Автор Тема: Повернути романтику в родину  (Прочитано 7421 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Альонка???Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Повернути романтику в родину
« : 11 Квітень 2010, 18:03:56 »

Навряд чи на початку відносин люди замислюються над тим, які їх дії можна назвати романтичними - просто їм хочеться радувати дорогу людину, а задоволення від цього занурює їх у стан запаморочення. Однак, через якийсь час спільне життя входить у звичку і не приносить колишньої радості.

Що ж робити? Звичайно ж, повернути романтику в родину! Є чимало способів пожвавити відносини. І це зовсім нескладно. Було б бажання!

Перше і, мабуть, головне - оздоровити психологічний клімат вдома. Це означає, що слід утримуватися від образ і докорів. У кожного з нас є «букет» дратівливих звичок. Рушник, що десь валяється, немита тарілка, «зависання» біля телевізора ... Загалом, терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Пояснюємо, просимо, ховаючи якомога далі образливі слова.

Психологи стверджують, що партнерів зближують спільні прийоми їжі. Для працюючих людей приводом поспілкуватися один з одним і розповісти про минулий день може бути спільна вечеря. НЕ сидіть на роботі допізна, відмовляючись черговою фразою «макарони і сам зварити можеш».

Підготуйтеся до його приходу так, щоб, ледь увійшовши, він відразу побачив, що це - те місце, де його чекали, де йому раді. Або, якщо чоловік приходить раніше, попроси приготувати його що-небудь. Нехай це буде тривіальна яєчня, все одно, не забудь похвалити його. Трохи вина, свічки - ну чим не романтика!

Спільні подорожі теж йдуть на користь відносинам. Припустимо, спонтанна подорож в місце, де ви познайомилися або де провели свій медовий місяць. На віддалений острів, де будете тільки ви двоє, море, приголомшливі заходи і ніяких включених мобільних телефонів. Це чудова можливість знову побачити і почути один одного, забути давні образи і знову знайти любов, яка, насправді, нікуди не поділася, просто стала менш помітною на тлі повсякденних проблем.

Якщо у вас не дуже добре з фінансами, можна розглянути варіанти з заміським будинком відпочинку, пансіонатом і, врешті-решт, просто взяти палатку та поїхати в якесь мальовниче місце.

Частіше радуйте один одного. Невеликі сюрпризи, квіти просто так, без приводу, кумедні SMS-ки, ніжні дотики та обійми, слова любові - іншими словами, ні в якому разі не забувайте про любов.

На одному з форумів дівчина на питання, що таке романтика у відносинах, відповіла так:
Романтика - це прогулянки влітку під дощем без парасольки і босоніж!
Романтика - це зустрічати світанки, відчуваючи свободу і рух до чогось нового і незвіданого.
Романтика - це сидіти на березі моря і слухати шум прибою, дивитися на сонце, яке сідає за горизонт, відбивається на поверхні води.
Романтика - це лежати на березі моря, дивитися на зоряне небо і шукати сузір'я.
Романтика - це сидіти в компанії у багаття і співати пісні під гітару.
Романтика - це грати в сніжки, коли падає сніг, ліпити сніговиків, кататися на залитих крижаних гірках, кататися на ковзанах.
Романтика - це прогулянки по нічному місту.
Романтика - це забратися куди-небудь на сопки і дивитися на нічне місто здалеку.
Романтика - це кохана людина поруч з тобою.
Романтика - це надягти його теплий светр в холодну погоду.
Романтика - це заснути у нього на плечі.
Романтика - це Він і Вона ...

І з цим неможливо не погодитися. Кохайте одне одного!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solomio

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9,5
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Re: Повернути романтику в родину
« Reply #1 : 06 Березень 2012, 20:31:35 »
Цю тему перечитали 350 раз і ще не залишили жодної відповіді!!! Дорогі дівчата, поділіться секретами, як зберегти романтику після 12 років шлюбу, бо я бачу що ця проблема хвилює тільки мене та Альонка??? . Ми і їздили на відпочинок разом і спільні сніданки-обіди-вечері влаштовували, а романтика як пропала так і не вертається. З дітьми намучишся, на роботі відпрацюєш, і до вечора вже така мочалка шо ніякої романтики не хочеться... d111

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #2 : 07 Березень 2012, 02:54:46 »
Цитувати
Цю тему перечитали 350 раз і ще не залишили жодної відповіді!!!

Хочеться вірити, що усі хто читав цю тему і не відписався у ній, є тими щасливчиками, у яких присутня романтика в родині. d112

Цитувати
Дорогі дівчата, поділіться секретами, як зберегти романтику після 12 років шлюбу, бо я бачу що ця проблема хвилює тільки мене та Альонка??? . Ми і їздили на відпочинок разом і спільні сніданки-обіди-вечері влаштовували, а романтика як пропала так і не вертається.З дітьми намучишся, на роботі відпрацюєш, і до вечора вже така мочалка шо ніякої романтики не хочеться...

Я вважаю, що нас після 13 р. шлюбу, романтика не покинула. d8 ЇЇ потрібно підтримувати і це не важко. Вечеря при свічках, прогулянки, навіть і з дітьми, обійми, спільні обіди/вечері, розмова про день який пройшов і що в ньому навіть рутинного і буденного відбулось...
Для прикладу,-  може дехто вважає, що яка там романтика, коли треба пильнувати дітей на прогулянці. Але хіба важко під час цього ніжно глянути одне на одного, може бути якись легесенький і багатообіцяючий цьомчик, якщо прогулянка ввечері, то можна і на зірки подивитись, йти одне з одним за ручку, як колись, пройтись тими ж стежками, що ходили "в молодості, поки були молоді і не жонаті"... Ну дуже багато можна зробити, щоб відчути оцю романтику, оце неповторне відчуття молодості. Треба щось приємне зробити для своєї половинки, але просто так,  щоб її/його здивувати. d4 А якщо є де лишити дітей на трохи, то ще легше зробити романтику.

Мені здається, що романтику "вбиває" буденність і те, що ми знаєм людину "як свої 5 пальців". Щоб романтику врятувати треба або чимось новим і незвичайним здивувати, або згадати те, що робили в молодості і повторювати це. Але звичайно не робити це кожного дня, бо і ці приємні спогади, які ви втілюватимете зараз в життя, теж можуть стати звичайними і буденними. Кожного дня має бути ніжність, поцілунок, обійми (і це все не передбачає секс, бо може хтось не так мене зрозуміє d27)

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #3 : 07 Березень 2012, 09:34:39 »
Дійсно буденність затуплює ті почуття...В мене чоловік працює багато, приходить пізно...Я теж постійно занята, дитина, робота... Але всеодно стараємся якось підтримувати той вогник))) Навіть просто перегляд фільму разом в ліжку з малявкою d112

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #4 : 07 Березень 2012, 11:31:01 »
Нас також буденність поглинула з головою з того часу, як появилась дитина, та й чоловік у мене не романтик.. Але я стараюсь і вважаю, що романтичну атмосферу і тепло в стосунках повинна підтримувати перш за все жінка. Чоловік-це чоловік, а ми-жінки, все-таки ніжніші, лагідніші.... Ми швидше можемо придумати щось. Ми, наприклад, так робимо: деколи відвозимо дитину до мами, а самі йдемо в ресторн, кіно, десь їдемо, влаштовуємо собі романтичну вечерю зі свічками... Чи просто, елементарно, коли дитина засне, можемо випити трошки вина і подивитись хороший фільм... і це зближує і підтримує сімейне вогнище..

Offline Solomio

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9,5
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #5 : 07 Березень 2012, 19:06:58 »
Ми коли їздимо відпочивати удвох на пару тижнів, то якось романтика потроху вертається, а дома, то знов сіра буденність.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #6 : 08 Березень 2012, 11:20:41 »
Інколи серед буденності нахлинає ніжність: поцілунок в плече за помиту посуду, коли я вже змучена; гра в "обнімашки" на ніч(це просто сильно-сильно пообніматися і заснути), на це все у нас багато часу, бо живемо раз і цінувати все треба;маленький сюрприз у вигляді шоколадної цукерки, яку я приберегла саме для тебе!
Подумайте і ви самі здайте те, що вам допоможе.
Капля води камінь точе!

Тобто, щодня по якісь ніжності маленькій! І все потроху змінится!

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #7 : 08 Березень 2012, 11:39:01 »
Цитувати
гра в "обнімашки" на ніч
в нас теж таке є :)

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #8 : 08 Березень 2012, 12:02:32 »
Я вважаю, щоб повернути романтику потрібно дивувати чоловіка або дружину маленькими сюрпризами, дарувати подарунки одне одному, дивувати свою "другу половинку" різними сюрпризами. Можна, наприклад, зробити ремонт у квартирі. Ніщо так не зближує партнерів, як спільна і захоплива справа. С
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #9 : 09 Березень 2012, 11:00:21 »
Ще я інколи, коли встаю вночі годувати дитину (близько 6), готую чоловікові сніданок і ставлю на стіл. А зранку, коли прокидаюсь, знаходжу там записку про те, як він мене любить.. Беріть на замітку! ;)
Це теж маленькі прояви уваги і ніжності, які в сукупності можуть зробити велику справу!

Offline Ірочка 20

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #10 : 09 Березень 2012, 15:43:36 »
Цитувати
Я вважаю, щоб повернути романтику потрібно дивувати чоловіка або дружину маленькими сюрпризами, дарувати подарунки одне одному, дивувати свою "другу половинку" різними сюрпризами
повністю підтримую,тільки повинно бути бажання взаємне

Offline slok

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 : 16 Березень 2012, 12:11:59 »
А мій чоловік каже, що наша романтика вже бігає (за донечку). Але інколи ми самі, що буває вкрай рідко, я все ж розумію, що вона є і не згасла ні моєму, ні в його серці. Цього року ми ходили святкувати Новий рік в Надію (корпоратив). Я з своїми колегами, а чоловік зі своїми. І так випало, що в той самий день. І там сиділи за різними столиками, він запрошував мене танцювати, потім разом верталися додому. І я так це запамятала, бо було дуже класно і романтично. Так що навіть, коли немає як влаштувати романтичну вечерю, то доля може подарувати такий збіг. І все було як в юні роки .... я, він і прогулянка під зоряним небом.....

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #12 : 16 Березень 2012, 13:24:47 »
slok, така романтична розповідь d33
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #13 : 26 Травень 2012, 11:08:24 »
Цитувати
А мій чоловік каже, що наша романтика вже бігає (за донечку). Але інколи ми самі, що буває вкрай рідко, я все ж розумію, що вона є і не згасла ні моєму, ні в його серці. Цього року ми ходили святкувати Новий рік в Надію (корпоратив). Я з своїми колегами, а чоловік зі своїми. І так випало, що в той самий день. І там сиділи за різними столиками, він запрошував мене танцювати, потім разом верталися додому. І я так це запамятала, бо було дуже класно і романтично. Так що навіть, коли немає як влаштувати романтичну вечерю, то доля може подарувати такий збіг. І все було як в юні роки .... я, він і прогулянка під зоряним небом.....
дуже гарна історія....
ми теж стараємося періодично вириватися кудись тільки вдвох - навіть просто ввечері погуляти, посидіти на лавочці... це дуже зближує, бо, деколи, серед сірих буднів забуваєш, що ти дійсно щаслива, кохана, бажана....  d8 d13
коли разом гуляємо мій чоловік купляє мені квіти... і кожен раз так приємно як вперше...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #14 : 08 Вересень 2012, 17:36:49 »
Боже,як в мене все запущено! Ми ледве півтора року живем,а романтики практично нема! :-(

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 08 Вересень 2012, 17:39:17 »
Мій чоловік чомусь вирішив,що раз ми вже одружені,романтики не треба. А мої спроби розбиваються об стіну нерозуміння. . . Що в такому випадку робити?

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 08 Вересень 2012, 17:41:08 »
Я вже скоро забуду,що я жінка. Швидше так,дом.робітниця. І це ще дітей нема!