вас від нього. Коли чоловік бачить переживання жінки, він лає себе, вважаючи себе причиною цього болю, але в результаті починає злитися на вас за те, що ви поставили його в ситуацію «психологічного дискомфорту». Чоловіки, відчувають розгубленість, часто дратуються. Тому, коли ви бачите його злобу у відповідь на ваші скарги, він, цілком можливо, відчуває насправді страх, розгубленість, безпорадність, біль, провину і т. п.
   Чоловіки часто приймають вашу нервозність за істерику, оцінюють ваш стан набагато серйозніше, ніж воно є насправді, і лякаються, що, якщо ви почнете ридати, вас вже не зупинити. Для чоловіків вираз таких почуттів, як безпорадність або страх, можливо тільки в тому випадку, якщо справи їх дійсно дуже погані. Вони не розуміють, що жінки можуть глибоко переживати що-небудь, не виходячи при цьому з емоційної рівноваги.
   Чоловіки також вирішують, що, якщо ви почали плакати, вас вже не зупинити. Саме тому вони кажуть: «Ну, скільки ти збираєшся плакати?», «Не починай, будь ласка, зараз ці з'ясування стосунків - у нас немає часу», «Ну, почалося, тепер ти вже не заспокоїшся до ночі!» Вам, може, потрібно-то всього п'ять хвилин любові і уваги, а вони ведуть себе так, ніби ви збираєтеся в 12-годинний емоційний марафон!
   Чоловіки не розуміють, що жінки володіють більшою емоційною гнучкістю, ніж чоловіки, і здатні швидко відновлювати свої душевні сили. Тільки що ви злилися, а через хвилину вже все пробачили. Чоловікам потрібно набагато більше часу, щоб перейти з одного емоційного стану в інший. То ж вони думають і про вас, коли впадають в паніку при вигляді ваших сліз ...
   Коли ви чимось засмучені, скажіть своєму чоловікові точно, чого ви від нього хочете. Наприклад, ви посварилися з кимось із товаришів по службі і приходите додому з бажанням виплеснути свої емоції. Скажіть своєму партнеру: «Мене так образила подруга. Вислухай мене, будь ласка, пожалій і заспокой. Мені не потрібні поради, дорогий. Я просто хочу поділитися з тобою своїми переживаннями і відчути, що ти мене любиш ». Тоді ваш друг буде знати, чого ви від нього хочете. Він не буде відчувати розгубленості, коли, допомагаючи вам, натрапить на роздратування; він не буде відчувати себе невдахою, коли, не знаючи, як вирішити вашу проблему, раптом почує прохання просто обійняти вас. Навпаки, він буде знати, що зумів допомогти вам!
   Чоловіки відчувають себе комфортно, діючи в певних рамках. Тому, якщо ви позначите часовий ліміт для з'ясування стосунків, чоловік буде почувати себе більш спокійно і впевнено і з більшою готовністю вислухає вас.
   Коли ви звсмучені з якогось приводу, не намагайтеся перебільшити ступінь свого переживання - чоловік зрозуміє ваші слова буквально. Коли ви говорите: «Я так більше не можу!», Ваш чоловік вірить в те, що ви дійсно так більше не можете. Коли ви говорите: «Я відчуваю, що ти мене більше не любиш!», Він дійсно думає, що ви це відчуваєте.
   Дайте зрозуміти своєму чоловікові, що ви зовсім не безпорадні, однак висловіть йому свої страхи, розчарування, тривоги. Ви можете не знати в той момент, як вирішити свою проблему, але ваш супутник буде спокійніше реагувати на ваші біди, якщо буде знати, що ви збираєтеся рятувати себе самі, а не покладаєте весь вантаж на його плечі.
   Таємниця друга: чого чоловіки бояться більше?
   Психологи провели дослідження, присвячене почуттю ревнощів. Результати виявилися дуже цікавими: чоловіки ревнивіші від  жінок, особливо, якщо у них мало друзів; вони не довіряють людям і не впевнені в собі. Хоча природа наділила і чоловіків, і жінок цим почуттям, жінки легше справляються з бідою. Вони можуть дати гідну відсіч суперницям, ставши більш привабливими і еротичними. Чоловіки ж часто замикаються в собі і заливають горе алкоголем. І причиною такої реакції часто буває не ревнощі як такі, а страх бути покинутим. Це і є Друга таємниця чоловіків.
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Чоловіки - їх комплекси і таємниці
« Reply #1 : 19 Березень 2013, 19:50:37 »
мій чоловік мабуть не знає що таке ревність..еехх.. цікаві факти

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #2 : 22 Березень 2013, 22:19:01 »
ПРОСТІ ЧОЛОВІКИ

1 Якщо ти думаєш, що ти товста, то, швидше за все, так і є! Не питай мене чому, я відмовляюся відповідати на запитання.
2 Якщо чогось хочеш, досить про це попросити. Щоб не було неясності: ми, чоловіки, дуже прості. Ми не розумінням і не любимо тонких закамуфльованих питань. Закамуфльованих питань не існує, закамуфльованих питань, що задаються обхідними шляхами, також не існує. Скажи просто, в чому справа.
3 Якщо ти ставиш запитання, на який не очікуєш відповіді, то, не дивуйся, якщо почуєш відповідь, якого не хотіла б почути взагалі.
4 Ми прості. Якщо я прошу, щоб ти мені подала хліб, то не маю на увазі нічого іншого. Це не звинувачення в тому, що на столі немає хліба. Не існує ні подвійних значень, ні прихованих звинувачень. Ми дійсно прості.
5 Ми прості. Немає ніякого сенсу питати, про що я думаю! 96, 5% всього часу чоловіки думають про секс. Ні, ми не збоченці, це просто те, що ми любимо найбільше.
6 Ми прості. Іноді я не думаю про ТОБЕ. У цьому немає нічого поганого. Звикни до цього, будь ласка. Не питай мене, про що я міркую, хіба що ти готова поговорити про політику, економіку, філософії, про футбол, горілці, риболовлі, сиськи, жопах або про машини.
7 п'ятницю-суботу-неділю = нажертися до відвала = друзі = футбол по телевізору = пиво = погана поведінка. Це як повний місяць або прилив і відлив. Цього не можна уникнути!
8 Ходіння по магазинах - не розвага і ніколи, ніколи, ніколи ним не буде!
9 Куди б ми не йшли, одяг, який на тобі в даний момент, дуже тобі личить. Клянуся!
10 У тебе достатню кількість одягу і взуття. Плач в цьому випадку - просто шантаж. Доведення себе до банкрутства не є доказом моєї любові до Тебе.
11 У більшої частини чоловіків - тільки 3 пари взуття. Повторюю: ми просто. Як тобі приходить в голову думка, що я можу знати, яка з твоїх 30 пар взуття якраз підходить до цього костюму?
12 Прості відповіді ТАК чи НІ абсолютно достатні, незалежно від того, яке питання було задане!
13 Якщо у тебе є проблема, попроси мене тільки про те, щоб тобі допомогти, а не про те щоб тобі поспівчувати, як це роблять твої подруги.
14 Головний біль, яка триває 8 тижнів, це не головний біль! Виберіть, врешті-решт, чорт візьми, до лікаря!
15 Якщо я скажу щось, що можна інтерпретувати двояко, і одна з цих інтерпретацій може тебе стурбувати чи засмутити, то виберіть другу інтерпретацію!
16 ВСІ чоловіки бачать лише 16 кольорів. Персик - це фрукт, а не колір!
17 І що це взагалі за колір такий "пергамон"? І як це, чорт візьми, пишеться?
18 Пиво ми любимо також, як ви любите сумочки. Ви цього не розумієте, ми теж.
19 Якщо я тебе питаю, що сталося, а ти відповідаєш "ні, нічого" - то я тобі вірю і веду себе так, як ніби все в такому ж порядку, як було до цього!
20 Не питай мене: "Тобі добре зі мною?" Будь певна, що якби було інакше, мене з тобою давно б не було!
21 Головне правило: у разі найменшого сумніву, про що б не йшлося: вибирай найпростіше пояснення! МИ ДІЙСНО ПРОСТІ!

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #3 : 03 Квітень 2013, 11:50:49 »
ЯК РОЗПІЗНАТИ ЗРАДНИКА? (ЗОДІАКАЛЬНИЙ АД'ЮЛЬТЕР)

1. Овен
Овен навіть думки не припускає про зраду, поки він закоханий - почуття захоплює його цілком, не залишаючи місця для нового захоплення, легковажного флірту. Поки він носить вас на руках, обсипає подарунками та знаками уваги, обіцяє зірки з неба і золоті гори, в його вірності можна не сумніватися. Насторожитися потрібно в той момент, коли він починає звертати увагу на інших жінок - Анджеліну Джолі, Юлію Тимошенко, Оксану Федорову ... Саме це є вагомим доказом того, що його Кохана, ще недавно що була безперечною володаркою титулу Самою Прекрасної Дами на Землі, стала йому менш цікава. А там і до сусідки Наді недалеко. Про зраду Овна найпростіше дізнатися від нього самого: обманювати він не вміє і не любить, а жорстоку правду вимовляє легко, часом з деяким таємним насолодою. Овен Невірний задоволений собою і ні в гріш не ставить свою нещасну колишню Велику Любов - адже вона була помилкою, в кінці кінців. Сіромаха, він ще не знає, що наступна виявиться нітрохи не краще.

2. Тілець

Тільці - чоловіки, загалом-то, не женуться за лаврами Казанови і не так-то легко втрачають голову. Однак не квапляться з вибором Тієї Самої Жінки і, якщо ви дізналися, що ви не є для Тельця єдиною, значить, просто були прийнятим до розгляду варіантом. Здогадатися про це не складе труднощів. Якщо Тілець не роздивляється вас під мікроскопом, старанно вивчаючи недоліки і досягнення, не розпитує про найдрібніші пригоди, не цікавиться історією сім'ї та планами на майбутнє, не прагне давати поради з будь-якого приводу - значить, ви перестали бути істотною частиною його життя. Слід також мати на увазі, що, на відміну від багатьох інших чоловіків, Телець не пишається своїми перемогами, вони його скоріше засмучують, адже кожна з них стає доказом того, що він не знайшов ще свою єдину, чудову та незрівняну. А тому вірною ознакою непостійності Тельця може стати те, що з кожним днем ​​посилюється похмурість, замкнутість, песимізм. Чоловік з очима страждальця, що понуро опустив голову, але не пропустить можливості оцінити ніжки дам - ​​це і є Тілець невірний. Найдивовижніше, що багатьом горезвісним дамам він здається просто чарівним.

3. Близнюки

Найвірніший ознака непостійності Близнюків - це постійність. Так-так, нічого дивного в цьому немає. Згадайте, як зовсім недавно він дивував вас щодня, демонструючи нові грані характеру, міняючи кардинально свій світогляд, не втомлюючись перевертати життя з ніг на голову. Ось тоді-то лише ви володіли його помислами, лише вам він відкривався в повній мірі, вам ніс свої радості і печалі, з вами ділився щохвилини мінливими планами. Як тільки здається, що ваш вічний дитина Близнюк став розсудливим, змужнів і напоумилася - це означає, що він вже чийсь чужий вічний дитина Близнюк. Правда, поспішати з висновками не варто, все-таки не виключено, що він просто втомився або переживає нелегкі часи. Близнюк-Ошуканець відрізняється від Близнюка Сумного лукавим вогнем, часом спалахуючим в його очах, і усмішкою настільки ж хитрою, наскільки і чарівною.
4. Рак

Раку нелегко дається зрада, адже він дуже хоче бути ідеальним сім'янином, вірним коханим і надійним партнером. Крім того, він здогадується про те, як боляче бути обдуреним у найкращих почуттях, і не хоче змушувати страждати того, хто йому небайдужий. Якщо нове захоплення все ж ненавмисно наскочило, він сумнівається і шукає собі виправдання, ділиться тривогами з друзями, шукає вихід, який би влаштував усі зацікавлені сторони, і охоче перекладе відповідальність за події на чужі плечі. Здогадатися про зраду Рака допоможуть довгі розмови про те, як непроста життя, як недосконалі люди, як багато праці потрібно вкладати у відносини з тією, кого любиш - і як легко часом знайти порозуміння з людиною, яка ще недавно був зовсім чужим. Неправильна Рак тужить, оплакує крах надій на щастя, яке було так можливо, і не вирішується зробити рішучі кроки; сумний і потайливий, він винить у всьому себе і несправедливу долю, а часом і вас заодно - просто як її сліпе знаряддя.

5. Лев

Лев не вміє приховувати зраду, адже кожній своєю обраницею він звик і пишатися, і хвалитися. Він не в силах утриматися від того, щоб з'явитися з черговою дамою серця на світському заході, блиснути її красою як медаллю за відвагу, і не замислюється про те, що колишня Прекрасна Кохана може дізнатися про це. Про непостійність Льва вважатимуть своїм обов'язком повідомити вам ті, кому він колись перейшов дорогу, адже нестачі в недоброзичливців представники цього знака не відчувають. Якщо ж таких немає, прислухайтеся до його власними словами: найімовірніше, він знову і знову буде вказувати вам на ваші недоліки і недосконалості, підкреслюючи, що деяким іншим жінкам вони не властиві. Лев Неправильна задоволений собою, адже він поповнив список своїх перемог; у своїй наївності він вірить, що зробив для вас достатньо, ощаслививши вас своєю увагою - а тепер повинен порадувати їм і когось ще. Для повноти картини не вистачає ще однієї пікантної деталі: Леви можуть злегка перебільшити урожай, зібраний на полі адюльтеру. Просто так, з дитячої безпосередності.

6. Діва

Діви славляться своєю сталістю, та й підкорити чоловіка, народженого під цим знаком Зодіаку під силу не кожній. Але якщо до зради справа все ж дійшла, у обдуреною в найкращих почуттях жінки є шанс ніколи не дізнатися про це: Діви відрізняються обережністю, часом гідною кращого застосування. Якщо чоловік-Діва зустрів Ту Саму, заради якої він міг би ризикнути перевіреними часом і дорогими серцю відносинами, він все одно навряд чи захоче зробити це, а якщо все ж зробить - таємниця залишиться покритою мороком. Не виключено, що секрет розкриє Та Самая, не підозрюючи, що відразу ж перестане бути такою, бо базік обох статей Діви не шанують. Втім, є одна вірна ознака, що дозволяє відрізнити Діву-зрадника - це фраза: «Я покохав іншу», яка не підлягає ні обговоренню, ні оскарженню.

7. Ваги

Терези рідко бувають викриті в непостійності, хоча часом проводять чимало часу між двох і більше вогнів. Чоловік цього знаку вміє якщо не керувати своїми почуттями, то контролювати їм, виділяючи своїм обраницям ті частки, яких вони заслуговують - і ви можете довго не помічати, що від вашої хтось відщипує по шматочку. Він не прикладає зусиль для того, щоб ховатися, але правда все ж не виходить назовні: парадокс, можливий лише тому, що Терези вміють вибудовувати стосунки, влаштовують всіх. Ваги-Ошуканець може бути викрито лише завдяки неймовірно невдалому збігу обставин чи таємному страху перед тим, що горезвісне збіг все ж матиме місце. Часом лише по підвищеної тривожності, позбавлений видимих ​​причин, можна здогадатися, що в житті такого персонажа відбувається не щось не те, а Саме Та.
8. Скорпіон

Скорпіонів, навіть найвірніших і бездоганно моральних, часто підозрюють у зраді їх занадто ревниві або не дуже добре розуміють обраниці. Дійсно, мимоволі задумаєшся, коли на голову твою проливається то дощ з пелюсток троянд, то град докорів. Скорпіони складні, і їм самим деколи не під силу розібратися зі своїми почуттями. Так, часом знаходяться охочі в цьому допомогти - наївні, довірливі особи, що не підозрюють, який вантаж вони звалюють собі на плечі. Скорпіон Змінюючий стає так хитрий, що потрапляє у власні пастки; він будує плани незвичайною підступності, але в момент емоційного напруження - по правді кажучи, одного з численних емоційним напруженням, - цілком може бовкнути зайве. І тут, перш, ніж визнати себе нещасною, обманутою і відданою, спробуйте не повірити вухам своїм. Вийшло? Ну що ж, значить, приводів для занепокоєння немає. Адже якщо Скорпіон вас вибрав, значить, у вас є інтуїція, від якої ніщо не сховається.

9. Стрілець

Навіть самий серйозний Стрілець завжди трохи непосида. Його жага пригод абсолютно невгамовна, і пригоди романтичного властивості винятком не є. У більшості випадків про зраду він навіть не замислюється, а тому не відчуває себе ні винуватим, ні невірним - так уже сталося, що черговий вершиною, що потрапила в поле його зору, виявилася не Джомолунгма, а Вона; нічого не поробиш, треба підкоряти. Ще задовго до того, як перемога буде здобута, Стрілець напевно розповість комусь про те, що збирається зробити - ну просто заради того, щоб його відрадили. Почувши, що нічого складного в поставленій задачі немає, він швидко втратить до неї інтерес. Заборонений плід манить Стрільця лише тому, що висить високо; смак таємниці не до вподоби представникам цього знаку. Зважившись на штурм і зрозумівши, що Вона і правда не зрівняється з Джомолунгмою, Неправильна Стрілець буде кілька присоромлений і напевно пошкодує про те, що вплутався в негідну його справу. Саме ця розчарованість, яка приходить на зміну натхненню першовідкривача, часом і дозволяє викрити його.

10. Козеріг

Козеріг довго будує плани і обмірковує їх ретельно; це стосується романтичних стосунків не в меншій мірі, ніж будь-який інший сфери життя. Ще задовго до того, як Вона гляне в його бік, Козеріг зважить всі «за» і «проти», складе власну думку про те, як розвиватимуться їхні стосунки, і як саме він буде тримати їх у таємниці. Перш, ніж домовитися з Нею про зустріч, він привчить вас до того, що зайнятий і не в силах приділяти вам багато часу; він намітить маршрути прогулянок і вибере місця, де будуть проходить романтичні побачення, він передбачить все ... Лише для того, щоб у останній момент вирішити, що овчинка вичинки безумовно не варто. Якщо все ж виникає Та, заради якої варто було б докладати всі вищеописані зусилля, він рідко буває настільки обачний, оскільки несподівано і абсолютно втрачає голову. Козерога-Зрадницька легко викрити, адже він вперто робить безглузді помилки одну за одною, в душі розуміючи, до чого це призведе, але потай сподіваючись, що його промахи залишаться непоміченими.

11. Водолій

Водолій не любить ховатися, і якщо змушений робити це, то відчуває себе незатишно. Таємні відносини не доставляють представникам цього знаку великого задоволення, адже доводиться прикладати серйозні зусилля для того, щоб усіх тримати в невіданні, а нагорода за труди часом виявляється скромніше, ніж він очікував. Але все ж тяга до різноманітності деколи бере гору, і Водолій зближується з жінкою лише тому, що вона зовсім не схожа на Ту, Іншу. А потім виявляється, що все ж схожа. А потім - знову несхожа ... Ах, як же це його стомлює! Нескінченні коливання, сумніви в прийнятих рішеннях перебираються з сфери романтичних відносин в інші галузі життя, і ось він місяцями думає над тим, яка оббивка для дивана краще, якого кольору повинен бути парасолька, де поставити робочий стіл. Неправильна Водолій весь - сумнів і роздуми. Він не вибирає між синицею в руках і журавлем у небі, він сам і синиця і журавель, і небо і рука, і печаль і радість. Ох, і важко ж йому, бідоласі!

12. Риби

Якщо ви любите чоловіка-Риби, то ви любите і його мрії. Він звик до цього, і щиро впевнений в тому, що ви також полюбите і його мрії про іншу жінку. Ні, звичайно він далеко не завжди буде настільки відвертий; він обмежиться натяками, він напустить туману, він переконається в тому, що Вона вам теж подобається. Що ви могли б потоваришувати. Порозумітися. Якщо це неможливо, він постарається влаштувати ваше життя. Він буде мріяти про те, що ви зустрінете гідного чоловіка, справжнього Принца - і буде ділитися з вами цими мріями, в надії, що ви полюбите і їх, а, можливо, зробите перший крок до їх здійснення. Найбільші відчайдухи можуть марити про східному гаремі. Риби - изменщиков Наївний ніколи не втрачає надії на те, що все чарівним чином влаштується найкращим для всіх чином. А ось Риби - изменщиков Підступний - це зовсім інший підвид; він вже знає, куди приводять подібні мрії, і діє таємно, використовуючи всю свою фантазію для приховування сумнівних подвигів.

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #4 : 05 Квітень 2013, 15:42:04 »
дівчата, натрапила на  дуже цікаві роздуми про "Любов з точки зору чоловіка" Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #5 : 07 Квітень 2013, 02:29:55 »
дуже усе цікаво асобливо прості чоловіки то ніби про мого d108
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #6 : 07 Квітень 2013, 22:23:18 »
Я поважаю чоловіків.

Вони роблять життя цікавішим, вони подають руку, відкривають двері, купують шоколад та сукні.
Вони зустрічають нас в аеропортах. Вони підуть на війну, якщо буде війна. Вони сміливі.

Я поважаю чоловіків.

Вони кажуть: "не питання", "немає проблем" - і проблем, правда, немає ...
Вони приїжджають за нами, вони відвозять нас з чужих гостей, привозять додому і накривають ковдрою; їм подобається дивитися на нас без макіяжу, вони беруть нас на руки, якщо є калюжа, їм здається, що ми маленькі і нас треба обіймати. Вони мають рацію.
Вони стають батьками, вони дають прізвища нашим дітям. Вони захищають нас. Вони пахнуть дорогим одеколоном.

Я поважаю чоловіків.

Слова у них найчастіше збігаються з вчинками. Вони краще нас всі знають.
Їм завжди цікаво, де ми. Вони наполегливо бажають платити за нашу каву, хоча самі не знають, чому. Вони терплять наші примхи і говорять друзям: "у неї поганий характер, але вона така красива!" ...
Вони прощають нам усе, хоча ми, зауважте, взагалі нічого їм не прощаємо ...
Вони сильні.

Я поважаю чоловіків. Але тільки чоловіків, а не осіб чоловічої статі.

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #7 : 15 Квітень 2013, 23:12:27 »
ЧОЛОВІКИ ПРО ЖІНОК

Ми ніколи не йдемо від жінок, з якими нам добре.

І навіть від тих, з якими колись було добре - не відразу.

Ми розуміємо в жінках вдвічі менше, ніж хотілося б.

Але вдвічі більше, ніж ви думаєте.

Ми теж іноді займаємося з вами сміхом, коли не дуже хочеться.

Просто щоб не образити. Якщо ж ви вирішуєте лягати з нами в ліжко, тільки коли вважаєте за потрібне, ми можемо вчинити так само. І сміх стане дуже непоганим, тільки у кожного - свій.

Ми не боїмося сильних жінок.

Вони нам просто не подобаються, так само як вам не подобаються слабкі чоловіки. Обидва ці типажу - збиткові, тому легко сходяться: пара з сильної жінки і слабкого чоловіка - це не рідкість, а скоріше класика.

Якщо чоловік здається безініціативним матрацом, може бути він просто вас не хоче.

Так, і таке теж буває! Ми здатні як роздмухувати хвіст павичем, так і впадати в сплячку - залежно від ситуації.

Роздуми одного про долю світу і марність сущого повинні вас насторожити.

Вони можуть виявитися симптомом простатиту!

Дівчина, кричуща на офіціанта, не викликає у нас поваги.

А тільки розчарування на межі гидливості.

Іноді ми дійсно знаємо, що робимо.

Навіть коли вам дуже не хочеться це визнавати.

Ми можемо покірно і довго виконувати всі ваші примхи.

Але іноді це просто цікавість - наскільки далеко ви можете зайти у своєму егоїзмі. За результатами зазвичай йдуть оргвисновки.

У світі приблизно три мільярди жінок.

Причому серед красивих і смехуальних серед них набагато більше, ніж серед чоловіків - розумних і успішних. Ми про це згадуємо, коли від нас вимагають занадто багато, а дають занадто мало.

Не всі з нас вважають жіночу повноту недоліком.

З віком це питання займає нас все менше і менше.

Кожен з нас найбільше цінує в жінках доступність.

Але тільки якщо ця доступність - для нього одного. Пробачте нас за цей парадокс.

Якщо хто з нас веде дівчину в ресторан, це ще нічого не значить.

Точно так само нічого не значать посмішки, жарти та інший легкий флірт. Ми точно так само до вас придивляємося, як і ви до нас.

Більшість з нас вміє прати.

А так само гладити, витирати пил і навіть готувати собі щось прийнятне. Тому жіноча допомога по господарству нам не настільки необхідна, щоб терпіти заради цього сварливість і неповагу.

Ми не сліпі і помічаємо ваші неголені ноги, запах з рота, прищі і непрофарбовані коріння волосся.

Просто нам буває на це наплювати, якщо ми дійсно вами захоплені.

Вид голеного жіночого лобка не всіх чоловіків радує.

Ви відразу стаєте схожі на маленьких дівчаток, а діти не призводять більшість з нас у смехуальное несамовитість. Втім непрохідні джунглі з завиваються локонами більшість з нас теж не збуджують - доглянута галявина найкраще.

Коли ви перекладаєте на нас відповідальність за все, ми розуміємо, що вам це зручно.

Але будь ласка, не треба потім звинувачувати нас в тиранії, все одно ніхто вам не повірить!

Насправді ми можемо досить довго обходитися без сміху.

Тому що, чим менше їм займаєшся, тим менше хочеться. І якщо хто з нас декларує повну неможливість обійтися без жінок - це більше данина громадській думці.

Ми вам віримо.

У тому числі, коли ви самі себе дуже старанно лаєте.

Якщо дівчина знає шість мов і грає на фортепіано, це прекрасно.

Вона може включити все це в своє резюме, і хтось з нас найме її перекладачем-аніматором. А в спільному житті ми більше цінуємо весела вдача і любов до орального сміху.

Ми не боїмося маршу Мендельсона.

Просто нам не завжди хочеться пов'язувати життя з даною конкретною жінкою, навіть якщо у неї чудова попа і поступливий характер. Адже між любов'ю і відразою є ще широке поле симпатії, прихильності і тимчасове захоплення. У вас хіба по-іншому?

Ми можемо змінити, просто піддавшись інстинкту.

І якщо приховуємо це від вас та оточуючих, значить, дійсно не хочемо вас втрачати.

Ми не ревнуємо тільки тих, кого не любимо.

Хоча ревнощі сама по собі - ще не ознака любові.

Недоступність нас розохочує, але ненадовго.

Тільки ідіот буде вбивати час і сили на завідомо програшний проект.

Ми не хочемо знати, як саме ви займалися сміхом зі своїми колишніми.

І ревнощі тут ні причому. Просто у нас гарну уяву і з цього моменту нас в ліжку буде троє. Не всіх чоловіків це збуджує.

За великим рахунком, нам не дуже важливо, як ви одягаєтеся.

Ви це робите не для нас, а один для одного. У жінок є своя ієрархія з альфа, бета і гамма-самками, а шикарний зовнішній вигляд - спосіб декларації свого місця в цій ієрархії.

Краса для нас зовсім не рівнозначна смехуальності.

Мало хто із загальновизнаних красунь не поставив в спорожнілій раптом спальні питання - що такого знайшов чоловік у сірій мишці з найближчого ПТУ?

Offline bananchuk

• Любов.Краса.Гармонія
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Елеонора Кравчук
« Reply #8 : 03 Травень 2013, 21:35:25 »
Ой дівчата! Піди зрозумій цих чоловіків. Одні недоліки. Зате ми найкращі.

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #9 : 25 Травень 2013, 01:07:56 »
"Кореспондент The Times Тед СЕФР вивів
10 правил поводження з жінками,
 виходячи з досвіду спілкування зі своєю 2-річною племінницею Лу-Лу
.

Я неодружений. Мені перевалило за тридцять. Вже 20 років я намагаюся зрозуміти жінок - але не завжди виходить. І лише півроку тому у мене з'явилася можливість заглянути у свідомість жінки, зрозуміти, як воно влаштоване. У цьому мені допомогла Лу-Лу, моя дворічна племінниця. Знаю-знаю: раз я дорослий, це мені належить вчити її всяким корисним речам, а не навпаки, але в даному випадку навчання було взаємним. Я навчив її підморгувати, навмисне пускати вітри, ригати і рахувати до 10. В останньому випадку - не зовсім вдало. «Один, два, три, сім, дев'ять, десять» - що мене особисто цілком влаштовує: я завжди вважав, що значення числівників «чотири», «п'ять», «шість» і «вісім» дещо перебільшено.
Взамін за два місяці я дізнався про жінок більше, ніж з'ясував на власному досвіді за два десятиліття. Тільки не подумайте, ніби я вважаю, що жінки - це дворічні дітки, що заслуговують відповідного звернення. Я люблю мою племінницю. Я поважаю мою племінницю. Заради моєї племінниці я накрию собою розірвалися гранату - і не тільки для того, щоб розвеселити малу. Власне, я впаду на гранату тільки за наявності реальної небезпеки, що вона вибухне і дівчинка постраждає. Кожна жінка - індивідуальність, а я роблю узагальнення, але в душі дворічної Лу-Лу живе нерозбавлена, незіпсована сутність - так би мовити, підсвідоме вираження, фрейдовское «воно» - жіночності. Перерахую, що я дізнався.

1) Ігноруйте їх.
Якщо, увійшовши до кімнати, я підкочу до Лу-Лу, точно клоун, намагаючись зайняти її й розважити, вона зробить вигляд, ніби взагалі мене не помічає. Немов мене не існує. Якщо я пройду повз неї, то, гарантую, вона покличе мене по імені і захоче зі мною пограти.

2) підкуповували їх.
Подарунки - це ефективно. Бажано гучні або блискучі. У разі Лу-Лу це означає, що потрібні співаючі плюшеві звірі або шпильки для волосся з блискітками. Мабуть, для дорослих жінок аналогом будуть, наприклад, автомобілі та коштовності.

3) Робіть їм компліменти.
Я завжди думав - а даремно - що компліменти на зразок алмазів: мовляв, вони цінуються тільки коли рідкісні. Викиньте на ринок велику партію, і вони знеціняться. Аж ніяк. Лу-Лу справляє нужду в свій памперс, всі аплодують - немов вона тільки що винайшла, як ефективно врятувати планету від голоду - і малятко просто розквітає від радості. Той же метод спрацьовує і у відносинах з дорослими жінками, хоча, звичайно, я маю на увазі загальну методику, а не наочний приклад, наведений тут (на жаль, цей урок я засвоїв ціною деяких жертв).

4) Слухайте їх.
Все життя я намагався заздалегідь здогадатися, чого хочуть жінки. Але можна було і не напружуватися. Якщо я буду уважний, Лу-Лу чітко скаже мені, чого хоче: їсти, танцювати, ляльку, стрибати, бігати, співати, грати, читати. Мені залишається тільки все влаштувати. Наскільки простіше мені б жилося, якби я слухав, що говорять жінки, і діяв у відповідності з їх словами.

5) Просіть пробачення.
Неважливо, що ви накоїли. Неважливо, якщо ви навіть не знаєте, що ви накоїли. Можливо, я кровно образив Лу-Лу, підклавши до неї в коляску не ту ляльку. Те, що мені або вам здається дрібним проступком, для неї - щось, порівнянне з геноцидом. Кращий метод - віддатися на її милість і благати про прощення. Але голос у вас повинен бути щирим. Необов'язково, щоб ви щиро каялися, - досить зробити вигляд. Просто як двічі два - але маса чоловіків ігнорує цю пораду ...

6) Хоче - нехай робить.
Неважливо, про що йде мова. Яким би безглуздим вам не здавалося це справа або заняття, не бороніть їй - нехай робить. Якщо вже Лу-Лу щось спаде на думку, її НЕ відговориш. Строго кажучи, підтримуйте жінку в її починанні і навіть заохочуйте. А потім розслабтеся і сподівайтеся, що вона сама виявить, яка це дурна затія.

7) Не кажіть їм, що їм робити
Кращий спосіб гарантувати, що вона не зробить того, чого ви від неї хочете, - це сказати їй, щоб вона це зробила. Наймудріше - створити у неї враження, ніби ініціатива виходить від неї. Я дуже пишаюся собою, наприклад, від того, що переконав Лу-Лу: дивитися фінал чемпіонату світу з регбі набагато веселіше, ніж грати в пісочниці.

8) Чи не скаржтеся їм на життя
Коли я скаржуся Лу-Лу на невдалий нараду або на біль у спині, вона залишається зовсім байдужою, але якщо дійсно щось не в порядку, вона інстинктивно відчуває це і обіймає мене - і просто неймовірно піднімає мені дух.

9) Чи не сперечається
У суперечці ви ніколи не переможете, а якщо і переможете, то нічого доброго це вам не дасть: у неї надовго зіпсується настрій. Говорячи начистоту, навіщо нариватися?

10) Не доводьте їх до сліз
Немає більш гнітючої картини, як побачити, що величезні, безневинні карі оченята Лу-Лу наповнюються сльозами, а її рот роззявляється і перетворюється на траурну сирену повітряної тривоги. Коли вона плаче, я повністю беззахисний перед нею. І ніякого відомого науці засобу від плачу не існує. Зобразити перед нею мавпу? Купити їй поні? Виколоти собі око зубочисткою? Я готовий на все, щоб вона тільки не плакала ... а вона плаче ...

короспондент - МОЛОДЕЦЬ z4 z4 z4 так воно і є d27 d27 d27

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #10 : 29 Травень 2013, 14:11:20 »
Цитувати
Я поважаю чоловіків. Але тільки чоловіків, а не осіб чоловічої статі.
Оооо,як влучно сказано)) шкода що чоловіки в меншості, переважають все таки представники статі :(

Offline oksanozka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #11 : 02 Січень 2014, 15:28:01 »
Супер, в мене чоловік телець ,хоч спокійний але як всі чоловіки робить однкаково

Offline Гюля

• Своя Мамка
  • Репутація: +92/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #12 : 02 Січень 2014, 16:14:00 »
Мій чоловік каже , що якби його воля ,то до тридцяти взагалі би чоловікам одружуватись би заборонив, а ще краще до 40 років чоловікам би паспорта не видавав би d30

Offline Anima

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 11
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #13 : 09 Серпень 2018, 22:18:57 »
я вважаю, що кожен має  право на власні заморочки, комплекси і таємниці. Головне, щоб це не виходило за рамки...