Автор Тема: Інтерв'ю з irunado  (Прочитано 5875 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Інтерв'ю з irunado
« : 16 Березень 2013, 10:16:08 »
Привіт всім, всім, всім  ;) ;) ;)
Тут мене знають як irunado, а в житті я ІРИНА ДОвгалюк (великими літерами виділила свій нік, а так пояснила його )  d27
На форум потрапила натрапивши на тему дитячих переносок кенгуру, і так як тоді вже не мало знала про слінги я не змогла пройти мимо і не сказати про шкідливість кенгуру))))))) так почалося спілкування з мамусями тут і популяризація слінгів у нашому місті. Хоч я трішки відійшла від форуму та свої теми часто читаю і тішуся  наскільки вони розвинулися. Я про Вас не забула!!!!!! Чесно, сумую навіть за тим часом;)
Про свій характер самій важко судити)) я різна)) головне це цілеспрямована, наполеглива, дуже відкрита і спокійна, головний недолік для себе маю це абсолютно все беру близько до серця.це боляче((
Загалом я оптиміст і реаліст, рожеві окуляри то не про мене. Хоча я і мрійниця, але це більше візуалізація, настрій себе на відповідну хвилю і задавання напрямку руху))))))
Головне в житті для мене це саморозвиток. У людях ціную чесність.
Я ще можу багато писати, але давайте краще задавайте питання????
 :* :*
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Re: Інтерв'ю з irunado
« Reply #1 : 16 Березень 2013, 10:29:44 »
Іра,вітаю з інтерв"ю!!!!!!!!
що надихає тебе творити такі чудові речі??????????переглядала твій блог і просто вражена,наскільки ти творча натура!!!!!!
як любиш відпочивати?

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #2 : 16 Березень 2013, 10:39:59 »
Іра, насамперед хочу подякувати тобі за розвиток слінготеми на форумі, саме завдяки тобі я дізналася про слінгоносіння і зараз "вовсю" насолоджуюся цим процесом :)
Дуже подобається також твоя позиція щодо ГВ. Сподіваюсь нам вистачить бажання продовжувати в тому ж дусі.
От що мене ще цікавить:
Що вплинуло на формування таких твоїх життєвих принципів? Маю на увазі чи ти задовго до народження дитини вже знала, що буде так і так, чи то по мірі зростання дитини і твоєі обізнаності, отримання якоїсь нової інформації чи під чиімось впливом?
Як твій чоловік відноситься до довготривалого ГВ? Чи не впливає це на ваші стосунки?
Ти зараз працюєш? Чим займаєшся?
Ну і кому шо, а мені все те ж :) - які з слінгів залишилися в тебе і ти їх не маєш бажання відпускати?
Це не все, що мене цікавить, але мушу йти вкласти малюка, тому далі буде..)))

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 16 Березень 2013, 10:47:07 »
Цитувати
що надихає тебе творити такі чудові речі??????????переглядала твій блог і просто вражена,наскільки ти творча натура!!!!!!
як любиш відпочивати?
)) Дякую!!
Мене надихає життя. Це йде з  середини, це любов ,що мене переповнює, до життя, до природи, до всього живого на землі і самої матінки Землі адже вона жива , вона дихає.
Так і відпочиваю, творю красу. Я абсолютно щаслива людина бо знайшла себе ще змалечку.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 16 Березень 2013, 11:08:03 »
Цитувати
Іра, насамперед хочу подякувати тобі за розвиток слінготеми на форумі, саме завдяки тобі я дізналася про слінгоносіння і зараз "вовсю" насолоджуюся цим процесом
Дуже подобається також твоя позиція щодо ГВ. Сподіваюсь нам вистачить бажання продовжувати в тому ж дусі.
От що мене ще цікавить:
Що вплинуло на формування таких твоїх життєвих принципів? Маю на увазі чи ти задовго до народження дитини вже знала, що буде так і так, чи то по мірі зростання дитини і твоєі обізнаності, отримання якоїсь нової інформації чи під чиімось впливом?
Як твій чоловік відноситься до довготривалого ГВ? Чи не впливає це на ваші стосунки?
Ти зараз працюєш? Чим займаєшся?
Ну і кому шо, а мені все те ж  - які з слінгів залишилися в тебе і ти їх не маєш бажання відпускати?
Це не все, що мене цікавить, але мушу йти вкласти малюка, тому далі буде..)))
Тішуся що надихнула. Носиться здоровенькі у слінгу!!
Щодо життєвих принципів. Раніше я підпадала під вплив інших людей, але завжди відчувала що щось не так)) в мені завжди був і є протест у багатьох галузях нашого життя. На моєму шляху зустрічалися люди однодумці в яких багато почерпнула і це дало мені змогу зрозуміти, що це не я собі щось видумую, і всьому є пояснення)) Інтуіція страшна сила, я іі слухаю. Маю властивість спостерігати за всім навколо і аналізувати, це і породжує багато за питань на які завжди шукаю відповіді за чим знов запитання )))))))
Чоловік мені повністю довіряє. Він бачить результат , а шлях то Материнська справа;) На стосунки довге ГВ ніяк не впливає, а як може впливати????
Я займаюся улюбленого справою, не люблю це називати роботою. Робота від слова Раб, а в мене це частина мене. Дня не живу без своїх намистинок.
Зі слінгів не маю нічого, а страшне сумую за Необулем що на аватарці(((((((( подумую, щоб придбати такий просто для гамака собі))))

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #5 : 16 Березень 2013, 11:13:48 »
інтерв*ю обіцяє бути дуже цікавим. обов'язково почитаю))

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
« Reply #6 : 16 Березень 2013, 11:26:59 »
Іринка, вітаю з інтерв'ю )) бажаю тобі цікавих питань та отримання максимального задоволення від опитування )

1. скільки ви з чоловіком знайомі?
2. як ви познайомились?
3. в яких країнах ти вже побувала?
4. де більше всього сподобалось?
5. опиши як проходить твій день.
6. хто ти по професії?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 16 Березень 2013, 12:07:52 »
Цитувати
Іринка, вітаю з інтерв'ю )) бажаю тобі цікавих питань та отримання максимального задоволення від опитування )

1. скільки ви з чоловіком знайомі?
2. як ви познайомились?
3. в яких країнах ти вже побувала?
4. де більше всього сподобалось?
5. опиши як проходить твій день.
6. хто ти по професії?
Дякую!
1. 12 років.
2. Нас випадково познайомили ;)
3. Моє знайомство з іншими країнами ще попереду;) поки мало де була ( стандартний пакет Польща, Болгарія , Туреччина))) ) Є місця де я хочу побувати: це Італія, Франція і ще парочка.
4. Поки незнаю))))
5. Якщо пощастить Бодику то встаю о 8 і веду його в садок, а так то в 10 встаю. Далі до 13 год або творю красу якщо Бодик в садочку або з ним граюся. В 13 приходить помічниця і ми працюємо всі разом з Бодиком. Коли тепло то до цієї години гуляємо;) ввечері знов бавимося і вже мій час після 12 ночі, тут я повністю виходжу в творчість, або читаю.
6. Дизайнер.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #8 : 16 Березень 2013, 12:21:44 »
Іруся, дуже приємно тебе, як одну з перших мамок форуму, знову тут бачити і читати!
Може необуль ви купите для наступних діток, хочете? плануєте? якщо так, то скільки? хоч ясно, що то все не від нас залежить, але... чи поки вирішила зайнятися творчістю?

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #9 : 16 Березень 2013, 13:40:28 »
Дуже рада,що Іруся повернулась!!! :* :* :*
Хотіла запитати,як твій експеримент з сирою їжею?чому вирішила так харчуватися?яке зараз твоє денне меню???
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #10 : 16 Березень 2013, 15:26:07 »
Цитувати
ІРИНА ДОвгалюк (великими літерами виділила свій нік, а так пояснила його )
йооой, Іринко, вибач за відвертість, але змовчати нема сил - я ж тьомна весь час думала "Іру надо" d27 (кому її надо, шо її надо.. d27), але коли нарешті завітала в твій блог - просвітилась!!! d41 Зрозуміла що і до чого і таааааакого естетичного задоволення отримала, що ти собі не уявляєш навіть!!! d9 Дякую за гарні роботи, котрі надихають і собі щось таке вишукане з шерсті вичибучувати, а ще приєднуюся до подяк Алли: з твоєї легкої руки маємо дуже гарну темку, купу слінгоpeople та зацікавлених однодумців, число яких повсякдень зростає d3
Ну, оскільки запитання в даній темці перший раз ставлю, то вони будуть доволі простими і звичними  :)
- твій улюблений колір? (окрім облюбованого лілового ;))
- твій улюблений дрес код?
- твій улюблений вид дозвілля?
- твоя улюблена книга?
- твоя улюблена страва?
- твоє улюблене місто?
- твої улюблені квіти?
Заздалегідь вдячна за відповіді! d2
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #11 : 16 Березень 2013, 15:47:17 »
Ой, ледь не пропустила!!!!!!!!!!! обовзяково почитаю і задам питання коли прийду з дня народжуння !!!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 16 Березень 2013, 16:08:04 »
Цитувати
Іруся, дуже приємно тебе, як одну з перших мамок форуму, знову тут бачити і читати!
Може необуль ви купите для наступних діток, хочете? плануєте? якщо так, то скільки? хоч ясно, що то все не від нас залежить, але... чи поки вирішила зайнятися творчістю?

О, діти то велика насолода для мене, але народжувати багато діток лише через те , що то моє буде егоістично з мого боку, тому не планую поки. В деталі не буду вдаватися, це довго пояснювати)))) окрема тема як кажуть)))))
А творчість завжди зі мною, я ніколи іі не залишалася чи збавляла оберти . Навіть у роддомі паралельно з вітаннями приймала замовлення. d30 одне другому не заважає ні грама, головне бажання.;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 16 Березень 2013, 16:30:28 »
Тетянка, думаю не в Тебе одної така чудесія з моїм ніком))) але такого ще не чула. Розсмішила мене  d30
Дякую за теплі слова !!!
Цитувати
- твій улюблений колір? (окрім облюбованого лілового )
Хто мене знає той пам'ятає мене як молочно-коричнево-бежеву дівчину. Зараз ( вже довший час) разом зі зміною у світосприйнятті мені хочеться кольору, і це не є якийсь один виділений, це загалом кольори. От яких не люблю так це крикливих кольорів , але це вженасиченість кольору )))))))))

Цитувати
- твій улюблений дрес код?
В образі має бути присутня жіночність. Терпіти не можу вульгарність....

Цитувати
- твій улюблений вид дозвілля?  
А що таке дозвілля??? Типу свобідний час????? Я не загружаю себе якимись обов'язками тому роблю що хочу завжди)))))))))))) Я лише шукаю час коли поспати, мабуть це єдине чого бракує)))))
 А загалом про відпочинок то це гори, рідні і такі красиві!!

Цитувати
- твоя улюблена книга?
Ніколи не витрачала час на романи чи щось схоже, навіть журнали не читаю. Цікавлять біографічні книги про видатних людей. А тат то планшет моя головна книга)))))

Цитувати
- твоя улюблена страва?
Навіть не знаю , що відповісти)))))) я борюся з улюбленими пристрастями у кулінаріі))))))))

Цитувати
-твоє улюблене місто?  
Франківськ!!!!!!!!!!!

Цитувати
- твої улюблені квіти?  
Люблю всі по сезону.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 16 Березень 2013, 16:43:18 »
Цитувати
Дуже рада,що Іруся повернулась!!!  
Хотіла запитати,як твій експеримент з сирою їжею?чому вирішила так харчуватися?яке зараз твоє денне меню?
d4
Ну це умовно названо експеримент, я так давно харчуюся ( перехід плавний) , але не на 100%, тепер вирішила відчути що таке місяць чистого сироідження і перевірити правдивість теорії, що наші звички перестають ними бути після 21 дня відмови від них;)
Чому так??? Бачу в цьому логіку .
Раціон пишу у зошиі і в подальшому писатиму у блозі, у тому одному записі доповнюватиму. Загалом змін кардинальних поки ще рано очікувати, тим більше що я після чистки-голодування-вегетаріанства тощо. На тижні ще аналізи буду здавати і потім по закінченню "експеримента" теж щоб порівняти.;)

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #15 : 16 Березень 2013, 19:33:29 »
Ірусь вітаю з інтерв"ю  d41
Колись памятаю ти писала що ви ходите вдома голячком, а як тепер? коли синулька трохи вже підріс?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 16 Березень 2013, 19:45:34 »
Дякую!
Цитувати
Колись памятаю ти писала що ви ходите вдома голячком, а як тепер? коли синулька трохи вже підріс?
Так само, тссссс........ d108  z4