Автор Тема: УЗД-2  (Прочитано 50952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Em

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: УЗД-2
« Reply #34 : 04 Червень 2013, 22:03:10 »
Може там хороший апарат, але мені на початку вагітності, такого наговорили d107, що я чверть вагітності переживала. Щодо Марти Романівни, то в неї не все з головою в порядку, це далеко  не я одна про неї такої думки, після родів мене оглядала то такої гадості понаписувала, що лікарі в роддомі, аж рота відкрили, бо з таким, за їхніми словами, я б наврядче встала, а я бігала через три сходини по сходах. На наступний день інший уздист сказала, що все добре і звідки М.Р. то вздріла неясно. Ще про М.Р: коли я лежала в гінекології, з ГРВІ (термін 30 тижнів), то зі мною лежала в палаті жінка, яка розказувала, що та після першого узд сказала, що все жахливо, і хай жінка нічого не робить, а воно все саме вийде. Уявіть перша вагітність, ще притому дуже бажана. Результат- прекрасна абсолютно здорова дівчинка. Так що задумайтесь перед тим, як до неї іти, а якщо уже пішли, а результати не дуже, то не впадайте в паніку, може М.Р. сьогодні встала не з тої ноги.     

Offline Em

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #35 : 04 Червень 2013, 22:06:53 »
Особисто я ходила до Гошко. Можливо для декого вона надто лаконічна, але лікар хороший. Ще дуже сподобалась Дельва, вона ще в роддомі діток оглядає, вона якась дуже мила ;)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #36 : 05 Червень 2013, 10:07:18 »
Я вчора була на УЗД в МедАтланті, навпроти роддому на Чорновола, 48. Це сюди привезли той новий апарат УДЗ з ЗD зображенням, про який я писала вище. УЗД робила Урсакі Н.О. (мені дуже подабається як вона детально все дивиться і уважно ставиться). З мінусів: нема другого монітора (але Урсакі трохи повернула до мене свій екран, так що мені все було видно) і якась абсолютно некваліфікована медсестра, яка записувала результати (її напевне випадково покликали, вона такі дурниці перепитувала, аж мені було дивно) і відсутність запису відео, тільки фото. А взагальному я задоволена.
    На наступне УЗД хочу піти в ЕкстраМед, щоб нарешті і 3D, і додатковий екран, і фото-відео якесь записати. Але навіть не знаю, до кого там тепер іти. До Марти Романівни якось стрьомнувато... Хоча, коли я ходила до неї з загрозою в роддом, то вона ніби все добре зробила z4
    Чує моя душа, що я після цієї вагітності з пригодами зможу написати детальний звіт по більшості УЗДистів і кабінетів УЗД z5
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #37 : 05 Червень 2013, 10:26:15 »
А мені Марта сподобалась,ходила всі рази до неі ,від першого серцебиття до пологів,,завжди уважно оглядала,,детально все роздивлялася і описувала,,,кілька раз були трохи зміни в серцебитті на огляді,,то вона просила повернутися,дивилась так,,,чи внормовується,,,один раз перед пологами попала до Грабачко-вона сказала що є петля навколо шиі і то туга і бла-бла(хоч я знаю що на узд апараті видно чи та петля є біля шиі чи іі немає,,а саме обвиття навколо не видно),,,родила-петлі не було,а мала була повністю такою як Марта мені описувала(казала що дрібушка і має дуже круглу голову,що вона таких ще не бачила).....теж неодноразово чула про неі неприємні відгуки,,,але мені особисто вона сподобалась дуже

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #38 : 12 Червень 2013, 13:17:17 »
ще на першій вагітності робила УЗД в ЖК на січових стрільців у Бельмега Надія Іванівна вана привітна і гарно розказала але це було 4 роки тому може якісь є відгуки про ню тепер
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #39 : 19 Червень 2013, 13:23:52 »
Дівчата, то відео можна записати лише в Екстрамеді, чи ще десь таке є?

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #40 : 19 Червень 2013, 15:34:13 »
liss, ше в КДЦ записують відео на диск. Я ходила в КДЦ до Костенко, то вона для відео спочатку показала малюка, обличчя, ручки-ножки, гарно зупинялась і промальовувала мишкою, щоб потім було більш зрозуміло, навіть розмір пісюна у малюка поміряла для відео. Потім запис відео закінчили і вона вже робила виміри які потрібні для УЗД. А в Екстрамеді запис на диск полягав у записі всього УЗД. Це не цікаво, бо потім не зрозуміло що там таке показує на екрані. Тому раджу іти в КДЦ. Ну і Костенко все дуже гарно розказує. Хоча і до Марти Романівни із Екстрамеду в мене ніяких претензій.

Offline liss

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 19 Червень 2013, 15:44:50 »
kiber.zljy4ka, дякую за відповідь! Я була на першому УЗД в КДЦ в Костенко, але думала в них там відео нема...Мені вона теж сподобалась, але я тоді так переживала щоб все було добре, що навіть не думала про якийсь запис. Та й фото в мене такі незрозумілі і нечіткі. А в Екстамед тому й не хочу, бо в Марти Романівни колись була на УЗД, то якісь враження не дуже. Запишусь завтра до Костенко!
В тебе буде хлопчик!!! Вітаю  :flv :flv :flv

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #42 : 19 Червень 2013, 16:28:43 »
Цитувати
Я була на першому УЗД в КДЦ
І я тебе вітаю!!!!!  :flv :flv :flv Легкої вагітності і пологів. Який вже термін?

Offline liss

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 19 Червень 2013, 17:30:25 »
Дякую! Зараз йде 17 тиждень. Трошки не по темі ми  d100
Ось якраз через 2-3 тижні збираюсь на друге планове УЗД  :). Бо до Костенко зайнято все, наперед записуватись треба.

Offline temptation

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка,8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 24 Червень 2013, 11:12:00 »
Скажіть а хто знає чи приймає Дельва Ксенія Марянівна ще десь окрім роддому?

Offline Руслана 89

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізочка і Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #45 : 24 Червень 2013, 18:36:59 »
Цитувати
чи приймає Дельва Ксенія Марянівна ще десь окрім роддому?
  о-о-о, і мене таке питання теж цікавить

Offline barashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #46 : 27 Червень 2013, 11:38:29 »
 :hi Дівчата,поясніть мені будьласка у котрий вхід із Чорновола заходити(я знаю 3 входа) робити УЗД по безкоштовному направленню з ЖК. Дякую.

Online Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #47 : 27 Червень 2013, 16:10:44 »
barashka, де маленький зелений будиночок є вхід, по сходах підніматися не потрібно, там при вході є табличка "УЗД" - Вам туди. Незнаю чи зрозуміло пояснила  d112

Offline barashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #48 : 27 Червень 2013, 16:34:48 »
так зрозуміло,дуже дякую!  :) Я просто туди якось заходила на розвідку  d30 після здачі аналізів,і там сиділо тільки 3 людей,то я подумала що то не там.

Offline Blind_Angel

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #49 : 13 Липень 2013, 23:16:49 »
Ксенія Мар'янівна просто супер d77! Всі лікарі, як чують її ім'я, одразу кажуть що найкраща)) До вагітності в неї з полікістозом була і при вагітності тільки до неї ходжу. Кажуть що бачить стать дитинки на ранніх термінах(десь з 12 тижня) але її треба просити щоб сказала, бо наперед не хоче d27

Offline klia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій 3.7роки Мілана 1.5
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #50 : 14 Липень 2013, 14:47:43 »
А я з другою вагітністю в кого тільки не робила узд...мої враження такі:Марта Романівна-незнаю,що з нею сталось,але останнім часом,все,що вона говорить на узд мало відповідає реальності,якісь видумані цифри і показники і не в кращу сторону...після її узд,лікарі переважно кажуть піти ще до когось іншого.Костенко-подобається мені найбільше,стримана,спокійна,ніколи ненаговорить лишнього.Грабачко-була в неї в кабінеті на Мазепи,може спеціаліст вона і хороший,але сам процес узд мені не сподобався...вона сиділа в верхньому одязі,нічого не показувала,не пояснювала і через 2 хвилини огляду назвала ціну і побігла...А нарахунок Дельви,то за час вагітності нажаль не попала до неї,але перед випискою з пологового робила малечі узд,дуже приємна дівчина,теж чула,що одна з кращих спеціалістів.