Автор Тема: Школа-садок № 6  (Прочитано 11517 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Школа-садок № 6
« Reply #68 : 10 Лютий 2012, 18:30:37 »
Цитувати
В мене в сусыдки мала туди ходить...щоб попасти туди-заплатили благодійний - 500 грн...і ще пару раз на рік дають список-десь на 100 грн-якусь побутову хімію і т.п. купити....от все, що знаю...

d27  це стандарно у кожному садку!!! ми у тому де зараз - заплатили 300 грн благодійного + на 150 грн купили побутову хімію по списку на рік + 15 грн щомісяця на канцтовари + 200 грн на диван і подарунки на Новорічні свята... ніби усе. і це вважається дешевий садок. але я бачила іграшки у тому і в 6 то небо і земля. а ще я готова платити за закриту територію і безпеку дитини, бо у теперішньому територія відкрита навстіж - це жахливо!
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #69 : 10 Лютий 2012, 18:32:41 »
А ми теж сюди записані, але аж 2014 рік-то малому буде вже 3 і 10 міс..але на 2013 завідуюча не хотіла записувати, бо ще не виповнилось би 3....думала, що ближче до того часу і з благодійним внеском можна було б і в 2 і 10 міс туди піти, але тепер з цією електронною чергою певно ніяк.. d104
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #70 : 10 Лютий 2012, 18:35:24 »
Цитувати
А інша сусідка дала малого в якийсь садік з тої сторони Пасічної де Вопак

ну от бачите, а мені якраз той садок не покишені  d27 чула сумму і чула відгуки про сам садок d112 скільки людей - стільки й думок, дуже цікаво як воно в реалі получиться  d130

setya, моя піде у вересні вже буде 3 і 8

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #71 : 10 Лютий 2012, 19:25:10 »
Мій малий цього року закінчує цей садочок.Так садік порівняно дорогуватий,але воно того варте,принаймі бачиш,що гроші ідуть на твою дитину.Ми ним дуже задоволенні,якщо все буде ок то і мала піде сюди ж.
Тут почитала в темці що цікавлять реальні витрати і здачі грошей,звертайтеся,розкажу.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #72 : 10 Лютий 2012, 19:37:23 »
ну от, як добре що хоч хтось відгукнувся!  :*

Надія, от я коли малу цього вересня збирала в садок то на усе витратила 1500 грн. скажіть у 6 садку така ж сума буде?
(хочу зазначити для інших мамусь - я говорю про варіант коли ви стояли на черзі і ніяких додаткових оплат "щоб місце зявилося" не платили)

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 10 Лютий 2012, 19:44:16 »
А що ви маєте на увазі коли кажете збирала в садок.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #74 : 10 Лютий 2012, 19:52:34 »
маю наувазі - вступний благодійний внесок 300-500 грн, постіль, тапки, піжама, побутова хімія 150-200грн, 2 спец.альбома, дошка для малювання, книжки в групу, 200 грн на подарунки від миколая і солодке на новор.ранок, диванчик в групу...здається усе d130

і чи щомісяця збирають 15 грн на канцтовари-потреби групи?

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 10 Лютий 2012, 20:03:23 »
Давайте розпишу все попорядку.Благодійний внесок в мене 3роки тому складав 750грн.В вересні збираються батьківські збори,на них вибирається батьківський комітет,гроші всі ідуть через батьків,вихователі не мають до них відношення.Збирають 200грн,переважно це на потреби групи,закупляють те чого не вистачає.Перед Миколаєм збирають 100грн,це переважно на поздоровлення і подарунки для малюків на Новий рік,закупка в групу іграшок.Перед 8 березням збирають ще 100грн.І перед літніми канікулами здають 150-200грн на ремонт.В нас така схема була ,плюс-мінус, 3 роки.Один раз на рік кожній дитині дають список на закупку хімії 100-150грн.Кожен місяць 15грн на розвиток групи,20грн за хореографію.Нажаль цього року Індіго вже нема.Ну і крім того часто приїжають лялькові театри,фотографи....

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #76 : 10 Лютий 2012, 21:48:57 »
дуже дякую, усе зрозуміла. усе як усюди  d112

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +455/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 8 років, Денис 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #77 : 10 Лютий 2012, 22:21:26 »
і ми б хотіли у цей садок. У мене знайома водить туди малу то каже що за 6 місяців потратила 3000 грн d111 d111 d111 d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #78 : 10 Лютий 2012, 22:23:40 »
Цитувати
то каже що за 6 місяців потратила 3000 грн

d107 на що потратила???

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 10 Лютий 2012, 22:26:16 »
Юля, я говорю про Лілю з дистанційки ти повинна памятати. Казала, що купа подарків, на день ангела, на дні народження, на потреби групи. мені здається що це трохи занадто, лае так вона мені говорила, щ садок ну дуже дорого обходиться d111

Offline Саянка

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #80 : 11 Лютий 2012, 08:46:14 »
І я хочу в цей садок... Не бачу альтернативи для нас. Живемо ми в пасічній, скільки не обдумую, прикидаю, все зводиться до цього садочка!
Дівчата, напишіть хтось реальну суму, скільки треба заплатити, якщо ми не записані в чергу, бо завідуюча мотивувала, що ми "не по місцю прописки!" Можете писати в пп, але, будь ласка, вказуйте ті суми про які ви дійсно знаєте, а не десь там-хтось-комусь-колись сказав d27 За такою версією сумма становить 500-700$
Але чи так воно насправді?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 11 Лютий 2012, 11:30:25 »
Цитувати
і ми б хотіли у цей садок. У мене знайома водить туди малу то каже що за 6 місяців потратила 3000 грн
Не знаю в яку групу вона водить і що вона враховує в ці 3000грн,але можу вам точно сказати,що це неправда.Я 2 роки була в малого в батьківському комітеті.Так вітають на день народження,на новий рік,на день вчителя,на 8 березня,але так роблять всюди.Така схема як я розписала майже у всіх групах я це точно знаю.
Цитувати
За такою версією сумма становить 500-700$
Ви де таких цифр понабиралися?  z5 Ми теж в цей садік не були записані,бо переїхали в Пасічну коли малому було 2 роки.І теж до нього не відносимось,бо живу біля 24 школи.Тому благодійний внесок ми робили трохи більший ніж всі інші,але 750 грн,а не 500-700дол.Платили в касу,офіційно.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #82 : 11 Лютий 2012, 12:20:11 »
Саянка, моя вам порада неслухати нікого, а йти і питати саму завідуючу, вона вам усе сама скаже, невже ви думаєте що ви такі одні чи перші d27  а може то не гроші треба, а припустимо шифер чи ще якась послуга  d112

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #83 : 11 Лютий 2012, 12:49:17 »
Ну, це як кому і яку суму напевне кажуть z3 Бо моїй знайомій, яка живе біля Вопака в Пасічній завідуюча дала перелік потрібних матеріалів для ремонту коридору d107, можливо знала, що в них є невеликий бізнес d104 То вони все порахували, прикинули і вирішили, що краще будуть возити дитину в Бджілку.
Племінниця правда в школу вже туди ходила, а не в садочок, то на протязі кожного навчального року декілька раз просили матеріальну допомогу (там теж тато керівну посаду займає), тому думаю вона знає в кого можна просити більше ;)
А взагалі порівняно з іншими садочками, де я була по роботі раніше, цей мені найбільше подобається z4 z4 z4
Як розказували вихователі, то в них молодшу групу ведуть одні, середню групу вже інші вихователі, старшу інші, кожні спеціалізуються суто по роботі з дітками даного віку. Фізкультура проводиться в спортзалі, хореографія і музичні заняття в актовому залі, майже так як в початковій школі. Може це мені перехвалили, але хто ходить, то напише чи все так є.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 11 Лютий 2012, 17:38:21 »
Цитувати
Не знаю в яку групу вона водить і що вона враховує в ці 3000грн,але можу вам точно сказати,що це неправда.Я 2 роки була в малого в батьківському комітеті.Так вітають на день народження,на новий рік,на день вчителя,на 8 березня,але так роблять всюди.Така схема як я розписала майже у всіх групах я це точно знаю.
так вона сама мені говорила і також у батьк комітеті. Я розумію, що схема у всіх садках одинакова, але можуть рзнитися суми. Наприклад на 8 Березня хтось дарує квтку а хтось 500 грн