Автор Тема: Страх перед пологами.  (Прочитано 19506 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Страх перед пологами.
« Reply #85 : 14 Грудень 2011, 18:29:20 »
Цитувати
Я вже так хотіла родити, що аж пищала, вже змучилася бути пузатиком
Я теж вже немогла дочекатися пологів і зустрічі з своїм малюком! нерозумію чого тут боятися? Головне не слухати безглуздих розповідей хто як родив, в кожного і так все наскільки індивіуально, що не повториться! Позитивний настрій і хороші думки - ось про що має думати майбутня мамуся!!! І все буде ОК!!!! Навіть не сумнівайтеся! і ще - головне слухати, що тобі кажуть уже в родзалі лікарі і акушери, отам до слів треба прислухатися уважно!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #86 : 14 Грудень 2011, 18:56:22 »
А в мене все якось навпаки  :) Боялась дуже пологів спочатку, на ранніх термінах вагітності, всіх розпитувало як, що , до чого, чи болить... А з часом пузо росло, я все більше інформації дізнавалась, читала, а після курсів в Дівії, то взагалі страх пропав і я з нетерпінням чекала пологів! І хоч було не легко, і синочок народився на місяць раніше я ні капельки не буду боятись 2-х пологів.
 А от фільм про пологи не дивилась d128 бо як розказували на курсах, що жінка сама ніколи  не зможе заглянути "туди" і не треба травмувати собі психіку d112

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #87 : 14 Грудень 2011, 19:17:59 »
перший раз як їхала в роддом думала тільки про те, щоб все швидше закінчилося. В роддом ми приїхали в 10-30 год., а в 13-10 вже народився синочок. чоловік дзвонив кожних півгодини, то так дістав, що я виключила телефон, підчас потуг головне слухати що кажуть лікарі і те робити, тоді не боляче. Другий раз в мене почалися схватки, то я ще встигла помити голову, висушити і побрити ноги. В роддом ми приїхали в 12 год, а в 16-30 я вже родила. Ну а третій раз був найлегшим, схватки почалися в неділю ввечері, то я ще вирішила поспати, а то думаю як поїду в роддом там вже не до спання буде. В першій ночі я зрозуміла, що терпіти більше не можу і ми поїхали в роддом, а там все пройшло дуже швидко і в 2-50 в мене на животику вже лежав синуля.
Можу чесно сказати, що родити мені сподобалося!!! бо момент коли ти чуєш перший крик свого малюка вартий усього на світі!!!
тому впевнена, що роди не страшні, і боятися не варто, головне вірити в краще і всю вагітність налаштовувати себе, що я заради свого малюка все витримаю.

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #88 : 14 Грудень 2011, 22:53:29 »
Цитувати
Просто я йшла, і не знала що то мене чекає. Я ж не знала які то болі, і взагалі, декого не болить і я надіялась, а а раптом і я така щасливиця. А то не тут то було

От і я так само як і Ви :) Без чоловіка я б взагалі не витерпіла тої болі... Зараз мені взагалі страшно подумати про другу вагітність d111

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #89 : 15 Грудень 2011, 01:35:29 »
я теж не можу сказати що дуже боялась, в мене був тиждень переносу то вже ніяк не могла дочекатися коли я народжу, але насправді в душі якось переживалаа  і в день родів то взагалі якісь такий мандраж був, памятаю як мені дівчата з палати казали "та що тобі боятися, ти не знаєш на що ти йдеш, от ми вже знаєм тай якось страшніше" тепер я розумію чого вони так говорили, хоча в мене роди були відносно легкими та всеодно других родів я б точно боялась більше

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #90 : 15 Грудень 2011, 10:12:32 »
А я навпаки других пологів менше боялася, бо знала, що то не так страшно, як розказують. І те, що другі пологи набагато легші - для мене точно. Я за 2 годинки від початку перейм вже тримала малюка на руках.

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #91 : 15 Грудень 2011, 10:29:00 »
От би всім жінкам так 2-3 годинки і вже мамуся  d102. Хоча природою придумано, що за кожні 2 години переймів має бути відкриття на 1 палець, жінка починає народжувати при 8 пальцях відкриття, от вам і 16 годин і це норма  d111 d111, але в цьому випадку я за відхилення від норми  d112 d112 d112 d112

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #92 : 15 Грудень 2011, 10:56:24 »
Я свою другу донечку Русланку , можна сказати - виплюнула. Вибачте за таке порівняння, але це було настільки легко, швидко, без усіляких проблем і до того ж спокійно. Зі мною була лиш 1 акушерка, яка прийняла роди і вже по муках, якщо це можна так було назвати.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #93 : 15 Грудень 2011, 11:01:06 »
Цитувати
я все більше інформації дізнавалась, читала, а після курсів в Дівії, то взагалі страх пропав і я з нетерпінням чекала пологів!
Аналогічно)))) Після курсів в Дівії то навпаки йшла на пологи, як на свято))) Просто там набралася такого позитивного насторою і скільки корисної інформації, що готова була після кожного заняття іти в родзал))))))

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 15 Грудень 2011, 11:43:30 »
Я після Дівії дуже крута ставала  :8, всьо знала ніби 5 разів вже родила.

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #95 : 15 Грудень 2011, 14:15:48 »
А я родів дуже боялась. Читала все під ряд і від того ще страшніше ставало.... z2 Мені подобалось бути вагітною. Подобалось ходити з животиком. Подобалось купляти новий одяг , як я казала "для животика" До самого кінця вагітності ходила як навіжена всюди. Мені здавалось, що якщо я почну лежати, то зразу піду народжувати.  d110 Ще в пятницю перед родами моя лікарка на огляді сказала що все закрито, що ще й близько не до родів. І назначила мені плановий огляд через тиждень. А потім почались вихідні дні до Дня Конституції. І паралельно день народження моєї свекрухи. То от я в ті дні навіть не лягла ні на хвилинку. І от в понеділок мене почало боліти щось. Я ще чоловікові сказала, що то мене мабуть від їжі в його мами на святкуванні. І так я сиділа весь день. Я ж була впевнена, що родити мені ще рано. Навіть зараз смішно і страшно як сильно я не хотіла розуміти що то вже почались роди... d110
Та коли я почала дивитись на годинник і розуміти що живіт мене болить з певною періодичністю то подзвонила моїй лікарці. А та ж знаючи мій стан сказала приїхати в роддом просто на огляд. Сказала навіть речі не брати.
А коли лікарка мене оглядала то я побачила в неї дивний вираз обличчя. Вона мені каже "відкриття на 8 пальців" А я дурна питаю "Що це означає?" d111
Ну а далі все пішло так швидко, що я навіть розказати незможу... Головне щоб хтось рідний був поряд. Тому що там в родзалі все страшновато виглядає. А роди самі не є страшними. Тому я бажаю всім вагітним не думати про погане і не боятись нічого. А просто насолоджуйтесь процесом вагітності і вашим животиком.
Бо потім хоч у вас і є чудове малятко, а час коли ви ходили з животиком згадується з приємною ностальгією. Бо це є прекрасний період у житті кожної жінки!!!

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 15 Грудень 2011, 14:35:54 »
Нема нічого гіршого ніж купа нефільтрованої інформації з інтернету в голові у вагітної. Я поки не пішла в Дівію то теж собі таке уявляля d107 d107 d107 d107, але на курсах все лишнє відсіяли, гарне і позитивне в голівку поклали. Коли йшла родити то знала куда я йду і, що мені там треба робити.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #97 : 15 Грудень 2011, 14:39:54 »
А мене взагалі при 2 вагітності на ніякі курси не відправляли. Напевно думали, що я вже маю стаж і мені не потрібно d27

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #98 : 15 Грудень 2011, 14:43:19 »
оооо,і я вже добралась до цієї темки... d27
Що може відчувати жінка яка уявлення немає що таке пологи-звісно що страх,але це нормлаьне явище і як кажуть більшість він пропадає з часом  коли жінка бере себе в руки.
Я неможу описати зараз свої відчуття перед пологами, але надіюсь що я зможу опанувати свій старх і довіритись лікарям, а ще я оптимістка і вірю що все буде окей z4

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #99 : 15 Грудень 2011, 14:48:40 »
Я взагалі по житті трусіха ужасна, а під час вагітності себе так настроїла, що взагалі не боялась. Тільки, коли в день родів зранку почали води підтікати і я зрозуміла, що вже пора, то трошки мандраж був...
Лола, у тебе все буде добре, головне памятай, що з тобою будуть професіонали, довір своє тіло їм..

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #100 : 15 Грудень 2011, 14:49:48 »
Цитувати
Лола, у тебе все буде добре, головне памятай, що з тобою будуть професіонали, довір своє тіло їм..
дякую ;) та прийдеться  довіритись d27

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #101 : 15 Грудень 2011, 14:55:33 »
Оля, так, то нічого страшного. Ти правильно себе налаштувала, з позитивом і вперед. d41
Сумки склала? :)