Автор Тема: Оптимальний вік для народження першої дитини  (Прочитано 28398 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
мне кажется что тут надо смотреть индивидуально очень по каждой отдельно взятой женщине и ее жизни. Для себя хочу сказать, что очень рада, что родила в 26 лет. Уже учеба позади полностью, даже чуть поработать успела. И год как родился ребенок я реально насложадалась материнством!!! Мне не было напряжно ничего! Не думаю, что в 20 лет я бы с такими же чувствами просидела бы дома год в заботах о ребенке  d128. Я безумно счастлива, что мне не пришлось никому оставлять ребенка, максимум на 3 часика раз в месяц. А если бы я училась, то половину времени или даже больше ребенок проводил бы не со мной. незнаю, мне кажется, что это очень важно первый год провести 24 часа в сутки 7 дней в неделю, важно научиться жить с ребенком, причем и мужа приучить к этому тоже. Потому что к сожалению вижу кучу примеров, что когда мама вынуждена идти учиться или работать, ну или просто ей кто-то очень много помогает, то у нее и у мужа формируется своеобразное отношение к совместному досугу - не очень хочется брать ребнка в гости и в кафе  или на отдых - ведь там за ним надо смотреть, а это напряжно, легче оставить бабушкам и самом нормально отдохнуть. Особенно мужчины этим грешат. к тому же я не думаю, что в 20 лет я бы так спокойно отнеслась к изменениям в фигуре. Для меня бы было это невероятным стресом.
Я уверена, что кто-то и в 18 лет так же осознанно счастлив от материнства как и я в 26, но я раньше бы не смогла бы стать такой мамой как я теперь. Я из тех людей, которым нужно нагуляться.
единственный минус - это то, что мне хочется минимум триох детей, а вот сильно растянуть этот процесс я уже не могу  d112. но я уверена, что все равно смогу совместить и карьеру и троих детишек  d100

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Та 26, то ще зовсім не пізно, є багато часу щоб 3-х завести, от коли перша дитина після 30, то вже можуть бути проблеми із здоров"ям, в нас ще медицина не на тому рівні, щоб можна було собі позволити родити в 40 років.

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +408/-3
    • Награды
Мені зараз 22 і маю донечку майже 1 рочок,і дуже рада ,що народила її саме в такому віці.В 30 років мені здається,що трошки запізно...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
единственный минус - это то, что мне хочется минимум триох детей, а вот сильно растянуть этот процесс я уже не могу
Та чого це мінус. Я теж малого родила в 26, зараз в 28 вже буду мати двох. А там трохи відпочину, і може третю дитинку народжу.
Цитувати
Для себя хочу сказать, что очень рада, что родила в 26 лет. Уже учеба позади полностью, даже чуть поработать успела. И год как родился ребенок я реально насложадалась материнством!!! Мне не было напряжно ничего
От і в мене так. Вивчилась, попрацювала кілька років і в декрет.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Та 26, то ще зовсім не пізно, є багато часу щоб 3-х завести,
нее, я тоже не считаю, что это поздно, наоборот думаю, что это золотая серединка. Просто если с работой совмешать, то не очень то много времени остается на то, чтобы троих родить  d112, а работу не брошу - люблю ее.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
.В 30 років мені здається,що трошки запізно...
я так абсолютно не считаю.
Цитувати
Я теж малого родила в 26, зараз в 28 вже буду мати двох
а мне в промежутке надо хотя бы года три поработать.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А я рахую,що запізно.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
а мне в промежутке надо хотя бы года три поработать.
Та ми теж ще не планували, так сталось, чому я зараз дуже рада.

Цитувати
І я так не вважаю. Це все залежить від обставин, людини, від життя як складеться.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я думаю, що якщо здоров"я і матеріальне становище позволяє, то можна в будь-якому віці родити, головне, щоб дитина була бажаною, а не як дехто народить в 17-18 років і для неї то мука і думає кому ту дитину спихнути, бо сама ще не нагулялася, багато таких знаю.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Та ми теж ще не планували, так сталось, чому я зараз дуже рада
Так,між дітками,буде маленька різниця і їм буде весело.
А я б напевно другу лялю б хотіла десь так через 4-5 років,але все в Божих руках. z1

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Та ми теж ще не планували, так сталось, чому я зараз дуже рада.
у меня когда задержка была и я допускала вариант беременности - то тоже вообще не расстроилась, а муж даже обрадовался  d112
Цитувати
а не як дехто народить в 17-18 років і для неї то мука і думає кому ту дитину спихнути, бо сама ще не нагулялася, багато таких знаю.
вот с этим согласна. очень часто замуж выходят и детей рожают, потому что уже пора и чтобы не было поздно и часто делают несчастными и себя и мужа и ребенка. А вот среди тех, кто ребенка поздно родил практически все осознанные, продуманны, заботливые и счастливые.
Это не то, что я считаю, что в 18 лет это невозможно. Куча великолепных молоденьких мам, просто они разбавлены кучей молоденьких, глупеньких девочек, которым просто мама на мозг накапала - чтобы она быстрее замуж вышла и детей нарожала. Просто среди 30-ти летних мам редко встретишь безответственную. а вот среди 20-ти летних очень таких много.  

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
Цитувати
А що означає бути готовою? Стан здоров"я, фінанси, житло? Психологічно? Різні люди у різному віці досягають гармонії у цих пунктах.
згідна повністю  z4
Я завагітніла і родила в 24 роки і цей вік для мене можна сказати оптимальний, не дуже рано і ще не дуже пізно, хоча думаю і 22 роки цілком нормально. Є звичайно нижня і верхня границя, н-д 16 р або 35 (нікого не хочу образити) але ж не це головне, як Бог дав, так і маємо.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
І я десь такі межі (16-35) вважаю нормальними. Але якщо батьки довго-довго не можуть, то верхня межа може й зміститися, звичайно.

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
кожен сам відчуває коли він готовий родити чи в 18 чи навіть у 40, першу дитину родила в 23 і практично весь час проводила з нею, зараз мені 28 через два місяці буде друга ляля, але мені сумно від того, що я в даний момент вчуся на стаціонарі (з роботи відправили на рік), і не буду приділяті дитині максимум часу який їй потрібен, що прийдеться її залишати інколи і на пів дня
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Талюсик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталочка
родити треба тоді коли зможеш дати нормальне майбутнє дитині

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Думаю оптимальний вік-це тоді, коли серце підказує, коли поруч є люблячий чоловік і коли ви розумієте, що разом з ним ви зможете витримати будь-які труднощі.

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
Цитувати
На мою думку, оптимального віку просто не існує. Одна жінка уже у 18 готова і морально і фізично стати мамою, а інша у 40 гірша "малолєтки".
Дозволю собі погодитися на 100 %.
Додам ще:
  • важливо щоб ваш чоловік теж був готовий морально і фізично
    має бути матеріальна стабільність
    мама має бути або вже реалізована професійно, або розуміти що реалізовуватися їй доведеться уже маючи дитинку (що на мою думку дещо складніше - повертатися у професію і робити перші кроки у професії дещо різні речі)
я народила першу дитину у 29 - і ні про що не шкодую! Мрію ще про 1-2-3 дитинки )))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]