Автор Тема: А яке молоко вживаєте Ви?  (Прочитано 13204 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline aanutka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СОФІЙКА 5 років і БОГДАНЧИК 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: анна
Re: А яке молоко вживаєте Ви?
« Reply #34 : 24 Березень 2013, 15:46:43 »
я також за домашнє,але з провірених рук,і сир і сметанку берем в одноі тоі самоі жіночки-діти дуже люблять z4,навіть я ім і молоко з кавою щоранку,хоч домашнє на запах не переношу d141,а це дуже смачне ;),як не вистачає-то купую фермерське,бо в молокіі деколи такий запах d16!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 24 Березень 2013, 15:50:03 »
Та я розумію, що і на заводі нема гаранатії, але там воно хоч якусь обробку проходить, як нема нічого корисного, то хоч не отравишся, а от в незнайомої бабки брати, ні за що, я знаю, що по селах в стайнях в деяких людей робиться і яка там санітарія. Ми коли домовлялися, щоб нам носили молоко, то чоловік перед тим ходив до тої жінки додому, ходив в стайню і бачив загальну картину з санітарією.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #36 : 24 Березень 2013, 16:31:13 »
Тема,бачу вийшла актуальна.Скільки людей,як то кажуть,стільки й думок. Дівчата,перечитала всіх,дякую вам за ваші коментарі. Ще хочу підтвердити,що сама на базарі бачила,як бабусі по10-25 копійок пропонували на продаж оті порожні пластикові пляшки.І бачила,як моя сусідка, стара жінка,сама з тих "кубиків" витягувала чистіші пляшки.Якщо в когось замовляти молоко,то дійсно, домовлятись про скляні банки.Молоко моє,що стояло на підвіконні 7 днів,так і не скисло,хоч там дуже тепло,я його вилила,не хочу далі продовжувати експерімент...На смак воно,такє,як було, коли купляла його,це ж скільки консерванту треба було туда додати! На рахунок інших молочних продуктів,сир-купляю на базарі,але ретельно роздивляюсь як жіночку,щоб охайна була,і сир пробую обов'язково.Сметану їм тільки Івано-франківську,заводську,знаю,що там теж є хімія,але вже звикли до неї,отруєнь не було.Пару разів,коли купляла Ямницьку,вона попадала кисла,я таку не їм.І сир Ямницький,теж не смачний зовсім,має сторонній присмак.А Молокія,кращий.Ще кефір від молокії в зелених пакетах може бути.Взагалі,молочні продукти потрібно споживати,вони необхідні для здоров'я,але їх якість могла би бути кращою.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #37 : 24 Березень 2013, 16:50:28 »
Практично завжди домашне, яке передає нам свекруха. Інколи передає мама від наших сусідів, які ще тримають корови, і мають належні умови. Я взагалі дуже прискіплива до запаху молока. от є в нас така сусідка, що чисто всюди, а молоко те я пити не буду, бо мені смердить.
Дуже люблю свіже, от у свекрухи всі корови в цьому плані були ідеальні  d30 В магазині зараз взагалі не беру. в принципі, мала зараз не пє його так багато як колись, тому нема такої критичної ситуації. якщо молока нема, ну то і нема. а колись без нього не засинала.

Цитувати
Романія, а Ви думаєте що та жінка яка продає молоко в бутилці тільки від мінеральної води, бутилки з дому бере, то ж скільки тій бідній жінці треба водички випити, щоб пляшок стільки назбирати????
знаю, що жінки з нашого села, ті що продають молоко, ніколи не збирають його з смітників  d128
бідні жінки водички не пють, а роблять інакше: після весілля в порядних газдів йдуть і просто забирають тару. якщо не сезон весіль, то просто в барі беруть z1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #38 : 24 Березень 2013, 17:57:17 »
Цитувати
Stacey: Романія, а Ви думаєте що та жінка яка продає молоко в бутилці тільки від мінеральної води, бутилки з дому бере, то ж скільки тій бідній жінці треба водички випити, щоб пляшок стільки назбирати????
Я мала на увазі, що якщо брати молоко в пляшках, то тільки від мін.води, а не від солодкої або ще чогось, щоб не було сторонніх присмаків. Я теж знаю, що деякі продавці беруть пляшки з мусору, тому добре придивляюся, чи пляшка чистенька, чи нема запаху і осаду на дні. А взагалі я сама частенько постачаю пляшки на базар. d27 У нас майже постійно в хаті п"ють мінералку, тому, коли назбирається великий пакет, несу зразу на базар і віддаю жінкам, які продають молоко. Знаю, що у нас в селі теж беруть з весіль або магазинів, інколи питають у людей, чи не мають лишніх. Зі смітників не беруть точно (бо у нас нема таких акуратних смітників d30)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #39 : 24 Березень 2013, 18:27:17 »
Ой дівчата, бачила передачу Правила життя. Молочні ріки. СТБ, Україна. Знайдіть час, подивіться.

Молоко, коли попадає в пластикову пляшку, то відбувається хімічна реакція і воно вже не придатне до споживання згідно ГОСТу, а якщо ще й в літню пору, то взагалі..... Потрібно наливати тільки в скляну стерилізовану банку, а де ви бачили на наших базарах молоко в банках скляних. Ще за радянських часів пам"ятаю продавали, а зараз.....  

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #40 : 24 Березень 2013, 22:03:25 »
Цитувати
А взагалі я сама частенько постачаю пляшки на базар.

Ой, і у мене така ідея була, бо також п"ємо мінводу, але чоловік сказав що я  d110

Цитувати
Ще за радянських часів пам"ятаю продавали, а зараз.....   
І я таке пам"ятаю, ех.... і пам"ятаю часи коли в скляних бутилках було молоко і закривалось не кришкою, а фальгою.....

Ну це не в тему (але також молочний продукт), але пам"ятаю коли морозиво ще продавали в стаканчиках і без упаковки, а просто таким папірцем круглим прикрито, круто було  d30 d30 d30

"Эх...были люди в наше время,
Не то что нынешнее племя...."

Offline Олявка

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 4 роки, Остап 2 роки
« Reply #41 : 24 Березень 2013, 22:32:27 »
Цитувати
Потрібно наливати тільки в скляну стерилізовану банку, а де ви бачили на наших базарах молоко в банках скляних. Ще за радянських часів пам"ятаю продавали, а зараз.....
скільк ж воно буде коштувати з банкою, чи із своєю носитися? Хоч я б носила, але зараз бабці практичні зробились d35

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #42 : 24 Березень 2013, 22:38:06 »
Колись на початку 90-х на одному молокозаводі був інцидент, коли коханки керівницва у тих чанах для молока приймали ванни  d111 Добре, що зараз у кожного вдома є ванна і ніхто в ті чани не лізе  z5 z5 z5
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #43 : 24 Березень 2013, 22:39:47 »
Цитувати
скільк ж воно буде коштувати з банкою, чи із своєю носитися? Хоч я б носила, але зараз бабці практичні зробились
ніхто вам у банці носити не буде. Я питалася, мені сказали що це важче носити і можна розбити, у пластику набагато простіше. Єдиний варіант знайти перевірену жінку, наперед домовлятися з нею на який день, щоб вона принесла молоко в банці.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Олявка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 24 Березень 2013, 22:43:25 »
Цитувати
Колись на початку 90-х на одному молокозаводі був інцидент, коли коханки керівницва у тих чанах для молока приймали ванни
а щоб їм... d110 Це ж треба!
  Може то не через відсутність ванни, а в косметичних цілях? d27 Читала що так робила Клеопатра d143

Offline Олявка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 24 Березень 2013, 22:48:27 »
Я ще раз була купила в пластиковій бутилці у жіночки молоко на базарі, теж купилась. що ніби вона була охайно вдягнена, чистенька. Принесла додому,поставила у холодильник, а через годину там якийсь осад осів. а під верх як вода прозоре d104 От тобі й домашнє молоко. І якось мамина сусідка розповідала, що тепер сільгосподарі такі винахідливі стали, що підвищують самі жирність молока, щось доливають ліве d143

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #46 : 24 Березень 2013, 23:06:41 »
то вона так молодість собі зберігала  d30
я теж чула, що купалася в молоці, бо дуже красива була, а потім те молоко по пляшкам і на продаж  d105
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #47 : 25 Березень 2013, 09:02:14 »
Ви такі жахи розповідаєте,що я краще далі буду пакетоване купляти,хоч з порошка,але не після "банних"процедур d112

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #48 : 25 Березень 2013, 09:47:58 »
Бабусі у своє молоко добавляють пральний порошок 1 чайна ложка на 1 літр молока, щоб воно не скисало, і там відбувається якась реакція, що молочко тепле, тому молоко може стояти цілий день на ринку чи асфальті і воно тепленьке і не скисше, а бабуся каже, що вона щойно ивйшла з ним на продаж. Нам це пояснили лікарі коли ми з моїм племінником попали до інфекційної лікарні з гострим отруєнням. Тому вважайте! Особисто я обминаю це молоко десятою дорогою. Купую у супермаркеті "Селянське" чи "казкове" :)

Offline galina@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #49 : 25 Березень 2013, 10:36:25 »
Цитувати
Бабусі у своє молоко добавляють пральний порошок 1 чайна ложка на 1 літр молока, щоб воно не скисало,
d107 d107 це ужас, вперше чую про порошок, та є різні методи що там додають, щоб молоко не скисло!
От з цих причин я ще ніразу не купляла на базарі молочні продукти, думаю є ще може якісь совісні жіночки що таке не продають коли кажеш що дитині, та все одно не можу купити!
Мені передають з села завжди свіже, або купляю Казкове.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #50 : 25 Березень 2013, 10:39:59 »

Ось багато інформації. І дізнаєтесь різницю між пастеризованим, відновленим, стерилізованим молоком ......