Автор Тема: УЗД-2  (Прочитано 54444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +248/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
Re: УЗД-2
« Reply #68 : 07 Серпень 2013, 11:43:08 »
Цитувати
Дівчатка, хто має номер Грабачко, дайте будьласка в приват
і мені напишіть в приват дякую :flv
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #69 : 07 Серпень 2013, 12:13:25 »
Усі лікарі в певний час різні, от Ксенія Марянівна коли лежала на збереженні такого наговорила що мені після узі почали прогестерон колоти, такий тонус почався що таблетки і заспокійливе недопомагало, ось попала до неї з другою вагітністю то все гарно і чітко розказала, була за весь зас ще вдвох лікарів прізвищп непамятаю, ті що приймають в опц на Чорновола, то більше про їх проблеми наслухалася ніж про дитину, Грабачко мегі дуже подобалася, бо все гарно і чітко пояснювала, показувала...я думаю що все залежить ще й від їх стану  душі скажем так, як не як, вони люди і теж мають свої проблеми, хоча я їх невиправдовую.....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мамка Лікуся

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Ліка
« Reply #70 : 11 Серпень 2013, 00:01:27 »
Можливо хтось може підказати розклад УЗД в Екстрамеді, знаю що в них там раніше було пн.вт.пт. до обіду, а вівторок та чт. після або навпаки...Хотілось би попасти в понеділок зранку але не знаю чи є сенс іти, бо не пам'ятаю з якої по яку годину :xmm

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #71 : 11 Серпень 2013, 13:01:35 »
Я 2 тижні тому теж терміново хотіла на УЗД в понеділок зранку, то і в Екстрамеді, і в КДЦ мені відповіли, що УЗД вагітних після обіду. Прийшлось стояти чергу зранку на УЗД до Грабачко на Чорновола. Можливо за 2 тижні щось змінилось, але врятлі...  d104

Offline MoniK

• найщасливіша дружина та мамуся!
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Зародження життя-це безцінний дар небес!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #72 : 11 Серпень 2013, 22:57:03 »
В Екстрамед бажано попередньо записуватись, бо там зазвичай в них вже все розписано і черги бувають :)

З чого починається Щастя?
З смужок на тесті твоєму,
З УЗД що сердечко покаже,
З того, що тепер ви вдвох... :)

Offline джумик

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дмитро
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #73 : 15 Серпень 2013, 19:58:09 »
Чесно скажу була в державних структурах на узд,постійні черги сварки,стоіш уже в голові крутиться нічого не хочеться,нарешті пробиваєшся до того лікаря ,а вона ше не в настроі,все шось хамить,на сикунду прикладе датчик шось там буркне ,шо нічого не зрозумієш,і каже вставайте,я перший раз думала...може не пощастило..пішла до іншоі лікарки але теж в державній аналогічна ситуація. маючи досвід  і не хотіла вже нерви псувати бо і так постійно переживаєш шоб з малюком все добре було,вирішила піти в приватну чула від багатьох людей що в Медсервісі апарат хороший і пішла туди..це непорівняти, записалась собі на зручну для себе годину ,прийшла, приємна лікар подивилась все розказала,дали мені детальний опис всього надрукована ,а не накалякано як не буть ,шо не розбереш,зробили два фото,і я щаслива і спокійна звідти вийшла,а головне заплатила майже так як і в державній,так шо тепер  тіки туди :) d101

Offline євка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #74 : 23 Серпень 2013, 15:13:46 »
Я два рази була у Костенко-нормально все так ретельно дивилася, все розказувала!на 22 тижні відправили мене з загрозою в стаціонар, а коли виписували, лікар відправив ще раз на узд в них там бесплатно.Під кабінетом чекала годину, зайшла а мене питають ти чо прийшла?тебе вже виписують! я їй пояснюю що мене лікар прислав серцебиття послухати, а вона мені по животі поводила секунд10 тим датчиком, включила серцебиття і каже "слухай собі!!!"
а що вони там понаписували d111-виявилося що моя дитина відстає в розвитку на 2 тижні, бо другий раз коли робили узд ніжки мали там скільки мм., а третій раз коли в лікарні робили то вже менше мм. я була в шоці d16 куди ті мм ділися???, і лікар мій теж-але вони одне одного захищають, каже маже вона помилилася!!!порадив мені через 10 днів знову йти на узд d104.Мені в жк моя лікарка сказала що не потрібно а з того що вони понаписували усміхнулася і сказала що так вони бесплатно роблять все!!!нікому б не радила йти робити бесплатно, бо відношення  d105-ніби додому прийшла до них а не в кабінет і вечерю вимагаєш, та ще і як зроблять що потім настрій на місяць пропаде...від нашої бесплатної медицини в мене просто жахливі враження d107

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #75 : 23 Серпень 2013, 16:00:07 »
привіт всім !! не підскажете скільки в Костенко коштуе записати на диск, і де краще це зробити, хотіла перше іти в екстрамед но тут такого понаслуховувалась про Марту Романівну що аж страх бере і якщо хтось знае ще скільки в інших клініках це коштуе, заздалегідб дякую

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #76 : 23 Серпень 2013, 17:04:22 »
В Екстрамед можете ще до Токар записатись, досить приємна жінка :) До Марти Романівни,мені якось везло не попадати,але дійсно навіть від подруг таке наслухалась, що страшно було й самій попасти d30
Цитувати
нікому б не радила йти робити бесплатно, бо відношення  На тобі!-ніби додому прийшла до них а не в кабінет і вечерю вимагаєш, та ще і як зроблять що потім настрій на місяць пропаде...від нашої бесплатної медицини в мене просто жахливі враження
з цим згідна, сама була декілька разів на бесплатному УЗД коли лежала на збереженні в ОПЦ,то відношення жахливе, досить того що в холодному коридорі(це була зима) стояли довго і чекали та ще й там таке УЗД роблять,що краще взагалі не йти,хіба з лікарем йти, бо за весь мій час перебування в стаціонарі мені реально тільки 2 рази нормально зробили узд це коли моя лікарка пішла зі мною поцікавитись моїм станом а все решті для галочки робили d105

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #77 : 23 Серпень 2013, 18:38:19 »
Цитувати
В Екстрамед можете ще до Токар записатись
а хіба Токар робить УЗД вагітним?  :xmm
Цитувати
скільки в Костенко коштуе записати на диск, і де краще це зробити
Робила УЗД в неї в КДЦ на 11 тижні, то 100 грн., а на 19 тижні - 120 грн. Перший раз робила фото, другий - відео, то нічого не доплачувала.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 23 Серпень 2013, 22:30:07 »
Цитувати
а хіба Токар робить УЗД вагітним?  xmm
Ну мені особисто робила d112 я не знаю,можливо тільки на ранніх термінах, бо мене перед тим як записувати то уточнювали термін. Але дивилась вона дуже швиденько(ну в принципі я й не проти була), загальні дані записала, в загальному пояснила мені і все...а от щодо пізніших термінів то не знаю, бо на пізніх я ходила до Дельви та Грабачко і як спеціалісти вони мені сподобались,от тільки не люблю лазити в той ОПЦ,там такі черги що ледве висиджувала :oox

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 24 Серпень 2013, 10:23:32 »
зараз така проблема , що в консультації не приймають узд до історії з приватних закрадів, цільки з перенатального от і мабудь прийдеться висижувати черги чи за гроші чи без них :( :( :( :( :(

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 25 Серпень 2013, 19:15:25 »
Я щось читала попередні відгуки і так толком не зрозуміла чи ще десь крім ОПЦ приймає Дельва К.М. :xmm Якщо ще десь приймає, то можете написати точну адресу і чи обовязково наперед до неї дзвонити перед тим як іти

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #81 : 25 Серпень 2013, 21:15:13 »
А я всі узд роблю в Марти Романівни,першу вагітність теж в неї робила,вона мені подобається як людина і довіряю їй як спеціалісту.Але ходжу в приватну клініку,там вона заіжди уважно дивиться,вче пояснює і розказує.От на 6 вересня записалась на друге планове узд;)

Offline Світлана237

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 26 Серпень 2013, 09:08:14 »
ось так завжди вирішила на сьогодні піти на узд а державне свято(((( так чекала аж спати не могла..... а тут на тобі... засмучена :( прийдеться відкладати до середи, приватні сьогодні працюють хтось знае?

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +154/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #83 : 26 Серпень 2013, 09:28:20 »
Я була у Дельви того тижня,на перед не записувалась,але були жінки які записувались,то двох закликали в кабінет без черги,але на коридорі зробився такий шум,шо ліпше напевно почекати в черзі.Я в неї і з малим робила УЗД,просто не знала шо вона Дельва,гарно дивилась і тепер і тоді.Просто тепер дуже швидко,бо маленький термін.Якшо комусь потрібно то її номер 0506702221.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #84 : 26 Серпень 2013, 10:04:01 »
Пиватні всі працюють,бо я іду на 12 сьогодні;)