Автор Тема: Садочок "Перша ластівка"  (Прочитано 7799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Садочок "Перша ластівка"
« Reply #34 : 13 Квітень 2013, 11:46:20 »
я так само розглядала цей варіант, але ще руки не дійшли про нього детально взнавати, бо ми ще малявки :)
але якшо ти кажеш, шо не варто, то, напевно, так і є.. розкажеш на досугє своє враження  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #35 : 13 Квітень 2013, 14:20:43 »
моя свекруха буває там часто на семінарах то у неї про нього негативне враження,теж каже що не вартує тих грошей які вони просять,я їй довіряю педагог з багаторічним стажем!!

Offline li-da

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 і 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #36 : 14 Квітень 2013, 17:24:32 »
Дякую за відгуки. Мені подобається, що там мало діток в групі.

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #37 : 20 Жовтень 2013, 23:12:41 »
Моя племінниця там була рівно місяць  :) то там і гуляли - в дворику, але вони не просто в піску сиділи, а їх там водили, показували і розказували - вона казала, що було цікаво і навіть мені після садочка щось розповідала.

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #38 : 20 Жовтень 2013, 23:14:48 »
Цитувати
Моя племінниця там була рівно місяць  посмішка то там і гуляли - в дворику, але вони не просто в піску сиділи, а їх там водили, показували і розказували - вона казала, що було цікаво і навіть мені після садочка щось розповідала.
а чому рівно місяць? що не сподобалося?

просто дуже хочу свого малого в цей садок,

яка ціна на даний момент актуальна? чи проводяться там заняття з дітками?

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 20 Жовтень 2013, 23:27:23 »
Вони лиш тоді почали роботу, мали дві маленькі групки - старших і менших. Нам не сподобалось, що на заняттях старших і менших об'єднували...мала скучно розказувала, що вона там якісь палички складала...а нам треба було алфавіт, читання і т п... Але відношенням, доглядом, психологічним станом дитини ми були дуже задоволені...Вони там щоранку в колі спілкуються, діляться настроєм і враженнями і т п , тобото на кожного є час...Зараз сама думаю малу записати, сподіваюся за таку вартість шаленої черги не буде і ще буде час почитати віідгуки тих, хто туди водить дітей. Кума там в школу водить сина - то захвату і мами і малого немає меж...чесно...

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 20 Жовтень 2013, 23:31:21 »
Може хтось з форумчанок водить дітей в цей садочок? хотілося б, щоб поділилися відгуками

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #41 : 20 Жовтень 2013, 23:44:29 »
Цитувати
відношенням, доглядом, психологічним станом дитини ми були дуже задоволені..
навыть странно таке читати, що комусь алфавыт був важливышим за оте все!!!  d107 І що в звичайному садочку їх вивчили алфавыту чи що?  d30

А все ж таки то так странно яки різні вимогі в мамів  :xmm, я наприклад як раз на різновікову групу поведусь набагато більше ніж на вивчення букв. навіть навпаки буду тікати від садочка де багато часу приділяють навчанню дитини.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #42 : 20 Жовтень 2013, 23:47:48 »
В мене знайомі водили, їх напрягало, що багато грошей дерли попри і так дорогу оплату, але вони ну дуууже заможні, тому вони з таким обдираловом зтикаються постійно і всюди, думаю , що більш меньш звичайних середніх батьків це не стосуєтся, хоча не так давно в темці про садки хтось писал, що цього року в Ластівки брали в батьків по 650 грн на вікна  d111.
В іншому вони були задоволені.

Offline лулу

• Активна Мамка
  • Репутація: +95/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Йосип, 02.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #43 : 20 Жовтень 2013, 23:55:32 »
В цей садочок знайома водила донечку, але зараз перевелись в інший садочок. Причина була в тому, що дуже занедбано: шафки не зачиняються, пилосос поламався - то 2 тижні ніхто не пилососив, а на підлозі можна вже було картоплю сапати, такого бруду і болота назбиралось. Вони проходили рік і були налаштовані ходити й дальше, навіть влітку батьки здавали по 500 грн.на ремонт санвузлу. А в вересні коли прийшли і побачили , що ситуація не помінялась і далі усе не в належному стані і плюс до того всього в вересні підняли оплату( що шокувало батьків , бо перевелись би в інший садок ще влітку) , а тут поставили їх перед фактом, коли дітейй вже нема куди дівати- то мою знайому то просто вкоробило,( хоча вони дуже заможні), але  вона за вересень оплатила,проходили тиждень і перевелись в державний садок. Зараз мега задоволені. Єдине , що донька трохи в шоці, бо там приділяли увагу кожному індивідуально, а тут в державному такого нема.

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 21 Жовтень 2013, 00:15:13 »
Цитувати
, пилосос поламався - то 2 тижні ніхто не пилососив, а на підлозі можна вже було картоплю сапати, такого бруду і болота назбиралось.
а якщо б санстанція нагрянула? d111

шукаю садочок, де б прводилися заняття з дітками , в групі було не більше 15 чоловік, з дітками б гуляли, провітрювали примішення в групі, щоб буди заняття з танців, англійської мови, логіки та інше,
 готова платити плату за навчання+ харчування, але додатково кожен місяць здавати на ремонт, то це занадто, в ціну навчання повинно бути включено все.
завтра поїду в цей садочок і все взнаю

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #45 : 21 Жовтень 2013, 00:35:21 »
Цитувати
а якщо б санстанція нагрянула?
ой, я тебе прошу, а то в нас вона колись неочикувано приходила  ;)
Цитувати
шукаю садочок, де б прводилися заняття з дітками , в групі було не більше 15 чоловік, з дітками б гуляли, провітрювали примішення в групі, щоб буди заняття з танців, англійської мови, логіки та інше,
ну так сходи в Маленький Енштейн, там вроді гарні відгуки від батьків, тільки не знаю як там  з прогулками, бо всеж таки вони на стометрівці.

Offline Біляночка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 3 роки 2 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #46 : 21 Жовтень 2013, 06:43:19 »
Щоб не більше 15 дітей, то це напевне має бути тільки приватний садочок. У такому простому державному садочку держава обіцяла не більше 20 чоловік. а дітей додають.
Щодо різновікової групи то напевне добре меншим дітям. вони вчаться вимови від старших. А старші люблять від малих перебирати - це не добре....

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #47 : 21 Жовтень 2013, 09:29:50 »
Цитувати
Щоб не більше 15 дітей, то це напевне має бути тільки приватний садочок.
так Світлана і шукає приватний.
Цитувати
А старші люблять від малих перебирати - це не добре....
таке буває тільки в групі молодших дітей, наприклад , коли говоряща 2,5-річна дитина починає мичати  як неговоряща 2-х річна, коли в групі є 6-річні діти вони навпаки у спілкування  з малятами дуже багато отримують і дають, а також набувають цінний життєвий досвіт бути вчителям і опікуватись нерідною людиною, а для мене це набагато більше значить ніж вивчення букв, бо набагато більше в житті згодится, а навчитись цьому в 16 років вже навряд вдастся.

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 21 Жовтень 2013, 10:36:07 »
навыть странно таке читати, що комусь алфавыт був важливышим за оте все!!!  І що в звичайному садочку їх вивчили алфавыту чи що?  ги-ги-ги
ги ги  ги В звичайний садочом ми ніколи й не ходили. Алфавіту і всього іншого нас навчили в іншому закладі не повноденного перебування. В кожних батьків свої вимоги.

Offline Біляночка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 3 роки 2 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 21 Жовтень 2013, 16:27:02 »
Моєї знайомої дитина ходила у садочок "Квітка Карпат" у старшу групу, то її вчили алфавіт, розбір слова такщо у школу дитина пішла без проблем. Із англійської трохи слова знала. Так що садочок багато чого дає. Я руками і ногами за те, що садочок вчить поводитися у суспільстві і дає елементарні знання, щоб дальше у школі було легше.
У мене є сусідка, яка не дала була дитину у  садочок то потім дуже жаліла. Дитині дуже важко було пристусуватися він страшено плакав,  коли вона його залишала у школі. Приходив до дому і уроків не хотів вчити казав , що він до школи не йде. 

Offline мышка

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #50 : 14 Грудень 2013, 21:53:27 »
теж сьогодни почула хороше про цей садок школу,в знайомых двое дитей там вчаться. от сама задумалась