Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 38990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TinaTiАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Відлучення від грудей - 2
« : 12 Квітень 2013, 01:47:53 »
Продовжуємо ділитись своїми історіями на цю темку ось тут. Попередня тема Відлучення від грудей ось тут:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #1 : 13 Квітень 2013, 19:26:14 »
Цитувати
але то все ж таки від кількості годувань певно залежить більше, бо я ситуацію з зціджуваням описала своїх подруг, а в мене то навіть не набрали груді, бо до вілучення 2 міс годувала тільки раз на добу - то звичайно що в мене груди вже не набирали взагалі.

Панакота, скільки Варі було, коли ти в день перестала давати грудь?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #2 : 13 Квітень 2013, 19:44:54 »
і ми стикнулись з цим явищем, вже тиждень як даю груди тільки на обідній сон і коли лягає вечером спати, а так то моя Анастасія кожних 15 хв вдень і вночі висіла на мені, бачу шо тяжко цей процес в нас проходить бо дуже стала вона нервова, хоча за груди не часто згадує бо я говорю шо молочка там нема.Дуже мучать болі в хребті бо коли годую вночі то так можу заснути і до ранку в одній позі на боці проспати, хотіла купити якісь таблетки, але не хочу труїти організм :(

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +856/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #3 : 13 Квітень 2013, 19:58:00 »
В мене залишились нічні,я вже вкласти можу без годування,але вночі то просто жесть,
він встає разів три і одразу так кричить,що аж вуха закладає,плаче , і ніщо не допомагає,ні обійми,ні пісня,ні казочка,тільки груди,мене це дуже злить,бо я серед ночі поки його кладу,сама засну,то вже 1 ночі,а він з 2 -ої робить мені армійські підйоми і до ранку спить на мені і жує ціцю. Я мама строга , знаю коли цьомати,а коли вже треба знати міру.Але тут,я не знаю, так кричить,як я заберу ціцю,що буде плакати і плакати,бо він в мене з характером,він вночі встає з ліжка іде на середину кімнати і починає плакати на весь під*їзд, і шкода його нервувати. Чи що :xmm
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ангеліна2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 роки 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 16 Квітень 2013, 12:36:36 »
У мене така ж історія, але думаю мого терпіння вистачить не надовго. На початку літа буду відлучати

Offline tanysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #5 : 16 Квітень 2013, 15:32:23 »
Цитувати
В мене залишились нічні,я вже вкласти можу без годування,але вночі то просто жесть,
він встає разів три і одразу так кричить,що аж вуха закладає,плаче , і ніщо не допомагає,ні обійми,ні пісня,ні казочка,тільки груди,мене це дуже злить,бо я серед ночі поки його кладу,сама засну,то вже 1 ночі,а він з 2 -ої робить мені армійські підйоми і до ранку спить на мені і жує ціцю. Я мама строга , знаю коли цьомати,а коли вже треба знати міру.Але тут,я не знаю, так кричить,як я заберу ціцю,що буде плакати і плакати,бо він в мене з характером,він вночі встає з ліжка іде на середину кімнати і починає плакати на весь під*їзд, і шкода його нервувати. Чи що

я дітей ше не маю, того давати Вам порад не можу...але в моєї подруги така сама ситуація була, то вона залишала малого спати цілу ніч з чоловіком, а сама лягала в іншій кімнаті...то дитина прокидалась, питала де мама, чоловік казав, що в ванній, і дитина засинала собі дальше спати коло батька....так за тиждень від нічних годувань його повністю відучили...

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +856/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #6 : 16 Квітень 2013, 15:34:38 »
Я теж думаю так , десь перед літом, як вийде. tanysja , я над таким варіантом теж думаю.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
« Reply #7 : 17 Квітень 2013, 13:50:23 »
А ми вже 2 місяці без грудного годування :)Відлучила спочатку на обідній сон,а потім перестала годувати і вночі,правда ми помучились не довго,2 тижні,можу сказати шо легко не було :/,бо в той же час і лізли ікла,та ще 3 зубки за один місяць,трохи було їй важко,але нічого пережили.І лікарка мені порадила відлучити,бо сказала шо після року дитина вже не потребує ГВ,адже воно вже нема стільки користі як раніше,і вночі вона вставала тільки по привичці

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #8 : 17 Квітень 2013, 15:17:35 »
в нас та ж проблема..вдень впринципі обходимось без грудей..на ніч  заколисую на руках..а от вночі проблема..бо він змалку привик  засинати біля грудей..а зараз ніяк не йде спати-хіба на руках заколишеш..вночі я вже немаю сил встати і заколисати, то часом даю груди, але він таке враження, що не дуже і хоче -просто вже не знає як заснути коли без циці і колисання...то коли мене вночі то просинання і висіння на цицьці вже дістане то не даю, просто стараюсь його притулити до себе..він вередує, плаче, крутиться і так засинає...але мене то так вимотує...не знаю як маю то все припинити...нам вже рік і 5 міс..старший в 1,3 сам спокійно лишив груди і пішов спати в своє ліжко і з того часу спить всю ніч, а тут якась комедія.. d16
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #9 : 18 Квітень 2013, 15:05:10 »
І я вже нарешті можу похвалитися тим, що ми вже повністю відлучені d41 Все відбувалося дуже поступово, але абсолютно безболісно для дитини і для мене :). В попередній темці вже описувала цей процес: спочатку забрала денні годування, лишила тільки нічні і перед сном, потім почала і спати вкладати без грудей, а тоді і нічні годування зникли самі собою. За нічні переживала найбільше, бо малий, як не отримував груди, починав кричати і плакати. Але видно переріс, тепер як прокидається, спокійно може випити пару ковтків молочка або компотику, і далі спить, а може й взагалі за цілу ніч не вставати :)

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #10 : 10 Травень 2013, 13:59:35 »
от і я знову в тему про відлучення.Внушала собі,що як вилізуть усі зубки,і будемо багато гуляти почну відлучати.Я взагалі не можу забрати ніякі годування,малий де бачить там лізе до ціцьки.Особливо коли я сяду він уже тут як тут.Або лягає і каже мені лягай тут,щоб отримати молочка.На свята була зайнята,то випічка,то приготування страв міг і цілий день не їсти,а потім як отримує груди то перше,що робить він притуляється обмінає,а тоді починає їсти.Як забрати в дитини груди? в ночі встає 2 рази їсти,а потім цілий ранок,більше години він їсть,а тоді уже встає.Як варіант тікати від нього в 6 год.ранку?Щоб хоч це годинне смоктання забрати,бо я не витримую

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
« Reply #11 : 12 Травень 2013, 20:59:23 »
Evangelina,я коли відлучала то трохи намучилась,молока була дуже багато,але я перев'язувала груди рушниками і т.п.Мене також вони боліли,я трохи зціджувала,не багато і головне якнайменше пити рідини.Пам'ятаю,колишу доню,а молоко рікою тече,але потім перегоріло.Я так десь промучилася тижні 2-3.Потім молоко було ще,але вже груди не боліли.Головне настроїтися відлучити і вже не повертатися до ГВ.Терпіння вам :xmm

Offline Галина 13

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #12 : 12 Травень 2013, 22:00:00 »
Evangelina,я теж відлучала малого таким чином як ви,Артемчик ще до тепер питає чи у мене циця просрочена?В ті дні коли відлучала намагалась майже не пити і не їсти,груди не перев"язувала бо читала що це шкідливо,-призводить до маститу,але коли тверділи і дуже боліли зціжувала до м"якості і пила німесил,прикладала до грудей капустяне листя,що було дуже ефективно.Десь на 3-4 день стало трішки краще,до тижня все закінчилось.Годувала 2роки і 2 місяці.Удачі вам.

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #13 : 12 Травень 2013, 23:16:41 »
ми нарешті навчились засинати без грудей, перший етап уже пройдено) таки справді без татуся тут не обійтись.. лишилась сама малость - забрати нічні годування d27 , але як на зло.. через ті зуби почав вставати ше частіше ніж завжди(

Offline Мароля

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся Олічка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #14 : 13 Травень 2013, 00:55:48 »
Ми теж уже 4 день без циці,груди вже не тверді,але молоко ще трохи прибуває,перші 2 дні трохи зціджувала і прикладала спиртовий компрес.Старшу доцю годувала до двох років,відлучила раптово(методом зеленки,сказала болить,то вона мене ще довго жаліла,питала чи ще болить),щось не получалось в нас поступово.А з меньшою(через місяць 2р) забрала денні годування,зато засинання і вся ніч на груді..... Тому вирішила не травмувати 2 рази(бо якщо навчиться засинати без груді,а вночі може знову просипатись і плакати),намастила зеленкою,вона подивилась ,сказала кака,сховай,потім через деякий період ще поросила показати і все... На обідній сон заснула без проблем(дуже довго гуляли),на ніч мусіла знову показати цицю,трохи покрутилась,помучилась і заснула...тепер спимо цілу ніч ,притому,що зуби 5- ще лізуть d104 Що ще хочу сказати,що першу ніч проснулась десь біля 5 ранку і почала плакати,я погладила,обняла,вона ще хвилин 5 поплакала і відключилась ,деколи даютьщось пити молоко,водичку ,або колишуть пів ночі не раджу (мала трохи досвід з старшою і знайомої малій 5 р,встає вночі з 2 рази пити чайок d107) одним словом як навчимо,щоб потім не прийшлось ще від пляшечки відучувати ;)

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #15 : 13 Травень 2013, 22:39:44 »
Цитувати
деколи даютьщось пити молоко,водичку ,або колишуть пів ночі не раджу (мала трохи досвід з старшою і знайомої малій 5 р,встає вночі з 2 рази пити чайок )
Я теж за це дуже переживала, бо малий, як вставав, просив пити, то давала буквально пару ковточків кампотику чи води. Але це тривало десь перший тиждень, потім вставати вночі і просити перестав, тепер спить всю ніч :)

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #16 : 14 Травень 2013, 13:53:37 »
В моєї Софії сьогодні 2 день без грудей, вчора в обід переший раз вклала спати без циці, то вона так жалілась, постійно на груди показувала , але я намастила зеленкою і казала що "буба", то вона так тягнулась пару раз і я постійно показувала.Після 3 заходів колисання на руках аж по 3 вона заснула і я її переклала на ліжечко.А ввечері це був жах якийсь, вона бідненька так плакала, десь годину я її на руках носила, колисала, співала говорила, нічого їй не допомогало.Вона то плаче, то трохи задрімає і схлипує у сні.Я спочатку трохи носила, потім лягала на ліжко, з нею на руках і коли вона вже міцніше засинала я її перекочувала на ліжко, бо інакше ніяк  d111 Вночі вставала десь 4-5 раз, то я трох на руках заколисувала і вона засинала.
Зранку груди тверді як камінь і болять , то я розмасовую і зціджую ( хоч думала що такого не буде, бо годувала вже дуже мало).Сьогодні в обід вже легше ця процедура проходить, я раз показала що на "циці буба", трохи поколисала на руках і вона заснула, а потім я переклала на ліжко....
Відлучення донечки проходить набагато важче ніж колись Ігорка відлучала, з ним все якось поступово відбулось, та й він був молодший (його відлучила в 1 рік і 3 міс)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]