Автор Тема: Книжковий флешмоб  (Прочитано 4764 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline horo6ayaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Книжковий флешмоб
« : 02 Квітень 2013, 13:19:21 »
Натрапила на цю ідею в блогосфері і вирішила запропонувати і на форумі, бо нас тут багато-багато, ми всі індивідуальності і буде дуже цікаво подивитися на ваші книжки. Отже, я пропоную вам навмання дістати зі своєї книжкової полиці п"ять книг і розказати про них )

У нас книг дуже багато, але я вибрала не 5 випадкових, а всі п'ять одного автора, яким я зараз захоплена.

Це книги Джоді Піколт - лауреат премії New England Bookseller Award for Fiction (2003).
    Її дитинство на Лонг-Айленді було щасливим ... навіть занадто щасливим, як їй думалось деколи, особливо для того, хто завжди мріяв стати письменником. У коледжі, вивчаючи письменницьку майстерність, вона частенько телефонувала додому і питала мати, чи не траплялося таки в їхній родині якого-небудь невеликого інцесту або іншого насильства. Минув деякий час, перш ніж Піколт зрозуміла, що, незважаючи на настільки спокійне дитинство, у неї все ж є про що писати - про міцну сім'ю і відносинах, заснованих на довірі.
    Ще будучи студенткою Прінстона Джоді Піколт опублікувала два коротких розповіді, які, зрозуміло, не принесли їй великої слави і грошей. Після закінчення коледжу вона працювала технічним письменником в одній з брокерських фірм Уолл-стріт, копірайтером у рекламному агентстві, редактором у видавництві, а потім вчителькою англійської мови, вступивши до Гарвард для того, щоб мати можливість викладати. Джоді вийшла заміж за молодого чоловіка, з яким познайомилася ще в Прінстоні, і була вагітна першою дитиною в той час, коли писала свій перший роман.
    Ця книга, «Songs of the Humpback Whale", повинна була вийти з друку ще до народження її сина, і Джоді малювала в своїй уяві ідилічні і абсолютно нереальні картини того, як вона буде писати такі книги в той час, як її син буде тихо грати у її ніг. В дійсності все склалося, зрозуміло, зовсім інакше ... Кілька років у неї пішло на те, щоб знайти можливість поєднувати кар'єру письменника і материнство, але зараз вона говорить: «Я письменниця тільки завдяки тому, що я мати. Саме досвід матерінствf показав мені, що може зробити людина і як далеко він може зайти у своєму бажанні добра близьким людям ».
    Джоді, її чоловік і троє дітей живуть в Ганновері, штат Нью-Гемпшир, у них є собака, кролик, а ще вони чекають швидкого прибуття осла на ім'я Оте. Щаслива сім'я - прекрасне джерело творчого натхнення! (C)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Книжковий флешмоб
« Reply #1 : 02 Квітень 2013, 13:31:26 »
Ух відмічуся, ввечері виставлю фотки  d30 d30 d30