Автор Тема: Оптимальний вік для народження першої дитини  (Прочитано 29207 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
     Суперечки на тему "В якому віці варто народжувати першу дитину" мабуть вічні. Одні народжують в ранньому віці, інші пізніше, і в обох випадках є море прихильників і противників. Переважно, звичайно, кожен хвалить своє. d27 А коли Ви серйозно почали задумуватися над поповненням у сім"ї? Як вважаєте, це було не зарано/запізно? Що б Ви з висоти свого досвіду могли порадити молодшому поколінню? ;) Я маю на увазі не тільки медичну точку зору, а й психологічну, практичну... І чи правда, що вік матерів, які народили вперше, в останні роки почав підвищуватися?

Я народила свою першу і поки-що єдину дитину в 27 років і вважаю, що це добре. Оптимальним вважаю вік після 25 років. Верхню межу не називаю, бо тут вже зовсім інша історія - багатьом просто не получається (до речі, успіху Вам!  d103)
     Поясню, чому я так вважаю:
1) до цього часу жінка переважно вже має закінчену освіту
2) має досвід роботи і можливо роботу, з якої піде в декрет, і на яку потім зможе повернутися
3) до цього часу більшість встигає "нагулятися", чогось досягти, обрати достойну пару без підліткового максималізму...
      Недоліків своєї точки зору я поки-що не знайшла. Сподіваюся, що так буде і надалі d27

Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
ну а недолік може бути той, що до 25 деякі встигають так "нагулятись", що потім серйоні проблеми з "плануванням" виникають...  d104
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Оптимальним вважаю вік після 25 років.
Я також так вважаю, хоч у самої получилось трішки швидше (доцю родила майже в 24).

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
На мою думку, оптимального віку просто не існує. Одна жінка уже у 18 готова і морально і фізично стати мамою, а інша у 40 гірша "малолєтки". Я народила у  24, чисто з фізіологічної точки це оптимальний вік (хоча мене і кесарили). А от морально я не можу сказати, що я була повністю готова, хоча з чоловіком уже хотіли дитину і вона була очікувана. Тому однозначно відповісти дуже важко , а то і не можливо, це дуже індивідуально.

Offline Кукуся

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я також хотіла приблизно в 24 (не знаю чому саме цю дату вибрала), а получилось зараз, коли мені 20)))
Але, одне мене тішить, що різниця в мене з дитинкою буду така, як і у мене з мамусею!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я родила в 29, і не скажу що пізно...

Offline xrustja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик
  • Ваше справжнє ім’я: xrustja
Я теж згідна з Непийпивом що чим пізніше тим більше можуть бути проблеми. Просто не всі зараз дівчата порядні і гуляють більше чим хлопці а потім задумуються. Звичайно не в кожного. Я завагітніла в 19 але малюк народиться коли мені виповниться 20 надіюсь що на моє день народження бо дехто каже що перші пологи можуть бути на 1-2 тижня швидше.Я теж себе тішу ти що в нас з малюком буде мала різниця в віці. Я теж хотіла 25-26 років ну вже як Бог дав так нехай буде. П.С Я десь читала що кожний чоловік з яким спала дівчина залишає свої (гени-здається) і що потім дитина може бути подібна на них. Прикиньте дивишся на дитинуі бачиш очі - Колі, губи - Остапа і т.д. звичайно там дуже малий % но таке можливе. 

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Дітей треба народжувати поки молоді!!! Моя думка така. А основне, поки здорові!!!Особисто я народила у 25 років, чоловіку було 28,але вважаю, що трохи спізнилась. Дуже люблю, коли батьки молоді.Коли молоденька мамуся веде свою крихітку в школу d78 Це так гарно.Ми з чоловіком довший час жили разом, і саме він наполіг перший на плануванні дитинки. Я була готова і морально, і фізично. Робота з якої пішла в декрет була, освіта закінчена, заняття, що приносило непоганий дохід теж було. Ось так. Але вже з другим малям тянути не будемо, бо нема куди... d27 Ми завжди собі думаємо, якби швидше зважились, яка б у нас уже велика дитинка була...

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Непийпиво, я писала про "нагулятися" в розумінні дискотек, побачень, п"янок-гулянок... ;) Хоча до 25 у декого справді вже великі неприємності за спиною (аборти і т.д.). Ну що тут скажеш. Думати треба було!

Цитувати
elena0709: На мою думку, оптимального віку просто не існує. Одна жінка уже у 18 готова і морально і фізично стати мамою, а інша у 40 гірша "малолєтки".

Повністю згодна. Справа справді не так у віці, як у моральній готовності до сім"ї і материнства

Цитувати
naddy.b: Я родила в 29, і не скажу що пізно...

А хто каже, що пізно? По-моєму якраз добре  ;)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Дітей треба народжувати поки молоді!!!
  Сто відсотків згідна!!!!!!!! Я завжди планувала десь в 27-29,получилось раніше,але я якраз була готова стати мамою...тепер правда також хочется народити другу,бо нема куда відтягувати як написала вище Альонка d100  Коли була в роддомі народжувала дівчинка в 16 років,вона була з своєю мамою,так весь медичний колектив говорив,що вони в шоці як вона відповідально ставится до своєї дитинки!!!!!Так що вік тут не критерій!!!!!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Як на мене, родити треба, коли сім"я готова до дитини, коли обоє вже пройнялись бажанням бавити малюка, носитись з ним, леліяти день і вночі! І коли вже фінансово можуть собі це дозволити. Бо як каже народна мудрість, "коли бідність стукає у двері, то любов тікає у вікна". Треба мати можливість  займатись дитятком, а не сушити голову, чим чоловіка нагодувати, у що дитинку вдіти, чим за квартиру платити. Тільки тоді батьківство буде у задоволення, і дитина ростиме щасливою і необділеною увагою.

Offline xrustja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик
  • Ваше справжнє ім’я: xrustja
 Підтримую і elena0709 і Романія ,,На мою думку, оптимального віку просто не існує. Одна жінка уже у 18 готова і морально і фізично стати мамою, а інша у 40 гірша "малолєтки". Згідна з вами дівчата. Інколи жінка і в 40 ще сама хоче побути, нагулятись, пожити для себе... А є й такі що взагалі  вважають що це не для них  d107 d107 d107 d107 d107. Щож всі ми трошки з  d110 по-своєму. z4

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Морально и физически быть готовой, это хорошо. Но тут поддерживаю Надю
Цитувати
коли вже фінансово можуть собі це дозволити. коли бідність стукає у двері, то любов тікає у вікна
Я родила за 3 дня до своего 25-летия. Сейчас не болит голова за какие деньги купить памперсы. Образование высшее я так и не получила, но стаж уже больше 6 лет и ушла в декрет с работы

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я народила за 2 місяці до свого 25 дня народження. Хотілося б раніше, але не вийшло. Маю вищу освіту, 2 роки працювала і пішла в декрет, але навряд чи повернуся на ту роботу, може ще одну дитину народжу та й піду одразу в другий декрет :8 Згідна, що для кожної жінки для народження дитини різний вік є оптимальним. Я вже маю дитину, але сплю і бачу коли вже піду на дискотеку. А от зі мною в роддомі була дівчина 18 років, яка народила вже другу дитину, а першго свого синочка вона народила в 16. Вона красуня, гарна господиня, нормально живе зі своїм чоловіком, виховують вже двох діточок. d78

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я першу дитину народила в 24р.другу в 26р.
Я погоджуюсь з дівчатами нема конкретного віку, це індивідуально, але вважаю, що сімя хоч трохи має бути фінансово забезпечене, щоб  щось дати тій дитині, а ні залетіли в 16р і сидимо в батьків на шиї, бо ми ще в школі.

Я все хотіла родити в 20р ,щоб бути молодою мамочкою :8, як каже Альона, так класно ,дивитися, як молода матуся веде дитинку до школи.
Ну в нас вийшло на 4р пізніше моїх планів. d104

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Я народила в 22, як і планувала. Вважаю найкращим віком- легкі вагітність і пологи, встигла закінчити університет)))) А попрацювати я ще встигну z4 z4 z4

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
Так, кожен народжує, коли може) Я першу народила в 20, а 2-го майже в 23, і вивчитися встигла, і попрацювати, і нагулятися, от тепер сиджу і чекаю, коли вже і 2-ге піде в садочок, щоб потрохи вже вибиратися з декретів, а то засиділася)))