Автор Тема: Садочок № 11 "Пізнайко"  (Прочитано 19702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Re: Садочок № 11 "Пізнайко"
« Reply #17 : 03 Березень 2012, 16:14:38 »
Мій синочок піде у 2012 в цей садочок, тому хто ходить або збирається в цей садочок пропоную озеленити "наш" садок! Ті хто ходять най запитають завідуючу, а ми приєднаємося. Можна купити по 1 садженці на базарі, краще хвойні так як виділяють багато кисню і бактерицидні. Давайте подбаємо про здоров"я наших діток разом, а не будемо чекати "манни небесної" зі сторони! Хтось може принести квіти з дач,сел і зробити справжню красу у рідному садку. Можна зробити до Паски, дня Мамусі!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таїсія

• Активна Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катінька
  • Ваше справжнє ім’я: Таїсія
« Reply #18 : 21 Березень 2012, 22:31:12 »
Ми , також, стаєм на чергу в цей садок, наші сусіди дуже  задоволені. Найголовніше, нам  близько додому.

Offline Франківчанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #19 : 27 Березень 2012, 15:45:19 »
Інна, Ви мододець! Ідея з озеленням- СУПЕР! Ми теж цього року збираємось йти в "Пізнайко".

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #20 : 05 Квітень 2012, 14:40:04 »
Ми теж цього року йдем в Пізнайко, думаю це буде дивно виглядати якщо мамусі дітки яких ще не в садочку прийдуть озеленяти садочок, а от на наступний рік я тільки за, і квіточки зможу принести і деревця чи кущики які потрібно, дуже люблю роботу на землі...Дівчата які в садочок діток дають, а ваші дітки дуже самостійні, тобто самі їдять, самі пісяти ходять, вдягаються? Бо мій Ігорко через раз це все робить , от я і переживаю як то буде в садочку...А ще мені цікаво, як до садочку треба готуватись, який одяг мати, взуття, чи ще якісь аксесуари спеціальні "садочкові" d100 Просвітіть мене далеку, чи то в садочку ближче до червня будуть говорити ?
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #21 : 05 Квітень 2012, 22:45:38 »
Мої двоє діток ходять у цей садочок... обидвоє з ясельок. В принципі я задоволена садком в цілому.... зважаючи й на те, що нам досить близько.... Та вихователі.... бажають кращого... Яринчиними я дуже задоволена! А от Олексійкові з вихователями не повезло.... d141 в моєму розумінні, це навіть легко сказано, ні ви не подумайте.... ніякого поганого ставлення до діток я не помічала, ну принаймні до мого сина.... але саме вихованням вони зовсім не займаються..... ніякої дисципліни.... поганенькі заняття.... ну ще можна багато всякого писати....
На рахунок запитання Тані.... повір, що з 20-ти діток у групі, перших 2 міс. самі їдять максимум 3-5 діток.... решта діток догодовують... допомагають без проблем... пісяти в яслах всім дітка постійно нагадують, плюс кожна мама сама узгоджує з вихователями як і коли її дитинка хоче і може пісяти... Мої дітки в ліжечко не пісялись ні разу... трусики інколи на початках запісювали, та я завжди у шафці мала, і маю запасних 2-є трусиків, колготочків, штанці... маєчки - на випадок якщо дитинка побігала і змокріла, переодягають вихователі без проблем, ну принаймні мої так робили. У Яринка вихователька навіть запитувала на початку кожної мами, що любить ваша дитина, як їй подобається щоб з нею говорили... і таке всяке....
Ну а на рахунок одягу, то це кожна мама вирішує сама, я наприклад своїх обох завжди в садочку переодягаю у спортивні костюмчики і тапки... ну тобто в садочку вони ніколи не сидять ввесь день, чи то навіть годинку у тому ж одязі, що приходять. Ну по-перше, якщо Олексій в основному ходить в джинсах, то я вважаю, що йому важко увесь день товктись у тих джинсах по коврику. хочеться щоб було вільніше і не давило.... а по-друге, якщо він увесь день на колінах там пролазить у тих джинсиках чи вельветах, то який він буде мати вигляд (пожвяканий) як ми будемо іти додому? А інколи бувало, що міг і заляпатись коли їв.... то я його зранку і потім завжди переодягала... а той одяг або ж потсійно залишала в групі, або брала прати додому....   тапки теж завжди купую зручні. на заліпках, щоб дитина не заморочувалась шнурками, ну і йому все-таки ввесь день  у них бути, тому на цьому не економлю.... бо бачила, що деякі батьки наприклад взували восени і зимою босоніжки ті, що літом дитина ходила по вулиці, бо ніби на наступний рік вони стануть малі, то нехай носить.... але я вважаю, що це не зручно. Але то як кому виходить.
А взагалі, то як-правило вихователі самі все розказують.... та й час все ставить на місце.

Ось так. d100

Offline maryana0480

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 6років
  • Ваше справжнє ім’я:  Мар'яна
« Reply #22 : 06 Квітень 2012, 12:11:48 »
Dobrogo dnia vsim mamochkam!!!Xochy i ya zalushutu  vidgyku pro zej sadok!Moya dutuna xodut y nogo z 2 rochkiv i ya yak mama zadovolena vsim!Vuxovateli prekrasni ymiyt znajtu pidxid do ditej,xarchyut dobre i zavzdu svizenke xorosha programa v sadky !Praktuchno vse,chomy navchulas moya dutuna ya zavdiachyu zomy sadky i vuxovateliam!!!Na raxynok zyrnaly "Piznajko"ne poshkodyete,prudbajte jogo tam dyze bagato zikavux rechej i rozvuvaychux zaniat dlia vashux ditok vin ide po viky!Na raxynok blagodijnux vneskiv ni razy ne chyla za 4 roku cho vono mae bytu v oboviazkovomy poriadky,zdavalu xto skilku moze i po mozluvosti!Batku y yakux ne bylo ziei mozluvosti ne zdavalu i vid zogo vidnoshennia do vashux ditok az niyak ne zminetsia!Groshi yaki zburalu na sviato Mukolaya chu na Novuj Rik bylu potracheni na ditochok,tobto y grypy zakypulusia igrashku,knuzku rozvuvaychi materialu i na batkivskux zborax za potracheni koshtu dalu zvit!Y koznij grypi e batkivskij komitet i vid nogo bagato zalezut,prosto prujmajtu aktuvny ychast i vurazajte svoy zazikavlenist y vuxovanni vashux ditok i vse garazd!

Offline maryana0480

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 6років
  • Ваше справжнє ім’я:  Мар'яна
« Reply #23 : 06 Квітень 2012, 12:24:28 »
Mamysi,vu molodzi,pobilshe bu takoi aktuvnosti!Mu tez z cholovikom zavozulu y sadochok pisok chob nashi ditku malu de gratusia i v grypi remont dopomagalu robotu svoimu sulamu,shkoda tilku cho takux batkiv dyze malo!!!

Offline Natali-Paris

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 09 Квітень 2012, 17:16:45 »
І я висловлю свою думку про цей садочок.
Сама територія, будівля і приміщення досить непогані. Харчування дуже хороше.
Мясо практично кожного дня.
А от на рахунок виховної роботи-повний ноль. Я взагалі не задоволена роботою вихователів.  :(
Моя свекруха працює вихователькою в садочку в селі,і коли я розказую їй про наші свята,і їх організацію-вона дуже здивована. Я бачила відеозйомку з її дитячими святами,то це небо і земля.
За три роки відвідування садочка моя дитина корисної інформації звідти винесла мало. І підготовка до школи там слабенька.
Можливо це тільки така наша група....
Ми якраз цього року закінчуємо,і наші вихователі набируть нову групу.
Тому,мамочки,будьте розбірливими у виборі вихователів. d108

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #25 : 09 Квітень 2012, 21:51:13 »
На жаль, у нас та сама ситуація з виховною роботою. Дійсно, умови, догляд і харчування хороші, але виховна робота слабенька. Теж порівнюю з садочком у селі. Я думала, що одна така вимоглива :) І це вже навіть не від вихователя залежить. Одні ж не будуть зі шкури дертися, якщо решта не спішать щось робити. План свій виконають і все z2

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #26 : 10 Квітень 2012, 23:21:12 »
щось я це прочитала і трішки розстроїлась :(, хоч я і сама багато з синочком займаюсь і не збираюсь припиняти, а садочок мені для того, щоб синочок був в дитячому колективі вчився гратися з дітками, ділитись і просто спілкуватись...Подивимось як буде у садочку  :)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 11 Квітень 2012, 11:55:09 »
 Метелику, не розстроюйся. Вихователі у всіх садочках непрямо кажуть, що виховувати дітей мають юатьки, а вони тільки роблять свою роботу - забавляють їх і доглядають. Займатися однозначно самому треба, але там дитина крім спілкування, дисципліни, режиму і колективу вчить багато розважального для себе - гарні віршики, пісеньки і нові "погані"словечка)))

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #28 : 11 Квітень 2012, 12:04:43 »
Мої дівчатка йдуть в червні в молодшу групу на 1 поверсі коло завідуючої.Може хто з нами?Мене поки що тривожить тільки харчування і догляд.Тобто-щоб у групі вихователі не кричали,не сварили не шарпали малих.Я розумію,що вони не мами,але мої малі звикли до "комфорту" в сім,ї.

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 11 Квітень 2012, 12:13:02 »
Може ми з вами? Малий зараз в ясельній, а куди їх переведуть - ще не знаю. Поки що харчування і догляд цілком нормальні, та й вихователі сюсюкають, бо дітки маленькі. А от чи пощастить з вихователями у молодшій групі - побачимо :)

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #30 : 20 Квітень 2012, 00:47:52 »
А я хвилююсь щоб мій Ігорко когось не образив, бо мені потім так незручно буде...Хоч він в мене не забіяка, і ніби без причини нікого не чіпає, але здачі може дати, та й іноді як щось не поділить з кимось то може штовхнути  d104
 Ми теж цього року в молодшу групу ідемо  d41 d41 d41

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #31 : 20 Квітень 2012, 18:52:30 »
Моя Яринка теж піде у молодшу групу цього року, бо переходить з ясельок цього року від Власти Іванівни (супер вихователь z4).... до кого перейде? Не пам"ятаю прізвище (ім"я)  d100, та знаю, що та досить хороша вихователька. Та та група не біля дверей завідуючої, а якраз там де вихід прямо в актовий зал. (Тяня, може і наші дітки там зустрінуться....  ;))
А Олексійко мій, цього року - ВИПУСКНИК!!! d41

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #32 : 22 Квітень 2012, 13:02:16 »
Щось чим ближче до садочка, тим сильніший в мене мандраж, наче дитина в інститут вступає  :)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #33 : 23 Квітень 2012, 11:56:15 »
Цитувати
Щось чим ближче до садочка, тим сильніший в мене мандраж, наче дитина в інститут вступає
і у мене так же,дуже переживаю.