Автор Тема: Вишиванка  (Прочитано 147802 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +108/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Вишиванка
« Reply #34 : 19 Жовтень 2010, 10:12:08 »
А це наші вишиванки
Вишивали синочку на два рочки

А це вишивала доні до цьогорічних великодніх свят

Зараз ще вишиваю чоловіку, сорочка в процесі, тож покажу як буде готова...

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #35 : 19 Жовтень 2010, 10:20:07 »
РУСЯ, ЧУДОВІ РОБОТИ!!!!!!! А сорочечки сама шила також??? Молодчинка +1 !!

Offline rusichka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • моє захоплення
    • Награды
« Reply #36 : 19 Жовтень 2010, 10:27:20 »
дівчата, супер!!! гарні вишиванки, я в захваті!!!!  z4 z4 z4 z4 z4
а я ніяк не зберуся вишити тітям вишиванки  d100 d100 d100 d100

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #37 : 19 Жовтень 2010, 10:29:43 »
Вау, дівчата, яка краса. z4 z4 z4 z4 z4 :* А я чоловікові взялася вишивати і потім щось закинула, а позавчора у мене знову з"явилося натхнення і процес знову пішов. Потім викладу фото.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #38 : 19 Жовтень 2010, 10:46:10 »
І я теж вишиваю чоловікові сорочку :), правда була закинула, а тепер ніяк не можу себе заставити.... d143
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 19 Жовтень 2010, 10:48:02 »
Дякую ПОЗИТИВНА.  :8 Ні сорочки сама не крою і не шию, ношу до кравчині. Я взагалі то можу шити сама, та моя машинка не може обметати тканину, та й мороки багатенько... Та от тканину сама обирала, у сина проста сорочкова тканина, а у доні натуральне сатинове полотно, та там ще є такі квіти ніби намальовані білою фарбою чи що, ну тканина виглядає як шовк...  d104 Синові вишивала звичайними акриловими нитками, а доні DMC - обі вишиті хрестиком. А чоловікові теж вишиваю DMC, на домотканому полотні та тільки низинкою, планую там ще зробити мережку... А мені сорочку свекруха купила на день народження у Косові, - ось

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #40 : 19 Жовтень 2010, 10:49:48 »
ой, я так собі хочу вишиванку!!!! натрапила раз на форум, там ДУЖЕ багато інформації було про вишиванки, усі ті узори, орнаменти, що воно все означає... Голова трісне поки все повивчаєш. І писали, що жінка, котра вишиває, якраз і має враховувати характер людини, котра буде носити сорочку. Що такі сорочки, узори на них - то ніби побажання, свого роду програмування на подальше життя.
А де можна купити сорочку за прийнятною ціною? А то в Яремчі очі на лоба вилалять від цін, в магазинах у Франеку теж ціни дай боже...

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 19 Жовтень 2010, 11:00:55 »
jet, то не дорогі сорочки.... Ну дивись сама: собівартість наприклад тієї сорочки яку я вишиваю чоловікові,  десь 200-250 грн. А коштує вона в магазині або в Яремчі чи Косові - 1300 грн. То виходить, що за роботу беруть десь 1000 грн. То це хіба багато, якщо вишивальниця вишивала її десь місяць або й півтора день у день, та ще й в ночі, то виходить, що це її зарплата за місяць, - то це хіба ж багато. Це по суті теж її робота і цим вона заробляє на життя. Та я бачила сорочки і по 300 грн. жіночі, ну але погодьтесь це далеко не той рівень що хотілось би, - там пару хрестиків і то нерівно вишиті. Ну така сорочка вишивається десь за півтора два тижні, тому й ціна така... То виходить, що кожному покупцю свій товар...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 19 Жовтень 2010, 11:34:50 »
Я бачила батистові сорочки вишиті машинним хрестиком від 500 грн. Так це ціна d107 Машинка за пару хвилин це вишиває. А Руся добре каже про ручну роботу - це трудоємкий процес. Ми з чоловіком купили собі ткане полотно на вишиванки, то заплатили 160 грн. Це на дві сорочки + ниток багатенько треба, бо я вишиваю дрібним хрестиком нитками Anchor, вони не гірші за DMC. Всюди по 5 грн за моток, а в епіцентрі по 4,75. Так от я не знаю скільки місяців піде на то, щоб вишити цю сорочку. Ті сорочки, що у нас в магазинах продають по 1200 - вишиті не хрестиком,  а якось інакше. Або там комбінують дрібний хрестик ще з чимось (не знаю як називається). Я чула, що супердосвідченій вишивальниці треба щонайменше 2 тижні щоб вишити одну сорочку, то 1200 - це дійсно не дорого, але я не готова і таких грошей заплатити, тому вишиваю сама + приємно щось своїми руками зробити на згадку собі і нащадкам. d112

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 19 Жовтень 2010, 11:37:17 »
А ще сорочку треба викроїти, пошити, якщо треба, то мережку зробити, а це теж не легко

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 19 Жовтень 2010, 11:48:45 »
jet, то не дорогі сорочки.... Ну дивись сама: собівартість наприклад тієї сорочки яку я вишиваю чоловікові,  десь 200-250 грн. А коштує вона в магазині або в Яремчі чи Косові - 1300 грн. То виходить, що за роботу беруть десь 1000 грн. То це хіба багато, якщо вишивальниця вишивала її десь місяць або й півтора день у день, та ще й в ночі, то виходить, що це її зарплата за місяць, - то це хіба ж багато. Це по суті теж її робота і цим вона заробляє на життя. Та я бачила сорочки і по 300 грн. жіночі, ну але погодьтесь це далеко не той рівень що хотілось би, - там пару хрестиків і то нерівно вишиті. Ну така сорочка вишивається десь за півтора два тижні, тому й ціна така... То виходить, що кожному покупцю свій товар...
все ніби так, але півтори тисячі за сорочку?!?!?!?!?!?! Це ж не якийсь там диво-пристрій, що є практичний у житті чи якась незамінна штука... Якщо собівартість 250 гривень, то продавали б хоч за 600. Сорочка ж не вся вкрита вишивками, я не хочу там якісь неймовірні  квіти, купа мережок і все таке, чому над нею треба місяць днями і ночам сидіти?! Я згідна, що то купа роботи, але це тоді треба кілька місяців звичайній людині на вишиванку гроші відкладати. І це ж не часто я її буду вдягати. Я ледве купила дитині зимовий фірмовий комбез за 650 гривень (зі знижкою) котрий вона буде носити кожен день два сезони. Мама мене сварила, що я марнотратна і понтова, бо дуже дорого, піди на базар і купи синтепоновий за 350. А тут місячна зарплата на святкову сорочку, два прожитковий мінімуми. І то ще, кажете, недорого. Так, це не просто собі сорочка, але таким макаром вишиванки я ніколи не буду мати, хоч мрію про неї з дитинства. От і українка...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 19 Жовтень 2010, 12:01:33 »
Цитувати
чому над нею треба місяць днями і ночам сидіти?!
Бо там крім того, що вишивати, треба ще сидіти і хрестики рахувати щоб не помилитися, інакше весь малюнок поведе. Я буває вишию кусочок, а потім бац і помилка - сиджу випорюю і наново вишиваю.
jet, а Ви спробуйте самі вишити сорочку. Думаю у Вас вийде. Візьміть для початку однколірний малюнок щоб легше було вишивати ;) Можна вишивати на недорогій тканині. В інтернеті є купа способів :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 19 Жовтень 2010, 13:16:18 »
я колись вчилася вишивати. І хрестик і всілякі різноманітні мережки... Але поки я подужаю ту сорочку вишити, а ще ж зшити разом... Просто то я, а то жінки, котрі тим постійно займаються, вони більш навчені. Ще 800 гривень я б дала, але ж не півтори тисячі...

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 19 Жовтень 2010, 13:46:23 »
jet, то ж повно сорочок по 800 грн. Навалом... Навіть у нас навпроти колишнього молоного кафе є магазин, де можна під замовлення і за 500-700 грн. вишити, а за 800грн. це вже хороша жіноча вишиванка, навіть на домотканому полотні. А от в Яремче то взагалі і за 300 грн. можна купити. Чому ви кажете, що немає. Я от в Яремче буваю, досить часто, завжди за ради цікавості заходимо на базар, то бачила купу сорочок жіночих по 300 грн. Думаю, що можна і за 250 грн. виторгувати. Ну якість там звичайно... ... Там вони пошиті з шифону, рідко але бувають і на полотні... Як правило одноколірні, ну не обов"язково червона з чорним, бувають і голубими нитками вишиті, і зеленими.... Правда я часто знаходжу у вишивках багато помилок, але якщо з далеку то не видно...  Тож думаю серед такого великого різноманіття вишиванок, ви точно б собі, за таку ціну як ви хочете, купили вишиванку.
ААААА, ще згадала, - в нас на п"ятачку (що біля ратуші), як заходити від ратуші, то з правої сторони (там ще горшки для квітів продають), то там жінка продає вишиванки які сама вишиває, в неї по моєму теж є по 300-400 грн. вишиванки. Можете глянути, може щось сподобається...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 19 Жовтень 2010, 13:57:17 »
Ще є вишиванки в магазині на Галицькій в тому ряді де магазин Схід, Ісіда, Львівянка. Моя знайома там за 400 грн купляла шифонову

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 19 Жовтень 2010, 14:02:37 »
оооо, спасибі за здані точки! а то я бачила такі вже простезні, а ціна золотезна! Піду по точках, в мене днюха не так далеко ;) зараз запишу  собі всі точки в записничок )))

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 19 Жовтень 2010, 16:25:43 »
поговорила з мамою, вона сказала, що я телепат, бо вона саме натрапила на той магазин, що навпроти молочного кафе, а ще на якийсь магазин гуцульсьго мистецтва на вул. Грушевського. І от саме в осатнньому був такий вибір соорочок, що вона, каже, там свої очі забула. І там можна і узор і колір і тканину, все вибрати. І от я такий подарунок їй замовила, лиш треба піти туди та розібратися. Тепер буду штудіювати інформацію із значенням тих гуцульських символів та кольорів!  d41  d41
я б навіть хотіла дві вишиванки, одну з коротким рукавом та з довгим, білу та якусь кольорову. Можна буде ще свекрів у ту справу втягти ))))