Автор Тема: УЗД-2  (Прочитано 48772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MaNDaRyNKa

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Re: УЗД-2
« Reply #102 : 31 Серпень 2013, 23:07:12 »
Дівчата, привіт :hi . Можливо про це є окрема тема, але я не знайшла. Хто знає де в нас в місті роблять справді хорошу УЗД?

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #103 : 01 Вересень 2013, 09:11:36 »
Цитувати
Дівчата, привіт  . Можливо про це є окрема тема, але я не знайшла. Хто знає де в нас в місті роблять справді хорошу УЗД?
  Якщо по-жіночому, то в Центрі Репродукції добре дивляться, на першому поверсі,кабінет біля вікна. На молочні залози добре робити в онкодиспансері, все пояснять добре.

Offline MaNDaRyNKa

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #104 : 01 Вересень 2013, 11:06:41 »
ооо, дякую :) я там, в Центрі репродукції,  ще ніколи й не була. Скільки коштує УЗД?

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #105 : 02 Вересень 2013, 14:05:30 »
Цитувати
Ну от в мене тоді таке питання - навіщо її взагалі ще тримають на роботі,якщо ж ітак всі знають яких дурниць вона може наговорити xmm В мене подруга дала припущення що може вона собі інколи хильнути любить чи що ги-ги-ги бо одного разу прийшал до неї на УЗД, то такі діагнози понаставляла і то з таким веселим настроєм та усмішкою, шо подруга в шоці була) а коли вдруге попала до неї, то каже що була цілком адекватна людина і нічого страшного їй не говорила не знаю Каже що наче УЗД їй робили дві різні людини 
Тримають на роботі тому, що інколи вона дуже добре робить узд. Знаю багатьох які йдуть тільки до неї. Наприклад в екстрамеді в неї є свої постійні клієнти. Кажуть, що вона почала випивати через якусь там історію з сином і звідси її неадекватна поведінка і страшні діагнози (тоді їй наплювати на пацієнток). Моя лікарка направила мене до неї, я тут начиталась жахливих відгуків і було страшнувато, але вона мені жодного разу не сказала чогось поганого. Я ходила до неї всю вагітність. І  ставлення теж було нормальним. Але я б однозначно після поганого діагнозу Григорович ішла ще до когось
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #106 : 05 Вересень 2013, 05:48:20 »
Дівчатка, підкажіть будьласка хорошого УЗДиста дщо працює в суботу, чоловік має приїхати в суботу і хочу піти з ним, якщо можна то істелефон, буду безмежно вдячна)))

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #107 : 11 Вересень 2013, 15:50:49 »
І ми шукали в суботу УЗД,жалко що нероблять в суботу, бо  не виходить в такі дні вирватися чоловіку ,а в суботу в самий раз.Будем надіятися і десь придумають в суботу.
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
« Reply #108 : 17 Вересень 2013, 16:01:07 »
Дівчата підскажіть до Костенко в КДЦ потрібно записуватись чи просто приходити і займати чергу, скільки зараз коштує узд

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #109 : 17 Вересень 2013, 17:27:08 »
Цитувати
Дівчата підскажіть до Костенко в КДЦ потрібно записуватись чи просто приходити
Можна спробувати туди подзвонити попередньо і записатись на певну годину. В іншому разі приходите, коли вона приймає, вам внизу видають порядковий талончик, тоді ви попадаєте на прийом в порядку тої порядкової черги між тими, кому призначено на певну годину. (є дві черги - ті в кого призначений час, і ті хто по номерках, але перші мають перевагу  ;)
Я приходила якось по номерку, довелось почекати годинку-півтори, але на прийом попала. Тобто краще записатись, але якщо не записують, то можна спробувати і другим способом.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #110 : 09 Жовтень 2013, 21:40:39 »
Перше планове УЗД робила в Костенко, була в неї вперше і задоволена z4 Дуже подобаються спокійні і розважливі лікарі. До неї я йшла по запису, хоч пів години всерівно прийшлось зачекати d30

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-2
  • You can do anything, but not everything.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Nicolas 4 year
  • Ваше справжнє ім’я: Lena
« Reply #111 : 13 Жовтень 2013, 06:15:41 »
Цитувати
обила УЗД в неї в КДЦ на 11 тижні, то 100 грн., а на 19 тижні - 120 грн. Перший раз робила фото, другий - відео, то нічого не доплачувала.

Liss, dyzhe shokovana, wo v vas dozvoliayt robiti yzi v 19 tizhniv. V nas pershe yzi robitsia mizh 11 ta 13 tizhniami, ale vono ne oboviazkove bo ce perevirka na xromosomno zaxvoriyvannia i ide razom z testom krovi. A golovne yzi dozvoliayt robiti tilki pisli 20 tizhniv. Meni yzistka skazala, wo serce ditinki povnistiy rozvinyto same pislia 20 tizhniv i tomy vrachi ne dozvoliajyt robiti yzi ranishe. V nas navit v likarny na yzi  ne dadyt zapisatis ranishe 20 tizhniv. Iakwo na ciomy yzi vse dobre - to bilshe yzhi ne robliat, chekajyt do rodiv.

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #112 : 13 Жовтень 2013, 09:48:40 »
В Костенко була 2 рази в КДЦ по попередньому запису. Дуже зручно. Не треба чекати.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 13 Жовтень 2013, 10:02:35 »
Цитувати
Liss, dyzhe shokovana, wo v vas dozvoliayt robiti yzi v 19 tizhniv. V nas pershe yzi robitsia mizh 11 ta 13 tizhniami, ale vono ne oboviazkove bo ce perevirka na xromosomno zaxvoriyvannia i ide razom z testom krovi. A golovne yzi dozvoliayt robiti tilki pisli 20 tizhniv. Meni yzistka skazala, wo serce ditinki povnistiy rozvinyto same pislia 20 tizhniv i tomy vrachi ne dozvoliajyt robiti yzi ranishe. V nas navit v likarny na yzi  ne dadyt zapisatis ranishe 20 tizhniv. Iakwo na ciomy yzi vse dobre - to bilshe yzhi ne robliat, chekajyt do rodiv.
В нас не обов'язково йти саме на 19, просто лікарі кажуть на 19-20,ну максимум на 21 прийти. Але якось дивно, що більше узд вам не проводять,навіть якщо й все добре було на цьому узд, я думаю що в кінці вагітності його також варто зробити :xmm  
Цитувати
обила УЗД в неї в КДЦ на 11 тижні, то 100 грн., а на 19 тижні - 120 грн. Перший раз робила фото, другий - відео, то нічого не доплачувала.
А я на 11 тижні заплатила 120 грн. d30

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #114 : 13 Жовтень 2013, 14:25:57 »
Цитувати
Liss, dyzhe shokovana, wo v vas dozvoliayt robiti yzi v 19 tizhniv
І в нас друге УЗД після 20 тижня роблять, але в мене були на то причини, тому й пішла швидше.
Цитувати
V nas pershe yzi robitsia mizh 11 ta 13 tizhniami, ale vono ne oboviazkove bo ce perevirka na xromosomno zaxvoriyvannia i ide razom z testom krovi
Я б точно не витримала чекати аж до 20 тижня, мені ж спокійніше було знати, що все добре в малюка.
Я вважаю, що 3 УЗД за вагітнісь - це не багато. Я правда робила вже більше.
Цитувати
А я на 11 тижні заплатила 120 грн.
По телефону вони мені також більші суми казали, а як розрахувалась, то так, я й не сперечалась  d108

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #115 : 13 Жовтень 2013, 14:56:37 »
Цитувати
Liss, dyzhe shokovana, wo v vas dozvoliayt robiti yzi v 19 tizhniv. V nas pershe yzi robitsia mizh 11 ta 13 tizhniami, ale vono ne oboviazkove bo ce perevirka na xromosomno zaxvoriyvannia i ide razom z testom krovi. A golovne yzi dozvoliayt robiti tilki pisli 20 tizhniv. Meni yzistka skazala, wo serce ditinki povnistiy rozvinyto same pislia 20 tizhniv i tomy vrachi ne dozvoliajyt robiti yzi ranishe. V nas navit v likarny na yzi  ne dadyt zapisatis ranishe 20 tizhniv. Iakwo na ciomy yzi vse dobre - to bilshe yzhi ne robliat, chekajyt do rodiv.
Якось дуже дивно, моя сестра живе у Франції і там недавно народжувала дитину, то УЗД роблять дуже часто і від перших тижнів, навіть в нас так часто не роблять.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 13 Жовтень 2013, 19:41:04 »
Я ввжаю, що теперішнє УЗД не є таким небезпечним, тому його варто робити мінімум 3 рази за всю вагітність, при необхідності й більше. А перше УЗД я взагалі зробила в 5 тижнів що з першою що з другою вагітністю і вважю що краще переконатись що вагіність не є позаматковою і розвивається, ніж потім наробити собі біди, бо наприклад в разі позаматкової жінка навіть не доходить до 11 тижня. Я також спочатку не дуже схвально сприймала це узд, здавала гормон та консультувалась з лікарем на дуже ранньому терміні, а на 19тижні з першою вагітністю взагалі тільки завдяки узд побачили загрозу,бо самопочуття та аналізи були в нормі,тож потім робила я його відносно часто бо ніяк інакше лікарі не могли побачити чи йде на покращення чи ні. Взагалі жінкам які лежать на збереженні чи мінімальній загрозі роблять узд часто і на плід це зовсім не впливає   

Offline latifaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #117 : 14 Жовтень 2013, 01:15:10 »
Моя сестра, яка живе в Америці, теж під час вагітності робила тільки одне УЗД, а все через те, що усі решту УЗД потрібно було оплачувати, а там це дуже дороге задоволення для тих людей, які приїхали з України.

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-2
  • You can do anything, but not everything.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Nicolas 4 year
  • Ваше справжнє ім’я: Lena
« Reply #118 : 14 Жовтень 2013, 02:04:50 »
Цитувати
Моя сестра, яка живе в Америці, теж під час вагітності робила тільки одне УЗД, а все через те, що усі решту УЗД потрібно було оплачувати, а там це дуже дороге задоволення для тих людей, які приїхали з України.
divchta , ja vam navrala, v nas robliat dva oboviazkovi yzi, ale odne za yzi ja ne raxyjy - peshe , ce koli prixodish na 8 tizhniv voni pidtverdzhyjyt vagitnist i robliat skanyvannia. robitsia vono v kabineti vracha, kydi prinositsia malenkij aparat z monitorom ta rozdrykovyvachem  (yzi vsiei matki i zvichajno divliatsia chi vse ok z ditinkojy, i we tochno vkazyjyt iakij v tebe srok vagitnosti zamirivshi ditinky .Ce robitsia takojy trybkojy jaky voni zapixyjyt vserediny  d112), Iakwo vse ok i ti sebe normalno pochyvaesh, to nastypne yzi v 20 tizhniv, voni divliatsia na vsi organi ta robliat vsi zamiri iaki potribni. A yzi voni ne rekomendyjyt chasto robiti, iakwo takoi potrebi nemae, bo kazhyt we nichogo ne vivchene.a yzhi v 12 tizhniv ne oboviazkove. Ale ja robila, bo moja straxovka pokrivae. Vzagali yzi v Americi ne doroge - 75$. Iakwo straxovka ne pokrivae. tam robliat vse v 3d , a takozh zapisyjyt na disk.

Ja z Nicolasom robila yzi tilki pershe (skanyvannia ) v 8 tizhniv , ta v 20 tizhniv. A vrach vzhe na 39 tizhni skazav rozmir ditini podivivshis na mene, a koli ja narodzhyvala i likar prijmav pologi i pobachila golovy , vona takozh skazala ditinka byde 3 kg. tak i bylo iak voni skazali  d112

Iakwo potrebi nemae, to krawe ne robiti bagato yzi ,ja vvazhajy. 2 dostatnio. zaraz z drygojy vagitnistiy meni robili pershe pidtverzhdennnia v 8 tihniv , ta yzi v 12 tizhniv (neoboviazkove)., nastypne v 20 tizhniv,