Автор Тема: Ваше ставлення до шлюбу?  (Прочитано 16074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Re: Ваше ставлення до шлюбу?
« Reply #119 : 10 Січень 2014, 23:15:26 »
Цитувати
Якщо вже людина віруюча і той шлюб для неї важливий, то вона має розуміти, що навіть якщо вона заплатить священнику і він дасть їм розлучення, то все одно перед Богом нічого не зміниться не знаю  Я б таку процедуру ніколи навіть не пробувала робити, можна ж іншу сім"ю і без церковного шлюбу створити.
знаю дуже свідомих, розумних і думаючих людей, яким ну було це важно і все. Як відчували, що ті нитки останні не обірвані..... їм було важно повінчатись обовязково, бо побрались вже в старшому віці, і вже думки в них про те, щоб бути разом і після смерті  d112. То певно з віком приїходить, бо я вроді як ці слова і розумію і підтримую, але всерьоз поки що не сприймаю  d112.
але це вони точно для себе робили, бо про їх вінчання майже нікому не відомо, та і таки вони люди, та і вся їх родина створена, що їм точно на плювати на загальну думку.
Цитувати
То нехай звернеться до іншого священника, вперше про таке чую, щоб дитину не хрестили, бо батьки не вінчані, колись взагалі майже ніхто не вінчався, але діти все одно хрещені.
я теж доречі таке правило знаю і про вінчання теж - потрібно щоб батьки молодих були вінчені. але правило правилом, але ніхто на нього незважає.

Offline Ymk@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ymk@
« Reply #120 : 10 Січень 2014, 23:20:18 »
Додам що також важливу роль відіграє бажання бути в Божій ласці, так як не хрещена дитина в разі смерті не може попасти в рай, так і людям, які живуть "в грісі", не можна приступати до сповіді і Причастя, бо священник не має права дати розгрішення. Це великий ризик чогось чекати, перевіряти, якщо в любий момент може статись не поправне і змінити щось буде неможливо...
Тому думаю що розумно все робити з Богом: починати будувати сім`ю, ростити дитину, освячувати домівку, машину і т. п.

Щодо мене особисто то питання вінчання навіть не поставало, бо в весіллі це було саме основне. Чогось була впевнена що це саме ВІН. Впевнена і зараз :-)

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #121 : 10 Січень 2014, 23:26:25 »
А хіба хтось вже сперечався? так темка сама релігійна ніби, щлюб-це ж мається на увазі в цій темі церковний , а не громадянський, а церковний-значить відноситься до релігії, чи то я не то щось подумала? тема то про який вид шлюбу??

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #122 : 10 Січень 2014, 23:28:30 »
Та тема про церковний звичайно. Та я теж суперечок не бачу  d104 Ми просто шукаємо істину

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #123 : 10 Січень 2014, 23:30:51 »
Цитувати
Але як можна таке писати??? Те, що людина з самого початку зробила не так, зовсім не означає, що вона не може змінити своїх поглядів і прийти до усвідомлення важливості шлюбу.
Люче,я це написала прочитавши дописи форумчанок,з яких зрозуміло,що всі розуміють важливість шлюбу,але відкладають його.
0683086060 Маша

Offline Ymk@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ymk@
« Reply #124 : 10 Січень 2014, 23:33:48 »
Цитувати
Цитувати
То нехай звернеться до іншого священника, вперше про таке чую, щоб дитину не хрестили, бо батьки не вінчані, колись взагалі майже ніхто не вінчався, але діти все одно хрещені.
я теж доречі таке правило знаю і про вінчання теж - потрібно щоб батьки молодих були вінчені. але правило правилом, але ніхто на нього незважає
.
Знаю 100% що в УГКЦ такого нема.

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #125 : 10 Січень 2014, 23:36:21 »
Цитувати
оскільки в Біблії нема жодного місця, де Бог вказує на те, що треба хрестити дітей
звичайно, що у Біблії цього нема, бо це заложено в церковних  канонах усіх конфесій так само як таїнство вінчання, миропомазання, сповіді і т.д
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #126 : 10 Січень 2014, 23:39:35 »
Цитувати
Та я теж суперечок не бачу
В мене око набите, то я бачу  :xo-xo

Дівчата тема закрита
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #127 : 11 Січень 2014, 15:17:13 »
Дiвчата,давайте поважати одна одну i не так гостро реагувати на думки, якi вiдрiзняються вiд власних! Продовжуэмо обговорення власне "шлюбу" а не хрещення,знання Бiблii i т.д.В разi повторного не дотримання правил тему буде закрито!!!

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #128 : 11 Січень 2014, 15:29:09 »
Я за церковний шлюб! Обіцянку чоловіка і жінки перед БОГОМ любові, подружньоі вірності, чесності і нерозлучності аж до смерті!  А прбний шлюб - гріх!

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #129 : 11 Січень 2014, 21:39:25 »
Цитувати
Обіцянку чоловіка і жінки перед БОГОМ любові

А Бог любові як називається, це з грецької міфології? Жартую

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #130 : 11 Січень 2014, 21:53:23 »
Мені здається що Муза під цими словами мала на увазі
Цитувати
перед БОГОМ любові, подружньоі вірності, чесності і нерозлучності аж до смерті!  А прбний шлюб - гріх!
що обіцяють любов вірністсь і т.д перед Богом :xmm
а взагалі то в християнстві Бог і є любов-це слова з Біблії, і грецькі божки тут ні при чому d9

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #131 : 12 Січень 2014, 13:44:28 »
В нас з чоловіком немає церковного шлюбу. Нічого поганого в цьому не бачу. Просто так склалося, що в нас різні релігійні переконання. Відповідно від проти шлюбу, а я за. Він неохрещений свідок Єгови, а я православної віри. То як, нам не треба було одружуватися, бо він проти, а я за шлюб?! Все відносно. Звичайно для мене багато означає церковний шлюб, але не вважаю, що моя сімя не є благословенною через те, що ми не брали його. Я вважаю впершу все залежить від того, що в нас в душі і як ми відносимся одне до одного і до такого поняття як "сімя" згідно Біблії.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #132 : 12 Січень 2014, 14:38:35 »
Цитувати
Просто так склалося, що в нас різні релігійні переконання.
а суперечок у вас не виникає на цьому тлі?
А так то звичайно не бдрати шлюб це вихід. Ну то не в камяному періоді живемо, глоболізація як не як, одружуются із мусульманами і з будістами і з кришнаїтами, то що тепер від своєї віри відрікатись  d104. А те, що для людей навіть інша віра не перешкода в любові, то ще раз підкреслює силу їх почуттів! Молодці.

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #133 : 12 Січень 2014, 18:04:25 »
Цитувати
а суперечок у вас не виникає на цьому тлі?
Бувають, як ж без них. Але малесенькі. Спочатку було важко якось, а зараз ми навчилися поважати кожного вибір на рахунок релігії і не навязувати свою думку. Йдемо на компроміси. Але так щоб серйозні сварки через були, то немає. Тільки можемо посперечати на рахунок розуміння тих чи інших розумінь Біблії.
Можу сказати напевне, що якось величезного дискомфорту я не відчуваю не маючи церковного шлюбу. Мені головне благополуччя сім'ї. І зовсім не вважаю, що на нашу сім'ю немає Божого благословення, адже ми обоє віруючі і дотримуємося біблійних принципів шлюбу, а це я вважаю набагато важливіше, аніж коли (розказую з досвіду своєї знайомої) чоловік з дружиною взяв шлюб просто для галочки, тому що всі так роблять, а сам стверджує, що він атеїст.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #134 : 21 Січень 2014, 13:14:53 »
Цитувати
взяв шлюб просто для галочки, тому що всі так роблять, а сам стверджує, що він атеїст.
Дивно...Знаю кількох атеїстів...Але малоймовірно, що вони б погодились на шлюб і навіть із-за сильного почуття.
Я от й думала як то жити з атеїстом....Це ж по-любому різні реліг. переконання якось та й відображається.От від одного чую на мої привітання з Різдвом-що це галмотья....

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 21 Січень 2014, 13:24:01 »
То звісно важко, коли різні релігійні переконання, але з усім можна миритися і йти на компроміси.