Автор Тема: Солотвино...  (Прочитано 34900 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Солотвино...
« Reply #17 : 04 Березень 2011, 22:41:17 »
були ми в тому Солотвині в 2005 році, просто жахливі умови, тут все сказано, тільки добавлю ще, що місцеві там української майже не розуміють, ледве-ледве російську, а так мова там румунська d111
з дітьми в жодному разі би не їхала, там деякі діти просто блювали від тої води, вони ж ненароком чи очі могли потерти руками, чи ковтнути...  z2 було їх дуже шкда
п"яні придурки також були, які з розгону і на голову, а потім винирювали і очі в них вилізали, ось цих точно не було шкода  d110
а так я би якщо не побачила, то й не повірила би, як то можна зайти у воду і не тонути, можна лежати і читати газету, але все там має бути буде спокійно і лагідно, так по-старечому респектабельно, ніяких хвиль, водою не хлюпати, бо як попаде в очі чи в рот, то халепа

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #18 : 04 Березень 2011, 22:50:02 »
перший раз в солотвино я їздила після повернення з іспаній в 2004 році, враження, конешно, було....як би то пом"ягче виразитися....коротше ступор повний, в порівнянні з тим звідки я приїхала, то здавалося що попала на іншу планет, але день-другий і освоїлася, так як інших варіантів для відпочинку не було, то довелося і на наступний рік теж їхати туди, але тепер я б напевне тисячу раз подумала, перш ніж податися на такий відпочинок, умов ніяких, (якось була свідком того, як чоловік вилітав з води з диким криком га..о плаває, коротше культури там повний  0)

Offline kickaburka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #19 : 07 Березень 2011, 14:04:27 »
Ми теж були 2 рази,але на озера ні ногою!!! Іздили в приватний будинок до хазяїна,який в тому ж будинку відкрив продуктовий магазин.Купатись ходили на турбазу "Ялинка",там 4 великих чистеньких басейнів,так що терпимо.

Offline Надюха

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна 3 роки 8міс, Софія 1рік 3міс
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #20 : 16 Квітень 2011, 01:43:44 »
коли я там була єдиною "розвагою" були танці в кафешках під місцеву живу музику або якусь попсу. коли жили в приватному секторі - теплий душ був на дворі, лише за сонячної погоди (вода в якомусь баку грілась на сонці). одного разу було досить гидко - ми обідали в кафешці і туди зайшов п"яний дядечко весь вимазаний тою грязюкою... запах був "вражаючий"...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #21 : 16 Квітень 2011, 02:15:50 »
Начиталась відгуків, що аж перехотіла їхати. Бо завжди планували туди з"їздити

Offline Веснулька

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #22 : 24 Травень 2011, 17:31:24 »
Ми їздили того року на 3 дні,мені дуже сподобалося.Їздили з дитиною(їй десь було 1,8 місяців)правда,дитина там не мала що робити,хіба що дихати корисним повітрям,але згадує дотепер.Я так гарно загоріла за 3 дні,що деколи і з моря така не була.Їздили на базу,брали номер люкс,може і від того ще враження приємні.Їздили з родичами,тому я не дуже замучилась з малою.Цього року б теж поїхала,але малу б уже не брала.Мій чоловік теж говорив,для чого їхати в то болото,а сам як заліз в ту воду,то тяжко було витягнути,тільки вушка стирчали,як в бегемотика z5.А та гязюка,то просто супер,звичайно запашок трохи є,але зато шкіра після неї d41.Тому,хто ще не був я раджу поїхати і мати своє враження від солених озер.Так трохи брудно,так багато народу,але треба трохи абстрагуватись і відпочинок точно вдасться.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #23 : 25 Травень 2011, 12:38:17 »
ми теж там були, одного року в приватному будинку (Анжела власниця), в неї ну дуже багато постійних клієнтів, а це все тому що там завжди чистенько і приємно і є нормальні умови для проживання. Ходили тоді на озера, дійсно брудно жахливо.
Наступного року поїхали на туразу "Ялинка", сервісу ніякого, а як побачила білизну в тому номері то аж противно стало, єдиний плюс, це 4 басейни з соленою водою, які постійно очищують. Але на ті басейни можна і з приватного будинку піти, правда за окрему плату.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #24 : 25 Травень 2011, 13:21:33 »
Я теж там була, озеро в нас було окреме маленьке, тому порівняно чисто, але нічого цікавого там нема, навряд чи ще колись туди поїду d104 Доречі я там мало не втопилася, бо пішла під воду і ніхто мене не витягував, бо всі були впевнені, що втопитися там не можна d107 Я так наковталася тої води, що потім ледве дихала, не могла говорити, боліло горло, очі пекли, що не могла дивитися. Після того випадку я йшла у воду тільки з своїм любимим надувним матрацом d112

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #25 : 25 Травень 2011, 20:49:02 »
я собі нагадала, що там навіть збоку від озер недалеко є прісне озеро, я якому теж можна поплавати, але напевне від тих людей, що полокалися в ньому від солоної води, воно вже теж соловне стало)
хтось вище правильно написав, потрібно підлаштовуватися під умови і ситуацію, котра склалася, от я посиділа, подивилася фотки з відпочинку, згалада хороші моменти звідти і якось не все таким кашмарним почало здаватися, хоча ще недавно в мене була інша трохи думка))

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 26 Травень 2011, 07:44:23 »
дівчата, а хто підкаже, кому корисне перебування на солених озерах, вони ж мають якісь лікувальні властивості??? d130

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 26 Травень 2011, 08:16:02 »
Цитувати
кому корисне перебування на солених озерах
і не полінуйся дізнатись, кому воно категорично протипоказане  :)

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +231/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
« Reply #28 : 26 Травень 2011, 08:35:02 »
У мене малий в дитинстві дуже хворів ми возили його на море но це нічого не давало, і тоді ми поїхали в  Солотвино 2 роки підряд,   але ми крім озера на протязі 10 днів ходили у лікарні в барокамеру, і навіть спускались в шахту ( правда чула що зараз її уже немає). І нам дійсно допомогло.

Offline Flower

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #29 : 26 Травень 2011, 10:43:57 »
Ми були на озерах 2 роки і плануєм ще їхати й цього року. Умови там дійсно жахливі  d111, але користь з тих озер є, я переконалась в цьому... в мого чоловіка хронічний риніт, а в малаго аденоїди і коли ми там були перший раз я була впевнена, що більше ніколи туди не повернусь, але на протязі року в чоловіка був тільки один чи два рази насмарк (хоча до того він цілу зиму завжди був з насмарком і дуже часто хворів) а малий почав дихати носико (хоча до того завжди був з відкрити ротом (() так що для оздоровлення варто їхати.. Минулого року ми відпочивали на морі, а після того ще їздили на озера оздоровлюватись...так що озера не варто розглядати як відпочинок, а швидше як оздоровлення.
С рождением детей в доме исчезает порядок, деньги, покой и безмятежность .... и появляется счастье..

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 26 Травень 2011, 10:56:16 »
ми теж минулого року були на морі, мала цього року хворіла ще більше як завжди, ми просто не вилазим з болячок, все ще з моря і почалось (зміна клімату і все що з тим повязано, їхат на море треба напевно десь на місяць, а не на два тижні, тільки там адаптувались, треба вже назад повертатись,тай дорогу вона дуже важко переносить), тепер задумуюсь про озера (всетаки набагато ближче і трохи дешевше), в неї дуже часто насморк, бронхіт.
От тільки думаю на скільки часу їхати, тиждень буде малувато?
snakewife дякую за пораду, обовязково щось пошукаю  :)

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #31 : 26 Травень 2011, 11:05:11 »
Цитувати
озера не варто розглядати як відпочинок, а швидше як оздоровлення.
z4
а де ви бачили смачні ліки?

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 26 Травень 2011, 14:08:26 »
Цитувати
тиждень буде малувато
вже мабуть на місці подивитесь на умови і від них відштовхнетесь, бо ми не витримали і поїхали через день, після приїзду  d27

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #33 : 26 Травень 2011, 14:40:17 »
я теж знаю, що багатьом допомагають ті озера, але як згадаю, в якому вони стані...Моя бабця астматик, то раніше кілька років підряд їздила туди в шахти і санаторій. Каже, що дуже допомагало, але тепер не знаю.. МИ, коли там відпочивали, то ходили в окремі басейни від бази, де постійно чистили воду, тому що озера за виглядом і чистотою нам взагалі не подобались  d128 Але вода в тих басейнах не була такою соленою, тому напевнокористі від такого відпочинку не багато... d143