Автор Тема: Найбезглудіша причина сварки із чоловіком (або ще з кимось))  (Прочитано 3657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline wwwildАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Подивилася - здається, такої темки ще нема. d17
У кожного із нас були випадки, коли не розмовляєте із чоловіком уже 3й день, а чого посварились - ніхто і не памятає  d112 d112
От цікаво, чи були такі випадки у наших форумчанок? d100
Почну із себе:
- Ти, коли говорила із чоловіком твоєї знайомої, дуже багато йому посміхалася!!! (Це нічого, що я говорила по ТЕЛЕФОНУ!!)  d27 d27 d27
Сварка на 2 дні...
Ну, як сварка, дулись один на одного  d141 d141
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
у мене був випадок з колишнім чоловіком - приревнував мене, пардон, до тампонів - якого ... ти ними користуєшся, що задоволення отримуєш d111 це при тому, що я ними ненавиджу користуватися, пару раз спробувала))

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
У нас хіба бувають безглузді непорозуміння, щось недопоняв, не дочув....а так щоб
Цитувати
У кожного із нас були випадки, коли не розмовляєте із чоловіком уже 3й день,

то чесно не розумію такого, а якщо ще є діти, то взагалі d111 
Колись моя мама, так ображалася на тата і по 3-5 днів не говорила з ним, то повірте, обстановка в сім"ї в цей час дуже напружена, а страждають знову ж таки Діти, бо ми на той час ще ніяк не могли зрозуміти, чого мама з татом такі непривітні, і думали, що це ми чимось провинилися. Тому я так ніколи не поступаю. Є проблема, посердилася-поговорили, вирішили і все на ранок все нормально.

А щодо безглуздого, то от згадала останнє, недавно чоловікові його кума сказала, що він їй дуже подобається (а вона вже одружена, і діти) , ну і він розказав це мені, я типу поображалася на нього 15 хв. зате до тепер підколюю його: Ну, що, як там кума? Здорова? НЕ хворіє? (бо вона ще йому часто дзвонить)  то він вже сам не радий що розповів мені d27

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
якого ... ти ними користуєшся, що задоволення отримуєш

оце круто  d30....насмішила.....
в нас якось все на дітях.....найгірше, коли скажу, що ти не так робиш або поясни нормально дитині......від від того дуже злиться.......

а не говорити, то теж не вихід......обстановка напружується до неможливості  d104
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
У нас якось було-йшов на корпоратив,я хотіла,щоб він і мене покликав,хоч ясна річ,що б не пішла,але хотіла,що б кликав z5.От і я сварилась з ним.Мені було смішно чути,чому мені не можна з ним.(Навіть,якби просив-200% не пішла б ) d30Це я так над ним жартувала,а чоловік і не знав.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Мій мені видалив купони на знижку в інтернет-магазині одягу,але ті повідомлення приходили тільки в спам.Я з великої обіди(що сама собі сидячи вдома накапала нічогенький бонусний рахунок і на днях вже мала використати)2 дні неговорила з ним.А він лиш ходив і тарахторив:я незнав...та спам то мусор...чого собі незкинула..Пошту дивиться раз в місяць і тут приспічило спам почистити.Навіть потім покликав спільних друзів в гості щоб ті пояснили мені що таке спам.Отаке безглуздя:крайня я і папка спам.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
в мене вчора був прикол ми були на весіллі і до мене музикант причепився  потім іхали додому таксист каже мому твоя жінка мені дуже сподобалась каже як будеш обіжати заберу собі  то мій муж сьогодні нерозмовляє зі мною головне що я тут нівчому невинна(я сьогодні кажу що хочу в сауну а він мені каже номер до своіх маєш звони і ідь з ними я кажу ти думай добре а то і поіду), А свекруха з свекром як посваряться то можуть і 2-3 місяця нерозмовляти  і  сплять в різних кімнатах

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ооо ще згадала про весілля
з колишнім чоловіком були на весіллі і там був танок якийсь - тамада диктувала, хто куди має руки класти - там не було нічого пошлого, але мій спочатку мене забрав з весілля, а потім зі мною потім не розмовляв

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
Я щось і не згадаю сварок. Можемо сперечатись по питаннях виховання дитини.  :xmm

Мої батьки от посварились через бульйонницю. Мама хворіла на бронхіт. Помила свою бульйонницю і поставила на стіл. Тато взяв її і поставив в тумбу, а звідти іншу собі прихопив. Мама як це побачила розкричалась,що вона не заразна і не туберкульозна, щоб брезгувати її кружкою. Згадала йому бідному всі його гріхи. Зразу сплять по різних кімнатах. Не говорили 8 днів, аж до 8 березня. А в той день тато їй подарував жовті тюльпани і тут не вгодив, бо то колір розлуки. Получив знову.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Класна тема z4
В нас з чоловіком на довго сварки не затягуються :) Хв. 15 - максимум, він побурчить, я можу і посуд побити, як добре допече d27 Потім подивимось один на одного, посміємось з того усього і помиримось d9.
А найбезглуздіша причина d130 Навіть так одразу і не згадаю - його носки під ліжком, зарядка яку "я ніколи на місце не кладу", забагато часу на мамці зависаю d30... і т.д.   
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
я можу і посуд побити, як добре допече
Ого, Юля. ну ти запальна жінка!
Недавно бачила сюжет, що в Китаї відкрили спеціальні платні місця, куди приходиш і просто б"єш посуд, щоб вивільнити негативну енергію, це за порадою психологів таке придумали, щоб енергія не накопичувалася всередині і не Гамала людину d27. Може то й у Франківську треба щось подібне d130   бо часом дійсно треба емоції викинути а нема куди і на кого d27 а так пішов побив посуду (добре що не свою) та й ідеш собі довольний додому z4

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
Цитувати
щоб вивільнити негативну енергію, це за порадою психологів таке придумали, щоб енергія не накопичувалася всередині і не Гамала людину

О, дівчата, так моя знайома практикує. Коли її домашні вже дістануть, вона їде в ліс і кричить на повну силу.Каже, що може сісти і поплакати під деревцем. Потім приходить додому і все нормально. В них також табу, щоб сваритись з чоловіком вдома, бо накопичується негативна енергія. Вони сідають мовчки в машину і їдуть кудись до природи ближче, де немає людей і там сваряться жах. А потім чемно знову в машину і додому.  
До речі, якось бачила на днях екстрасенс говорила, щоб не сваритись на кухні, бо ця негативна енергетика потрапляє у воду і в харчі, котрі потім споживає вся сім"я, таким чином цим заряджаються всі.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Цитувати
В них також табу, щоб сваритись з чоловіком вдома, бо накопичується негативна енергія. Вони сідають мовчки в машину і їдуть кудись до природи ближче, де немає людей і там сваряться жах. А потім чемно знову в машину і додому. 
Оце розумні люди z4 я собі правда такого не уявляю, але хотіла б не сваритись дома, бо мій чоловік деколи мене так доводить d109 мені лиш помагає не говорити до нього, то його попускає, розуміє що десь перегнув, але висновків не робить d111
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline wwwildАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А от у мене ще був такий випадок.
Чоловік визвався мені допомогти у свій вихідний на кухні (кажу - у свій, бо в нього вихідних менше, ніж в мене :8)
Так я до нього причепилась - не так порізав, не так пожарив, забагато олії і т.д....
Він образився і пішов з кухні, а я образилась, бо прийшлось самій все далі робити.  d110 d110 (це я про себе)
Дівчата, так не робіть!   d112 d112 d112  d128

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Так я до нього причепилась - не так порізав, не так пожарив, забагато олії і т.д....
Він образився і пішов з кухні, а я образилась, бо прийшлось самій все далі робити.
Я взагалі стараюся, якщо чоловік готує не потикатися на кухню, бо також може дати якусь "пораду" d27  тому чекаю вже на готові блюда і тільки хвалю, навіть якщо воно не аж таке добре,як я кажу d142   зате, точно знаю, що через пару днів він знов  буде готувати d27  мотивація-велика сила!

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
і тут не вгодив, бо то колір розлуки. Получив знову.
d140 d140 d140 d140 d140 d140 d140 d140 d140
то моя мама так тата доїдає)))
раз тато ще в моєму дитинстві подарував мамі дезодорант, сині тіні і жахливі леопардові кліпси))
моя мама взагалі таке не носить, з чого б це він таке вигадав d104 мабуть просто не знав що купити - але вже получив - мама таку істерику закатала, ревіла)))))))з тих пір тато нам троїм (ще сестрі моїй) дарує лише квіти і гроші
але квітам мама теж не рада - то не такі, то не свіжі, то "шкода бо швидко зав'януть" z5

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 Одного разу посварились на рівному місці, хто має йти заплатити за комунальні послуги. Я навіть розревілась, а потім він моїй мамі казав, що я біля нього погано живу, бо він мене до сліз довів.  d27 А на днях через пиво посварились. Купив мені пиво, поклав з-перед мого носа в холодильник. Пивом я, по-секрету, зовсім не захоплююсь, але ложечку би випила. І коли я спитала, чого він його заховав в холодильник, чоловік сказав, що я щось мелю, що він від мене ховає пиво і я сама можу собі налити і це якимось таким тоном, що я знову в сльозах об'явила бойкот. Зараз те пиво в холодильнику досі, ми ніби помирились, а мені все одно кішки на душі шкребуть, що він не перепросив мене  d112
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...