Автор Тема: Спорт під час вагітності.  (Прочитано 2302 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natka_JАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Спорт під час вагітності.
« : 19 Квітень 2011, 12:19:18 »
Спорт під час вагітності: що вибрати?

Найпоширеніші ви­ди спор­ту для вагітної наступні: аеробіка d2, шейпінг , їзда на велосипеді, ве­ло­тре­на­же­ри, біг d102, гімнастика, пла­ван­ня, теніс, йо­га.

Який вид активності виб­ра­ти, і які плю­си і мінуси у кож­но­го з них?

Аеробіка, шейпінг.
Без­умов­но, інтенсивні тре­ну­ван­ня не підходять для майбутніх мам, особ­ли­во що по­ча­ли зай­ма­ти­ся «з ну­ля». Од­нак існують ком­плек­си, розроблені спеціально для вагітних.

Як­що ви зай­ма­ли­ся аеробікою до вагітності, змініть на­ван­та­жен­ня, орієнтуючись на своє са­мо­по­чут­тя. Обов'яз­ко­во повідомте інструктора про свою вагітність, а та­кож уни­кай­те вправ, ви­ко­ну­ва­них ле­жа­чи або пов'яза­них із знач­ним на­ван­та­жен­ням на суг­ло­би.

Їзда на велосипеді.
Це до­пус­ти­мий, хо­ча і з де­я­ки­ми за­сте­ре­жен­ня­ми, вид спор­ту для вагітних. Як­що у вас є досвід, ви мо­же­те про­дов­жу­ва­ти за­нят­тя, пам'ята­ю­чи про ри­зик падіння (ви­би­рай­те тільки безпечні тра­си!). Впер­ше сідати за кер­мо ве­ло­си­пе­да під час вагітності, без­умов­но, не вар­то.

Ве­ло­тре­на­же­ри.
Пре­крас­на аль­тер­на­ти­ва звичайній їзді! Можливість ре­гу­лю­ва­ти час за­нять, на­ван­та­жен­ня, відсутність ри­зи­ку падіння до­зво­ля­ють по­ча­ти за­нят­тя вагітним, які раніше не зай­ма­ли­ся їздою на велосипеді.

Біг.
Як­що ви зай­ма­ли­ся бігом, мо­же­те про­дов­жу­ва­ти тре­ну­ван­ня як мінімум до се­ре­ди­ни вагітності. В іншому ви­пад­ку кра­ще не по­чи­на­ти.

Гімнастика.
Пре­крас­ний вид спор­ту для вагітних, але на­ма­гай­те­ся уни­ка­ти вправ, ви­ко­ну­ва­них ле­жа­чи на спині. Роз­тяж­ки до­да­дуть ва­шим м'язам гнучкості і за­без­пе­чать гар­ний то­нус пе­ред по­ло­га­ми. Особ­ли­во ко­рис­но ви­ко­нан­ня вправ Ке­ге­ля як під час вагітності, так і після пологів.

Пла­ван­ня.
Це чи не найк­ра­щий вид спор­ту для вагітних. Аб­со­лют­но вик­лю­че­ний ри­зик падіння, перегрівання, зне­вод­нен­ня, надмірного на­ван­та­жен­ня на суг­ло­би. Про­те від за­нять дайвінгом (гли­бо­ко­вод­ним пірнанням) кра­ще відмовитися, оскільки тиск, що збільшується під тов­щею во­ди не­га­тив­но впливає на май­бут­ню ди­ти­ну.

Теніс.
За наявності досвіду мо­же­те про­дов­жу­ва­ти тре­ну­ван­ня, пам'ята­ю­чи про зміщений центр тяжкості. Уни­кай­те різких рухів, поштовхів і перегріву.

Йо­га.
Більшість форм йо­ги підходять для вагітних жінок. Є й спеціальні, адаптовані ком­плек­си, які, зви­чай­но, більш кращі. Як і в за­нят­тях гімнастикою, уни­кай­те вправ, ви­ко­ну­ва­них ле­жа­чи на спині, і пе­ре­роз­тяг­нен­ня зв'язок.

І, зви­чай­но, не за­бу­вай­те про про­гу­лян­ки на свіжому повітрі: 30-60 хви­лин швидкої ходь­би щод­ня за­без­пе­чать вам гар­ний то­нус і відмінний настрій.

Offline Natka_JАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Спорт під час вагітності.
« Reply #1 : 19 Квітень 2011, 12:31:33 »
Ще додаю відео від HUGGIES.

Offline OxyFly

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #2 : 28 Листопад 2013, 17:29:26 »
Як варіант пропоную бажаючим "свою" гімнастику: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sandrinja

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #3 : 28 Січень 2014, 08:55:24 »
Дівчата, привіт. А хтось в тренажерку під час вагітності ходив? Я перед вагітністю ходила рік в качалку. Потім залишила, звичайно. Зараз на 3му місяці і так мені кортить піти в зал, але боюся) і хочеться, і колеться) Ясно, що працювати з такою вагою, з якою робила це до вагітності, не буду, але хоч би одну пластину на тренажер начепити))) Мені прям не вистачає активності)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #4 : 11 Лютий 2014, 10:37:14 »
Цитувати
Дівчата, привіт. А хтось в тренажерку під час вагітності ходив? Я перед вагітністю ходила рік в качалку. Потім залишила, звичайно. Зараз на 3му місяці і так мені кортить піти в зал, але боюся) і хочеться, і колеться) Ясно, що працювати з такою вагою, з якою робила це до вагітності, не буду, але хоч би одну пластину на тренажер начепити))) Мені прям не вистачає активності)
я тоже до вагітності ходіла в тренажерний зал, але залишила, бо вагітна. Думаю що не варто ходити саме в тренажерку, але займатися навантаженнями:шейпінг, пілатес, розтяжки, йога то треба ) Сама планую на йогу для вагітних )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline eMkaSmile

• жизнь прекрасна!
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Как же хорошо,когда всё хорошо.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Станіслав,8 місяців)))
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #5 : 10 Грудень 2014, 16:46:13 »
мені гінеколог не дозволила навіть зарядку робити :/ d12...А я так звикла до активного способу життя d41
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #6 : 24 Грудень 2014, 17:45:20 »
В спорт зал точно не варто вагітним ходити,а от вдома займатися,чи на якісь курси спеціальні піти зовсім не зашкодить. Я сама до вагітності активно займалася в тренажерці багато років,на пол денс ходила,бігала багато,а як завагітніла,то до третього місяця лікар заборонила будя-яку активність,навіть зарядку не можна було робити,через загрозу.Потім почала помаленьку вдома робити різні вправи,в ютубі шукала комплекси для вагітних,фітнес і йога. То тепер майже щодня вдомазаймаюся , щоб були м'язи в тонусі.