Автор Тема: Садочок "Перша ластівка"  (Прочитано 7433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Re: Садочок "Перша ластівка"
« Reply #17 : 04 Листопад 2011, 23:49:40 »
До речі, цей садок недалеко від мене, ми з чоловіком спеціально ходили туди гуляти, щоб глянути, як він виглядає. Бо хотіли в приватний дитину дати. Алеяк прийшли на подвіря, то у мене зразу відпало бажання, якось так страшненько все виглядає.. Думаю, вже за ті гроші, що платять діти, могли б щось краще зробити..

Offline Olis

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #18 : 03 Квітень 2012, 00:00:54 »
А скілки садок коштує??
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksa66

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 20 Серпень 2012, 20:59:50 »
Дівчатка, інформація з перших уст, бо працюю там . Садочок коштує 1 500 грн в місяць. В групі 10-12 дітей . На цей рік майже немає місць. Ще можемо взяти 2-х в 3-річну групу і 2-х в 5-річну групу. Дзвоніть 30302. Запитуйте,якщо щось ще вас цікавить.

Я ще хотіла відповісти на докір про фасад нашого приміщення. Приміщення орендоване-не власне, тому було б не розумно вкладати гроші в фасад(великі), хоча цього року ми його обновили

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #20 : 20 Серпень 2012, 21:04:21 »
Оксана, а розкажіть про графік, умови,якщо неважко і є час.

Offline Oksa66

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #21 : 21 Серпень 2012, 11:55:44 »
Графік роботи -цілий день (з 8.00 чи 8.30 до 17.00 або 18.00-18.30) узгоджуємо з батьками. Умови хороші але без фанатизму.Харчування домашнє-дитяче. 4-х разове,денний сон , розвивальні  заняття, англійська мова  (німецька) , логопедичні заняття, музика, фізкультура, ігри, прогулянка.А основне хорошие ставлення і догляд.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #22 : 22 Серпень 2012, 21:46:58 »
ось випадково знайшла таку інформацію

Дорогі батьки!!!
 Враховуючи численні звернення батьків, з вересня 2012 року в приватній школі- садку "Перша ластівка" відкриваються дошкільні групи!!! З Вашими дітьми працюватимуть професіонали, які мають досвід роботи з малюками. Крім вихователів, з дітьми працюватимуть логопед, вчителі іноземних мов ( англійська, німецька), музики та танців, бебі-фітнесу... До послуг батьків гуртки та студії, що працюють в школі. Наповнюваність груп 10-15 дітей. Садочок працюватиме щодня з 8.00 до 18.30.
 Приватна школа-садок утримується на кошти батьків. Інформацію про нас дивіться на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 За довідками звертайтеся по тел. 30302.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline МартусиК

• У мене э два щастя: одне говорить "Кохана",а друге "Мама".
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік і Наталя
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #23 : 24 Серпень 2012, 23:22:44 »
Я хочу поділитись своїми з вами враженнями про "Першу ластівка".
Я закінчила цю школу 4 роки тому...Вчилась там і всадочку і в школі усі 11 років...Атестат видали звичайний,але знання дали дуже хороші.У цій школі головне не зовнішній вигляд,а саме відношення вчителів ,учнів,адміністрації.Адміністрація знає всіх дітей по-іменно,дітками цікавляться,переживають за кожного.Вчителі-супер,усі спеціалісти своєї справи.По закінченню з усіма вчителями залишилася друзями.У класі мало дітей, усі як одна дружня компанія, школа-одна сім*я, дітки спілкуються від найменшого до найбільшого.....це супер!В школі виховують справжніх особистостей.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline fragile

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #24 : 25 Серпень 2012, 01:19:02 »
все класно, теж чула хороші відгуки, але з такими цінами 2000*12 міс=24000 грн  d107
мабуть десь в Ітоні чи Кембріджі дешевше буде  d30

Offline МартусиК

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 25 Серпень 2012, 11:50:04 »
Не на 12 ,а на 9,три місяці літа у діток канікули... z1..я розумію,що це великої ролі не відіграє..... d1043....розумієте,хто має можливості,той :) дає дітей у цю школу.....бо знає,що тут навчать, нагодують,за всім прослідкують...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalie_G

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #26 : 03 Вересень 2012, 17:03:36 »
А харчування там триразове чи чотиразове? Бо по телефону мені сказали, що триразове. І взагалі, як хто думає, варто давати дитину в приватний садок, чи там настільки краще ніж у державному?

Offline МартусиК

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 15 Вересень 2012, 12:51:23 »
там дають сніданок,обід і вечерю,колись ще був і другий сніданок (фрукти давали) тепер теж напевно так))) :)

Offline арніка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: настя-5 р.
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #28 : 28 Вересень 2012, 13:50:04 »
Моя внучка відвідує садочок. Дитина задоволена, хоче туди йти. З дітьми працюють хороші вихователі. Вони люблять дітей. Моя Настуся має досвід відвідування державного садочка. Приходила з садочка і зі всіма сварилася. Зараз мала спокійна. Після садочка весела і радісна, розповідає віршики, співає, граючись з ляльками, ніжно і лагідно звертається до них. Саме так до дітей звертаються працівники садочка. Моя старша внучка відвідувала  групу підготовки до школи. Дякуючи Тетяні Михайлівні ,наша  дитина  навчилася читати, орієнтуватися в зошиті, стала зосереджена, уважна і сьогодні відмінно навчається. В садочку багато іграшок. Доречі діти можуть гратися іграшками. Це не виставка іграшок. В групі все зроблено зі смаком. Дехто пише, що це дуже дорого. В смайликах та чомучках не дешевше. Ми там були. Бажаю успіхів, здоров я і дітям і дорослим.

Offline geromi

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #29 : 05 Лютий 2013, 00:37:47 »
Ми записались на 2014рік. підкажіть де там гуляють  з дітками (бо я бачила 2 качельки перед будівлею школи)? та який розпорядок дня для найменьших діток? дякую

Offline chik

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Микола
« Reply #30 : 14 Лютий 2013, 02:09:45 »
1500 за садок на цілий день - це дешевше, ніж Смайлик на 4 години. І дітей годують, а в розвиваючих центрах - хіба печенько. І бувають дійсно ситуації, коли батькам дорожче виходить сидіти вдома з дитиною.

В школу ходить племінник кума, то дуже задоволений і хлопчик, і батьки.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #31 : 14 Лютий 2013, 11:46:54 »
Цитувати
1500 за садок на цілий день - це дешевше, ніж Смайлик на 4 години. І дітей годують, а в розвиваючих центрах - хіба печенько. І бувають дійсно ситуації, коли батькам дорожче виходить сидіти вдома з дитиною.
ну це дивлячись яки ви цілі ставите! Бо взагалі то Смайлик не є дитячим садком!!! вони і не повинні дитину годувати! вони повинні її розвивати і з нею займатись! а перша ластівка то всеж таки садок! такщо думаю, що порівняння недоречне.
До того ж смайлик будує свій садок на повний день, відкриття плануєтся на вересень 2014 року.

Offline li-da

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 і 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #32 : 13 Квітень 2013, 08:04:58 »
Я записала молодшого синочка в цей садочок. Але тепер виникли сумніви - сусідка водила туди сина пів року, каже що дивляться лише за дітками високопосадовців d104, в групі 18 чоловік, а не 10-12. Дівчата, які водять сюди діток, напишіть чи справді так?

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #33 : 13 Квітень 2013, 10:38:25 »
Я туди дзвонила взнавала, порозпитувала про умови і принципи і методики виховання дітей, зробила висновок, що туди дитину навряд чи дам. На мою думку він не коштує тих грошей які запрошують .