Автор Тема: Ваше ставлення до шлюбу?  (Прочитано 16073 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Ваше ставлення до шлюбу?
« : 11 Березень 2013, 18:02:22 »
Дівчата давайте в цій темі ділитись вашим почуттям до цього таїнства, наскільки це для Вас важливо і чому.Думаю для багатьох буде корисним почути, а можливо хтось знайде відповідь на питання.
Не варто сперечатись, оскільки в кожного своя правда і суперечки тут будуть зайві і нікому не потрібні!

Я вирішила відкрити нову тему, оскільки в попередня дуже суперечила правилам d112
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Re: Ваше ставлення до шлюбу?
« Reply #1 : 11 Березень 2013, 18:02:58 »
Особисто я брала шлюб в церкві і чесно признаюсь в той момент я навіть не думала чи потрібен він чи ні, просто розуміла, що інакше бути просто не може, для мене це було дуже логічним вчинком.
Звичайно що таке шлюб я знала і на що йду теж d30 але усвідомлення цього обряду до мене прийшло, досить нещодавно і хочу сказати я дуже рада, що сумнівів брати чи не брати шлюб  в мене ніколи не було і зараз я відчуваю себе досить гармонійно в шлюбі зі своїм чоловіком d60
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #2 : 11 Березень 2013, 19:07:06 »
Для мене шлюбна церемонія була і залишається набагато важливішою і коли згадую наше весілля, то згадується саме шлюб, а не загс чи саме святкування. Ми брали шлюб у костелі, церемонія залишила дуже теплий слід. На цей крок я йшла дуже свідомо, оскільки ми чемно відходили на катахези то мала повну картину того на що йду і була цілком до цього готова.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #3 : 14 Березень 2013, 12:05:32 »
Я вінчалася з чоловіком і тільки тоді,у церкві,зрозуміла,що то всерйоз і надовго... :)

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #4 : 16 Березень 2013, 09:45:27 »
Ми, коли давали обітниці - то дивились один на одного (!) а не на священника, чи в підлогу. Для нас це було і є дуже важливо. Якщо віриш у Бога, надієшся на Нього - це все має зміст, а якщо просто так, бо батьки захотіли.., модно,.. красиво... - то і ставлення буде байдуже  d112

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #5 : 07 Квітень 2013, 22:36:02 »
Ми теж брали шлюб - це для мене дуже важливо,а про якись інший варіант я ніколи і не думала.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #6 : 07 Квітень 2013, 22:39:32 »
Цитувати
Ми, коли давали обітниці - то дивились один на одного (!)
ідентично, навіть по тілу відчувалось тремтіння коли говорили обітниці, це для мене був дуже серйозний крок

Offline Ангеліна2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 роки 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 11 Вересень 2013, 21:39:26 »
Вінчання в церкві це назавжди, тому краще пожити з чоловіком певний час , а вже тоді брати шлюб, щоб вже точно знати , що вінчаєшся зі своєю другою половинкою

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #8 : 11 Вересень 2013, 22:28:17 »
Ми брали шлюб і для нас це було свідомим рішенням. Церемонію я пам"ятаю дуже смутно, бо якась перелякана була

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #9 : 11 Вересень 2013, 22:33:48 »
Цитувати
Вінчання в церкві це назавжди, тому краще пожити з чоловіком певний час , а вже тоді брати шлюб, щоб вже точно знати , що вінчаєшся зі своєю другою половинкою
Думаю, що тут абсолютно впевненим не можливо бути, бо пари розлучаються і після 20 років спільного життя.

Offline tanya_25

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
  • Щастя Є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #10 : 30 Жовтень 2013, 16:40:35 »
Вінчання - це справді щось вище...я б навіть сказала духовніше. Ми з моїм майбутнім чоловіком, ще коли починали разом жити - вирішили, що це станеться тоді, коли обоє будуть готові, так як це дуже відповідальний крок не тільки одне перед одним, а й перед Богом. (тому й вирішили разом пожити). Однак, стається так, що ми повинні пришвидшити цей процес, так як нас не розуміють батьки. До слова, разом ми 1,8 місяців з них живемо 1,6. В січні на його 30-ти річчя плануємо розписатись, а весілля десь на літечко хочемо d37

Offline tanya_25

• Новенька Мамка
  • **
  • Щастя Є!
    • Награды
« Reply #11 : 30 Жовтень 2013, 16:42:24 »
Виправлюсь - 1,6 роки  :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #12 : 30 Жовтень 2013, 16:48:35 »
Цитувати
це дуже відповідальний крок не тільки одне перед одним, а й перед Богом

Дівчата, а я щось не дуже розумію... Якщо ви так в це свято вірите і так далі, то невже Біблія не засуджує (чи як це назвати) життя разом взагалі до вінчання в церкві???? Тобто ви йдете вінчатися бо це відповідальний крок перед Богом, а жити спілним життям до шлюбу це не безвідповідальний крок перед Богом????  d104

З.І.

Біблію не читала, такщо не дуже компетентна в цій справі... :xmm

Offline tanya_25

• Новенька Мамка
  • **
  • Щастя Є!
    • Награды
« Reply #13 : 30 Жовтень 2013, 16:57:29 »
Я з вами згідна. Колись я про це запитала священника - він сказав, що гріх. Тоді  - я сказала, що ми хочемо бути разом (і це єдиний чоловік з яким у мене настільки серйозні стосунки) і повінчатись, тільки з датою та нашими можливостями визначимось. Однак на інше питання, про некотрольовані стосунки до шлюбу  - як до цього відноситься церква - відповідь була неоднозначною - вона  прощає. Хоча і в моєму, і в іншому випадку ми порушуємо одну й ту саму заповідь. Як потім реагувати - це вжекомпетенція кожного з нас. Однак вінчання  - в мене буде обовязково!

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #14 : 30 Жовтень 2013, 16:59:47 »
точно скажу, що це особисте кожного як він відноситься до шлюбу.Знаю, що хотіла б бути однозначно повінчана з батьком своєї дитини.Але не вважаю церковний шлю як таким, що впливає на ваше подружнє життя-тобто як ви житимете і т.д. Як показує життя-все дуже швидко люди забувають і не придають значущості тим клятвам, які навіть перед Богом давали.Для мене-це абсурдно та ніхто не повинен зарікатись чи їх судити.
    ЯЯ просто плакала як вінчалась моя подруга і ....Вона в скорому часі завагітніла...Хоч до шлюбу жили просто 4 роки.Але стався викидиш на ранньому терміні і через три місяці (не через це) вони розійшлись....Тобто офіційно ще довго розводились...Але мені якраз найболючішим є те, коли я згадую які вони були в церкві і які стали за рік...

Offline tanya_25

• Новенька Мамка
  • **
  • Щастя Є!
    • Награды
« Reply #15 : 30 Жовтень 2013, 17:00:19 »
Тобто виходить, можна гуляти на ліво й направо, а потім піти до церкви - покаятись - і тобі простять. А от мені - уже ні. Сумно - і якось неправильно :(

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #16 : 30 Жовтень 2013, 17:04:08 »
знаєте...я добре знаю і Біблію і багато релігій і їхні вірування і мені смішно стало від того...що церква прощає...Вас вінчає просто посередник між вами й Богом.Але така сама земна людина як ви і це що він сказав..Як зрозуміти церква прощає....Простити може Бог і тільки Він може з допомогою Св. Письма дати нам відповідь чи прощає той чи інший гріх чи ні і чи це взагалі гріх.І Біблія чітко засуджує дошлюбні зв'язки. Якось читала книгу одного рос. священника.Ні назви не пам'ятаю ні автора...Так там все так описано...Усе-все про сім'ю от і до.Що до такого священника я б сходила на сповідь.... І тому той хто вінчає також наскільки знаю молодій парі-дуже важливий є вибір священника.