Автор Тема: Ігри з малюками  (Прочитано 13556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Re: Ігри з малюками
« Reply #51 : 05 Жовтень 2011, 16:43:47 »
В мого малого зараз любима гра-хованки...деколи аж надоїдає ховатись від нього,чи шукати d27але він так тішиться!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #52 : 05 Жовтень 2011, 16:58:44 »
а ми на даному етапі, а нам рік, складаємо піраміду, і страшенно-престрашенно любим книжки де є віршики, ще осідлали машинку де треба  ногами відштвхуватись (каталка) ото так "розвлекаємся"!!! але швидко все надоїдає моїй малій, тому треба щось нове , дівчата діліться??????
тримаю на руках два щастя.

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #53 : 05 Жовтень 2011, 17:21:36 »
Коли мій малий був приблизно як твій, Слободянка, то моя старшенька часто робила йому сюрпризи, коли він спав. В нас було багато кубиків (таких пластмасових) і вона йому будувала різні фортеці, а малий їх валяв і дуже цим тішився.
Ще Мітя в нас полюбляв картонні коробки (великі) або сумки. І якщо в них накидати ложок, кришок від баняків та інших кухонних інструментів, то модна навіть було спокійно бульбу на вечерю начистити.
Ілюстрації скинула в "однокласники", бо не знаю як тут фотки завантажувати.   
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #54 : 05 Жовтень 2011, 17:31:56 »
А де вони є? Щось я не можу знайти d104
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Nin4iko

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #55 : 05 Жовтень 2011, 17:42:16 »
в нас після року дуууже зацікавився бутилочками і кришечками. Навчився їх відкручувати і закручувати. То я вже назбирала їх... Хотіла зробити іграшку, яку пропонували в нас на сайті, з коробки, в яку позакручувати бутилочки. І дитинка сама закриває їх кришечками. Але якось руки не дойшли :(

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #56 : 05 Жовтень 2011, 17:44:16 »
ми дуже любимо гратись у "зловлю-зловлю" навколо стола. також валяємо фортеці з кубиків, розкладаємо пірамідку, а ще полюбляємо складати іграшки в коробку....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #57 : 05 Жовтень 2011, 18:37:33 »
А Тома моя дуже любила рвати папір і запихати клаптики в пластикову бутилку (як від води мінеральної), або я їй давала коробку з шкарпеточками дитячими і вона їх в пірамідки складала. Це звичайно забави специфічні, але вона в мене дівчинка ретельна - в себе в шафі зараз так поскладає, що і я не завжди в своїй маю такий порядок.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #58 : 05 Жовтень 2011, 18:53:56 »
Цитувати
яку пропонували в нас на сайті, з коробки, в яку позакручувати бутилочки. І дитинка сама закриває їх кришечками. Але якось руки не дойшли
Ніна, ану ссилочку, де таке є?

Offline Nin4iko

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #59 : 06 Жовтень 2011, 17:38:49 »
Ось ссилочка Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #60 : 06 Жовтень 2011, 18:14:14 »
мерсі за ссилку :)

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #61 : 06 Жовтень 2011, 22:30:43 »
Мій малий якось на щастя сам бавиться. Висипаю йому гору іграшок і він порпається, гризе, перекладає...  d27 А я за той час роблю домашні справи. Коли йому набридає, то кладу в ходунці, а ще потім у пригунці. Два рази на день ідемо на подвір"я, стелю йому каремат (туристична підстилка) і він сидить так зо дві години і скубає травичку  d27

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #62 : 06 Жовтень 2011, 22:40:09 »
В нас любиме заняття - це все витягувати з шухляд і тумбочок  d111  книжка не цікаво, іграшки - 15 хв. максимум, а от десь шось нашкоднічати це миле діло. Ну і звичайно, якщо з ним гратись, то це означає ним крутити - вертіти, перекидати... Це в нас татко по цій часті, вечером приходить з роботи і вперед. Я так не можу бо малий важкий.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #63 : 06 Жовтень 2011, 23:08:06 »
Ми любим дуже м"ячі, причому досить давно, вони в нас є дуже різних розмірів, то ми їх копаєм, кидаєм, а хтось має віддавати, котити, копати назад. Якщо на очі не попадає м"яч, то за м"яч зійде будь-що що погано лежить: іграшки, взуття, собака... це все ми копаєм при нагоді.
Ще дуже подобається відкривати-закривати любі дверки. Любить витягати і ставити назад дрібні предмети в крупніший ящичок. коробку... за це зійде будь-що спеціальний: дитячий чемодан з дірками для витягання іграшок, сортери, ведра з кришками... і некрупні іграшки, м"ячики, гризунці, розвивалки...
Любим "читати" дитячі книжки, маєм спеціально виділену дитячу кольорову літературу, з невнятними віршами і казками що читаєш і плакати хочеться, стидно від такої творчості, то ми виділили їх на поталу Саші, він їх з радістю рве з сміхом і визгами, розкидає як конфеті, тільки треба слідкувати, щоб не наївся тих книжок (вже таке було, добре що вирвав)
Тосі-тосі, полетели-полетели-на головку сели це ми граєм, а решта не подобається, типу сорока-ворона не йде нам
Якщо не хоче їсти, то дивимся кліпи Pigloo, типу папа-пингвин... якщо комп не цікавить (телевізор істотно більший) то дивимся мультики на Ніколодіон або Карусель. Під час цього пульт в Саші має бути в руках, і починається переключання каналів.
Дуже любить телефони, пульти... але має бути результат, тобто просто так імітація не підходить, має або щось включати-переключати, або світитись, грати, говорити.
Якщо вже вкрай надоїдає все, то Сашу деколи забавляє кидати мій телефон, а я маю піднімати і віддавати назад (маю такий бронебойний, то виручає).

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #64 : 06 Жовтень 2011, 23:13:48 »
ми любим грати в ладушки і козу-дерезу.також малій цікавий мячик і резинові іграшки погризти.але найбільше,якраз те,чого не можна,залізти в тумбочкиЮвсе порозкидати,пульти,телефони,перевернути мусорку.
а раз на кухні взялась мала за тряпку,а мені цікаво чи потяне в рот.а вона давай підлогу шурувати(бо вже не одну сотню разів бачила як це робить мама)

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #65 : 06 Жовтень 2011, 23:15:35 »
Мене теж турбує питання, як можна гратись, дрібні дуже предмети не даю, боюсь, що проковтне, дрібна моторика розвивається суто на лабіринтах, або на розвивальних  іграшках, де є дрібненькі предмети, а крупи... мені здається, що зарано. Ходим ми погано, доганялки трохи бігаєм, то хтось має бігти з ним за руку, а хтось доганяти, а ще класно йому на руках сидіти, щоб хтось його типу забирав, ловив... а він ховається. Ну це все якісь такі прості побутові справи, а конкретні ігри, хто знає діліться

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #66 : 06 Жовтень 2011, 23:30:59 »
Ще собі нагадала, можна замісити тісто туге на воді і солі (не жаліти) і дати в руки. Мої обоє таке полюбляли d41 d41 d41. Мала його методично старалася приліпити до свого столика, а малий спочатку намагався попробувати на зуб  (але ж воно солене d142, так що небезпеку бути з'їденим ми таким чином нейтралізуємо), а тоді рвав на шматочки і розкидав. Ще я деколи насипала в мисочки якісь крупи, макарони, фасолю, сірники - вони прекрасно ліпляться до тіста. Мої малих від цього перло, але тут вже треба слідкувати, щоб дитина не почала пхати це все до рота і не вдавилася. Правда після таких ігор в радіусі 2 метрів треба замітати і мити d104. Але якщо дитину посадити в годувальний столик з цим тістом, то великої шкоди вона не зробить, а радості буде...
А коли діти вже більші, то з такого тіста можна ліпити реальні речі - прикраси на ялинку, іграшки, фігурки улюблених героїв, а потім їх можна спекти (точніше висушити) в духовці, а як остинуть, то ще й розфарбувати - класна забава для 3-5 річних дітей z4.

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #67 : 06 Жовтень 2011, 23:43:34 »
Ну і звичайно класна штука - пальчикові фарби z4. Правда свинство страшне... "Совєти бивалово": якщо хочете таким зайнятися, то підготуйте собі шлях евакуації замурзаної дитини і себе у ванну так, щоб поменше було перешкод у вигляді закритих дверей, мила і рушників, захованих у шухляди і т.п. А найкраще, щоб вдома в цей час був хтось, хто не приймав участі у малюванні і допоможе вам прибрати. Якщо ви зважитеся на це, то отримаєте масу задоволення, бо діти переважно дуже люблять таке d41 d41 d41.