Автор Тема: Страх перед пологами.  (Прочитано 18755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Страх перед пологами.
« Reply #119 : 16 Грудень 2011, 11:52:15 »
Я 9 мвсяців утримувалась від шопінгу купляла щось таке незначне, то до кінця вагітності я вже як маньяк по магазинах ходила, брала туфлі на шпилярі 18 см. і тримала їх в руках, трогала  d110 d110 d110. То і не диво, що під-час пологів жінка може про таке думати і тішитись  d41

Offline Наталя1988.25.04

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #120 : 17 Грудень 2011, 01:26:30 »
Дівчата, я ось чекаю коли воно вже почнеться, і чим більше чекаю, тим більше переживаю чи справлюсь з емоціями, бо я істеричка і боюся як буду себе поводити (мені зразу ж може стати погано, а то й серце прихопити може), ну, кажу, якась не така як всі d107. Тому питаю поради у вас. Як можна себе відволікти, в кого які способи були?

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #121 : 17 Грудень 2011, 01:33:30 »
я теж не дуже сильна в плані емоцій, мені помагало усвідомлення що це змогли всі, а лікарі їм допомогли. ще якось почула фразу типу - не будеш же ти усе життя вагітною, прийдеться народити  d112 то я змирилась.
страх це нормально.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #122 : 17 Грудень 2011, 01:37:33 »
Так, старх це нормально, але не треба впадати в паніку. Тримати себе в руках. І налаштовуватись, що все буде добре.
А це навпаки треба налаштовуватись, що класно ще, трохи є часу відпочити, поїсти щось смачненького, просто вдень прогулятись, походити по магазинах. Треба користати моментами, повірте мені ;) :)

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #123 : 17 Грудень 2011, 08:01:09 »
Поради дівчата добрі пишуть. Але ти тільки на мить уяви, яке тебе чекає чудо - немовлятко на руках. Ці страждання вартують того, повір.
Мені якось соромно було стогнати при чужих людях, то я тихо сиділа, аж акушерка не вірила, що в мене схватки. Казала - ти хоч якийсь знак подавай.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #124 : 17 Грудень 2011, 08:32:42 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, я ось чекаю коли воно вже почнеться, і чим більше чекаю, тим більше переживаю чи справлюсь з емоціями, бо я істеричка і боюся як буду себе поводити (мені зразу ж може стати погано, а то й серце прихопити може), ну, кажу, якась не така як всі d107. Тому питаю поради у вас. Як можна себе відволікти, в кого які способи були?
розслабитись і посміятися з себе ))) Наталя, глянь, нас тут купа-купезна мамочок і у всіх все добре ;) може то мені зараз так здається, з мого досвіду, але, імхо, в пологах немає нічого "екстра". Ну поболить тебе, ну це частина процесу. Я читала історії, хто як народжував, аби бути в курсі діла і аби орієнтуватись хоч трохи наскільки в мене все добре проходить. Почитаєш і дивуєшся, всі якось так просто пишуть, що от перейми, боліло, потужилась - дитина. Я навіть спочатку розчарована була, чекала чогось надзвичайного і страшного, а потім зрозуміла, що оте страшне сама собі підсвідомо малюю.
Добре Галя каже, користай моментами ;) гуляй, дивись кіно, слухай музику, їж смачненьке. Розслабся і думай лише про хороше )))

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +407/-3
    • Награды
« Reply #125 : 17 Грудень 2011, 09:00:23 »
Завжди собі думайте,що ще трошки і народиться ваша ляля.а це саме головне,що буде вас підтримувати,це радість неймовірна,звичайно,що буде тяжко,буде сильно боліти,я вже на останніх хвилиних вже й плакала,бо не могла вже терпіти біль і була змучена,але розуміла,що ще мить і моя кнопа буде біля мене.Я просто ходила,слухала,як стогнуть інші жінки і сама так робила,та й усе,все буде ок,головне не панікувати. d128

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 17 Грудень 2011, 09:02:29 »
Ця біль вартує того,коли ви візьмете свою лялю на ручки і усвідомите,що ви МАМА :)

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #127 : 17 Грудень 2011, 09:07:03 »
Мені дивно, бо я взагалі не боялась, а навпаки хотіла пошвидше все відчути d27 І не марно, бо нічого страшного у пологах нема! І біль припиняється через годинку-дві після пологів (принаймі у мене так було d142)
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #128 : 17 Грудень 2011, 09:34:16 »
я на отанньому місяці не тощо не боялась, я рахувала дні і мріяла коли вже почнуться пологи! бо вже надоїло як колобок перекочуватися і бігати в тулет кожні 15 хвилин. а як почнуться схвантки, не панікуйте,так цеболяче,але нам дається тільки той біль який ми можем пережити. просто розумійте що це скоро мине,просто треба перетерпіти!

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 17 Грудень 2011, 09:37:55 »
ну і не забувайте що вашій лялітам теж не переливки! а ви вже мама і маєте поводити себе відповідно! показати маляткові приклад!і повірте пологи це тільки початок!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 17 Грудень 2011, 09:40:41 »
Цитувати
ну і не забувайте що вашій лялітам теж не переливки! а ви вже мама і маєте поводити себе відповідно! показати маляткові приклад!і повірте пологи це тільки початок!
Підтримую  z4

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #131 : 17 Грудень 2011, 09:43:37 »
Пологи - це початок великого майбутнього! Це радість, яка несе за собою першу посмішку, перше агу, перший сміх....
Це класно, бо переживши декілька годин болю ви отримаєте натомість багато років щастя! d79
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 17 Грудень 2011, 09:46:16 »
Мама розказувала,що на роботі в неї працювала дівчина вагітна і всі їй казали,що то не болить,що все буде легко.То після родів,вона подзвонила і сварилася з тою жінкою і казала:Ти чого не казала,що то так болит z5 z5 z5 z5 z5

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #133 : 17 Грудень 2011, 09:48:03 »
ну і звичайно варто добре підготуватись! чим більше знаїш тим меньший страх. бо розумієш що з тобою відбувається!

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 17 Грудень 2011, 09:53:05 »
Цитувати
Ти чого не казала,що то так болит     
  d30
так це насправді дуже боляче! але повірте, і всі мамусі зі мною погодяться, цей біль дуже швидко минає і забувається! і біль це другорядне, бо першопричина це поява на світ вошого малятка! це просто треба пройти сціпивши зуби! можливо, для нас, для мам , це перше випробовування! бо далі будуть моменти й поскладніше, да вже не буде фізичного болю, але буде відповідальнісь, і там вже не буде кому підказувати, типу - дихай або тужся!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #135 : 17 Грудень 2011, 10:23:24 »
Цитувати
Дівчата, я ось чекаю коли воно вже почнеться, і чим більше чекаю, тим більше переживаю чи справлюсь з емоціями, бо я істеричка і боюся як буду себе поводити (мені зразу ж може стати погано, а то й серце прихопити може), ну, кажу, якась не така як всі . Тому питаю поради у вас. Як можна себе відволікти, в кого які способи були?

А ти не чекай а насолоджуйся цими останніми вагітними днями. Так, саме насолоджуйся, бо таке часто не повторяється і будеш за цим скучати.А в родах поводься природньо і спокійно. Дійсно пологи не такі страшні, як ти собі уявляєш! Дихай, розслабляйся нехай тобі роблять масаж чи чоловік чи лікар (незнаю хто коло тебе буде) і слухай свій організм і все буде добре!