Автор Тема: Оптимальний вік для народження першої дитини  (Прочитано 27553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Напевне, в кожного свій оптимальний вік. Головне, щоб не дотягнути з першою дитиною до 30 років.

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
За границей оптимальным возрастом для рождения ребенка считается возраст 34 года
У меня знакомая первого родила в 32. Так что я считаю, это индивидуально

Как по мне, то лучше в 30, чем в 16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Віка, нам до закордону ще дуже далеко. Знаю декілька прикладів, коли жінки важко народжували після 30. Для себе тому зробила висновок, що краще першу дитинку до 25. Хоча в кожного організм різний. Може, комусь і в 40 нормально народжувати вперше.

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Это точно, до заграницы нам еще далеко z2
Очень много историй тяжелых родов. К сожалению, они бывают и в 18, и в 25, и в 35

Я наверно материальный человек, но считаю что семья должна быть в первую очередь готова финансово
А если люди заводят первого ребенка далеко за 30, то это очень похвально(что все-таки решились), но почему-то общество это осуждает

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline РоманіяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Я підтримую Віку, але вважаю що найкращий вік для народження первістка з медичної точки зору до 30 років. А заграниці нам може і не треба. Недавно одна жінка розповідала про Італію. Там одружуються 2-рідні брати і сестри (щоб капітал залишався в родині), як наслідок повно генетичних хвороб у дітей. Першу дитину народжують багато після 40-45 років, коли "нема що робити, може собаку завести, а може дитину?"
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Тут напевне не лише матеріальний стан має значення, до появи дитинки треба "дозріти" морально, духовно і розумом.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Я родила в 26, задоволена дуже. Маю освіту, роботу. Коли йшла в декрет, отримала хороші декретні з роботи. Це вік для мене оптимальний. Хоч можна було б на роки 2 швидше.
А щодо легких пологів і вагітності, то важаю, що то швидше фізіологія жінки сприяє якими будуть вагітність і пологи. Важко можна родити і носити дитину і в 17 і 25 і в 40.

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Першу дитину вважаю краще до 30. Відносно закордону, багато чула і спілкувалась. Там прийнято пізнє планування дітей, але, по словах мого родича, багато хто не може завагітніти і звертається до медицини.
Психологічний аспект безумовно важливий і дійсно в кожного це індивідуально. Хтось готовий, а хтось - ні.
Відносно себе, мені лише 21. Але дитину хочемо. Вже 3 роки живемо разом і як то кажуть, для себе пожили. Звичайно, є багато нюансів, які стримують (наприклад житло), але невідомо, скільки часу вони ще триватимуть.Головне, бажання є, а там вже якось викрутимось.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Я родила в 24, якщо буде ще дитинка, то хотілось встигнути до 30, але як Бог дасть так буде :)

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я першого родила в 23, тоді теж думала, що треба дітей родити до 30, але так вийшло, що Бог дав пізніше, і тепер навіть не уявляю, як я жила без цієї дитинки. А старший уже великий, я можу без проблем піти в магазин, залишити їх разом, і знаю що все буде добре. А по чоловіку бачу дуже велику різницю по відношенню до дітей. Він напевно уже "подорослішав", і зрозумів, що таке дитина. Більше помагає, старається для дітей. Навіть до старшого відношенння змінилося.
[/url]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я вважаю як і Ірена, що до народження дитинки треба бути готовим морально, духовно і фізично обом батькам, а фінансова сторона не повинна стояти на першому плані Бо чим більші доходи, тим більші запроси, планку можна піднімати і піднімати, а коли схаменутись і подумати про дитину, то може бути пізно.
Я народила своїх близнят у 24 і основною умовою моєю було те, що варто народити зараз поки здорові обоє, ніж через якийсь десяток років, коли назбирується букет болячок. Хоча можна було робити кар"єру і дбати про матеріальний світ. От приклад мала, я всю вагітність пробігала в лабораторії по 9-10 годин, а моя співробітниця в молоді роки робила кар"єру, а в 41рік рішила стати мамою. Вона перші місяці лежала, щоб не зірвалась вагітність, а потім приходила щоб роздати всім підлеглим наряд. ЇЇ постійно мучила задишка, алергія не відомо на що, рухалась  мало і взагалі не уявляю як вона потім зібралась з силами дивитись за дитинкою, бо видно було як їй все це важко.......
 Зараз маю двох чудових діток, вищу освіту і плануємо третього, а все решта прикладається коли в сім"ї гармонія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Барбара

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
  • Мене на форумі більше немає
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Немає конкретного віку для народження дитини, для цього треба бути в першу чергу психологічно готовим, а далі зважати на інші фактори.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Цитувати
чим більші доходи, тим більші запроси, планку можна піднімати і піднімати, а коли схаменутись і подумати про дитину, то може бути пізно.
Золоті слова

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я народила в 22. При тому що з чоловіком ми це планували. Я навіть знала якого числа я завагітняла і я кого дня тижня. Бог нам допоміг і я з другої спроби ходила уже з животиком. d101 Я уже 4 роки працювала закінчила університет, була морально і фінансово готова. А коли народила то зрозуміла яка це важка щоденна робота. А коли стикаєшся з важкими хворобами і думаєш можливо було ще рано???? d143 Але до цього не можливо бути готовим тому що думаєш одне а получається друге. Діти це найпрекрасніше чудо яке може бути. І за ради цього можливо витримати усе. d104

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я народила в 32 d27, майже на нашу 4 річницю одруження ;) і зовсім не вважаю себе не молодою мамою d30

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
а я встигла дві вищі освіти отримати і карєру зробити. І от аж в 37 народила...І вважаю себе щасливою, молодою мамусею.... ;)

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Віктуся, напевне, кожна жінка, коли народжує, отримує таку порцію щастя, що не може не бути молодою.