Автор Тема: Інтерв'ю з irunado  (Прочитано 5475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Інтерв'ю з irunado
« Reply #17 : 16 Березень 2013, 20:05:55 »
Іра, а як чоловік відноситься до вегетаріанства і сироїдства?

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
« Reply #18 : 16 Березень 2013, 20:21:19 »
Цитувати
Іра, а як чоловік відноситься до вегетаріанства і сироїдства
Нормально;)
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #19 : 16 Березень 2013, 22:26:11 »
Привіт, Іра! Вітаю з інтерв'ю ;)
Як виявилось з перших двох сторінок я мало про тебе знаю... А ще я зрозуміла, що ми - повна протилежність в хорошому розумінні цього слова :)

Розкажи про вашу сім'ю, ти писала, що це основне натхнення в житті? ... Тож чому?
Хто в сім'ї головний? z3
Як виглядає ваш побут? Хто займається хатніми справами? Може в тебе є помічник...
Ти любиш куховарити? Ти готуєш і собі окремо, і чоловікові окремо, і дитині окремо?
В тебе є друзі? Багато, один...
Цитувати
Хоч я трішки відійшла від форуму
Чому? Стало не цікаво? Форум займав багато часу?...?
Скажи, якщо ти працюєш вдома, це тебе не розслабляє? Тобто знаєш як буває, от приміром треба щось зробити, а ти собі думаєш піду спочатку вип'ю чайку чи з'ім яблуко, або починаєш щось робити і захоплюєшся вже цим заняттям... Тому моє питання мабуть треба перефразувати - це тебе не відволікає?
Чи не вважаєш ти, що твоє сьогоднішнє зайняття (творчість) нетривале? Може це лише тимчасове захоплення, яке з часом стане тобі нецікавим. А ти взагалі швидко залишаєш якісь справи, що тебе страшенно цікавили раніше? Тобто перелючаєшся на "щось інше" з легкістю?
І можливо на сьогодні останнє - ти любиш бути ...в центрі уваги? ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 17 Березень 2013, 01:13:07 »
Цитувати
Привіт, Іра! Вітаю з інтерв'ю
Як виявилось з перших двох сторінок я мало про тебе знаю... А ще я зрозуміла, що ми - повна протилежність в хорошому розумінні цього слова

Розкажи про вашу сім'ю, ти писала, що це основне натхнення в житті? ... Тож чому?
Хто в сім'ї головний?
Як виглядає ваш побут? Хто займається хатніми справами? Може в тебе є помічник...
Ти любиш куховарити? Ти готуєш і собі окремо, і чоловікові окремо, і дитині окремо?
В тебе є друзі? Багато, один...
Цитувати
Хоч я трішки відійшла від форуму
Чому? Стало не цікаво? Форум займав багато часу?...?
Скажи, якщо ти працюєш вдома, це тебе не розслабляє? Тобто знаєш як буває, от приміром треба щось зробити, а ти собі думаєш піду спочатку вип'ю чайку чи з'ім яблуко, або починаєш щось робити і захоплюєшся вже цим заняттям... Тому моє питання мабуть треба перефразувати - це тебе не відволікає?
Чи не вважаєш ти, що твоє сьогоднішнє зайняття (творчість) нетривале? Може це лише тимчасове захоплення, яке з часом стане тобі нецікавим. А ти взагалі швидко залишаєш якісь справи, фщо тебе страшенно цікавили раніше? Тобто перелючаєшся на "щось інше" з легкістю?
І можливо на сьогодні останнє - ти любиш бути ...в центрі уваги?

Багацько питань )))))
Сім'я і моя творчість це те чим живу, і там, і там я повністю "з головою" , це одне ціле, вони доповнюють один-одного тому і надихають.

Не розумію такого явища  як "Головний у сім'ї". Кожен з нас особистість і кожен має своє життя. Якщо б у нас не було багато спільного то ми не були б разом. Нема у нас такого щоб хтось щось вирішував за когось чи хтось від когось залежив.

Посторонніх людей дома не маю, типу хатробітниці чи як)))) я не інвалід і все можу сама))))

Побут був колись у нас, а зараз його якось нема) хто що хоче то робить, а як не хочемо то нічого не робимо і самі з себе сміємося який бардак розвели;) , потім разом все до ладу приводимо. Звичайно так було не завжди, були і сварки і сльози, але стали мабуть розумніші.

Куховарити люблю, але без фанатизму. Я естет і тому їжа має бути красивою, це головне ( ну окрім основного - Корисною!!)
Ніколи окремо нікому нічого не варила, навіть коли малюк був зовсім маленьким.

Від форума відійшла бо , як я вже казала, беру близько все до серця і стало важко читати/ спілкуватися, однодумців було мало, а з головної теми ми з Бодиком виросли ( слінги).

Щодо роботи вдома. Я нещодавно з'їхала з майстерні і тимчасово дома всі матеріали, і в мене ціла квартира це майстерня, видно ще тільки Бодика іграшки)))) тому мене моя "Дома" надихає))))

Про творчість.
Моя творчість з пелюшок мабуть) я ще в школу не ходила а вже знала чим буду займатися) Був період коли пробувала себе у різних галузях дизайну і вернулася до першого, голки-нитки-намистинки. Я ніколи не кажу ніколи, але тут скажу. Ніколи те чим займаюся зараз не кину, навіть якщо б , тьфу три рази, стала сліпою чи без рук чи ще чого . Це я і все!

Я легко переключаюся тому слідкую на ,що переключаюся.

Лишньоі до себе уваги не люблю;)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #21 : 17 Березень 2013, 02:23:07 »
Привіт, Іринко :)  Рада тебе бачити тут на інтерв'ю ;)
Маю кілька запитань :)
1. Ти віриш в долю?
2. Що для тебе краще - солодка брехня чи гірка правда? d3
3. Твій найкращий спогад(з дитинства, з студентських років,сімейного життя...будь-який) d22
4. Твоя улюблена музика та улюблена пора року :)
5. Ти віриш у віщі сни?
6. Хто ти по знаку зодіаку?
7. Твоє головне правило в житті d62
8. Твої фобії
9. Яка твоя найзаповітніша мрія чи мрії :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 17 Березень 2013, 03:25:59 »

Цитувати
1. Ти віриш в долю?
Я вірю що ми самі художники своє долі.

Цитувати
2. Що для тебе краще - солодка брехня чи гірка правда?  
2. Гірка правда.

Цитувати
3. Твій найкращий спогад(з дитинства, з студентських років,сімейного життя...будь-який)
3. Вагітність і роди -це казка. ) Є і інші, але ці спогади самі "свіжі". А є дуже особисті про які не варто говорити всім)))

Цитувати
4. Твоя улюблена музика та улюблена пора року  
4. Легше сказати яку музику не слухаю: рок, метал, електро тощо. А так то різну, по настрою.
Весна!!!!

Цитувати
5. Ти віриш у віщі сни?
Однозначно відповісти не мажу

Цитувати
6. Хто ти по знаку зодіаку?
Овен

Цитувати
7. Твоє головне правило в житті  
Немає нічого не можливого.

Цитувати
8. Твої фобії
Маю страх перед абсолютною темрявою))

Цитувати
9. Яка твоя найзаповітніша мрія чи мрії
Я розділяю поняття між мрія і ціль. Ціль це щось далеке , але реальне, досяжне, а мрія щось високе. До цілей відношу здоров'я рідних та своє, поіздки на " край світу"  d30 і т. д. А мрію пізнати себе та сутність людини. Хоча і це скоріше ціль, а мрія досягнути іі)))))

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
« Reply #23 : 17 Березень 2013, 10:25:14 »
Іра, а твій Богданчик ще на ГВ чи вже ні? І якщо ні, то як пройшла відмова від грудей?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 17 Березень 2013, 11:49:55 »
Цитувати
Іра, а твій Богданчик ще на ГВ чи вже ні? І якщо ні, то як пройшла відмова від грудей?
Ще на ГВ , але в такому віці це так голосно сказано))))))) у процентному співвідношенні це мабуть 5% від того що було колись.  d30
Відмова від грудей проходить природнім шляхом. Для скептиків, які стверджують, що такого явища нема, скажу що є і відбувається само, в супереч моїм бажанням.  :*

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #25 : 17 Березень 2013, 21:45:31 »
Іра, вітаю з інтерв"ю!
Цитувати
В 13 приходить помічниця і ми працюємо всі разом з Бодиком.
помічниця допомагає тобі творити?
розкажи в якому віці Бодик пішов в садочок і як привикав?
які у тебе методи виховання дитини?
яка правильна тактика ведення довготривалого ГВ? розкажи на своєму прикладі? коли інтерес до грудей почав зменшуватися?
твоє щоденне меню - це?

дякую за відповіді
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 17 Березень 2013, 23:50:39 »
Цитувати
помічниця допомагає тобі творити?
Є поняття як " чорнова робота" і іі даю помічниці)))) а також принести віднести тощо. В мене всі вироби моіх рук справа, масовий повтор мене не цікавить.

Цитувати
розкажи в якому віці Бодик пішов в садочок і як привикав?
У садочку ми з 3,4 рочки. Жодного разу не плакав і навіть не скривився)) Я заздалегіть його психологічно готувала до садочка. Зараз у нас єдина проблема, я просипаю садок))) Бодик мене будить, а я встати не можу)))) інколи навіть плаче, що його не повели в садок)) на питання " чого ти не ходиш в садок?"  Богданчик серйозно відповідає "Нема кому вводити " ))) деколи ще додає " бідна дитинка" . Я принципово лише на пів дня його даю у садок.

Цитувати
які у тебе методи виховання дитини?
Не підтримую жодних методів. Дитина для мене особистість яка має своє життя свої потреби, я прислухаюся до них. Я дитину не виховую я йому розповідаю про життя і вчу ( не повчаю!!!!) . Дитина не моя власність вона дана мені тимчасово , моя справа Нагодуй-Навчи-Відпусти. Ціль : виростити добру чесну людину, віруючу та сильну духом.
В двох словам якось так)))))

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #27 : 18 Березень 2013, 00:29:15 »
Цитувати
"Нема кому вводити " ))) деколи ще додає " бідна дитинка"
Іринко, зачьот Вашому Парубку!  d27 z4
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 18 Березень 2013, 00:57:05 »
Цитувати
яка правильна тактика ведення довготривалого ГВ? розкажи на своєму прикладі? коли інтерес до грудей почав зменшуватися?

Почнемо з того, що у кожно все по різному, у кожній сім'ї є свої правила/звички які впливають на ведення ГВ. Моі дії є моїми і не є правилом.
Якщо з мого досвіду чи методу то в мене відсутність будь-яких правил загалом)))) Бодик на мені жив в буквальному розумінні слова, я його з рук не спускала і він завжди брав груди скільки і коли хотів, мені було байдуже де, чи це кафе/ресторан, чи маршрутка чи пляж чи парк чи стомеотрівка))))))))) витягла дала, а кому не подобається не дивіться))))), але жодного разу косого погляду я так і не побачила, лише милі посмішки як не дивно. Спав і спить в ночі зі мною, але це голосно сказано так як я в ночі працюю, то виходить на пів зі мною чи як), Але під моім наглядом ( ми в одній кімнаті, він спить а я працюю, і у дорослому ліжку). Десь з двох рочків я почала замічати зменшення молока, хоча Бодик іх ще дуже активно смоктав ( ми до 1,5 р. були практично на одному ГВ ), далі і він почав рідше до них звертатися. І так до тепер все рідше і рідше. Десь з 2,5 я на цілий день раз в тиждень почала давати Богданчика до бабусі, це хороший і плавний хід щоб він обходився без грудей, але як тільки просив іх дуже ( навязлива ідея не плач) то я забирала від бабусі, так пару раз було, і час сам збільшувався від 3 год до 1доби. Засинав без плачу , там головне щоб бабусі/дідусі свій ритуал придумали, або так заграли щоб відключився))))))))
Паралельно і в мене ще меньше молока ставало. Зараз взагалі проблем нема засинає зі всіма і буває зі мною засинає без грудей, навіть не тримається за них ( як часто можна почути від мамусь). Іздила по справам на тиждень з міста ще коли йому було 3р, але зновуштаки готувала синочка психологічно завчасно, то прожив геройські без сліз))) ще проводжав дуже мене, а потім зустрічав з поізда. Відповідно ще більше навчився обходитися без грудей, а в мене ще зменьшилося молоко ( цідила трішки , два рази за тиждень). Потім навіть при частому посасуванні кількість молока вже не збільшувалася, А без молока Бодику стало практично не потрібно грудей в день)) лише ввечері і ранком смакує як він каже " згущонка" і тішиться))) Відчуваю що цього літа вже закінчиться наше ГВ , якщо ще до літа дотягнем((
Мабуть ще цікавить стан грудей))) Вони такі як до вагітності. Так як Бодик завжди іх смоктав то груди ніколи не переповнювалися, а так ні розтяжок ні провисань.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 18 Березень 2013, 01:08:13 »
Цитувати
твоє щоденне меню - це?
Овочі, фрукти, зернові, бобові, горіхи, сушка, мед. Щось варене один раз на день. ( а на даний час без вареного).
Я вегеаріанка ( Бодик з недавніх пір теж), не вживаю яєць, практично не їм риби, вчуся жити без молока, точніше без какао на ньому яким я давно замінила каву) як таке молоко пила дуууже давно.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 18 Березень 2013, 01:11:46 »
Цитувати
Цитувати"Нема кому водити " ))) деколи ще додає " бідна дитинка"
Іринко, зачьот Вашому Парубку!
Дякую!!
Вміють діти сказати))))))) мені інколи аж соромно))))

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #31 : 18 Березень 2013, 22:13:13 »
Спробую і я задати декілька запитань
Чи займаєшся ти благодійністю?
Чому вибрала такий незвичний графік роботи (вночі працюєш, а спиш ... коли?)?
Раніше ти писала, що відкрила свою майстерню і взяла декількох людей до себе. З якими труднощами зіткнулась?
На купівлю матеріалів для нових робіт ти витрачаєш тільки кошти від їх продажу чи страждає і сімейний бюджет?(зустрічала таку думку серед рукодільниць, що обов'язково 80% від продажу витрачають на купівлю нових матеріалів)
Твоє робоче місце - це творчий порядок чи безпорядок?що ближче до душі?
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #32 : 18 Березень 2013, 23:46:04 »
Цитувати
Я вегеаріанка ( Бодик з недавніх пір теж), не вживаю яєць, практично не їм риби, вчуся жити без молока, точніше без какао на ньому яким я давно замінила каву) як таке молоко пила дуууже давно.
А давно? бо я щось не памятаю, але чи то в темцы про 100 цыкавих фактыв памятаю що ти писала, що люибшь мясо? чи то я путаю?

Мої питання:
1. Чи багато в тебе друзів чи ти по суті одинак?
2. Як швидко зходишься з людбми?
3. Чого категорічно не приймаєшь в людях?
4. Чи є в тебе близьки подруги молоді матусі? бо багатьом з такою людиною важко дружити, в тебе свій шлях в материнстві і ти йдешь ним дуууже впевнено, то певно іншим важко мати з тобою близьки стосунки через це? тобто твоя така впевнена позиція може наштовхнути на думку, що якщо хтось робить не так , то значить робить невірно, відповідно складно тісно спілкуватись, навіть уникаючи таких тем. Якщо не зрозуміло пояснила, то скажу, що я наприклад одразу втратила спілкування з деякими подругами тільки тому, що взагалі вибрала ГВ та 100% проведення часу з дитиною - тобто нічого радикального, але ті, хто жив інакше якось відсіялись.
5. Як твій батько і батьки чоловіка відносятся до тривалого ГВ, сумісного сну, сироїдення?
6. Яким ти була підлітком?
7. Що вибиває тебе з колеї (маю на увазі не якісь важки ситуації, а щось буденне - грубість, порушення планів, невиспалась, прищік і т.д.?).
8. Ти планувала вагітність? Чи готувалась до вагітності спеціально (ну там не випивала чи притримувалась якоїсь дієти)?
9. Як у вас побудований бюджет? Зароблені гроші ти витрачаєшь тільки на себе і свою творчість чи вони входять в загальний бюджет?
10. Ти категорічна чи ні?

Ще подумаю і запитаю.

Ти мені дуже подобаєшься, хоча я в багатьох питаннях з табою зовсім не згідна , але дуже люблю таких людей z4

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #33 : 18 Березень 2013, 23:55:37 »
ооо, ще цікаво як харчуєтся Богданчик?
Чоловік то ясно, на нього не треба впливати він доросла людина і сам вирішує , що він їсть! але як ти годуєшь дитину? Чи даєшь йому мясо, рибу?