Автор Тема: Нервово-психічний розвиток дітей до одного року.  (Прочитано 14759 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христя31

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
А я коли народила першу, то зразу сприйняла, так легко, так ніжно))) А от до другої дитини, було важко звикнути, десь перші 5-10 днів, напевно був психологічний шок...((( А тепер все стало на свої місця))) d102

Сказали спасибо: Vikanka

Offline Vikanka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
А мій малюк зовсім не хоче засинати саменький, на руках вже стає важко носити, а біля циці засинає рідко. Ввечері перед сном ми з чоловіком години дві по черзі носим, як тільки в ліжечко-зразу в плач, мусить на руках заснути, а вдень доводиться в кенгурушці носити...на вулицю одягаю-плач, на вулиці буває істерики заводить, отак на руки хоче чи що. Іграшки йому треба міняти кожних 10 хв, бо швидко набридають, на одному місці всидіти не може довше 15 хвилин. по-білому заздрю мамам зі спокійними дітьми, яких ото посадиш в манежик, накидаєш іграшок, в маля сидить собі грається... Не знаю, чи це нормально, чи ні, чи може до невропатолога відвести...

Offline Eliss

• Своя Мамка
  • Репутація: +15/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я щось не багато мам знаю у яких діти самі засинають.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ось тут стаття про сон, дещо цікаве для себе взяла.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Gundzyk

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маруся, 9 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ганна
А ви не пробували "гніздо" для малюка? Мене дуже врятувало. Я поруч клала, однією рукою торкалася, пестила, і ми засинали. Дитина відчувала, що я поруч, чула дихання, але я не боялась роздушити її, абощо. І ми спали гарно вночі, тільки їсти прокидалися.

Offline odovira

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліна(6 років), Богдан(1рік)
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
всі ці норми є індивідуальні

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
всі ці норми є індивідуальні
Та це зрозуміло що індивідуальні...але якщо є серйозні відхилення від норми тоді вже треба хвилюватися!
 Дуже хороша і змістовна стаття про сон... ссилка вище! Багато для себе почерпнула корисного! Дякую мамульки :flv

Offline Наталія280293

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
дівчатка хто порадть що робити,малюк взявся собі привичку кричати просто так,видно що його нічо не болить бо між криками сміється,кричить аж затягує,набирає повні легені воздуху і кричить...
як з цим боротися?ніяк не мож це заспокоїти ні на руки все рівно кричить,ні іграшка нічго,видно що він кричить так аби було,але якщо не зветраю увагу то починає так вже кричати що аж пищить..

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Напевно синочок так проявляє свою любов або хоче більше уваги d104
А краще покажіться невропатологу, щоб вже точно знати що він так балується, а не щось інше.