Автор Тема: Ровесники 2009  (Прочитано 27883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Ровесники 2009
« Reply #1105 : 08 Грудень 2015, 21:23:07 »
Так скоро,бо потім годують вже інших,старших дітей.Школа велика.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася,6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #1106 : 09 Грудень 2015, 08:48:58 »
 :hi Привіт, дівчата! І я вклинюся в вашу розмову  d100 , ну дуже вже мені цікаво все , що відбувається з дітками ровесниками моєї донечки - щоб чогось не пропустити  d9
Моя доня теж ходить в їдальню після 2 уроку на великій перерві - це 10 год ранку, вдома снідає (молочну кашку, гречку з молоком, кулешку таку жовтеньку кашку з молочком полюбляє, але не часто, або інколи пластівці з молоком - це якщо я вже дуже не встигаю  d108, раніше робила бутери і чай - зараз смаки змінилися  d27 , то вчителька каже , що в їдальні майже нічого діти (ну моя точно) не їдять !! Незнаю чи їжа  d106, чи ще не голодні  d143. Після 5 уроку всі хто залишається на ГПД йдуть обідати - це 13 год - дають перше,друге ,салат і щось пити, але дитина точно назвати не може що їла , то пробувала я виясняти у вчительки ПД, вона каже що діти практично нічого не їдять, а вона не заставляє, бо немає права, крім того був інцедент що дитину стошнило, то .... З собою обов'язково щось даю, бо була свідком того , що діти як ті миші постійно щось жують і той хто з собою нічого не взяв почувається напевно не комфортно, як мінімум  d112. Даю булочку з сиром, банан,мандарин,яблучко - вчителька наголошує не давати бутербродів і нічого мучного, а просто фрукти! тим більше вареників і сосисок  d128 d128 d128, а є й таке :flv
то підсумок, що при цьому всьому дитина додому йде така голодна, що жах..., при цьому хюдюська  d19

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1107 : 22 Грудень 2015, 00:04:09 »
Мої дівчата навпаки,поправляються.Стали такі кругленькі,що я мушу контролювати що,і скільки їдять.Звичайно,їм би все солоденьке.В школу сьогодні позволила цукерки,бов нас реально цукерки тільки на Миколая.Просто в інші дні не купляю,хіба вже аж дуже просять,але рідко.Іринка вже вільно читає,Антонінка ще по складах,зате рахує швидше.Пишуть непогано.Найбільше,що мене зараз хвилює-то вальгусна стопа в Ірочки.Аж чоботи перекривила.І це при тому,що ортопед казав,що спеціального взуття не потрібно.Як я ззаді дивлюсь-то п'яточка іде вбік.От,що робити тепер-не знаю.Часто шпортається,і від того вальгусу хода тяжка.До школи веду за руку,бо може впасти на нерівній землі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #1108 : 22 Грудень 2015, 00:12:25 »
Люда треба взуття ортопедичне і то срочно  d16
там п"ятка якраз тверда і не дасть їй викривити взуття
До речі можу порекомендувати Арол Плюс (у Франківську відкрилися недавно на Степана Бандери)  дуууже гарне взуття роблять, правда дорого, але то тепер все дорого  d143
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #1109 : 22 Грудень 2015, 00:36:59 »
Була купила Екобі,але дитина була менша,і їй важко було носити такі тверді,а може то я її пожаліла,і не одягала.Тепер вдома стоять новенькі дві пари-вже маловаті.А в такому віці ще не пізно?Взагалі,недавно взувала,то по хаті ходила.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #1110 : 22 Грудень 2015, 15:42:07 »
Николи не пизно виправити, ми теж маэмо проблеми через те, що я жалила малу,а треба було носити весь час :(
там в Арол приймаэ ортопед,вин все порадить и розкаже,тильки подзвони взнай коли вин буде
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7⚽
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #1111 : 17 Липень 2016, 19:04:33 »
Я так розумію дітки повиростали і мами немають часу на інтернет.Може хтось відгукнеться про те як закінчився перший клас,чим на канікулах займаєтеся ?