Автор Тема: Оптимальний вік для народження першої дитини  (Прочитано 27551 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Викуль, а ты не опечаталась? Я тебе в жизни не дала бы больше 30 d107, ты суперски выглядишь z4
Извините что не в тему
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Віктуся у нас взагалі найкраща!!!! Стільки позитиву і такої сильної енергетики ще пошукати треба!!!!  :* :* :* Тому і виглядає вона щасливою і молодою мамусею!!!   ;) ;) ;)

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Цитувати
Викуль, а ты не опечаталась? Я тебе в жизни не дала бы больше 30

дякую Вікусь-я не опечаталась...мені 37  справді.....Дякую за комплімент....та напевне я себе всередині відчуваю значно молодшою от тому напевне і так.....це все внутрішні вцдчуття...хоча по правді інколи так змучуюсь...
Цитувати
Віктуся у нас взагалі найкраща!!!!

Мартуся-та тут сі такі...такі позитивні...Мені половину дівчат з сайту нашого вже як рідні мої..як сестри... я всім завжди кажку-просто треба вміти всім захоплюватись і щиро люити...і пробачати-найголовніше (як би банально не звучало)...отак і з цим живу... Дякую....мені приємно чути :* :*

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
І я знаю таку молоду матусю в 37! І виглядає вона покручє всіх малолітніх дамочок в районі! Материнство робить з жінкою дива!!!!
Вважаю, що поняття " оптимального віку" не існує - існує понятт " оптимального набору мозгів в голові" щоб усвідомитти все щастя і відповідальність!!!!

Offline Gumka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 4 р. 11 міс., Аліночка - 2 р. 6 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я стала мамусею в 23, і двічі щасливою мамусею в 25. Думаю, що немає однозначної відповіді, коли треба народжувати дитину. В кожної жінки настає період, коли вона просто вже хоче мати дитину. Правда не завжди вона до цього готова чи принаймі не знає що готова. В років 17-18 думаю що зашвидко. Знаю таких молоденьких мамочок чиї дітки сидять на шиї у їх молодих бабусь і дідусів. Хоча трапляються і вийнятки.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
віктуся, я з тобою згідна, бо у мене коліжанки тільки зараз (біля 30) заміж виходять, то звичайно, що і дітей планують d101 і в кожної не одна освіта, кар"єра, навіть наукові звання... просто, якщо швидше кохана людина не зустрілася, то ж не кінець світу :)
хоча, для мене діти - це прекрасно у будь якому віці і навіть без чоловіка d27

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
А я народила в 28,i зараз розумiю що якраз вчасно,я вже пожила для себе,i тепер з радiстю вiддаю свiй час донечцi,а не думаю про те.як би на дискотеку втiкти d112.Це звичайно не означаэ,що я нiкуди не ходжу,але мiй прiоритет це -Доця!!! d79

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Аналогічно, просто у мене поруч живе сестра троюрідна, наші дітки однолітки і часто ходимо гратися до них, то вони молоді, хочуть на дискотеки, до друзів, то дитину відвезуть до батьків на два-три дні і собі відпочивають, навіть не дзвонять... це майже кожні вихідні... я б так не змогла! Ми теж ходимо в кафе чи в гості, але дитина в мене на першому місці :) Звичайно, що не всі такі, більшість мам дуже хороші, просто приклад перед носом у мене не дуже d104

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
я в 23 народила, і щаслива, і думаю що не зовсім готова була, ну думала що так, а вийшло як вийшло, але стараюся :8 а зі мною в палаті в пологовому лежала Софійка їй 18 і має уже 2 дітей, і скажу що більш хазяйновитої і врівноваженої матусі такого віку не зустрічала, нормально виховувала хлопчика, і встигала все в домі зробити, так що я повністю погоджуюся з Позитивною, що основне набір мозгів, якшо модель хароша то всьо в порядку, а як бракована то результат на лице, я про неготовність z1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Anja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Мені здається, що якщо людина відчуває, що готова, то може мати дітей і в 17 і прекрасно виховувати, а якщо не відчуває то й в 40 може бути нездарною мамою чи батьком. Я за народження дитини під час навчання в вузі, якщо це зріле рішення, то це прекрасно, під час декрету нічого не втрчаєш в кар"єрі, але звичйно,що тоді тільки заочне. В мене так не вийшло нажаль, але нащастя я мама в 22.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я народила в 23,теж не планувала вагітність,але Бог дав нам нашу доцю.То моя мама і братова сказали мені,що вони навіть не думали,що я буду такою відповідальною мамою і так трястись над дитиною.Думали,що я буду хотіти гуляти,бо до вагітності проводила час у своє задоволення.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
І от аж в 37 народила

Віктуся, я б ніколи несказала.
Гарно виглядаєш, молодець z4
Напевно твій позитив, тебе і робить такою молодою і щасливою матусею :*

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
І я вважаю, що дітей треба народжувати свідомо,а вік тут грає другорядну роль.
Свою малечу народила, коли в двері стукало 30-річчя. Ну були трохи здивовані погляди лікарів як чули, що вагітність планова перша , мовляв, пізнувато трохи. Але це наше рішення, тому що раніше ні я, ні чоловік реально не були готовими до появи третього члена сімї.
Мене народили коли батькам було по 20 років, то як згадаю свої скитання по бабах,які в свою чергу мене ще комусь спихали, аж страшно стає...Я б зараз свою дитину не підкинула нікому на виховання і насолоджуюсь тим, що можу дозволити собі приділити їй максимум уваги.
Моїй сестрі зараз 26 років і вона також не готова до народження дитини  d128: ще хоче пожити для себе, зробити карєру...

Offline karposhka

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Щаслива:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
ООО, так це ж моя улюблена тема на всіх форумах!!:)
Хе-хе)))
Я 18-ти річна мама! d30
Знаю, що багатьох це дивує, кидає в шок і т.д. Багато хто дивиться на мене, як на ненормальну)
І мої віртуальні знайомі дуже дивуються, коли дізнаються скільки мені))) Мій синочок побачив світ через тиждень після мого повноліття.
Я щаслива мама і кохана дружина.
Вже навіть встигла попрацювати модератором у всеукраїнській соціальній мережі для мам.  z3 Але мені набридло вправляти мізки вдвічі старшим від себе... z5
Маю достатньо егоїзму, знань і впевненості в собі, щоб сказати, що я хороша мама. Краща за багатьох.
Не раз чула в свою адресу словосполучення типу "по зальоту", "вискочила заміж" і т.д. І страшенно ненавиджу ці вислови.
Це страшні суспільні штампи які мені і багатьом іншим молодим мамусям знатно калічать життя. Повірте, дуже нелегко бути гарною мамою, коли кожен другий не втрачає можливості тобі дорікнути, обізвати чи просто навчити як треба жити!
Я згодна з тим, що багато молодих дівчат не готові взяти на себе таку відповідальність, але хіба ж це не може стосуватися і 40-річних??
Дуже тішуся, що є молоді мамусі, які ламають всі стереотипи і попри все виховують чудових діток!

Я ніколи не була щасливішою, ніж зараз. І я точно знаю, що хочу ще діток..) Ще багато діток:)
Посмішка врятує світ!:)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
karposhka ну бачиш, ти знаєш собі ціну, тому всі ці стереотипи тобі попри мешти. А людям не догодиш, то зарано, то запізно, те неправильно і ще он те. Пам"ятаю, мої знайомі деякий час не мали дітей, то люди почали шепотітися, що вони там чимось хворі  z5

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я першу дитину народила, коли мені було майже 23 роки  d79. Для мене - це був оптимальний вік для народження дитинки: вищу освіту отримала, рік пропрацювала (але я і після народження дитини в декрет не пішла, тільки відпустка по вагітності та  народженню дитини d108).
Другу дитину народила в 27 років d102 (теж не була в декреті - весь час працювала  :8), а зараз в 30 років чекаю на треттю дитинку d101. Вважаю, в терміни які я сама собі поставила я вклалась   d100 d112.

Offline Бембі

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
Також вважаю, що не повинно бути ніяких обмежень для народження дитинки, а 3 діток це класно